Author Topic: Playstation 5 i Xbox Series X  (Read 19290 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #35 on: October 17, 2022, 10:56:15 pm »
Kupljen PS5 sa diskom kod Ištvana, preciznije kod žene mu Ildiko. Konzola, dodatni džojstik i FIFA 23 ukupno 90.000 dinara. Slično kao u radnjama, gde za 105.000 dobiješ još i one slušalice.

Htedoh da mu kupim PS+ Premium, to je oko 85 evra (tj. 36.000 HUF, jer je za region izabrao Mađarsku), naivno sam mislio da može direktno kod njih, da platim karticom, ali stativa, valjda prepoznaje da je kartica iz Srbije. Tamo mi nudi i opciju PayPal, ne znam da li radi ili da isto ograničenje kao kartica? Gledali smo po YT, lik kaže da se to radi preko CD keys, da se tamo plati preko PayPal-a, a videh ovde da ste rekli da se to ukida ovih dana.

Dajte savet šta i kako, ako može što detaljnije :-)

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #36 on: October 17, 2022, 11:19:51 pm »
Prvo, napraviš novi nalog na US, sa državom koja nema porez. Možeš i UK, ali istorisjki gledano US je bio jeftiniji. Zaboravi Mađare. Kod možeš da kupiš bez problema na CD keys, G2A, offgamers... Plati paypalom i nemaš brige. Ako je loš kod, dobijaš pare nazad. Ja ne znam da li ima tih premium vaučera. Znam za stare, koji ti daju osnovni PS Plus plan. Kada ga aktiviraš, možeš da kupiš gift card na određenu sumu dolara (ne PS Plus vaučer), pa iz PS walleta nadogradiš na plan koji želiš. Premium se isplati samo ako hoćeš da igraš igre sa PS 3, ili probaš demo neke igre koja treba tek da se pojavi. Extra plan je ono što ti treba 99%. On ima bibilioteku igara.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #37 on: October 18, 2022, 11:08:40 am »
Zar nismo ustanovili da CD Keys ne radi (vise kako treba)?

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #38 on: October 18, 2022, 11:56:30 am »
Ne znam kakav problem imate sa njima, pre mesec dana sam kupio topup karticu od 50 funti, a prekjuče mi poslali mejl da sam dobio popust na ne znam koju po redu godišnjicu od prve kupovine na njihovom sajtu. U mom slučaju sve funkcioniše odlično.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #39 on: October 18, 2022, 12:43:55 pm »
Ne znam kakav problem imate sa njima, pre mesec dana sam kupio topup karticu od 50 funti, a prekjuče mi poslali mejl da sam dobio popust na ne znam koju po redu godišnjicu od prve kupovine na njihovom sajtu. U mom slučaju sve funkcioniše odlično.
https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

Ja sam razumeo da ovo vise ne radi i da ne mogu na ovaj nacin da dopunim PS Plus.
Inace sam ovim aktivirao PS Plus prvi put, sve kako treba.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #40 on: October 18, 2022, 05:54:37 pm »
https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

Ja sam razumeo da ovo vise ne radi i da ne mogu na ovaj nacin da dopunim PS Plus.
Inace sam ovim aktivirao PS Plus prvi put, sve kako treba.
Aa tebe buni ovo što piše "Cannot activate in Serbia"? To i meni piše svaki put kad uzimam topup kartice, ali svejedno produžim kupovinu i aktiviram ih posle bez problema. Mislim da izbacuju to obaveštenje jer si verovatno prilikom pravljenja naloga na cdkeys.com naveo da si iz Srbije ili prosto prepoznaju na osnovu IP adrese, ali ako ti je PSN nalog američki nema problema.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #41 on: October 18, 2022, 08:14:11 pm »
Prepoznaju IP adresu. Uključi VPN ako misliš da je tako lakše :D.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #42 on: October 18, 2022, 08:55:59 pm »
Aa tebe buni ovo što piše "Cannot activate in Serbia"? To i meni piše svaki put kad uzimam topup kartice, ali svejedno produžim kupovinu i aktiviram ih posle bez problema. Mislim da izbacuju to obaveštenje jer si verovatno prilikom pravljenja naloga na cdkeys.com naveo da si iz Srbije ili prosto prepoznaju na osnovu IP adrese, ali ako ti je PSN nalog američki nema problema.
Ne ne, US nalog je, nije u tome problem, kao što rekoh već sam jednom okinuo tako uplatu, tj. aktivirao PS Plus.
Nego, razumeo da više ne fercera jer je promenjen PS Plus sistem :


https://www.reddit.com/r/PlayStationPlus/comments/xwuost/heads_up_cheap_playstation_plus_12m_3m_cards_will/

Eto odgovora.

