Author Topic: Alliance of American Football - AAF  (Read 16851 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #1 on: February 10, 2019, 08:16:41 pm »
Koji tim ima najveće šanse da osvoji titulu? Planiram da počnem da pratim ovo prestižno takmičenje, pa bih da navijam za favorte.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #2 on: February 10, 2019, 10:21:11 pm »
ja sam gledao malo sinoć.
Orlando trenira Spurrier  :thumbsup:
Memphis mi deluje carski. Singletary coach. Hackenberg, Mettenberg, Zac Stacy, Stringfellow itd itd.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #3 on: February 11, 2019, 12:56:40 am »
Memphis  :wub:
pokrale nas sudije
imamo avion na grbu
nabili nas sa nulom
najduži drajv nam je bio 25-30 yarda

instant crush


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #4 on: February 11, 2019, 05:00:14 am »
Samo da evidentiramo da i ATL ima svoj tim u ovoj prestiznoj ligi.  :rock:
Danasnji poraz od samo 40:6 nas nece poremetiti. Tesko je pobediti u gostima. Idemo dalje.  :teg: :brusli:
Naredno kolo ponovo gostovanje - u San Dijegu.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #5 on: February 11, 2019, 10:38:13 am »
I ja zabo sinoć...
Ne mogu još da se odlučim za neki tim
Razonoda zanimljiva...
 

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #6 on: February 11, 2019, 10:50:43 am »
Trent Richardson izdivljao za Iron  :palm:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #7 on: February 11, 2019, 11:34:13 am »
ma šta je izdivljao, imao je 2 yards per carry  :dry:

a jeste skontali pravilo za onside kick?  :)


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #8 on: February 11, 2019, 01:58:54 pm »
pogledah hajlajtse nekoliko utakmica...ne pada mi na pamet da gledam

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #9 on: February 11, 2019, 03:03:40 pm »
Ako je Christian Hackenberg ikada i pomisljao da bi mogao da zaigra u NFL-u, posle jučerašnje utakmice mu je valjda bilo jasno da se to nikada neće dogoditi.
Prosto je neverovatno koliko je očajno odigrao i koliko se izblamirao neprekidno psujući tokom cele utakmice koja je nacionalno prenošena.
10/23 passing, 87 jardi i jedan INTs, dva puta sekovan i jednom flagovan za intentional grounding. Pukli 26-0.

Svaka čast skautima Đeca koji su prepoznali talenat u gore spomenutom dečkiću.
Mada, kada pogledas tamo je i jedan Fitz bio propast. A da ne spominjemo McCowna i Pettyja, a evo sada i Darnolda.
Cenim da Fejvorit bolje prati NFL igrace i college AF od tih nesretnika iz NYJ.

Sve u svemu - liga je totalno sranje. Bolji je kvalitet fudbala na Navy - Army nego u AAF.
Barem ovo prvo kolo.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #10 on: February 12, 2019, 12:38:56 pm »
ma šta je izdivljao, imao je 2 yards per carry  :dry:

a jeste skontali pravilo za onside kick?  :)
Oni su se odlucili za 12yds sa 28?
Mislim da je prvi predlog bio 10yds sa 35?
"A team may not attempt such a play after a field goal or touchdown unless it is trailing by 17 or more points (i.e., needing three possessions to win) or if there are five or fewer minutes remaining in regulation. The onside conversion play is also available after any safety, played from the 18-yard line."
 

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #11 on: February 13, 2019, 04:35:32 am »
Nesto se razmisljam, mogli su da naprave da se onside kick izvodi posle svakog postignutog poena. Izvodis ga sa 35y, lopta mora da predje 10y (liniju od 45y). Jos bi mogli da skrate teren na 60y + jedna EZ. Tako bi uveli malo neizvesnosti a i poboljsali bi onside kickove

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #12 on: February 13, 2019, 10:15:48 am »
Premalo je 10 yarda. Ovako bez ikakvog gledanja u statse, rekao bih da je bar duplo lakse uzeti 10 yarda nego onside kick. Ako ne i triput lakse.
12 yarda je verovatno dosta postenije prema timu koji treba to da brani. A i ovi sto jure rez ipak imaju pristojne sanse.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #13 on: February 13, 2019, 10:25:13 am »
Meni je to bas ok pravilo, onako imas neke sanse, ovako onside uspe once in a blue moon.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #14 on: February 13, 2019, 10:47:06 am »
3rd and 10 ima mnogo veci succes rate nego onside kick.
Plus ce to da raste jos osetno, sigurno bar 5% jer mozes biti neuporedivo agresivniji nego na obicnih  neces bacati loptu u aut da bi izbegao sack ili turnover, neces pozvati play da uzmes 2 yarda i poboljsas poziciju za FG itd itd
Ok je da ovi sto gube imaju neku malu sansu da ponovo imaju posed i da se necemu nadaju ali nije ni fer da im das previse sansi.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #15 on: February 13, 2019, 07:53:58 pm »
Ako je Christian Hackenberg ikada i pomisljao da bi mogao da zaigra u NFL-u, posle jučerašnje utakmice mu je valjda bilo jasno da se to nikada neće dogoditi.
Prosto je neverovatno koliko je očajno odigrao i koliko se izblamirao neprekidno psujući tokom cele utakmice koja je nacionalno prenošena.
10/23 passing, 87 jardi i jedan INTs, dva puta sekovan i jednom flagovan za intentional grounding. Pukli 26-0.

Svaka čast skautima Đeca koji su prepoznali talenat u gore spomenutom dečkiću.
Mada, kada pogledas tamo je i jedan Fitz bio propast. A da ne spominjemo McCowna i Pettyja, a evo sada i Darnolda.
Cenim da Fejvorit bolje prati NFL igrace i college AF od tih nesretnika iz NYJ.

Sve u svemu - liga je totalno sranje. Bolji je kvalitet fudbala na Navy - Army nego u AAF.
Barem ovo prvo kolo.

sve si u pravu
...osim:

pre 2-3 godine ti je Fitz, dok je bio u Jetsima, bio top 10 ili 15 qb lige. bar mi se čini da si tako rekao kad smo se ti i ja raspravljali o Bradford-to-Vikings trade.
sad ti je odjednom Fitz u Jetsima bio propast. :stevan:

Šta to sada sa Darnoldom?
Sam Darnold je najbolji Qb lige od sezone 2020 pa na dalje
u 2019 će da bude top10 i to lagano, možda i top5 ako se neke stvari poklope

McCown je bio dosta pristojan starter kod nas.
o Hackenbergu i Pettyju sam već pisao šta mislim.

i nije ova liga uopšte toliko loša. ima tu mnogo igrača koji mogu igrati u NFL i igraće. ekipe su sklepane pre otprilike mesec dana i vidi se da nisu još nimalo uigrani i sve to, ali moglo se gledati.
uostalom imali su jači tv rating od NBA, da je to bilo negledljivo brzo bi ljudi prešaltali na drugi kanal
nije sad da baš da ću gledati po svaku cenu da gledam te utakmice, ali pogledaću svaki put kad uhvatim vremena i ako ne budem imao ništa pametnije da radim


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #16 on: February 13, 2019, 08:51:42 pm »
Onside je imao slabe šanse ranije. Sada kada su ukinuli "leteći start" je skoro nemoguće da prođe.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #17 on: February 14, 2019, 09:24:24 am »
Juče nešto čitao, izgleda da pokušavaju ta "zaključaju" teritorijalno timove, kao određeni tim dovlači igrače sa određenog dela USA...
Još se tu napipava. Ali ono što može da im pomogne je što ne ide kontra NFL nego zajedno sa njima, očigledno...
 

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #18 on: February 14, 2019, 10:17:09 am »
Naravno da imaju vecu gledanos' od NBA

Football je narodski sport, za average joe-a, da ne kazem seljaka. NBA se realno prati od Marta/Aprila.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #19 on: February 14, 2019, 11:55:11 am »
Naravno da imaju vecu gledanos' od NBA

Football je narodski sport, za average joe-a, da ne kazem seljaka.

