Author Topic: Dirty Birds  (Read 83121 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #280 on: September 29, 2014, 10:06:57 pm »


Jednostavno, napad mora da bude spreman da postigne >25 poena po utakmici ako mislimo bilo sta da uradimo...

ni to izgleda nije rešenje... :cry:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #281 on: September 29, 2014, 10:22:11 pm »
nije tako bilo u proslom kolu protiv premocne Tampe  :A

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #282 on: September 29, 2014, 10:29:33 pm »
auuu otisara štati reko kulting za mccownaru  :ohmy:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #283 on: October 13, 2014, 01:29:41 am »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #284 on: October 13, 2014, 03:40:13 am »
brao otisara, od dva raspada ipak smo mi veci

vidimo se u week 10

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #285 on: October 13, 2014, 10:12:35 am »
Kako je Roddy dobio preko pickice balave juznjacke  :lol:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #286 on: October 13, 2014, 11:15:11 am »
Bratarice Kuliša- 'oćemo li rušiti Tajsarin spomenik?  :A




« Last Edit: October 13, 2014, 11:22:44 am by Otis »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #287 on: October 14, 2014, 09:28:29 am »
haha

nema talenta vise u ekipi, ne moze tajsara da pravi pitu od blata  :facts:

Ali Carimi na onom TD drajvu kada smo imali 2 za 25 :S

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #288 on: October 27, 2014, 11:24:42 am »





Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #289 on: December 29, 2014, 04:03:19 pm »

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #290 on: December 29, 2014, 04:49:12 pm »
Rex Ryan?  :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #291 on: December 29, 2014, 08:18:07 pm »
pa on jeste bio kandidat posle Petrina...ne znam, Smit je shatro bio defanzivni coach a fasovali smo po tamburi od kada je on tu konstantno.
Sto se mene tice, moze :D

Samo da nije onaj nesretnik iz Broncosa, da li je realno da je taj lik hot property?

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #292 on: December 29, 2014, 08:22:08 pm »
Tamo je Mening ofanzivni koordinator.  :D

Inače u odličnoj ste poziciji za jedan trade down na draftu. Dok nas neko može da navuče za trade up.  :palm:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #293 on: December 29, 2014, 08:27:29 pm »
Tamo je Mening ofanzivni koordinator.  :D
taj fazon totalno, koja ce to prevara da bude...  :palm:

Inače u odličnoj ste poziciji za jedan trade down na draftu. Dok nas neko može da navuče za trade up.  :palm:

ne znam, posledji put kada smo birali sa pozicije brojh 8, draft je bio loaded sa talentiima, znaci haos!
A mi smo uspeli da izaberemo DE, Jamaal Anderson http://en.wikipedia.org/wiki/Jamaal_Anderson

majko mila, kakav busterson! :pop:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #294 on: December 30, 2014, 02:42:51 pm »
http://www.ajc.com/news/sports/football/nolan-koetter-packed-up-and-left/njcgS/

After receiving news of the firing of coach Mike Smith, Falcons coordinators Mike Nolan and Dirk Koetter packed up their belongings and left the building.
Both are under contract, but may feel that a new coach will be allowed to bring in their own coordinators.
Falcons general manager Thomas Dimitroff is scheduled to meet with the remaining assistant coaches today.


 :hm:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #296 on: November 09, 2015, 12:22:56 pm »


Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #297 on: November 09, 2015, 01:29:27 pm »
Zar ne izgleda do jaja!?

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #298 on: November 09, 2015, 01:48:14 pm »
Isti Elway

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #299 on: December 09, 2015, 02:39:59 pm »
ovaj lik bas ima slobodnog vremena  :D

https://www.reddit.com/r/nfl/comments/3vzjol/what_is_wrong_with_the_atlanta_falcons_a_look/

kako smo se zajebali sto smo pustili Koetter-a :(

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #302 on: May 21, 2016, 05:23:49 pm »
Obzirom da je ovo sada moj lokalni tim, red bi bio da ga ispostujem.  :staja:

