Author Topic: EndZone Best Ball  (Read 1478 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
EndZone Best Ball
« on: July 02, 2021, 02:36:56 pm »
Topic za prijave zainteresovanih!

Ukratko o best ball ligama za one koji nisu upućeni: fantasy format sa najvećim rastom popularnosti u poslednjih nekoliko godina. Lider u regionu i celom svetu. Sve se svodi na draft, odradiš draft i to je to, liga se posle igra sama, možeš postati šampion čak i ako zaboraviš da igraš ligu dan posle drafta, nema waivera, nema bidovanja, nema podešavanja starting lineupa, nema dilema da li da startujem ovog ili onog, nema trejdova, svako draftuje npr 20 igrača i za svaku nedelju mu se nakon odigranih utakmica uzima najbolji mogući lineup i to je to, tih 20 igrača ti je sve što imaš do kraja sezone.

Ovo se neće moći igrati na yahoo jer mislim da tamo nema private liga za best ball, a i mislim da ne možemo ni igrati mi koji smo van USA
Ali već imam ideju gde bi mogli igrati, a na kraju krajeva može draft da se odradi na forumu i da onda svakog utorka ja prođe kroz svaki tim i saberem poene za najbolji mogući lineup.

To bi valjda bilo to. Sad možete da se prijavite ako želite da igrate, a onda ćemo se dogovoriti o settings, bodovanju i svemu ostalom


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Best Ball
« Reply #1 on: July 02, 2021, 02:40:00 pm »
igram!

spisak:
1. omunjeni
2. ?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: EndZone Best Ball
« Reply #2 on: July 02, 2021, 04:23:48 pm »
Ovo se neće moći igrati na yahoo jer mislim da tamo nema private liga za best ball, a i mislim da ne možemo ni igrati mi koji smo van USA
Ali već imam ideju gde bi mogli igrati, a na kraju krajeva može draft da se odradi na forumu i da onda svakog utorka ja prođe kroz svaki tim i saberem poene za najbolji mogući lineup.
Pa mozes i neku regularnu Yahoo ligu da izmoderises na taj princip, zar ne?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Best Ball
« Reply #3 on: July 02, 2021, 04:33:20 pm »
Kako?
Jedino da komesar posle svakog kola mora da se njaka u onom njihovom bangavim editoru za rostere. Otelis se da ponistis 1 obicnu waiver transakciju ili trade, a da menjas kompletan lineup svakog tima to bi trajalo satima. Plus nisam siguran da yahoo uopste i dozvoljava menjanje lineupa i rezulatata nakon sto se sve utakmice odigraju.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: EndZone Best Ball
« Reply #4 on: July 02, 2021, 05:48:00 pm »
Nisam nikada igrao Best Ball, ali ja sam to shvatio da se igra sve isto kao i regularan fantasy samo se biraju najbolji igrači u datom kolu, nije mi palo na pamet da se samo draftuje i to je to. Nisam siguran da uviđam poentu toga obzirom na povrede pre svega.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: EndZone Best Ball
« Reply #5 on: July 02, 2021, 08:06:40 pm »
Može da se menja lineup retroaktivno relativno lako. Kao pre što se roster nameštao. Padajući meni za svakog igrača.
Jedino nemaš poene na toj strani, moraš imati i regularan roster otvoren pored, da vidiš najbolje igrače kola