Ostalo > Ostali Sportovi

Premier League 2021/22

<< < (19/19)

Pablo:

--- Quote from: Old School on July 12, 2022, 08:31:10 pm ---Pablo jery si prešao na Arenu?

--- End quote ---

Imam i SBB i MTS još od 2019. Sad od septembra razmatram opcije. Ko beše od vas ovde ima mts optiku da prenese iskustva jel valja to? Zadržao bih sbb net ali ne daju samo net. SK online paket je 700 dindži i to mi se dojmi kao povoljno. 

starr:
Pablo skuplja provajdere ko Pokemone :D

Sundjer Bob Kockalone:
Kakvo je to pitanje: Da li je bolja optika od koaksijalca?

zujo23:

--- Quote from: Pablo on July 12, 2022, 09:01:56 pm ---Imam i SBB i MTS još od 2019. Sad od septembra razmatram opcije. Ko beše od vas ovde ima mts optiku da prenese iskustva jel valja to? Zadržao bih sbb net ali ne daju samo net. SK online paket je 700 dindži i to mi se dojmi kao povoljno.

--- End quote ---
Ja imam Hipernet optiku i TV, što u suštini jeste mts optika, prilično lepo radi. Ako nemaš ugovornu obavezu kod mts-a, sad te akcija 12 meseci po 1 dinar, isplati se preći.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Pablo:

--- Quote from: starr on July 12, 2022, 10:03:48 pm ---Pablo skuplja provajdere ko Pokemone :D

--- End quote ---

Gledanje fuzbala na areni je 10 nivoa više od svega do sada kod nas. Međutim još bitnije, otkrio sam 2 nova kanala, melem za srce i dušu, Balkan Trip - turizam u Srbiji i RTS Trezor, e tu mi je neverovatno na šta sve može da se naiđe. Poslednje što sam gledao jeste reportaža/dokumentarac o finalu KEŠa iz 1973 u Beogradu Ajax:Juve pred oko 100.000 ljudi. Neke stvari se nikad ne menjau kao što je recimo parkiranje gde ko kako stigne okolo Marakane a neke stvari su slične ili potpuno drugačije, 3 dana bio pod utiskom i razmišljao o tim nekim starim vrmenima. Tada su Italija i Juga bile komšijske zemlje pa je bilo sasvim normalno da Italijan dođe kolima do BGa i fino prespava na klupici ili pod šatorom što se u to vreme smatralo za normalno, itd, itd ne mogu više da pišem uhvatiće me melanholična nostalgija za vremenima u kojima nisam bio ni rođen  :(

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version