Ostalo > Razno

Mobilni telefoni

(1/228) > >>

Jason:
Uopsteno o m-fonovima...

Uzeo bih E71, zbog qwerty tastature i wirelessa, symbian sam uvek voleo...

...ima nekih predloga mozda sto se tice toga ?

Usput, usao sam u jednu prodavnicu i pitao za E6, kaze cena 240E ! Ja pitam koliko jos jednom, kaze lik: 'nov model pa je malo skuplji, 245e tacnije kosta'.....dal da se zajmim i da trcim da kupim :D ...

Nikša:
imam E71 vec 2,5 godine...ne planiram da ga menjam dok se ne raspadne totalno

zujo23:
Koristio sam E71 isto više od dve i po godine, telefon je fenomenalan, tj. bio je u vreme kada se pojavio, a sada ga je, naravno, napredak na ovom polju pregazio.

Tu imamo dva bitna pitanja - za šta nameravaš da ga koristiš, i koliko si para spreman da daš, uz neizbežno treće pitanje koliko mesečno trošiš na mobilni.

Ako ti se ne daje više od 100 evra (pretpostavljam da mu je to cena) i ni po koju cenu ne želiš (ili ne ispunjavaš uslove) da uzmeš post-paid ugovor kod nekog od operatera, onda je E71 odlična varijanta. Kao što si rekao, qwerty, wireless, GPS, Symbian S60 v.3 koji podržava gomilu korisnih (i manje korisnih) aplikacija - facebook, youtube, skype, yahoo i gmail (mada za yahoo ne radi push opcija), garmin navigacija, gomila kvalitetnih igrica, fabrički ugrađen real player...

S druge strane, ako možeš da se otvoriš za neku veću kintu, ili ispunjavaš uslove da sklopiš postpaid ugovor sa nekim od operatera, moj zdušan predlog je da uzmeš neki Android telefon, jer ipak ima daleko veće mogućnosti, a i kompletno tržište ide ka tome.

E, sad, Android telefoni su uglavnom prilično skupi, mada ima jedan model koji Telenor daje za 1 dinar uz pakete od 1,400 din mesečne pretplate.

Eto, elaboriraj malo, pa da eventualno dopunimo informacije

Jason:
Zanima me koliko kosta u nekom shopu u bgdu E72 recimo, posto vidim da je malko napredniji po pitanju kamerice i tih stuffova...

BTW, hvala zujo veliko na odgovoru...

Staja:
Zujo, kada si već tu da iskoristim priliku...  :P

LM, koja je najbolja varijanta za Android fon preko Lelenora na Post paid-u?  :)
Recimo da je u pitanju nešto više kinte, ili pak u pitanju neka srednja opcija u vezi kinte, a da uz njega ide solidan tarifni paket + internet?  :zvizdanje:
I koja je verzija platforme Androida najbolja (tj. pouzdanija) sada na tržištu? I očekuje li se neki novi talas inovacija po pitanju platformi za telefone tj. nove verzije platforme Androida? Pošto sam čitao u nekim novinama/sajtovima o tome a ne znam da li su inovacije vezane za telefone ili tablete - treba li čekati ili kupovati sada nešto?  :cool:



PS: Što se tiče E71, ima ga moje dvoje burazera i prezadovoljni su telefonima... zaista ko ga uzme neće se pokajati.  ;)   

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version