Author Topic: Tampa Bay Buccaneers  (Read 68607 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Tampa Bay Buccaneers
« on: October 04, 2011, 09:26:04 am »
posle nocasnje pobede(ali namucili smo se sa onim pacerima, jako), 3-1. bolje od ocekivanog rekao bih :)

sledece nedelje ako dobijemo u Diggerovoj all gay avliji(dobijemo tekmu a ne ono sto bi Digger i njegovi da dele), imacemo savrsen start sezone. to je do jaja. ono sto nije do jaja je igra u napadu. Freemen se mnogo gubi tokom tekme, i generalno igra ispodprosecno. sreca te nije Sanchize, pa zagrize kada je game on the line, kao juce recimo kada je fenomenalno otrcao treci down i izvukao neophodnih 3-4yds i to nakon saplitanja! uz njega, OL standardno uzasna(mada ne toliko losa koliko sam ocekivao!) i sto je zabrinjavajuce Kellen je mnogo usporio. Benn pokazuje minimalan napredak, Mike Williams je ocekivano u bunaru, sreca te se pojavio Parker i radi nam posao...

DL izgleda dobro, ali fali nam safety ko lebac... i Talib je konj sa hvataljkama! >:(


al aj da ne kukam non stop, mi smo 3-1, ehej :)
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #1 on: October 07, 2011, 03:18:49 pm »
Samo da pohvalim potez da se ide na 4. down u zadnjoj cetvrtini. Potpuno razumna odluka koja je odlucila tekmu 
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #2 on: October 08, 2011, 06:36:54 pm »
kada ti vidim signature, najurio bih te sa teme oma :D
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #3 on: October 09, 2011, 04:38:50 pm »
Bucs @ Niners

pre svega, treba istaci da nece biti lako igracima veceras. morace dobro da se upasu i gledaju da ne izlete u publiku, inace ode sweet cherry pie u tri materine... stvarno, football poprima potpuno drugacije znacenje kada se igra u San Franu... uostalom, cinjenice da Smith sto vise sackova primi, gde zavrsi na ledjima a DE na njemu, postaje sve popularniji u SF, definitivno zvuci zastrasujuce...
al dobro, aj se manemo Diggerovih i Mixxerovih vlaznih snova, i pogledamo ko gde ima kakve prednosti

Niners prednosti:
a- DEF front 7
obzirom da ljudi igraju 3-4, tesko je gledati ko je bolji u liniji a ko na LBovima, tako da posmatrajuci celu grupu, velika je prednost na strani Ninersa. pre svega, ILB duo Willis i Bowman koji su oslonac cele odbrane. uz njih valja istaci i Justina Smitha koji odlicno probija sa DE mesta i bice verovatno najveca opasnost za Freemana. ceo unit sjajno brani trcanje i Blountu ce biti djavolski tesko da ih izmori, mada ima i jedna koliko toliko pozitivna stvar. nase trcanje je bolje sa desne nam strane, znaci idemo na levu stranu Niners odbrane koja je ipak zero slabija(ako nista drugo nema Willisa :D). igracki, rekao bih da je ovo jedina prava prednost za Ninerse, na nasu zalost upravo tamo gde smo nesto napravili ove gpdine, u trcanju i dink and dunk pasovima...

b-home field advantage
znaci pored vec navedenog straha za bulju svaki put kada normalan covek ode u San Francisco, mi smo morali da proputujemo celu US of A i to tokom short week da bi stigli na ovaj mec... NFL rasporedi, youve got to wonder...