Logika ti je besmislena. NFL nije oduvek bio popularan u Americi. Dugo je bio manje popularan čak i od koledž fudbala. A generalno su svi drugi sportovi zajedno bili manje popularni od bejzbola. Gde je tada bio average Joe, aka seljak?

NBA se realno prati od Marta/Aprila.

NFL-u padne realna gledanost kada se završi regularna sezona, prosek gledanosti po meču je veći ali bukvalno milioni se isključe kada njihov tim ne uđe u plejof. Pitanje je zašto je kontra situacija u NBA - da mnogi ne prate sezonu ali se uključe za plejof?

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #20 on: February 14, 2019, 12:17:19 pm »
Logika ti je besmislena. NFL nije oduvek bio popularan u Americi. Dugo je bio manje popularan čak i od koledž fudbala. A generalno su svi drugi sportovi zajedno bili manje popularni od bejzbola. Gde je tada bio average Joe, aka seljak?

NFL-u padne realna gledanost kada se završi regularna sezona, prosek gledanosti po meču je veći ali bukvalno milioni se isključe kada njihov tim ne uđe u plejof. Pitanje je zašto je kontra situacija u NBA - da mnogi ne prate sezonu ali se uključe za plejof?
rekao sam football, ne NFL.

Football, pa zilion praznih mesta pa tek onda bejzbol. Bejzbol je vise za "intelektualce" :D

Zna se zasto se ne gleda NBA regular season, zato sto se igra sa pola gasa dok se u plejofu kidaju svaki gejm...pricam sa betulom koji ne zna za Luku Doncica  :palm:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #21 on: February 14, 2019, 12:20:31 pm »
Kako bre sto je kontra u NBA, pa za razliku od NBA u NFL-u je svaka utakmica bas, bas bitna u regularnom delu, ima ih 5 puta manje i liga je barem duplo kompetitivnija tokom regularnog dela, tankovanja bas malo ima za razliku od NBA i intezitet PO tekmi u NBA je dosta veci negu u regularnom delu.  Eto to ti je u jednoj recenici, mrzi me da pisem sad esej.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #22 on: February 14, 2019, 12:36:53 pm »
rekao sam football, ne NFL.

Football, pa zilion praznih mesta pa tek onda bejzbol. Bejzbol je vise za "intelektualce" :D

Zna se zasto se ne gleda NBA regular season, zato sto se igra sa pola gasa dok se u plejofu kidaju svaki gejm...pricam sa betulom koji ne zna za Luku Doncica  :palm:

Do pre nekih trideset godina bejzbol je dominirao sportskom scenom SAD-a. Hoćeš da kažeš da su tada svi oni bili intelektualci a da su se sada poseljačili?

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #23 on: February 14, 2019, 12:46:08 pm »
Kako bre sto je kontra u NBA, pa za razliku od NBA u NFL-u je svaka utakmica bas, bas bitna u regularnom delu, ima ih 5 puta manje i liga je barem duplo kompetitivnija tokom regularnog dela, tankovanja bas malo ima za razliku od NBA i intezitet PO tekmi u NBA je dosta veci negu u regularnom delu.  Eto to ti je u jednoj recenici, mrzi me da pisem sad esej.

Biće da se nisam lepo "odrazio". Znam da igraju sa pola gasa, da trećina lige tankuje i slično. To su samo neki od razloga zbog kojih sam davno prestao da pratim.

Kada sam rekao "pitanje je zašto je tako u NBA", mislio sam - zašto liga dozvoljava sebi da ima glorifikovani preseason do marta?

Sva istraživanja koja sam ja video pokazuju da je basket mnogo popularniji među mlađima dok je fudbal popularniji među starijima. Da li to NBA glavešine posmatraju situaciju kao da ne moraju da se trude jer će u budućnosti popularnost lige rasti sama od sebe?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #24 on: February 14, 2019, 01:33:56 pm »
Ovde je glavno pitanje da li će tu ligu IKO gledati i da li će uopšte moći da opstane. A ne da li ima veću gledanost od NBA jer u NBA još uvek nije playoff.
Ovakvih i sličnih liga je do sad bilo mali milion i svaka je ugašena ili pre prve sezone ili u najboljem slučaju posle par sezona, a ova sad liga na startu ima tv rating jači od nba što je jbg ipak značajan uspeh. A onda dođe gile sa svojim stručnim mišljenjem "ovo je sranje ovo je negledljivo pre ću gledati grofovi-bedemi nego ovo"