Za sada nose titulu najdosadnijeg tima u ligi, a tesko da ce se to i ubuduce promeniti.
Ocekivao sam mnogo vise od Dan Quinna, ali ajde da kazem da je prosla tek jedna godina, pa ce mozda biti bolje ubuduce.
Izbor Keanu Neal-a (da, dobio je ime po Keanu Reeves-u) u prvoj rundi je odluka bas Quinna koji se licno angazovao da ga dovede na Floridu (Gators) iz srednje skole. Quinn je tada bio DC Gatorsa.
Neal udara kao tenk i Daniel Jeremiah sa NFL.com-a je za njega rekao da je "the most physical athlete in this draft". Sta znam... Valjda Daniel zna sta prica. SUS, Neal je imao previse missed tackles za nekoga ko je izabran u prvoj rundi. Danas svi zele da se dokopaju sejftija koji ce biti novi Kam ChancellorQuinn zeli sejftija koji bi bio buduci Kam Chancellor, ali mislim da su Falconsi ovaj put promasili i to u galaktickim razmerama. Na kraju krajeva, verovatno su ga mogli uzeti i u drugoj, a mozda i u trecoj rundi. Bespotrebno je potrosen pik prve runde na igraca sa velikim znakom pitanja.
Po meni, najbolji pik je Hooper u 3rd round. On ce verovatno odmah zaigrati i to iz dva razloga: prvo, Falconsima je kao leb nasusni potreban neko ko ume da uhvati red zone passove, a kao drugo, prica se da ce Shanahan da forsira two-tight ends sets vise nego ranije.
Fourth-round pick De'Vondre Campbell je propustio celu sezonu zbog potresa mozga i pitaj Boga sta ce se desiti ako dozivi jos jedan concussion.
Matt Ryan je vec veteran u ligi i moze se reci da njegovo vreme polako istice, pa je svaka naredna sezona pitanje da li ce ponovo biti TOP 10 QB. Prosto je neverovatno kako je Atlanta spiskala njegovu karijeru.

Sta reci za narednu sezonu (a ne zaplakati)?
Realno, moja najveca ocekivanja vezana su za 30. oktobar kada u Georgia Dome dolaze Packersi, pa idem da navijam za Rodgersa & Co.  :jupi:

Od ostalih vesti: Atlanta se prijavila za Superbowlove 2019, 2020 i 2021. godine i sutra ce se znati da li ce nesto dobiti ili ne.
U skladu sa Goodellovim proteziranjem timova koji imaju nove stadione, ocekujem da ce Atlanta dobiti jedan SB u te tri godine.
Novi Mercedes-Benz Stadium vec sada izgleda impresivno, a jos uvek nije zavrsen. Bice jedan od najlepsih stadiona u ligi, IMHO.



Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #303 on: May 21, 2016, 07:37:32 pm »
Realno, moja najveca ocekivanja vezana su za 30. oktobar kada u Georgia Dome dolaze Packersi, pa idem da navijam za Rodgersa & Co.  :jupi:

Očekujemo novu "sekta was here" fotku. :D

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #304 on: May 21, 2016, 09:34:20 pm »
Of kors.  :D

Planiram da ponovo odem na Lambeau, dace Bog mozda vec i ove godine. Taj osecaj ulaska na stadion... Priceless. :wub: :wub: :wub:
Inace, od svih stadiona na kojima sam bio (ne racunajuci Lambeau field) najvise mi se svideo Soldier field u Chicagu koji je jednostavno prelep, kao i ceo grad uostalom, a najmanje mi se svideo Edward Jones almost dome koji se nalazi na ulici i cak ima i semafore na par metara od ulaza u Dome.  :sick:
Da ne zaboravim da kazem da mi je na drugom mestu Arrow head koji je isto nevidjeno lep. Tacnije cela ta ogromna povrsina na kojoj se nalaze stadioni Chiefsa i Royalsa, a razmaknuti su manje od sto metara i ispred toga verovatno najveci parking na svetu.
« Last Edit: May 21, 2016, 09:39:34 pm by mr.green »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #305 on: May 21, 2016, 09:46:10 pm »
Kako si krenuo, bolje da si napravio listu pa da ih poredjas po svidjanju  ;) ;)

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #306 on: May 21, 2016, 11:38:51 pm »
Kako si krenuo, bolje da si napravio listu pa da ih poredjas po svidjanju  ;) ;)
Jos uvek nisam bio u Sijetlu na onoj vetrometini.  :P

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #307 on: May 21, 2016, 11:50:38 pm »
e onda dok ne odes tamo, nista  :mr.green: :mr.green:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #308 on: May 22, 2016, 12:15:26 am »
bravo zeleni za izvestaj sa lica mesta!

Iskreno, nisam ocekivao S u prvoj rundi, mada je odlaskom Moore-a napravljena velika rupa u sekondariju. Zanimljivo je sto je po tvom opisu Neal-a (nisam ga uopste gledao), pokupljen mladji William Moore  :lol:

Valjda DQ zna sta radi i zasto nije ulozio nista u DL i passrush koji je kriminalan godinama unazad i gde sem Vic Beasley-a se ne nazire neko ko bi mogao da pravi probleme protivnickom QBu. Inace, Vic ce da igra SAMa od septembra.

Ne znam zasto Falconsi vaze za najdosadnije  :hm: al ajde neka bude tako, samo nek rezultatski nastave uzlaznom putanjom, mogu i katanaco da igraju sto se mene tice.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #309 on: May 22, 2016, 01:16:32 am »
samo nek rezultatski nastave uzlaznom putanjom, mogu i katanaco da igraju sto se mene tice.
Realno, CAR je deset svetlosnih godina ispred ATL, NO je imao odlican draft, a Tampa je na putu da se izvuce sa dna. Uz to ATL u 2016. ima jedan od najtezih rasporeda u celoj ligi. Ne znam. Ako mene pitas, sa (ne)postojecim pass rushom, sa ispodprosecnom OL i slabim secondary-jem, sa uzasno teskim scheduleom, Atlanta ce se grcevito boriti za trece meste u diviziji. Playoff ce opet biti misaona imenica, a moguce je i da ce biti mrtva trka sa Brownsima za prvog pika sledece godine (QB Clemsona ili onaj neverovatni RB Stanforda, svejedno).

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #310 on: May 22, 2016, 02:44:59 am »
To mi je bas cudno. Quinn je DL coach, i to je vazio za vrlo dobrog. I jos se njegova odbrana zasnivala vise na pritisku bez bilca. Tako da bi valjda trebalo da zna u kakvom mu je stanju DL i koliko treba da ulozi u nju  :hm:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #311 on: May 22, 2016, 01:34:07 pm »
Of kors.  :D

Planiram da ponovo odem na Lambeau, dace Bog mozda vec i ove godine. Taj osecaj ulaska na stadion... Priceless. :wub: :wub: :wub:
Inace, od svih stadiona na kojima sam bio (ne racunajuci Lambeau field) najvise mi se svideo Soldier field u Chicagu koji je jednostavno prelep, kao i ceo grad uostalom, a najmanje mi se svideo Edward Jones almost dome koji se nalazi na ulici i cak ima i semafore na par metara od ulaza u Dome.  :sick:
Da ne zaboravim da kazem da mi je na drugom mestu Arrow head koji je isto nevidjeno lep. Tacnije cela ta ogromna povrsina na kojoj se nalaze stadioni Chiefsa i Royalsa, a razmaknuti su manje od sto metara i ispred toga verovatno najveci parking na svetu.
Ajde vec sam dosadio sa onim fotkama ;)!!!
 

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #312 on: May 22, 2016, 01:36:21 pm »
Realno, CAR je deset svetlosnih godina ispred ATL, NO je imao odlican draft, a Tampa je na putu da se izvuce sa dna. Uz to ATL u 2016. ima jedan od najtezih rasporeda u celoj ligi. Ne znam. Ako mene pitas, sa (ne)postojecim pass rushom, sa ispodprosecnom OL i slabim secondary-jem, sa uzasno teskim scheduleom, Atlanta ce se grcevito boriti za trece meste u diviziji. Playoff ce opet biti misaona imenica, a moguce je i da ce biti mrtva trka sa Brownsima za prvog pika sledece godine (QB Clemsona ili onaj neverovatni RB Stanforda, svejedno).
Tako je bilo prosle sezone, slazem se ali smo ih opet drknuli u doumu i sjebali im perfect season. Na toj utakmici se pojavio i pass rush a Vic je izdivljao. Da li je NO imao odlican draft ili ne cemo videti posle par godina. Mnogi analiticari su draft Falconsa ocenili kao A- ali kazem, videcemo kroz par godina.