Bucs prednosti:
a- OL
sedeo sam 15 minuta na rukama ne bi li pomislio da je ovo neko drugi napisao, jer kada procitas da nasa OL ima prednost nad bilo kime pomislis da je Tica pisao post... ali realno, OL Ninersa im je gora i od secondaryja, tako da, zaista nasi jesu bolji, makar minimalno.

b-Freeman
nasa najveca prednost. iako Digger i ostali Niners fanovi smatraju da je Smith bolji od Bradyja i Rodgersa zajedno, Freeman je za ovih godinu ipo pokazao zasto je jedan od najboljih QB u ligi. on nema fancy statse, pola bacenih pasova su mu dump off ka FB ili RB, ima problema da udje u ritam bacanja tokom meca, katastrofalno cita zone cover... znaci mnogo toga mu ide na negativnu stranu. however, Freeman mu taman dodje kao superman, kao da covek promeni odecu u poslednjoj cetvrtini i neki drugi QB izadje na teren(neko bi rekao danko bananko, ali kada igras protiv Ninersa bolje je ne spominjati gutanje banana...). covek je jednostavno gamer. tada baca prave pasove, zna da kontrolise ToP, uzima trcanjem nove downe kada se pocket srusi, apsolutno dominira terenom. tu ga cak i statistika podpomaze. u prvoj cetvrtini ima QB rating od 54, u cetvrtoj 95(prosle godine je bio 77 vs 97). i razlog je zasto verujem da cemo dobiti ovu tekmu. sumnjam da ce biti blowout za bilo koju ekipu, dakle u poslednjih 10ak minuta ocekujem da se udje sa prednoscu od najvise jednog poseda za bilo koji tim, a tada je Freeman top3 izbor u celom NFLu...




sve ostalo, rekao bih da je izjednaceno. rushing attack je osnova napada oba tima, Gore ce verovatno biti bolji u prvom Blount u drugom poluvremenu, sa Hunterom i Grahamom kao hvatackim opcijama. Davis i Kellen na TE su najbolji hvataci, WR prosecni u najbolju ruku(iako je Mike Williams realno pokazao najvise do sada, ne vidim da je toliko bolji od SF WRova...), secondary losiji deo odbrane u oba tima, konzervativni OC, itd itd...
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #4 on: October 10, 2011, 10:44:10 am »
uffff... sta reci posle ondakvog meca?! ovo ni sva voda Mølleåena(reka koja protice kroz Kopenhagen) nece oprati...

prvo, Ninersi su odlican tim. defintivno nisam ocekivao onako dobru igru, pre svega specijalnog tima i secondaryja. njihov secondary je izdominirao utakmicom. front 7 smo im koliko toliko ustopovovali, ali dzabe kada ne moze nijedan pas proci...

sto se nas tice, prvo odbrana. DL koji je bio odlican cele sezone se raspao povredom McCoya. jeste da je covek bio najbolji cele sezone, ali nisam ocekivao toliku razliku sa drugim igracem. to je prva stvar koja nam je falila. druga je Tanard fucking Jackson koji nikako da se vrati(i nemam pojma sta se desava :wall:), ali qq meni ako ono nije najgori par safetyja u ligi. sto je jos gore, ni corneri nisu puno bolji :( ceo secondary potpuni raspad... kako ce sve izgledati u nastavku, nisam optimistican, jer ne moze samo DL da igra, moraju se pojacati i ostali delovi tima.
o napadu ne vredi trositi reci. playcalling je bio katastrofa prve cetiri utakmice, juce smo pokusali da otvorimo malo napad, i ajmeeeeeee... jos prosle nedelje je Olson kukao Grudenu kako su hvataci suvise neiskusni i ne mogu da odrade komplikovane rute, i ocigledno je to tako. retko se vidi onolika nemoc. kao sto rekoh, secondary Ninersa je odigrao perfektno, ali brate mili nisu oni bas toliko dobri da niko ne moze da bude slobodan u nijednom playu... tako da to je prvi deo problema. drugi je da vanila offense koju smo igrali prosle godine vise jednostavno ne moze da funkcionise. zaustavlja nam se primarna meta, ne dozvoljava se Freemanu izlazak iz dzepa, i covek se potpuno izgubi... i tu je treci, verovatno najveci deo problema. Freeman igra ko kurac. mislim, lepo je sve sto on radi u poslednjoj cetvrtini, kada ga odbrana drzi u mecu 3 cetvrtine, ali batice, ovo nikako ne valja. na pocetku meca, kada je bacio onaj pass za Benna sto je umalo presecen u end zoni Ninersa, komentator je rekao da ga malo plasi Freeman, da izgleda preagresivno na terenu. i to nam se obilo o glavu. covek je pokusao da igra agresivno, i bio je toliko los da nemam reci. overthrowing, underthrowing, staring at primary target, horrible zone read, etcetc... ne znam zasto je tako niti znam sta se desava sa Freemanom, ali ovo se mora popraviti. sezona ce verovatno otici u kurac, sada se videlo da kada neko izadje sa dobrim game planom protiv nas, da smo mi izgubljeni ko crvenkapa u sumici. ali daj makar da se nesto izvuce iz svega ovoga... sigurno je da cemo izvuci jos par pobeda ove sezone, ali posle ovakve tekme mnogo ce me vise interesovati igra nego dalji rezultati....

