Ostalo > Razno

IT pitanja i odgovori

<< < (300/308) > >>

Sundjer Bob Kockalone:
Ja sam sa SBB-a pobegao zbog očajnog neta. TV mi nije mnogo bitan.

Grandilof:
Meni je njihov net odlican, nikada nisam imao problema za ove silne godine. Sad im je ruter za Wi-Fi doduse krs, ali resicu i to sa ruterom koji planiram jos odavno. A uvek mogu provuci kabal.

A ovo za Orion bi uzeo malo za Ligu Sampiona i sad Engleze i ostalo sta imaju.

Old School:

--- Quote from: vladarule on September 29, 2022, 09:11:21 pm ---https://oriontv.rs/otv-paketi.html

Ja ostao na eon-u i sa jos dvojicom kolega uzeo ovo, placamo po 550din mesecno i radi neuporedivo bolje od prokletog Iris-a.

--- End quote ---
To nešto kao ArenaCloud?

Sent from my AC2003 using Tapatalk

vladarule:
Pa da samo sto sam ja probao arena cloud kad je krenuo i bas je lose radilo, plus tamo mislim da ne moze vise uredjaja paralelno dok ovde za iste pare moze 3. Ovo mi za sada radi odlicno, doduse nisam pokusavao da vracam i tako to nego samo gledam LS i Engleze i toliko.

ulero:
Ajd ja sad opet. Hoću da se maknem sa klasične SBB/EON ponude, ako je to moguće pri normalnim uslovima. Čitaj: treba mi internet i mobilni, za ostalo se snađem. Bloat, ako već mora, što manje da se plati.
U zgradi , imam opcije SBB, MTS , a bome su i iz Yettela dolazili da nude. Mobilni sam na MTS (Omorika srednji paket 1600/2300 din), istekao ugovor i to mogu da menjam. Ono što sam do sad nešto kalkulisao je sledeće:

Mts box 2 , opcija net 250/50 +fiksni 1175x10 meseci, posle 2400
Mts box 3, fix+net+omorika 25, 10x2150, posle 4349 (ova opcija igra jer koristim Omorika pa mi se podvuče u paket sa cenom ok)
Yettel Hipernet M 300/150 12x1, posle 2299. Ovo bih morao da uparim sa Yettel nekim total, recimo 40 koji je 2499 mesečno
EON full, koji bi trebalo da ispadne 14x1499, 3999 posle.

Kupio bih Netflix, HBO neki i možda još neki servis. Možda posle i Nfl pass ili šta mi je već kompenzacija za sport i sl . (kodi i šta ja znam). Zbog toga ne insistiram na TV paketima.

Čuo sam svašta za svakog od ovih provajdera, od "šio mi ga Đura za sve", do "menjaj na onaj drugi jer je bolji od tog za koji me pitaš". Nemoj yettel jer je mts, nemoj sbb jer je mts bolji net, nemoj mts jer je sbb bolji sa kanalima.

Pomagajte drugovi, hoću da se ubijem :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version