Američki Fudbal > AF u Srbiji

Putujemo li ka dnu...

(1/10) > >>

gervasius:
Prva liga 2019 godine 6 ekipa ???Druga se jos ne zna ko ce opstati do pocetka..
Da li AF u Srbiju lagano ide ka svom gasenju? Koja od narednih sezona ce predstavljati labudovu pesmu za ovaj sport,za koji znam pouzdano
sa kakvim entuzijazmom,energijom,voljom i zeljom smo se borili da nastane i opstane,cak u jednom momentu da bude i jedan od najgledanijih
i najposecenijih takmicenja kod nas.
Gde smo napravili gresku ? Da li taj nagli uzlet koji je ovaj sport pratio nismo umeli da ispratimo i da organizujemo dovoljno klinaca koji bi se bavili ovim sportom sa istim zarom kao i mi nekada? Da li smo preterali sa importima,ne vodeci racuna o nasim QB (na prvom mestu),a onda i skill trenerima i glavnim trenerima (Alf se izuzima,coveku kapa dole)?
Hajde da cujem i vasa misljenja.

lordnex:
nema se para

ulero:

--- Quote from: lordnex on March 11, 2019, 02:24:58 pm ---nema se para

--- End quote ---
Taman sam hteo nesto i ja da napisem, ali se svodi na ovo...

mardok:

--- Quote ---Čovjek može živjeti od minulog rada, ali ne od minulog nerada!
--- End quote ---

Pre neki dan kada je izasao tekst na SAAF o Drugoj ligi, okacio ja na FB da nam sledi katanac za koju godinu, krenulo upiranje prstom... kriv KG, kriv ovaj, kriv onaj... pogledajte Jagodinu, Indjiju...rade sa decom, imaju sistem, trenere i ljudi rade, trude se.
A ne, slikamo se za FB/Insta...ima nas po netu, ali ne i po terenu. Neke kvazi pozicije, direktori, kooridinatori kurac palac, a nista se ne radi.
Savez je prvi kriv, pa svi ostali.
Onaj Rade sminker bio najveci od svih, sada ce da vidimo sta je ostalo iza njega.
I posle afere sa sudijama i sl.

Ove godine: "Seniorsku selekciju neće imati Sremska Mitrovica Sirmium Legionaries, Bor Golden Bears, Sombor Celtis, Kraljevo Royal Crowns, Čačak Angel Warriors, Obrenovac Hawks i Šabac Sharks."
Vrsac i Pancevo su se spojili u 1 ekipu.

gervasius:
A jbg...uvek je bila frka sa parama,natezalo se i rastezalo.
Uvek je bilo nesto na majkemi..I drugi sportovi imaju frku sa kintom ali opstaju (rukomet,ragbi,boks,veslanje...)uvek se moljaka neki Pera/Laza/Zika..
ali uvek smo cimali nekog i cimali sebe.
Da li u novim generacijama nema vise zelje,muda,volje ili se opet ceka da neko drugi nesto uradi..ne znam
Najlakse je svesti sve na pare i reci to je to.....jbg...najskuplja je oprema,ali opet je jeftinija nego tenis ,pa hiljade njih pika tenis i sanja da bude Djokovic,a gde su nasi klinci koji zele da budu kao Brady,Brees,Amendola...ili kao Alf..Tasa...Lonce (nekad)...Pera....??????????

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version