you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #5 on: October 10, 2011, 11:31:45 am »
postoji gori safety od Chris Crocker-a? daj nemoj me zajebavati  :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #6 on: October 10, 2011, 12:50:56 pm »
Freeman igra ko kurac. mislim, lepo je sve sto on radi u poslednjoj cetvrtini, kada ga odbrana drzi u mecu 3 cetvrtine, ali batice, ovo nikako ne valja.
Hvala na potvrdi. Mogao si i da me quote-ujes sa 49ers topic-a.  :D

Mozda vam je juce bio i jedan od onih dana, jer ja sad ne mogu da se setim ijednoh segmenta koji je valjao u vasoj igri. Napravili smo razliku na startu, odustali ste brzo od run game-a (sto bi trebalo da vas nosi) i onda se vidi pravi Freeman. Sve kako sam i rekao. On moze da odigra dobro, mozda, u finisu, kada ga nosi igra trcanjem celu tekmu ili kada odbrana odigra dobro, ovako...rezultat je evidentan.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #7 on: October 10, 2011, 03:28:37 pm »
Hvala na potvrdi. Mogao si i da me quote-ujes sa 49ers topic-a.  :D

Mozda vam je juce bio i jedan od onih dana, jer ja sad ne mogu da se setim ijednoh segmenta koji je valjao u vasoj igri. Napravili smo razliku na startu, odustali ste brzo od run game-a (sto bi trebalo da vas nosi) i onda se vidi pravi Freeman. Sve kako sam i rekao. On moze da odigra dobro, mozda, u finisu, kada ga nosi igra trcanjem celu tekmu ili kada odbrana odigra dobro, ovako...rezultat je evidentan.
nije sve na Freemanu... kao sto rekoh, jeste on glavni krivac, ali ne i jedini...
problem je pored njega sto hvataci ne mogu da se odvoje od svojih cuvara, to nijedan QB ne moze da prevazidje. takodje igramo suvise jednostavno, jer, makar po Olsonu, hvataci nisu spremni za komplikovaniju igru...
Freeman je prosle sezone bacio 25TD i 6INT za celu sezonu a da nismo imali ni prosle sezone dominantni napad trcanje, a jos manje dominantnu odbranu. ovde je problem sto covek izgleda pogubljeno u dzepu, tek kada krenemo da vijamo rezultat i igramo no huddle razvije se njegova igra, a i to zato sto kreira playeve(nesto kao onaj pas ka Blountu kada je navukao dvojicu na sebe, pa ih samo lobovo, Blount imao nekih 30ak yds gain), ne zato sto igra po playbooku. vi ste ga juce drzali u dzepu, morao je da igra po playbooku, i rezultat je bio kakav je bio.
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #8 on: October 12, 2011, 12:51:19 pm »
faking fajnali!

Quote
Bucs' Jackson reinstated to NFL after year-plus suspension

Associated Press
Published: Oct. 11, 2011 at 09:04 p.m.
Updated: Oct. 11, 2011 at 09:32 p.m.

