Američki Fudbal > AF u Srbiji

Seniorska reprezentacija Srbije

<< < (2/4) > >>

mr.green:

--- Quote from: Pablo on November 09, 2011, 12:30:30 pm ---Jbt ladno se osnivaju zenski klubovi. Pa ovo mora dosta ozbiljnije da se shvati. Dakle, ima nade za lingerie bowl u Srbiji!!!


Pozivam ekipu koja je isla diljem Srbije 2004-2005 godine, da se ponovo skupimo i idemo da pratimo zenski AF  :jupi:

--- End quote ---
‚‚Lingerie“ liga ili ne?
Moraćemo odmah da razočaramo sve pripadnike testosteronske populacije. Oprema nam je identična onoj koju nose i muškarci u ovom sportu. Stoga, za buljenje u znojava poprsja i polugole zadnjice ćete morati da se obratite vašem kablovskom operateru, internet provajderu ili teti na kiosku. Na vama je izbor. Mi smo tu da igramo američki fudbal. I to radimo odlično.

Reignman:
 :novak:

stevancar:

--- Quote from: mr.green on November 09, 2011, 04:29:00 pm ---‚‚Lingerie“ liga ili ne?
Moraćemo odmah da razočaramo sve pripadnike testosteronske populacije. Oprema nam je identična onoj koju nose i muškarci u ovom sportu. Stoga, za buljenje u znojava poprsja i polugole zadnjice ćete morati da se obratite vašem kablovskom operateru, internet provajderu ili teti na kiosku. Na vama je izbor. Mi smo tu da igramo američki fudbal. I to radimo odlično.

--- End quote ---
feministkinje umišljene
ništa manje nisam ni očekivao
:A

Maslać:
Ma igrace se fleg liga jos neko vreme... A dok dodje do "Lingerie" lige, vecini clanova foruma ce vec postati sve jedno  :zvizdanje:

Sundjer Bob Kockalone:

--- Quote from: mr.green on November 09, 2011, 04:29:00 pm ---‚‚Lingerie“ liga ili ne?
Moraćemo odmah da razočaramo sve pripadnike testosteronske populacije. Oprema nam je identična onoj koju nose i muškarci u ovom sportu. Stoga, za buljenje u znojava poprsja i polugole zadnjice ćete morati da se obratite vašem kablovskom operateru, internet provajderu ili teti na kiosku. Na vama je izbor. Mi smo tu da igramo američki fudbal. I to radimo odlično.

--- End quote ---
Kakve ste lepotice, bolje i da ne igrate lingerie...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version