Author Topic: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19  (Read 27243 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #140 on: January 23, 2019, 04:50:50 pm »
Piše u PM-u koji si mi poslao.

U maju 2018. Nakon toga sam se predomislio za II-A, odigrao sezonu, nisam se izjašnjavao o budućim planovima, ti mi oduzeo komesarijat, izbacio me iz lige :rofl:


Zabavi nikad kraja  :rock:

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #141 on: January 23, 2019, 05:03:31 pm »
Betula oće da napravi nou tribeligu u novom sistemu po starom receptu a tonyk im je upravo dozvolio...




5 godina zabrane učešća u novom sistemu pa kada priznate grešku možda vas primimo nazad.

Ja nikad nisam odbijao učešće u višem rangu, nakon što sam se kvalifikovao za isti. A pre neki dan sam i ponovio da ostajem pri tom stavu.

Mene nemoj da precrtavaš. Nemam nameru da ostajem ako osvojim ligu. E sad, druga je stvar što za bolje nisam. :D

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #142 on: January 23, 2019, 06:00:34 pm »
Zelim da izjavim nesto sto do sada nisam, a sumnjam da cu ikada ponovo. Apsolutno se slazem sa svime sto je Pablo napisao ovde u vezi zvanicnog sistema i 3b lige. To sam i njemu rekao kad sam ga nagovarao da igra ligu ove sezone u nadi da ce ipak svi da se uozbilje i da cemo da nastavimo neku tradiciju kao u vreme dok se sistem postovao. Realno, meni je polovina te lige jasna i razumem njihove razloge za opstrukcijom, bili oni inat, kurcobolja ili neznanje. S druge strane, postoje tu i oni koje ne razumem. Evo starr je izneo svoj stav ali ima jos nekoliko njih od kojih bi ocekivao isto. Najbolje resenje (za koje opet nece biti polovina te lige iz logicnih, nabrojanih razloga) je da igraju ligu u tom sastavu i zovu je apsolutno onako kako oni zele, a da sistem koji je usvojen nastavi bez ovakvih zajebancija, sa njima ili bez njih.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #143 on: January 23, 2019, 06:08:02 pm »
Samo cu reci:
 jebote!

Ajde za nas sa drugim problemima u zivotu dajte neki skraceni sazetak...
 

Online vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #144 on: January 23, 2019, 08:49:36 pm »
otprilike je to i ideja, mada ne vraća mi se na 14.

Zasto? Jedino pravilo koje imamo a koje nikako nije fer je to sto neki ucesnici lige 2 puta igraju sa timom koji postize npr 90+ poena po kolu a drugi igraju sa timom koji postize 80-. Sa 14 timova svako sa svakim po jednom i milina. Jos posto izvesno smanjujemo klupu bice i dalje par solidnih igraca na FA tako da to nije problem.
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Kris Kros

  • Starter
  • **
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #145 on: January 23, 2019, 09:38:31 pm »
Zasto? Jedino pravilo koje imamo a koje nikako nije fer je to sto neki ucesnici lige 2 puta igraju sa timom koji postize npr 90+ poena po kolu a drugi igraju sa timom koji postize 80-. Sa 14 timova svako sa svakim po jednom i milina. Jos posto izvesno smanjujemo klupu bice i dalje par solidnih igraca na FA tako da to nije problem.

+1

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #146 on: January 23, 2019, 11:21:17 pm »
Znaci bicu jedini koji je imao po jedan tim u IIb i IIIb ligama - istovremeno.  :A

LM, dosta sale jer vremena su ozbiljna, a obzirom da se raja podigla i da se forumska kuka i motika sprema da ustane protiv nase elitne lige, red je da izanaliziramo situaciju.
Nas mudri narod bi rekao:
1. ne pada sneg da prekrije breg, vec da svaka zver pokaze svoj trag, i
2. na muci se poznaju junaci.

Ove narodne umotvorine su odlicna uvertira za Betulinu danasnju reakciju u stilu: evo nisam vise za IIIb samo nemojte da me bijete po glavi. Uradicu sve sto trazite.
Sramno i nedostojno jednog clana IIIb.  :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Beogradski sindikat ima jos bolje reci za takvo ponasanje:

"Preseče me živog, ovo nisam očekivo
Nije bilo lako da napravim izbor
Al’ jebi ga, šta ću, svakom svoje dupe milo
Spakovo se, klisno, na sudu sve sam prizno
I stare drugare, sve sam, redom, izdo..."

Neka Betula... narod ce ti suditi kada sunce slobode ponovo zasija nad ovim forumom.

Sto se tice Pavla, visegodisnja agitacija i propagiranje protiv elitne lige urodila je plodom.
Pare primane iz inostranstva su odradile svoje i forumski narod, tzv. srednja klasa naseg foruma, je doveden u zabludu da se treba boriti protiv nepostojeceg problema.
Ne mogu da kazem da ljubomora nije imala ni malo udela u Pavlovom anti-IIIb angazovanju, ali mrznja je ocigledna.
Jbg.

Imamo nekoliko resenja.
Najocitije bi bilo da se angazuje vojska, da se uhapse kolovodje ove pobune, a neistomisljenici da se proteraju u Kopenhagen - forumski Goli otok, ne preispitivanje stavova i pogleda.
Drugo resenje bi bilo da se IIIb liga uklopi u EZ federaciju. Predvodnik ove opcije je petokolonas u nasim redovima - drug Betula.
Trece resenje bi bilo da se IIIb otcepi i da sacuva svoju elitnu tradiciju sa svojim elitnim clanovima pre nego sto joj gladna i uboga, ljubomorna i ostrascena, zalepljena i prevarena forumska sirotinja ne unisti sjaj i glamur svojim ucescem u istoj.
Cetvrto resenje bi bilo da se sa pobunjenicima stupi u pregovore i da se potrazi kompromisno resenje.

To su moje ideje i stavovi.
Naravno, IIIb nije tikva bez korena, pa da je razvlaci i cereci ko stigne. Imamo mi svog komesara koji ce izneti svoje misljenje u vezi ovoga.
Nazalost, vec vidim kako pojedini clanovi savijaju kicmu i priklanjaju se razularenoj gomili gubeci i poslednje elemente ljudskosti, casti i obraza, odricuci se i svoga dostojanstva i svoje slobode za saku laznih dukata, zaboravljajuci da zivot u ropstvu ne vodi nikuda.

Ustanite braco!
Ne dajte da vas Pavao i njegova propagandna masinerija dovedu u zabludu! Stanite na stranu istine!
Podrzite ono malo tradicje sto je ostalo na ovom okupiranom forumu!
Ne dozvolite da neprijatelj unisti slogu koja nas je krasila gotovo dve pune decenije!

Zivela IIIb liga!!!


Sada mozete i da pucate, ja sam svoje rekao.  :kafa:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #147 on: January 24, 2019, 10:10:25 am »
Tipican primer gastosa, citira beogracki sindikat. Lebtejebo.

Kad ce vise to glasanje da ponosno istikliram NE?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #148 on: January 24, 2019, 10:39:35 am »
Cviljenje mučenog Pablita...neprocenjivo!! :rofl: :rofl: :rofl: :napalm:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #149 on: January 24, 2019, 10:40:38 am »
@green
Ni blizu nisi jedini, čak ni te godine.
Uvek je trebalo popunjavati tako.

A što se tiče korena i komesara, nemaš pojma koliko nisi u pravu.
On da hoće nešto po tom pitanju, uradio bi i pre nego što si ti upao u tu ligu.
I ne bi ni bilo priče oko toga.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #150 on: January 24, 2019, 04:47:54 pm »
Gilence što si se raskenjo onoliko?  :ohmy:


Ništa se menja kod vaše tribelige, menja se samo kod nas, vraćamo stari sistem ispadanja i napredovanje, a vi jednostavno samo nastavite da uživate kao i do sada, prosto.


Jbt, javio se i Otis, konačno je odlučio da izmili iz mišije rupe posle poraza Čikaga.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #151 on: January 24, 2019, 04:52:30 pm »
A što se iiibe tiče, njima lepo, svima ostalima odgovara.

Zelim da izjavim nesto sto do sada nisam, a sumnjam da cu ikada ponovo. Apsolutno se slazem sa svime sto je Pablo napisao ovde u vezi zvanicnog sistema i 3b lige.

Evo vidiš, ljudima je jednostavno teško da prevale preko usta da se slažu samnom, i ja ih u potpunosti razumem, međutim to je sve na totalno suprotnoj strani od tvog "svima ostalima odgovara" jer NE!


Daj nam 4,5 II liga gde samo šampioni idu gore ili još bolje diamond sistem super liga, 1x treća liga, resto II lige.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #152 on: January 24, 2019, 05:42:25 pm »


diamond sistem super liga, 1x treća liga, resto II lige.
E i ti da kažeš nešto pametno :)



Sent from Lt. Commander Data's console using LCARS


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #153 on: January 24, 2019, 07:18:12 pm »
Mogao bi da se napravi i neki kup. Ne mora nova yahoo grupa, nego neke virtuelne utakmice gde bi se uzimali bodovi iz regularnih ligaških liga. Evidencija bi mogla da se vodi pomoću elektronskih tabela (ima na netu dosta besplatnih rešenja).
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #154 on: January 24, 2019, 07:26:38 pm »
Mogao bi da se napravi i neki kup. Ne mora nova yahoo grupa, nego neke virtuelne utakmice gde bi se uzimali bodovi iz regularnih ligaških liga. Evidencija bi mogla da se vodi pomoću elektronskih tabela (ima na netu dosta besplatnih rešenja).
Odlična ideja! Podržavam!

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy '18 - završnica i priprema za '19
« Reply #155 on: January 26, 2019, 06:17:32 pm »
Kakav muk tribeligaša, jako mi to prija, malo duša da odahne  :)