Author Topic: Prva liga Srbije 2021  (Read 13737 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #35 on: July 11, 2021, 12:03:33 pm »
Ma u startu je bila lopta napred i kazna illegal forward nešto, samo se nije videlo na snimku dobro. Zeznuo je na opisu kazne, pa je to unelo zabunu.
« Last Edit: July 11, 2021, 12:14:22 pm by ulero »

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #36 on: July 11, 2021, 12:40:34 pm »
On je rekao illegal forward handoff. To je valjda isto sto i illegal forward pass. I penalty je 5 yards a ovde dosudili 10 yards.
I meni ovo izgleda kao lateral pass.
Vukovima je dosudjen unsportsmanlike conduct pa je isao half distance to to goal i greska se polovila, ali opet je bas lose kad sudija tako promasuje


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #37 on: July 11, 2021, 07:57:17 pm »
Ma u startu je bila lopta napred i kazna illegal forward nešto, samo se nije videlo na snimku dobro. Zeznuo je na opisu kazne, pa je to unelo zabunu.

Kako je u startu bila lopta napred kada su dve najblize sudije podigle ruke za TD, kao i glavni sudija? Mislim da se i naknadnim kadrom videlo tokom prenosa, sto je i Mixa prokomnetarisao.

Evo jos jednog ugla kod goata Zabuna
https://youtu.be/se2LMDB7v_A?t=2230

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #38 on: July 11, 2021, 08:23:23 pm »
Lateral ko kuća

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #39 on: July 12, 2021, 11:29:26 am »
pazi, onako je bilo...jbt kad ja stajem na stranu protiv mojih :D


Jedan ruzan detalj koji je Zabun uhvatio, izjava trenera Vukova posle meca, gde prica o bivsim igracima Vukova i kasnije o repstaciji. Boy has some issues...

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #40 on: July 12, 2021, 02:14:22 pm »
JBG Vojin je uvek bio lajavi krelac, ali je preterao sa pljuvanjem dojucerasnjih saigraca. Ali frustracija je to 7 godina nista...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #41 on: July 12, 2021, 02:23:14 pm »
a o repstaciji ?
bas je out of line...jos ispada da je Kyle Shanahan licno! Lik jahao D1 QBa kroz broken plays do titule :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #42 on: July 12, 2021, 03:19:59 pm »
da, juče kad sam pogledao taj video odmah mi pade na pamet kako je velika šteta što nema staaarog foruma tamo iz perioda 2005-2006-2007 i pičkaranja pre i posle svake utakmice, pa da klubovi uvode embargo svojima na osnovno ljudsko ustavom garantovano pravo da se forumaši   :cry:
to su bila vremena. to se više vratit neće sad su prošli dani sreće
samo treba čekirati comment sekciju za jedno 2-3 dana da vidimo dal se razvila debata. uzi je već počeo valjda će neko da odgovor 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #43 on: July 12, 2021, 03:52:15 pm »
to su bili dani  :cry:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #44 on: July 21, 2021, 02:27:45 pm »
Pocele pripreme repstacije za utakmicu protiv Österreich  :rock: :football:

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #45 on: September 22, 2021, 03:38:29 pm »
Par pitanja za nekoga ko može da pomogne:

Koliko ima ekipa u BG, ali da imaju i "podmladak" tj. juniorsku selekciju, tipa U19?

Kada bi bilo optimalno početi sa treninzima? Da li je 18 godina kasno (za nekoga ko se 11 godina aktivno bavio drugim sportom)?

