Author Topic: 2018 Winter Olympics - Pyeongchang, South Korea  (Read 2578 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
2018 Winter Olympics - Pyeongchang, South Korea
« on: December 10, 2017, 04:03:59 pm »
Tek sada sam video da je Ruskim sportistima zabranjeno da na olimpijskim igrama nose bilo kakva obelezja svoje zemlje (grb i zastava) kao i da je zabranjeno da se intonira njihova himna.

wtf?!?  :blink:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: 2018 Winter Olympics - Pyeongchang, South Korea
« Reply #1 on: December 10, 2017, 04:12:57 pm »
Ima tome par dana, ista prica kao i sa letnjih OI i onog sa atletikom i sta je jos bilo vec. Takodje jos jedan bedak, hokej bez NHL i KHL igraca.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: 2018 Winter Olympics - Pyeongchang, South Korea
« Reply #2 on: December 10, 2017, 04:22:48 pm »
Tek sada sam video da je Ruskim sportistima zabranjeno da na olimpijskim igrama nose bilo kakva obelezja svoje zemlje (grb i zastava) kao i da je zabranjeno da se intonira njihova himna zbog dopinga organizovanog od strane države.

wtf?!?  :blink:

Tačno, države treba same da organizuju doping svojih takmičara.


 :cackalica:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 Winter Olympics - Pyeongchang, South Korea
« Reply #3 on: December 10, 2017, 09:32:30 pm »
Mislim da je i Vladimir Vladimirovič priznao krivicu i rekao da će srediti situaciju do Tokija. Ništa čudno. Da druge strane, ova odluka, kao i par prethodnih, pokazuje koliko je Rusija međunarodno jaka.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: 2018 Winter Olympics - Pyeongchang, South Korea
« Reply #4 on: February 17, 2018, 05:12:01 am »
Ja krenuo da se radujem sto je Anna Veith (Fenninger bivse) odbranila zlato, i odjednom iskace neka mala Cehinja sampionka u snoubordu i uzima zlato za stotinku kad su ovi poceli se vec pozdravljaju, kadar nevera. Takodje i bronza odlucena za stotinku, jedna od najludjih trka koje sam gledao...  :ohmy:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile