Author Topic: 2020 Divisional Playoffs  (Read 7477 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Kris Kros

  • Starter
  • **
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #70 on: January 19, 2021, 09:42:24 am »

A sto se tice Sorensenovog hita nabesmislenije je sto nema review. Potpuno ilegalan hit na koji ne moze da se reaguje ako se sudija sledio u tom momentu.


+1

Offline Priest

  • Starter
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #71 on: January 19, 2021, 10:29:36 am »
Prirodan ti je pokret lijeve ruke Wilsona? Vrijeme koje je zadrzao tu ruku u potpuno neprirodnom polozaju? Meni nekako neprirodno ali ajde.

Ajde i ja da se malo ukljucim,posto vidim da se trazi `smrtna kazna ´za Sorensena..Naravno da je bio faul,nije sviran,i umesto 16-10 je bilo19-3.Apsolutno osteceni Brownsi(ni prva ni poslednja greska sudija)..Ali isto tako mislim,da potez Wilsona,da dobre 2 sek ne pusta vrat Mahomsa,iako ga je vec jasno oborio,je za svaku osudu(a niko ne spominje)..Kao medicinski radnik a i bivsi profesionalni sportista,mogu samo da kazem da je kod ovakve vrste povrede mogla i Mahomsova karijera da bude dovedena u pitanje.Povrede vratne kicme(sto je Wilson mogao izazvati,jer se jasno vidi da jos dobre 2 sek vuce Mahomsov vrat u momentu kada je on vec na zemlji)su vrlo opasne(mnogo opasnije od nokauta koji je doziveo),pa i po sam nastavak karijere uopste..setimo se samo pokojnog Guze Jankovica...

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #72 on: January 19, 2021, 11:43:37 am »


Vilson je napravio kolut napred, i ne vidi jel QB pao, nema cimanja, ili agresivnih pokreta.
Da je RB u pitanju ovo pitanje se ne bi postavljalo.

Offline Priest

  • Starter
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #73 on: January 19, 2021, 11:57:05 am »


Vilson je napravio kolut napred, i ne vidi jel QB pao, nema cimanja, ili agresivnih pokreta.
Da je RB u pitanju ovo pitanje se ne bi postavljalo.

Kako ne vidi,kada mu se kao hobotnica okacio o vrat levom rukom,Wilsonovo desno koleno i desni lakat na zemlji...on ga stegao ne pusta,sta je mislio,da ga nije oborio,da Mahomes jos trci :palm:  i kad je Wilson vec na svojim ledjima,da li inercijom ili u adrenalinu jos ga povlaci dodatnih 20-30 cm..

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #74 on: January 19, 2021, 02:01:07 pm »
ali to se sve događa u par jednom ili dva deseta dela sekunde, ne može igrač tek tako da pusti ovog što ga obara

Reid i Bieniemy su budale. daš momku ugovor od pola milijarde $ pa mu daš da igra triple option iako vidiš da se on uglavnom ponaša u fazonu da ga niko neće i ne može udariti. kod touchdowna za 6-0 je isto tako odigrao i malo je falilo da ga Goodson sravni sa zemljom iako je imao free čoveka na pitchu


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Priest

  • Starter
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #75 on: January 19, 2021, 06:00:21 pm »
Quote
ali to se sve događa u par jednom ili dva deseta dela sekunde, ne može igrač tek tako da pusti ovog što ga obara

Moze,moze....lezao je na zemlji vec,kad ga je jos dodatno ´povukao´(ok,ne cimnuo,ne ´otresao´,ali povukao)...

Quote
Reid i Bieniemy su budale. daš momku ugovor od pola milijarde $ pa mu daš da igra triple option

Ovo se u potpunosti slazem,akcija deluje da nije improvizovana,nego bas tako pozvana...bespotrebno,posebno jer je vec 10 min ranije dobio udarac u stopalo,i vidno sepao...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #76 on: January 19, 2021, 06:57:03 pm »
Ali kad gledas snimak u real time brzini onda bas nista nije sumnjivo. U slomo svako obaranje izgleda kao da hoce da ga ubije. Wilsonu je ruka ostala prikljestena izmedju Mahomesovog helmeta i padova pa nije ni mogao odmah da je izvuce, ali nije to nista.

Inace, ja sam najpre pomislio da je Mahomes pao na loptu pa da mu je to izbilo vazduh iz pluca i da je zbog toga nije mogao da ustane i krenuo da pada kad su mu pomogli da ustane. Delovalo mi je da nije udario kacigom u teren.
A posle kad su pustili replay mi je bilo cudno kako je on odmah po kontaktu, ako ne cak i pre kontakta, stegao pesnicu i vise je nije popustao ni na tren sve dok ga nisu odveli sa terena. Jel moguce da mu tako telo odreaguje na concussion, kao neka lokalna paraliza?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #77 on: January 20, 2021, 02:54:15 pm »
A Rivers?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Vidoviti Zujo...

A gotivio sam ga baš...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #78 on: January 20, 2021, 03:29:02 pm »
Kao medicinski radnik a i bivsi profesionalni sportista

Tumi, da li je trač ili istina da si svojevremeno neke 2004 godine na SremskoMitrovačkom bunjištu primio 10 golova iz 10 penal pokušaja od izvesnog člana foruma (nećemo o imenima) a posle se pravdao kako nisi imao rukavice, teren je bio loš a i da nisi bio u formi?  :hm:

Offline Priest

  • Starter
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #79 on: January 20, 2021, 08:06:38 pm »
Hmmm,nesto ali kroz maglu...Sin mi se tek rodio,umoran,neispavan,verovatno izasao iz nocne..Ali bas da je bilo 10/10,to sam siguran da nije...pa to ni ozbiljni igraci svojevremeno nisu mogli :y

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #80 on: January 20, 2021, 09:42:56 pm »
Sin mi se tek rodio,umoran,neispavan,verovatno izasao iz nocne..

Prošlo je 16,5 godina a izgovori se i dalje gomilaju  :svi:

Offline Priest

  • Starter
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: 2020 Divisional Playoffs
« Reply #81 on: January 21, 2021, 09:44:26 pm »
Prošlo je 16,5 godina a izgovori se i dalje gomilaju  :svi:

Pa sta cu ,kad nisam mogao penale Dr.Sokratesa da zaustavim :D