TAMPA, Fla. -- Tampa Bay Buccaneers safety Tanard Jackson is back in the NFL after being suspended more than a year for violating the league's substance-abuse policy.

The Bucs said Tuesday that the fifth-year pro has been placed on the exempt/commissioner's permission list, which means he can begin practicing immediately, and coach Raheem Morris will have up to two weeks to activate him to the 53-man roster. The Bucs host the New Orleans Saints on Sunday, travel to London to face the Chicago Bears the following Sunday, then have a bye Oct. 30.

Bucs general manager Mark Dominik said there's no definitive timetable for getting Jackson back into the lineup.

"I'll leave that up to Coach Morris and what he does on the practice field over the next four or five days, over the next basically two weeks to see what he can do," Dominik said. "And the moment we feel like he's able to help this football team, he'll be on the field helping us prepare and win games."

Jackson was a fourth-round draft pick in 2007 and started 32 consecutive games to begin his career. He was suspended for the first four games of 2009 for violating the NFL's substance-abuse policy. He was disciplined again for a minimum of a year just two games into the 2010 season.

The safety, who has eight interceptions in 46 career games, became eligible for reinstatement Sept. 22.

"I'm anxious, very excited. Just willing to do whatever it takes at this point to help this team," Jackson said, declining to elaborate on specifics of what he had to do while suspended to ensure his reinstatement.

"Without going into a lot of detail, I was in treatment," he added. "I did a stint in treatment that I needed and was also required for reinstatement. I think that's all I can go into about that."

The reinstatement comes two weeks after the Bucs lost second-year safety Cody Grimm for the season with a knee injury. Grimm became a starter as a rookie after Jackson's most recent suspension.

Copyright 2011 by The Associated Press

realno, pitanje je za prve dve tekme, ali nakon bye weeka, siguran sam da ce Tanard biti potpuno spreman :cheer:
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #9 on: October 14, 2011, 09:38:12 pm »
prvo dobra vest: Tanard Jackson bi trebalo da bude spreman vec za nedelju :rock:

sada lose: McCoy out verovatno protiv Saintsa i Bearsa, trebalo bi da bude nazad posle bye week. Blountu napukao MCL, uz malo srece, i on je nazad iz bye week(ovo je doduse nepotvrdjeno). na kraju Foster je mlako santav, ali bi trebalo da bude spreman za Saintse...


generalno, najbolji igrac odbrane u dosadasnjem delu sezone, i jedini napadac koji je nesto radio u dosadasnjem delu sezone, obojica verovatno out naredna dva meca. divno :(

ali vraca se Tanard :cheer:
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #10 on: October 14, 2011, 09:47:47 pm »
Citam da hoce da stave Da'Quan-a na mesto McCoy-a.

"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #11 on: October 14, 2011, 10:31:42 pm »
Citam da hoce da stave Da'Quan-a na mesto McCoy-a.
nije nemoguce, obzirom da Bennett igra sasvim korektno na endu, a Bowers jeste nas najbolji end protiv runa. moglo bi to biti interesantno, jer mi puno rotiramo DL tokom meca, i neke 3rd an long smo vec radili sa Bowersom na UT
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #12 on: October 14, 2011, 10:40:46 pm »
A onaj konj Okam, u PS su ga pominjali par puta kao je poceo nesto da pokazuje.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #13 on: October 14, 2011, 11:17:13 pm »
Okam je NT, menja se sa Priceom
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #14 on: October 17, 2011, 01:35:20 am »
4-2. 2-0 u diviziji a nismo igrali sa Carolinom, woot woot

i to posle katastrofe u SF i sa dva kljucna coveka out... Graham zato odlicno zamenio Blounta, Freeman konacno sjajan(303yds, 2TD, 0INT) ali tekmu je dobila odbrana. Tanard fucking Jackson! posle 56 nedelja izgnanstva iz fudbala, covek se vratio, startovao odmah, imao INT, sve leglo na mesto. idemo dalje, nade su sada malo porasle, mozda se nekako docepamo playoffa :)
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #15 on: October 17, 2011, 01:39:32 am »
Graham je sa ono malo nosenja jos protiv nas meni delovao bolje i uverljivije od Blount-a.