Ovo

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #43 on: October 18, 2022, 09:32:43 pm »
https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code
Rizikovah.
Radi, produženo za godinu dana Essential, tako da je plaćeno 45$, umesto 60$.
Ovaj link direktno gađa subscription na PS Plus, ne ide na wallet.

Ostaje da top-upujem wallet za EA Play i po svemu sudeći PS Plus Extra :)
« Last Edit: October 18, 2022, 09:34:56 pm by ulero »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #44 on: October 18, 2022, 09:44:40 pm »
Istekla ti je pretplata pre nego si produžio?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #45 on: October 18, 2022, 11:23:59 pm »
Istekla ti je pretplata pre nego si produžio?
Isticala mi za sedam dana.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #46 on: October 19, 2022, 12:00:04 am »
Znači može ranije.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #47 on: October 19, 2022, 12:25:39 am »
Znači može ranije.
Da da... Mislio sam da je jedina opcija sad wallet, pa on da okine po isteku perioda.

Samo ne znam do kad će držati ovu cenu, moguće je da ti se isplati unapred sad da uzmeš.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #48 on: October 20, 2022, 12:41:15 pm »
Mogu li ja kao neko ko je skroz nov u ovome i ko je apsolutni laik da probam da sumiram sve što sam pročitao ovde i pronašao na netu:

- Do sada je postojala samo pretplata za PS+, bez ikakvih tiera, i to je moglo da se kupi preko CD Keys i sličnih sajtova
- U međuvremenu Sony je uveo tiere (Essential, Extra i Premium) koji trenutno mogu da se kupe jedino kod njih
- Postojeće PS+ pretplate će od 22. oktobra biti automatski konvertovane u PS+ Essential. To bi važilo i ako bih kupio ovo: https://spacenetgameshop.net/playstation-plus-12-months-random-region (nije mi jasno ovo sa random regionom, ali da ne smaram sada još i sa tim)
- PS+ Essential je go kurac (da prostite), jer osim online igranja ne daje skoro nikakav drugi benefite
- Ja ne mogu da kupim direktno od Sony-ja pretplatu za npr. PS+ Extra, jer je kartica kojom sam pokušao da platim prepoznata da je iz Srbije, pa sam odbijen
- Tamo kod Sony-ja stoji i opcija plaćanja preko PayPal-a, da li mogu da probam tako da zaobiđem to što prepoznaje srpsku karticu?
- Da li će nakon 22. oktobra uopšte postojati način da se kupi bilo šta Sonyjevo preko tih posrednika tipa CD keys?
- Da li, ako napravim nalog koji je u SAD, mogu da platim direktno Sonyju karticom izdatom u SAD, da li će ta varijanta proći?

Eto, ako bi neko mogao da odgovori na ovo (po mogućstvu konkretno, stavku po stavku, i na meni razumljiv način) bio bih veoma zahvalan.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #49 on: October 20, 2022, 02:00:37 pm »
- Do sada je postojala samo pretplata za PS+, bez ikakvih tiera, i to je moglo da se kupi preko CD Keys i sličnih sajtova
- U međuvremenu Sony je uveo tiere (Essential, Extra i Premium) koji trenutno mogu da se kupe jedino kod njih
- Postojeće PS+ pretplate će od 22. oktobra biti automatski konvertovane u PS+ Essential.
Ne znam otkud se sad sponinje 22. oktobar, nebitno... Ranije su bili PS Plus i PS Now servisi, bla truć, to je sad sve spojeno u PS Plus i napravljeno tri tiera. Ukratko, Essential ti je dovoljan, u zavisnosti od potreba Extra, za Premium nisam video realnu upotrebljivost. Svi nalozi su već konvertovarni i prebačeni u PS Plus Essential. Ono što unosi zabunu je ta reč "konverzija" gde su shodno ceni i periodu koji ti je pretekao po starom sistemu prebacili u novi koji si hteo. Primera radi, ostalo ti bilo 200 dana PS Now, to si mogao da prebaciš u recimo 100 dana PS Plus Extra.

