Ostalo > Ostali Sportovi

NCAA BB

(1/9) > >>

Otis:
Sezona pocela pre par dana, glavni favoriti ove sezone: North Carolina ( evo ih ponovo), Kentucky ( uvek favoriti, nikad sampioni) i Ohio ( Kentucky 2.0).
Ja u svakom slucaju ove sezone, kao sto sam i dobar deo prosle, navijam za St.John's- ako nista drugo-najzabavniji tim-Steve Lavin na klupi a na terenu:God'sgift Achiuwa,Nurideen Lindsey i Sir'Dominic Pointer. :ohmy: :rock:
Prenosi na ESPNA i na Areni, vec danas na ESPNA maraton pocinje od 16h:
http://www.espnamerica.com/rs/f2/sports-on-espn-america/basketball/ncaa-college-basketball
 :y

matteus:
Lavigne nije na klupi, mislim da se i dalje leči od operacije uklanjanja tumora.

A St. Johns jeste gotivan.

Mimi:
Kako to pocela "pre par dana"? Zar nije danas tip off marathon? Prethodnih dana su bili pripremni turniri...

Nije neposredno vezano za NCAA, ali je l' zna neko kako ce da se odredjuje draft order sledece godine s obzirom da NBA sezone, kako stvari stoje, nece biti? Lutrija ili nesto drugo?

Sundjer Bob Kockalone:

--- Quote from: Mimi on November 16, 2011, 12:20:10 am ---
Nije neposredno vezano za NCAA, ali je l' zna neko kako ce da se odredjuje draft order sledece godine s obzirom da NBA sezone, kako stvari stoje, nece biti? Lutrija ili nesto drugo?

--- End quote ---
Prvi pik ide u CSKA-a, drugi u Barsu, treći PAO i tako dalje :D

Otis:

--- Quote from: matteus on November 15, 2011, 10:19:11 pm ---Lavigne nije na klupi, mislim da se i dalje leči od operacije uklanjanja tumora.


--- End quote ---

Vratio se jos pre par dana, ranije nego sto se ocekivalo. :rock:
Inace, Mike Krzyzewski juce  zabelezio 903. pobedu u karijeri, pretekao Boba Knighta i postao rekoreder po broju pobeda u NCAA. Ma koliko ne volim Duke- veliki  :worthy: za "Coach K".

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version