Američki Fudbal > NFL

Tampa Bay Buccaneers

<< < (2/47) > >>

Nikša:
postoji gori safety od Chris Crocker-a? daj nemoj me zajebavati  :D

Digger:

--- Quote from: freak on October 10, 2011, 10:44:10 am ---Freeman igra ko kurac. mislim, lepo je sve sto on radi u poslednjoj cetvrtini, kada ga odbrana drzi u mecu 3 cetvrtine, ali batice, ovo nikako ne valja.

--- End quote ---
Hvala na potvrdi. Mogao si i da me quote-ujes sa 49ers topic-a.  :D

Mozda vam je juce bio i jedan od onih dana, jer ja sad ne mogu da se setim ijednoh segmenta koji je valjao u vasoj igri. Napravili smo razliku na startu, odustali ste brzo od run game-a (sto bi trebalo da vas nosi) i onda se vidi pravi Freeman. Sve kako sam i rekao. On moze da odigra dobro, mozda, u finisu, kada ga nosi igra trcanjem celu tekmu ili kada odbrana odigra dobro, ovako...rezultat je evidentan.

freak:

--- Quote from: Gold Digger on October 10, 2011, 12:50:56 pm ---Hvala na potvrdi. Mogao si i da me quote-ujes sa 49ers topic-a.  :D

Mozda vam je juce bio i jedan od onih dana, jer ja sad ne mogu da se setim ijednoh segmenta koji je valjao u vasoj igri. Napravili smo razliku na startu, odustali ste brzo od run game-a (sto bi trebalo da vas nosi) i onda se vidi pravi Freeman. Sve kako sam i rekao. On moze da odigra dobro, mozda, u finisu, kada ga nosi igra trcanjem celu tekmu ili kada odbrana odigra dobro, ovako...rezultat je evidentan.

--- End quote ---
nije sve na Freemanu... kao sto rekoh, jeste on glavni krivac, ali ne i jedini...
problem je pored njega sto hvataci ne mogu da se odvoje od svojih cuvara, to nijedan QB ne moze da prevazidje. takodje igramo suvise jednostavno, jer, makar po Olsonu, hvataci nisu spremni za komplikovaniju igru...
Freeman je prosle sezone bacio 25TD i 6INT za celu sezonu a da nismo imali ni prosle sezone dominantni napad trcanje, a jos manje dominantnu odbranu. ovde je problem sto covek izgleda pogubljeno u dzepu, tek kada krenemo da vijamo rezultat i igramo no huddle razvije se njegova igra, a i to zato sto kreira playeve(nesto kao onaj pas ka Blountu kada je navukao dvojicu na sebe, pa ih samo lobovo, Blount imao nekih 30ak yds gain), ne zato sto igra po playbooku. vi ste ga juce drzali u dzepu, morao je da igra po playbooku, i rezultat je bio kakav je bio.

freak:
faking fajnali!


--- Quote ---Bucs' Jackson reinstated to NFL after year-plus suspension

Associated Press
Published: Oct. 11, 2011 at 09:04 p.m.
Updated: Oct. 11, 2011 at 09:32 p.m.

TAMPA, Fla. -- Tampa Bay Buccaneers safety Tanard Jackson is back in the NFL after being suspended more than a year for violating the league's substance-abuse policy.

The Bucs said Tuesday that the fifth-year pro has been placed on the exempt/commissioner's permission list, which means he can begin practicing immediately, and coach Raheem Morris will have up to two weeks to activate him to the 53-man roster. The Bucs host the New Orleans Saints on Sunday, travel to London to face the Chicago Bears the following Sunday, then have a bye Oct. 30.

Bucs general manager Mark Dominik said there's no definitive timetable for getting Jackson back into the lineup.

"I'll leave that up to Coach Morris and what he does on the practice field over the next four or five days, over the next basically two weeks to see what he can do," Dominik said. "And the moment we feel like he's able to help this football team, he'll be on the field helping us prepare and win games."

Jackson was a fourth-round draft pick in 2007 and started 32 consecutive games to begin his career. He was suspended for the first four games of 2009 for violating the NFL's substance-abuse policy. He was disciplined again for a minimum of a year just two games into the 2010 season.

The safety, who has eight interceptions in 46 career games, became eligible for reinstatement Sept. 22.

"I'm anxious, very excited. Just willing to do whatever it takes at this point to help this team," Jackson said, declining to elaborate on specifics of what he had to do while suspended to ensure his reinstatement.

"Without going into a lot of detail, I was in treatment," he added. "I did a stint in treatment that I needed and was also required for reinstatement. I think that's all I can go into about that."

The reinstatement comes two weeks after the Bucs lost second-year safety Cody Grimm for the season with a knee injury. Grimm became a starter as a rookie after Jackson's most recent suspension.

Copyright 2011 by The Associated Press
--- End quote ---

realno, pitanje je za prve dve tekme, ali nakon bye weeka, siguran sam da ce Tanard biti potpuno spreman :cheer:

freak:
prvo dobra vest: Tanard Jackson bi trebalo da bude spreman vec za nedelju :rock:

sada lose: McCoy out verovatno protiv Saintsa i Bearsa, trebalo bi da bude nazad posle bye week. Blountu napukao MCL, uz malo srece, i on je nazad iz bye week(ovo je doduse nepotvrdjeno). na kraju Foster je mlako santav, ali bi trebalo da bude spreman za Saintse...


generalno, najbolji igrac odbrane u dosadasnjem delu sezone, i jedini napadac koji je nesto radio u dosadasnjem delu sezone, obojica verovatno out naredna dva meca. divno :(

ali vraca se Tanard :cheer:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version