Offline ryker88

  • Starter
  • **
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #16 on: October 17, 2011, 02:17:33 pm »
Mozda je Oline igrala cak dobro??..

Ma to je sve rollercoaster....malo smo gore..pa malo donje, UZAS za zivce, i lijepa pobjeda - svaka cast..

Sto je sa ozljedama Faine?, T.J.??

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #17 on: October 17, 2011, 06:45:00 pm »
Citam da hoce da stave Da'Quan-a na mesto McCoy-a.
drugaciji RBovi... Blount je udarac klasicni, igra na sirovu snagu, i prosecna jardaza mu se povecava sa brojem nosenja. Graham je pak mnogo slabiji fizicki, ima mogucnosti da trazi i ceka rupu u odbrani... generalno, Blount jeste bolji RB(ako nista drugo, mladji je dosta), ali kako nam OL odigrava ove godine, Graham se moze jos ispostaviti kao bolje resenje. dobro de, ne moze kao bolje, ali kao dovoljno dobro, sto da ne... videcemo vec protiv Bearsa, to je ipak ozbiljna odbrana protiv trcanja

Mozda je Oline igrala cak dobro??..

Ma to je sve rollercoaster....malo smo gore..pa malo donje, UZAS za zivce, i lijepa pobjeda - svaka cast..

Sto je sa ozljedama Faine?, T.J.??
OL na moje veliko iznenadjenje igra sve bolje i bolje. deluju zaista dobro. jeste, prave penaltyje, ali i otvaraju rupe i sasvim fino stite Freemana. uz sve, Trueblood ne pravi false starts :ohmy:
sa Tanardom nije nista, dehidracija, ocekivano potpuno obzirom da je skoro sve vreme bio na terenu... Faine ima istegnuce bicepsa, to mu dodje njegova annual povreda. nije izaslo jos koliko ce biti van... kretena treba otpustiti, pa nije vezao vise od 5 tekmi od kada je dosao... brine sto je Foster izasao brzo van, usao je sa povredom, i ocigledno je da nije izdrzao. koliko je ozbiljno, videcemo...
bye week posle Bearsa ce da nam legne ko budali samar. gomila povreda da se zaleci...
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #18 on: October 21, 2011, 03:10:54 pm »
sada sam malko gledao po furmu Bucsa, i upala je u oko jedna statistika, pa sam otisao da pogledam...

elem, OL Bucsa u kombinaciji sa Freemanovom pokretljivoscu zaista izgleda odlicno. samo 3 tima su dozvolili manje sekova od nas, od toga jedan(Tennessee) je odigrao utakmicu manje. preostala dva su Buffalo i Oakland(obe linije izgledaju fenomenalno ove sezone).
takodje, Bucsi su drugi u QB hits allowed per game(3.3) iza Saintsa(3.1).

ne znam za druge, ali ja ovome zaista ne mogu da se iscudim :D pre par godina, (2008 tj), kada smo uzeli Fainea, pisao sam da treba dati OL par sezona da se uigra. tada smo imali mladu OL, Penn, Sears, Faine, Joseph, Trueblood koja je odigrala sasvim solidno(sa izuzetkom Trueblooda) i videlo se da imamo potencijala... nazalost, nakon te sezone Searsu je ustanovljena povreda glave izazvana potresom mozga zbog koje je morao da napusti NFL. LG je postao veliki problem, Joseph i Faine su se povredjivali, Trueblood je pravio gomilu gluposti i sve je izgledalo kao potpuni kolaps...

medjutim, ove sezone, Zuttah je odmah stavljen na mesto LG, sto mu je prirodna pozicija(inace je menjao Fainea na C), promenjen je OL trener, sa time je nestao zone blocking... i sve se nekako ukopilo.
Joseph i Trueblood dominiraju(da, Trueblood, jbt :ohmy:) na desnoj strani, Penn je standardno odlican, a i Zuttah igra bolje nego ikada. jedini problem je dakle ostao C. ne zato sto nemam poverenja u Fainea, covek igra odlicno, vec zato sto se stalno povredjuje(2009 propustio 4 tekme, 2010 cak 8, sada je opet povredjen i neizvestan za mec sa Bearsima...).
mislim da ce tekme sa Bearsima i kasnije sa Packersima dati konacan odgovor... ali kako sada izgleda, usudjujem se da kazem(znaci, znamo da cu izjinxovati najgadnije :D)... Tampa Bay Buccaneers have damn good OL
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #19 on: October 23, 2011, 10:00:29 am »
Uzivaj veceras u klinici koju ce Mudonja da napravi u Londonu.

Knox przi Taliba za bombu od 40+...

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #20 on: October 23, 2011, 05:31:38 pm »
otkud ti znas da je mudonja? tusirali ste se zajedno?
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #21 on: October 23, 2011, 06:18:25 pm »
Freak vs. Dildo, barem nesto dobro za ovaj vikend...   :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #22 on: October 23, 2011, 06:24:03 pm »
otkud ti znas da je mudonja? tusirali ste se zajedno?

Uvek tush ispred breze jebi ga  :mr.green:


Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #23 on: October 23, 2011, 06:42:32 pm »
tako i treba, zaperi buljsona, ne bih da omastim Mortimera
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #24 on: October 23, 2011, 07:21:12 pm »
Tampu vratiti u NCAA jedno 3 godine...

Offline ryker88

  • Starter
  • **
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #25 on: October 23, 2011, 10:19:20 pm »
Ma otici ce mi zivci....

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #26 on: October 23, 2011, 10:45:53 pm »
mislim da vise nemam snage ni da komentarisem... Freeman prodao tekmu, Mike Williams svakim danom sve vise lici na Claytona, odbrana bez Tanarda je pateticna... neka se gone svi u kurac. jeste pola tima povredjeno, ali sve kljucne driveove smo popusili. i neka idem i ja u kurac, kada sam spominjao i OL koju picku materinu
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #27 on: October 24, 2011, 12:32:52 am »
Tampu vratiti u NCAA jedno 3 godine...
:bigfunny:

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #28 on: October 24, 2011, 10:59:29 am »
Grahamu otisla ahilova tetiva... season over, sasvim moguce i karijera obzirom na godine...

za Tanarda rekose da ce raditi dodatne testove, ali za sada lici na istegnuce tetive kolena i mogao bi biti spreman za 2 nedelje uz malo srece... za Zuttaha nista nisam nasao

Grahamova i Tanardova povreda su ciste posledice losih uslova za igru. thank you Wembley  :wall:
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #29 on: October 24, 2011, 11:17:01 am »
2nd stringer HB Ernesto > zamenjivo
startni safet Turdnerd > zamenjivo

 :A

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #30 on: October 24, 2011, 11:27:44 am »
2nd stringer HB Ernesto > zamenjivo
startni safet Turdnerd > zamenjivo

 :A

this team:


beating Falgoons > priceless
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #31 on: October 24, 2011, 11:49:45 am »
i corava koka ubode zrno, skinucete gace u GA domeu.  :)

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #32 on: October 24, 2011, 11:54:17 am »
ko je ovaj sto se zaleteo da sa'rani ronde-a?  :ninja:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #33 on: October 24, 2011, 12:10:44 pm »
i corava koka ubode zrno, skinucete gace u GA domeu.  :)

Mi naguzismo i jedne i druge :A
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Tampa Bay Buccaneers
« Reply #34 on: October 24, 2011, 12:24:08 pm »
Talibov penalty za 1st down  :blink:

ko je ovaj sto se zaleteo da sa'rani ronde-a?  :ninja:

Clutts
A Okam ulece u Jonesa  :rofl:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!