Ostalo > Igre

Fortnite

<< < (2/60) > >>

Nikša:
Tesko je u BR izabrati ko je najbolji igrac. Mora Epic jos dosta da poradi na turnirskoj organizaciji.
Kad budemo imali pravo lan svetsko prvenstvo, onda cemo znati vise.

Ma da, Nickmercs samo slece u Tilted, jer ne moze na konzoli da ulece u pravi build fajt sa ovim likovima.

Tfue i cloak su razvaljivali na onm turnirima petkom sto su bili. Valjda su uzeli 4 od 6.

Ima tu jos dobrih igraca, npr. NRG Zayt, Nate Hill, HighDistorsion, Daequan...

omiljeni:
ovih sad par turnira 3-4 vikenda u nazad su bili dosta dobri i veoma zanimljivi.
pre toga je bodovanje za pobedu bilo mnogo nabudženo, a killovi se slabije bodovali pa su igrali ultrapasivno i bio je prilično dosadan gameplay.
Oni pre turniri kada igraju quadse pa se takmiče 2v2 ko će imati više kills su mi bili dosadni.

Vivid je genije i on je najbolji, to mogu da potpišem. Em je prejak u borbi, ali je najveću prednost u odnosu na ostale napravio u strategiji. On bolje od svih konta kada i gde treba da napada, kada da čeka, kada da štedi materijal itd itd.
Jedino što ga jebe što je kao neki zbunjeni štreber i još nije shvatio šta se dešava i gde je dospeo. Neko veče ja gledao malo njegov stream i 3-4 lika mu donirali po 100-150$ kao da kupi bolju tastaturu, miš i ta sranja, pa se mučenik pogubio i zahvaljivao sat vremena bukvalno. bilo mi neprijatno više gledati. kad je počeo da priča kako će ograničiti donacije na 5$ i da će ovim likovima vratiti kusur, tu me već opasno smorio pa sam ugasio stream.  :D

Nikša:
Ima sad za vikend PAX West u Sijetlu. Bice 3 dana kvalifikacija i po 33 igraca u ponedeljak igraju finalni turnir.
Mislim da je 1.5 miliona prize pool, pobedniku valjda oko 250k.

Nisu jos objavili format, al bi trebalo biti zanimljivo.

Nikša:
Vivid potpisao za Team Liquid. I ovako su imali 3 igraca iz top10, sad imaju 4.

Grandilof:

--- Quote from: omiljeni on August 27, 2018, 06:06:27 pm ---najbolji igrač je Vivid, ako mene pitaš. 
pa ta Liquid ekipa, Poach, 72hrs i Chap, pa onda verovatno ide Tfue, pa ostali...

ali sypher i nickmercs su mi najjači na turniru. ovaj igra na konzoli, ali zbog njih niko ne sme da sleti u Tilted  :lol:
sad za vikend su bili slabi ali onaj tamo vikend su razvaljivali.

--- End quote ---

Uzeh da vidim malo, kako ovaj neki aydan zlostavlja tog nickmercsa, lik ga zveknuo cetiri puta u sest partija...  :lol:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version