To bi važilo i ako bih kupio ovo: https://spacenetgameshop.net/playstation-plus-12-months-random-region (nije mi jasno ovo sa random regionom, ali da ne smaram sada još i sa tim)
Sad sam pogledao ovo, ovaj ti prodaje nalog koji ima ovaj ps plus na sebi. Zato je "random region". Sad ne znam šta sa tim posle isteka da radiš, ulaziš u sličnu zavrzlamu kao sad.
Inače je dobra cena, a videh da za sedam i nešto hiljada ima kombo PS Plus/EA Play koji bih ja razmotrio :) Dodatno, ne znam koliko je pouzdano, onih 30e-35e godišnje mi deluje bas malo. Doduše, neki/nečiji nalog je to verovatno otkupljen, pa zato tolika cena.
Ja sam preko CD Keys (ostavio link gore) dopunio juče-prekjuče za 45$ PS Plus Essential za godinu dana. Ostatak na tu foru treba preko walleta/top up kartica.
- PS+ Essential je go kurac (da prostite), jer osim online igranja ne daje skoro nikakav drugi benefite
Daje i solidno igara. Nekih 20-30, bili Mortal kombat XL, Batman: Arkham Asylum, God of War neki, NFS Heat, Lego, Sonic/Crach Bandicoot i jos neke. Tako da nije baš go kurac, za mene i decu je radio posao, ali je svakako slabiji od Extra. Spisak igara koje dolaze u Extra možeš videti ovde:
https://www.playstation.com/en-us/ps-plus/games/
- Ja ne mogu da kupim direktno od Sony-ja pretplatu za npr. PS+ Extra, jer je kartica kojom sam pokušao da platim prepoznata da je iz Srbije, pa sam odbijen
Da, zato se svi i jebavamo ovoliko :)
- Tamo kod Sony-ja stoji i opcija plaćanja preko PayPal-a, da li mogu da probam tako da zaobiđem to što prepoznaje srpsku karticu?
Probaj pa nam javi, pošto ne znamo :)
- Da li će nakon 22. oktobra uopšte postojati način da se kupi bilo šta Sonyjevo preko tih posrednika tipa CD keys?
Ja koliko sam razumeo sa jednog linka, posrednici će postojati i dalje samo neće imati neke akcijske/povlašćene cene kao do sad.
- Da li, ako napravim nalog koji je u SAD, mogu da platim direktno Sonyju karticom izdatom u SAD, da li će ta varijanta proći?
Ovo ti je najbolja procedura ako možeš da izvedeš, ako mene pitaš. Druga stvar je što ne možeš da ućariš nešto malo.
« Last Edit: October 20, 2022, 02:11:32 pm by ulero »

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #50 on: October 20, 2022, 02:02:07 pm »
E da, EA Play jebava sa dopunom preko walleta, izgleda da eksplicitno traži karticu/paypal nalog. Videću šta se dešava od 25. , kad mi ističe nalog, da li će automatski da dopuni sa walleta. Ako ne dopuni, u problemu sam sa uplatom tu.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #51 on: October 20, 2022, 03:08:58 pm »
Hvala, batice!



Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #52 on: October 20, 2022, 04:22:42 pm »
Zujo, da li si kreirao US nalog, ili si Mađar i dalje?

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #53 on: October 20, 2022, 07:43:25 pm »
Još uvek Mađar, čekam potvrdu da ću moći da pozajmim USA karticu, pa ću onda da pravim US nalog... Što me dovodi do pitanja, da li postojeći nalog može da se edituje, ili mora da se pravi novi?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #54 on: October 20, 2022, 08:01:29 pm »
Koliko je to sve sada pojednostavljeno, kada se samo setim onih prastarih vremena, kupiš igru ubaciš disk i igraš, pakao  :j

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #55 on: October 20, 2022, 08:13:34 pm »
Može to i sad.
@Zujo Region nema veze sa karticom. Ima veze sa pretplatom. Nemoj ništa da kupuješ na mađarski nalog. Uglavnom je sve skuplje i teže se nalaze kodovi. Ja sam se registrovao na Newport, Oregon. Oregon nema porez, pa su kupovine jeftinije.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #56 on: October 20, 2022, 08:19:20 pm »
Ne odgovori mi da li postojeći nalog može da se edituje (da se promeni zemlja sa Hun na US), li mora da se pravi novi.