Pass rush se kod DQa uglavnom zasniva na front 4 kao sto je marasin rekao, bez pretaranih blitzeva a Falcons personel tu manjka dosta. Dovedeni su Shelby iz Dolphinsa i Upshaw iz Ravensa i na papiru deluju kao solidni pickupovi. Ra'shede Hageman ce igrati DE od septambra a Vic Beasley ide na SAM, zanimljiva rotacija. Grady Jarrett, proslogodisnji pick 5. runde i sin legendarnog LBa Falconsa, Jessie Thuggle-a ce dobiti dosta vise prostora. Zadrzan je Adrian Claiborne i tu ne znam sta da mislim...ocekivao sam upgrade via draft ali ajde, moze da bude koristan.
Ne toliko ocigledan problem Falconsa prosle godine je bio personel lajnbekera. Paul Worrilow je limiitran atleta koji je klasican overachiever ali je igrom slucaja ostao starter i posle proslosezonske tranzicije. Justin Durant je bio OK ali i povredjen dosta. Cutovan je u offseasonu. Brooks Reed ama bas nista nije uradio plus je bio povredjen veci deo sezone i imace priliku da se pokaze od Septembra. Ostatak rostera nije vredan pomena. Draftovan je Deion Jones i od njega ocekujem mnogo. Nadao sam se ovom picku i odusevio sam se kada smo ga pokupili u drugoj (De'vondre Campbella nisam ni primetio :D) i nadam se da ce on i Keanu biti nove vodje odbrane uz Trufanta i Beasley-a.

Secondary je daleko od ocajnnog kako je Zeleni primetio. Trufant je lagano postao vrhunski CB a Alford je mega atleta i uz coaching Raheem-a Morrisa i DQa moze da ispravi greske tipa def pass int i pridruzi se Trufantu u eliti. Sejftiji su gde dosta skripi i Neal ili neko drugi iz ove klase je bio must. Realno klinac iz WV kojeg je pokupio OAK deluje dosta bolje (na jucub hajlajtsima) ali Neal je DQ guy i verujem da zna sta radi kada ga je pokupio u prvoj rundi a gadjali su ga odavno. Ja sam mislio da cemo ici sa Lawsonom iz Clemsona kojeg je pokupio Buffalo i sva sreca pa sam pogresio jer eno ga Shaq sa sjebanim ramencetom.

U napadu, doveden je Alex Mack i on je instant upgrade jer smo prosle sezone barem dve tekme izgubili zbog ocajnih snepova i loseg read-a centra  :palm:
Matthews i Schraeder su obavljali solidan posao na LT i RT ali smo muku mucili sa unutrasnjim linijasima i to je jos uvek work in progress. Jos jedan razlog zbog cega je Mack pickup A+

Otisao je, u prethodnij sezoni, anemicni Roddy White i Leonard butter fingers Hankerson. Pukli smo silne pare na Sanu-a iako ga dosta gotivim i mislim da moze da pravi stetu secondary-u sa slota. Naravno, ponovo cemo ici ALL IN na Julio Jonesa sto se tice pass igre i drzim fige da ostane zdrav kao i prosle godine. Dosta je bilo mumlanja kako je Shanny preterivao i kljukao Jonesa loptama jer se Roddy i ostatak nisu videli ali nisam primetio da se timovi otimaju oko White-a tako da verovatno tu ima neceg i staro djubre nije vise WR koji je nekada bio. Tamme i Hooper su na papiru sasvim fin hvatacki TE combo.
U backfieldu imamo dve zverke koje su na pocetku svojih karijera i ocekujem da Coleman eksplodira ove sezone, ne bas kao Freeman ali sam siguran da moze da bude home run hitter ukoliko ispravi fumblitis i popravi pass pro.
Na kraju, ono sto je Green primetio lepo, mora da se popravi red zone offense jer ce timovi nastaviti da udvajaju Jonesa pa ostatak ekipe mora da se pojavi kada dodjemo u u priliku za poentiranje. Tu naravno mislim prvenstveno na Shannya i Ryana koji su izuzetno fejlovali prosle godine sa playcallingom i ocajnim odlukama. Raspored jeste medju najtezim u ligi ali Falconsi nisu imali nikakav problem da guraju loptu protiv odbrana prosle sezone. TO i red zone su bili ubice.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #313 on: May 22, 2016, 05:00:12 pm »
najvise mi se svideo Soldier field u Chicagu koji je jednostavno prelep, kao i ceo grad uostalom

 :A
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Dirty Birds
« Reply #314 on: May 24, 2016, 09:43:03 pm »
Atlanta dobila SB LIII (2019).

Sampion IIIb lige za 2016. godinu