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #25 on: February 14, 2019, 02:47:59 pm »
Evo zaineteresovao sam se i čitam malo o ligi. Razlika u odnosu na ostalih milion malih liga koje su se pojavljivale u prošlosti,  koliko ja vidim, je sledeća



Do sad, sve lige su se svodile na biznis i vodili su je biznis ljudi. Ovde po prvi put ima ozbiljnih bivših igrača koji mogu da vode ligu u pravom igračkom smeru.


A inače što se popularnosti tiče, football bilo koje vrste pa nekoliko praznih mesta, pa ostali sportovi. Mogu ameri da gledaju i vole i baseball i basketball ali kad je football na TV nema govora šta se gleda

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #26 on: February 14, 2019, 05:14:21 pm »
Jeste, ima tu faca koji znaju šta rade, ali problem je u (ne)kvalitetu igrača. USFL je bila jedna od uspešnijih liga jer je dovela neke od najboljih igrača sa koledža ali njih su upropastili kreteni koji su upravljali ligom. NFL i dalje jedina ima full ponudu.

Problem je biti ozbiljna konkurencija nekome ko je tako ogroman. Šezdesetih je to bilo puno lakše, kada je nastajao AFL.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #27 on: February 14, 2019, 05:56:28 pm »
Mladenko, hoces da kazes da u WNBA nema ljudi koji znaju sta rade?
Pa tamo su sve operativci NBA, svi do jednoga. Silver i cela NBA stoji iza njih, a oni jedva da prebaciju 200.000 gledalaca po utakmici. U zemlji od 330 miliona stanovnika.
A startovali su pre 23 godine.
Nema veze ko je u upravnom odboru i na ostalim pozicijama.
Nema igraca + nema kvaliteta = nema gledanosti.
Prosta formula.

I kakve veze ima sto su Polamalu i Ward u nekakvim relations foteljama? Da nece da ubede nekoga iz NFL-a da im se pridruzi?
Vec znamo da igraci nakon cetvrte runde drafta ne vrede nicemu (cast izuzecima) i da ako zelis da imas startera u timu moras da uzimas u prve tri.
A zamisli sada ove timove sa trecepozivcima i gomilom mediokriteta koji nisu uspeli da se izbore ni za ST u svojim timovima.

Kakav bre kvalitet i kakva buducnost.
Mogu da guraju ovu ligu kao WNBA, ali je to cisto gubljenje novca, a gledaoci ce biti rodbina i prijatelji onih koji igraju. I Omiljeni.
Ko jos gleda razvojnu NBA ligu?
Mojne da se lazemo.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #28 on: February 14, 2019, 06:11:30 pm »
Mladenko, hoces da kazes da u WNBA nema ljudi koji znaju sta rade?
Pa tamo su sve operativci NBA, svi do jednoga. Silver i cela NBA stoji iza njih, a oni jedva da prebaciju 200.000 gledalaca po utakmici. U zemlji od 330 miliona stanovnika.
A startovali su pre 23 godine.
Nema veze ko je u upravnom odboru i na ostalim pozicijama.
Nema igraca + nema kvaliteta = nema gledanosti.
Prosta formula.

I kakve veze ima sto su Polamalu i Ward u nekakvim relations foteljama? Da nece da ubede nekoga iz NFL-a da im se pridruzi?
Vec znamo da igraci nakon cetvrte runde drafta ne vrede nicemu (cast izuzecima) i da ako zelis da imas startera u timu moras da uzimas u prve tri.
A zamisli sada ove timove sa trecepozivcima i gomilom mediokriteta koji nisu uspeli da se izbore ni za ST u svojim timovima.

Kakav bre kvalitet i kakva buducnost.
Mogu da guraju ovu ligu kao WNBA, ali je to cisto gubljenje novca, a gledaoci ce biti rodbina i prijatelji onih koji igraju. I Omiljeni.
Ko jos gleda razvojnu NBA ligu?
Mojne da se lazemo.
Cccc... ja stvarno nemam komentar na ovakve insinuacije. Nama je vise igraca u timu od 4 runde nego iz prve tri.
ja sam shvatio da bi ovo trebalo da bude neka razvojna liga za one igrace koji ne prodju u NFL i Kanadsku ligu ili pak ne nadju ugovor (osim ako je Kapernik u pitanju)
Ako skupe popularnost, tim bolje. Ali ne verujem da je zamisljena kao bilo sta vise. Jos se igra izmedju SB i Drafta, da bi mogli da kaparisu nekog ako se taj istakne. I ovako im je tada mrtva sezona.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #29 on: February 14, 2019, 06:58:30 pm »
Bas htedoh da napisem da lupa to za 4. rundu, prvi argument bi bio Seattle :D. Ono 3 SB MVP-ja, Brady, Edelman, Smith, dve seste i jedna sedma runda. Primera mali milion, ne kazem da je procenat veliki, ali ima tu uvek super igraca da se probere. Evo recimo nama prosle godine SB igraci, Kelce, Vaitai, Blount, Ayaji, Clement, McLeod, Mills, Bradham, Graham, Burton itd. Pogledaj ti NBA recimo drugu rundu, ekvivalent pola drafta i uporedi, dajem ruku da je manji procenat sta god uporedjivao. Reci mi koliko znas 1st team all pro igraca kao recimo Kelce izabranih u drugoj rundi.

Sto se tice ove lige, ja ne verujem da cu gledati, ali AF ima ogromnu popularnost i ljudi svasta gledaju, a ovo tacno dodje da se popuni prazan hod. Hall of Fame game (?!) je bio gledaniji ne znam ni ja od cega, draft i sve vezano za njega bude isto tako, tako polako da vidimo na sta ce ovo liceti, tek je u zacetku. Mnoge stvari nadju svoju publiku, naravno da nece biti popularno kao NFL, ali cilj je finasijski da opstanu, pa da vidimo. Evo ti jos jedne paralele, zasto ljudi gledaju Championship u Engleskoj ako imaju Premier, ostale lige petice, LS gde je kvalitet neuporedivo veci... Pritop u toj ligi imaju super primanja, TV prava se otkupljuju i slicno.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #30 on: February 15, 2019, 07:33:03 am »
The new Alliance of American Football spoke with Colin Kaepernick during its development about joining the league, co-founder Bill Polian told The Athletic.
A source told the Associated Press that Kaepernick wanted $20 million or more to consider playing with the league that had its debut last weekend.

Polian, an ESPN NFL analyst, also told The Athletic that he personally spoke to Tim Tebow about joining the league, but Tebow declined.
The former NFL QB currently is in the New York Mets' spring training camp.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #31 on: March 17, 2019, 03:31:58 am »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #32 on: March 18, 2019, 10:27:28 am »
The new Alliance of American Football spoke with Colin Kaepernick during its development about joining the league, co-founder Bill Polian told The Athletic.
A source told the Associated Press that Kaepernick wanted $20 million or more to consider playing with the league that had its debut last weekend.

Polian, an ESPN NFL analyst, also told The Athletic that he personally spoke to Tim Tebow about joining the league, but Tebow declined.
The former NFL QB currently is in the New York Mets' spring training camp.

Što nisu pitali Katlericu? :angry:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Alliance of American Football - AAF
« Reply #33 on: April 02, 2019, 07:10:03 pm »
Ovde je glavno pitanje da li će tu ligu IKO gledati i da li će uopšte moći da opstane. A ne da li ima veću gledanost od NBA jer u NBA još uvek nije playoff.
Ovakvih i sličnih liga je do sad bilo mali milion i svaka je ugašena ili pre prve sezone ili u najboljem slučaju posle par sezona, a ova sad liga na startu ima tv rating jači od nba što je jbg ipak značajan uspeh. A onda dođe gile sa svojim stručnim mišljenjem "ovo je sranje ovo je negledljivo pre ću gledati grofovi-bedemi nego ovo"
Source: AAF suspends operations in 1st season

pogni se  :kafa:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu