Endzone.rs ExtraPoint > Obaveštenja, kritike i komentari

1. Februar - obnova domena

(1/5) > >>

lordnex:
Dragi moji,

kao sto ste (mozda) primetili forum nije radio tokom vikenda... a razlog je krajnje glup, jer nisam uplatio produzetak domena na vreme.
Jbg, desava se...  izvinjavam se svima!

Dodatna komplikacija sto je palo bas za vikend, tako da uprkos naporima juce nije moglo nista da se resi. Tek jutros je izvesna dama odgovorila i aktivirala nas ponovo.

Malo je glupo sto je palo bas za Superbowl vikend... ali sta je tu je, bar ste gledali utakmicu na miru :)

Zapisite gore pomenuti datum - pa me podsetite sledece godine na vreme (u januaru)...

mardok:
A mi poceli da nagadjamo... dal su Holandjani, ili Kopenhagenski klan udario.

Sundjer Bob Kockalone:
Iglsi su krivi.

Pablo:

--- Quote from: Sundjer Bob Kockalone on February 05, 2018, 03:40:52 pm ---Iglsi su krivi.

--- End quote ---

Ti si kriv!!!


--- Quote from: Pablo on January 29, 2018, 05:00:52 pm ---Došao sam do zaključka da je najbolji vesnik dešavanja u svetu kriptovaluta Sunđer, ko hoće da zaradi mora da prati šta ovaj piše i da radi potpuno drgačije od toga, hronologija dešavanja:

2012 - godina, BC kreće da se razvija, Sunđer govori kako je to balon i kako će brzo da propadne, ne treba trošiti reči koliko je omanuo...znači tada je trebalo ući u celu priču tj kupovati...

2017 - Sunđer ulazi u bizmis, nije prošlo puno vremena, cene kriptovaluta su doživele veliki pad a samo tržište je za kratko vreme otišlo u majčinu...dakle čim je sumđer ušao trebalo je sve rasprodati...

2018 - Sunđer kreće da rudari...izeš mi sve ako nas ne strefi neki asteroid...

--- End quote ---

Nije udario asteroid ali je zato forum pao u nezgodno vreme. Jednostavno si uklet  :facts:

Sundjer Bob Kockalone:
Ne pratiš temu. Još nisam nabavio rig.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version