Naravno, ako su oba prethodna uslova ispunjena, može li neki kontakt ili barem termin i mesto treninga.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #46 on: September 22, 2021, 08:10:16 pm »
Ja malo pratim to kod onog lika sto snima sve o domacem fudbalu i kaci na youtube kanal. Imas tim koji je sa NBG ali to je flag fudbal i klinci su dosta mladji od 18 godina. Samion je tim iz Subotice. Zovu se Gorillas ako se dobro secam.
Za 18 godina postoji liga u kontakt fudbalu i tu imas Vukove. Izgubili su u finalu od Jagodine jer oni imaju jednog klinju koji je 5 puta bolji od svih na terenu. Tog momka sam vidjao da je igrao i za prvi tim Jagodine i to jos pre 2-3 godine kad je kapiram imao oko 15ak godina.
Najjaca scena bila kad su posle finala klinci iz Jagodine slavili a smarac iz saveza dosao i objavi da je MVP neki klinja iz Jagodine ali ne taj Vanja (sad cupam ime iz malog mozga pa mozda i gresim) nego neki drugi sto igra kao RB i safety. Igra i taj momak dosta dobro ali prosto nije ni blizu ovog. Kamera je uhvatila i  Vanjinu facu u tom trenutku i klinja zinuo i neverue. Epic scena lol
Sa 18 godina nije okasnio. Ono, ne bi mu uopste skodilo da je poceo trenirati i sa 13, ali i ovako ce mu biti dovoljno da proba malo i vidi da li mu lezi sport i da odluci da li bi zeleo da se trenira i igra kao senior.
Jbg ja sam bio na prvom treningu sa 23-24 godine, a jos se pamti taj nivo dominacije koju sam vrsio i sprovodio.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #47 on: September 22, 2021, 11:30:53 pm »
Mislim da sam na IG video neke tryout-ove i za Zmajeve, a moguce i neka ekipa sa NBGD tipa Orlovi/Gladijatori.
Ali opet u BGu su Vukovi no.1, i dosta dobro rade sa mladjim selekcijama, i mislim da imaju sve uzraste.

Potrazi na IG profil Vukova i tamo ih kontaktiraj, mislim da im je Dzimi trener, ili Vojin.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #48 on: September 23, 2021, 07:01:41 am »
Hvala svima!

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #49 on: September 23, 2021, 08:54:39 am »
Par pitanja za nekoga ko može da pomogne:

Koliko ima ekipa u BG, ali da imaju i "podmladak" tj. juniorsku selekciju, tipa U19?

Kada bi bilo optimalno početi sa treninzima? Da li je 18 godina kasno (za nekoga ko se 11 godina aktivno bavio drugim sportom)?

Naravno, ako su oba prethodna uslova ispunjena, može li neki kontakt ili barem termin i mesto treninga.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Ove godine igrao se flag kod petlica/pionira (U13), kadeti tekl (U16), a u toku je juniorska tekl sezona (U20).
Ne znam koje godiste tacno ti treba, sto se Beograda tice za pfl imas Vukove, NBG Orlove i Zemun Pirate. (Na)cuo sam da sto se flega tice, Orlovi tu lepo rade, dok je Vukove vodio Vojin. Gladijatori nisu uspeli ekipu da sastave koliko sam uspeo da ispratim, a bilo je nekih pokusaja za flag kod klinaca.

Kadeti, Vukovi i Orlovi.

Juniore trenutno imaju aktivno samo Vukovi (mada su i Gladijatori nesto tu najavljivali) uz treninge i utakmice na relaciji IMR Rakovica/Ada.

Znam da su  u celoj prici Gladijatori tu bili sa nekim pokusajem visegodisnjeg plana, ne znam kako, koliko i da li im uspeva to da ispune. Gladijatori i NBGD mislim da su bili domacini na Studentskom gradu. Svi oni, sto se treninga tice, prihvataju i sakom i kapom :)

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #50 on: September 23, 2021, 11:31:32 am »
Ma kakvi kasno sa 18 :D

99% trail blazera fudbala je pocelo da trenira (fudbal) posle dvadesete...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #51 on: September 23, 2021, 04:31:00 pm »
ovo o čemu sam pričao je ipak bilo finale u17 kadeta

https://youtu.be/QLPG466RkYs?t=1264

smarač iz saveza daje mvp trofej igraču, a taj momak u pozadini gleda i neverue.  :wub:
#3 sa plavim dredovima.
klinja je bukvalno igrao one man army utakmicu protiv ovih i jedno 150 puta je bolji od prvog sledećeg najboljeg igrača a ovi mu urade to.
ni bodiroga nije pokrao rebraču ovoliko 1998. godine  :dry:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #52 on: September 23, 2021, 06:54:23 pm »
Zvao je klinja trenera Vukova, ide na prvi trening u subotu.

Još jednom hvala svima na pomoći!

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #53 on: September 23, 2021, 09:27:17 pm »
To su oni sto komentarisu NFL na SK. Miksa i Dzimi. Ja cesto pogledam podkast koji imaju na youtube kanalu Sport Kluba i deluju mi kao super momci i dobri treneri. Zujo II bi trebao biti u dobrim rukama ako je kod njih dvojice.

btw Dzimi je, ako sam dobro pohvatao desavanja, od prosle sezone valjda i trener seniora Vukova.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Prva liga Srbije 2021
« Reply #54 on: September 23, 2021, 09:28:51 pm »
Dzimi stari sejfti