I šta se u tom slučaju dešava sa FIFA 23 koju je već instalirao pod mađarskim nalogom?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #57 on: October 20, 2022, 08:56:45 pm »
Možeš bez problema da napraviš novi nalog. Mislim da može 16 naloga na jedan PS5. Fifu igraj sa tog naloga (verovatno je EU region ili kako već ide), PS Plus aktiviraj na američkom.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #58 on: October 20, 2022, 09:45:40 pm »
Ja sam zadnji put probao pre neke 2god paypalom da platim i nije moglo, i njega je prepoznao da je iz Srbije. Ja kupujem gift kartice na carddelivery.com, ubacim na wallet i onda kupujem igre/ps plus. Verovatno moze jeftinije da se prodje ali ovo mi je najmanja komplikacija. I ovaj osnovni ps plus je meni ok, igram online i uleti ponekad neka igra zanimljiva da se skine. Ionako 95% vremena igram fifu/nba :)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #59 on: October 21, 2022, 10:56:46 am »
Nije mnogo komplikovano (iz moje perspektive i onoga na koji način ja pazarim):

- napraviš US ili UK nalog za PSN.
- napraviš profil na cdkeys.com
- kupiš topup karticu u iznosu od xy dolara/funti tj. u iznosu PS+ Extra pretplate (u zavisnoti od toga koji PSN nalog si napravio)
- dobiješ 12-o cifreni redeem code
- iz glavnog menija PS5 odeš u Store, pa imaš negde opciju sa strane Redeem codes, ubaciš kod koji si kupio na cdkeys.com i on ti napuni Wallet
- kupiš PS+ Extra pretplatu direktno od Sony-a.

Procedura 5 minuta.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #60 on: October 21, 2022, 11:19:59 am »
Da li neko zna kako će se uplaćivati PS Plus ako prestanu da prodaju girft kartice? Iz walleta ne može osnovna, samo nadogradnja, karticom ne može takođe.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #61 on: October 21, 2022, 01:34:07 pm »
Ako nekom treba menadžer za PS (i iostale) pretplate, tu sam i nisam skup, 6,9$ mesečno, vaše je samo da uživate, nema više mučenja...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #62 on: October 21, 2022, 06:58:28 pm »
Ako nekom treba menadžer za PS (i iostale) pretplate, tu sam i nisam skup, 6,9$ mesečno, vaše je samo da uživate, nema više mučenja...

Primaš li poljske zlote?

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #63 on: October 21, 2022, 07:28:44 pm »
A zimbabveanske kvečije?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #64 on: October 21, 2022, 09:20:32 pm »
Može da prima šta god oće. Zna samo da ubaci disk u PS, ignorišite prevaranta.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #65 on: October 25, 2022, 11:17:54 pm »
E da, EA Play jebava sa dopunom preko walleta, izgleda da eksplicitno traži karticu/paypal nalog. Videću šta se dešava od 25. , kad mi ističe nalog, da li će automatski da dopuni sa walleta. Ako ne dopuni, u problemu sam sa uplatom tu.
EA Play: nije dao dopunu pre isteka (tražio karticu/paypal), automatski dopunio sa walleta po isteku perioda. Ja zadovoljan :)

PS Plus Extra: normalno aktiviranje tj. upgrade sa Essential preko walleta.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #66 on: January 06, 2023, 07:41:23 pm »
E, ajde pomoć prijatelja da me spasite guglanja. Ispao sam iz fazona u poslednje vreme, a videh da kupovinom deluxe premiuma mogu da se igraju igre sa ps1, ps2, ps3 i psp, ima li neko iskustva sa tim i kakav je izbor tih igara?
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #67 on: January 06, 2023, 07:58:53 pm »
To je bivsi PS Now, sad mergovan u Plus Premium..

Nisam do sad stigao da ulazim da gledam i jos tamo sta ima, ali sad vidim da ima preterano mnogo stvari:
https://www.ign.com/playlist/igneditorial/lists/playstation-plus-premium-tier-classic-games-catalogue
« Last Edit: January 06, 2023, 11:43:06 pm by lordnex »

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #68 on: January 06, 2023, 10:21:30 pm »
Uplatio, deluje mi baš primamljivo.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #69 on: January 09, 2023, 09:37:58 pm »
mastere, kako ide Fifa ?