Američki Fudbal > NFL

Chicago Bears - Monsters of the Midway

(1/269) > >>

Otis:
Sad kad sam ja poceo thread-nista manje do SB ne treba ocekivati! :cool:
Bearsi se u ovom trenutku nalaze na bas istom mestu kao prosle godine ( 4-3 i bye week). Prosle sezone smo posle bye week-a zaredjali sa pobedama, pa, Boze zdravlja, valjda ce se to i ponoviti...
Imamo realan skor-dobili smo ono smo trebali da dobijemo, izgubili ono sto smo morali da izgubimo. Mozda je eventualno moglo bolje protiv Lions-a na Ford fieldu, ali su nas gluposti u 2.poluvremenu kostali vredne pobede.
Sledi nam mec sa Eagles-ima. Tradicionalno-mi dobijamo u Čikagu, oni na "Linkoln finašijal fildu" pa ocekujem da ce tako biti i sada. Plus, tako smo ih ispeglali prosle godine da ne sumnjam da ce biti zeljni osvete.
Posle toga ocekuje nas 5 odlucujucih meceva za ulazak u PO: prvo sa Detroitom kuci ( inace, to je prvi mec u NFL-u ove sezone koji je pomeren sa 7 na 10:15, pa ga ocekujte u direktnom prenosu) a onda 4 duela sa AFC West timovima ( dolaze nam Boltsi i Chiefsi, idemo u Oakland i Denver-Tebow vs. Cutler  :A, kakav ce to hype da bude). Ako ovo sve dobijemo, sto jeste tesko ali nije nemoguce, vrlo smo blizu PO.
Mada i dalje smatram da nismo PO tim. Pojednicano- Forte ima monster sezonu i uz Freda Jacksona je svakako najbolji RB lige. Cutler igra prilicno dobro, WR's igraju sa mnogo oscilacija.Izgleda da se OL stabilizovala sto je ostavilo em vise prostora Cutleru, em omogućilo Forte-u da rastura. Odbrana u poslednjih par meceva deluje mnogo, mnogo bolje i to je ono sto mi daje neku nadu da mozda i mozemo da PO... Pritom, NFC ce da bude zajeban do samog kraja i vrlo je tesko pretpostaviti sa kojim skorom ce se, preko WC-a, ici u PO ( meni se cini da ce moci i sa 9-7, al mozda ni 11-5 ne bude dovoljno) :huh:

Sundjer Bob Kockalone:

starr:
Jedva čekam da vidim kako je Jerry naumio da reši situaciju sa Forteom. Na kratke staze ovo je sigurno najbolje rešenje ali ako ubrzo ne reši pitanje ugovora ovo može opasno da im se vrati.

omiljeni:
Trejdovace ga u Pantherse za Shockeya IMHO.

starr:

--- Quote from: omiljeni on November 04, 2011, 01:12:25 pm ---Trejdovace ga u Pantherse za Shockeya IMHO.

--- End quote ---

To bi bio pametan potez. Meni je pomoglo da već sledeće sezone osvojim ligu. :A

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version