Author Topic: Topic podrske  (Read 43186 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Topic podrske
« on: October 24, 2011, 09:44:23 pm »
Za ostalih 80 quaterbackova u ligi koji svake nedelje pošteno igraju za svoju crkavicu - a ne zovu se Tim Tebow - pritom su actually nešto u toj istoj ligi i napravili!

Ovaj je bre gori od Đokovića. Koji god, ali koji god, sajt sa fudbalskom tematikom da otvorim eto mu njuške i hvalospevi ko da je drugo prikazivanje Isusa. Ajmo da dečko prvo ubode u radijus od 15y od hvatača, pa da počnemo sa šiljenjem.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #1 on: October 24, 2011, 09:57:30 pm »
Mislim da je ova tema pokrenuta jedno 15 puta od juce  :D

Naravno da mislim i da decko zasluzuje sto vise ovakvih topica  :dipl:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #2 on: October 24, 2011, 10:05:39 pm »


Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #3 on: October 24, 2011, 10:25:00 pm »
Malopre odgledah Gameday i ne mogu da verujem kolko su svrsili na onaj pas Fellsu na 30ak sec do kraja a niko ni da pomene fenomenalno hvatanje. Covek se bacio i uhvatio onaj wobbly pas al ne Tebow ga je majtoski pogodio  :sick: :sick:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #4 on: October 24, 2011, 10:25:27 pm »
pridruzujem se!
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #5 on: October 24, 2011, 10:36:01 pm »
bojim se da gledam NFL Live veceras

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #6 on: October 24, 2011, 10:38:16 pm »
Imam Tebowa u 2 fantasy lige sto znaci: Pablo = Tebow lover  :mr.green:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #7 on: October 24, 2011, 10:41:00 pm »
Samo bez panike.
Na nfl.com krupna slika Ljepog. Stvari se polako vracaju u normalu.
Na espnu su otisli iz krajnosti u krajnost: na slici Norv Turner, Ponder i Palmer. Mozda bi Boller upotpunio umetnicki dojam fotke ali nije ni ovako lose. 



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #8 on: October 24, 2011, 10:55:04 pm »
Imam Tebowa u 2 fantasy lige sto znaci: Pablo = Tebow lover  :mr.green:
ne da ga imaš, nego je i startovao ;)

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #9 on: October 24, 2011, 11:01:55 pm »
Tebow = Djastin Biber a.k.a. Do Jaja Sam Na Silu...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #10 on: October 25, 2011, 12:40:40 am »
LOL, kompleksi...

Ajde otvori i topic za zhidove QB-e, za bele RB-e, apel za crnca kickera. TEEEEEEBOOOOW

Online Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #11 on: October 25, 2011, 12:46:28 am »
LOL, kompleksi...

Ajde otvori i topic za zhidove QB-e, za bele RB-e, apel za crnca kickera. TEEEEEEBOOOOW

As in kao što sam otvorio za jedinog TE koji igra na poziciji QB?

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #12 on: October 25, 2011, 12:55:01 am »
Pa tako je. Treba biti mudonja pa igrati dve pozicije. Neki ne znaju nijednu...

Online Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #13 on: October 25, 2011, 01:25:01 am »
Daj bre, ono nema na specijalnoj olimpijadi.. Tebow nije mogao da ubaci loptu u okean ceo meč, ko da si Gronkowskog stavio na QB. Boller je bio Elway lično za njega. I onda poslednji play na meču i ovaj se ušeta za 2pt conversion. Pa otpustio bi DC na licu mesta. Kada TT kao Newton baci 400+ jardi, pa makar i za mesec dana, pa da razgovaramo...

Inače, nije poenta da se baca flame po TT, iskreno navijam da dečko uspe i radovao sam se kad su dobili Ribice, ali ajmo malo reality check. Ono kad poželiš da se mediji vrate bajkama o Pussyju Manningu. Evo ti svuda naslovi "It's Tebow time!1" a recimo lik sa mog avatara se popišao po sirotinji iz Tenesija, a o tome ni reči...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #14 on: October 25, 2011, 08:45:42 am »
Daj bre, ono nema na specijalnoj olimpijadi.. Tebow nije mogao da ubaci loptu u okean ceo meč, ko da si Gronkowskog stavio na QB. Boller je bio Elway lično za njega. I onda poslednji play na meču i ovaj se ušeta za 2pt conversion. Pa otpustio bi DC na licu mesta. Kada TT kao Newton baci 400+ jardi, pa makar i za mesec dana, pa da razgovaramo...

Inače, nije poenta da se baca flame po TT, iskreno navijam da dečko uspe i radovao sam se kad su dobili Ribice, ali ajmo malo reality check. Ono kad poželiš da se mediji vrate bajkama o Pussyju Manningu. Evo ti svuda naslovi "It's Tebow time!1" a recimo lik sa mog avatara se popišao po sirotinji iz Tenesija, a o tome ni reči...

Bilo je toga jos prosle godine. Ali ljudi brzo zaboravljaju. Evo i ovde piskaraju neki botovi kao Digger ''prvi start" i sl.



Zamolio bih i pored njegovih 300+ jardi se obrati paznja na kretanje rezultata sto je i najvaznije sta je uradio momak.

I ono o cemu sve vreme pricam, gameplan i playbook. Covek igrao iz guna i sve se videlo. Fox treba da prekine da maltretira i da otvori playbook.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #15 on: October 25, 2011, 09:02:33 am »


 :worthy: :worthy: :worthy:

Tim Tebow fire  :pop:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #16 on: October 25, 2011, 09:13:46 am »


 :worthy: :worthy: :worthy:

Tim Tebow fire  :pop:

Jon Parr, to je njegova pesma St. Elmo's Fire koja nema veze sa Tebowom. Ovo je neki stag, u prevodu zajebancija...

A o SportsNation-u necu da trosim reci. Realno uz NASCAR Today "vrh" US Sports Broadcasta...

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #17 on: October 25, 2011, 09:19:01 am »
Pfff.... pre će Ješić da prizna poraz nego ti   :lol:

Ako ne voliš TT nisi američki patriota  :lol:

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #18 on: October 25, 2011, 09:19:35 am »
+1

Pocinjem da se jezim na TTa.

A recimoo niko ni rijeci o Ponderu. Po meni je odigrao solidno a igrao je protiv sampionske odbrane. Definitivno ima potencijal da uz forsiranje AP i dobru odbranu pokrene Vikinge.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #19 on: October 25, 2011, 09:24:39 am »
Pfff.... pre će Ješić da prizna poraz nego ti   :lol:

Ako ne voliš TT nisi američki patriota  :lol:

The song was played on an episode "SportsNation" to celebrate Tim Tebow starting for the Denver Broncos.

Kao sto rekoh stag, tj. napravili su to da mogu da teraju sprdnju. Nek teraju, TT dobio tekmu. Video sam sinoc ona dva "QB-a" i njihove partije, a ovamo se prdi po TT...

Ja sam totalno antireligiozan tip, cak sta vise gade mi se sve vrste religije zato i ne gledam niti obracam paznju na celu chosen one pricu, kao i sranje o bogu, veri i sl. koje prodaje Tebow. Gledam kako igra, koliko se trudi i ostalo. On moze samo da napreduje, a vec ovakav kakav je kad on igra QB Denver je konkurentan bar, za razliku od onog strashila Orton-a koji tu stoji ko balvan...


Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #20 on: October 25, 2011, 09:34:21 am »
On moze samo da napreduje
ovde se slazem u potpunosti. nema teorije da moze gore od onoga sto je pokazao :D
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #21 on: October 25, 2011, 09:40:16 am »
ovde se slazem u potpunosti. nema teorije da moze gore od onoga sto je pokazao :D

Za razliku od onog gancija kog vi imate na QB-u. On moze samo da predje na deponiju, zajedno sa Pryorom...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #22 on: October 25, 2011, 10:31:20 am »
A Jake the Snake Plummer se nije trudio?!

Jake Plummer je bozanstvo za Tibicu :)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #23 on: October 25, 2011, 10:40:28 am »
Bilo je toga jos prosle godine. Ali ljudi brzo zaboravljaju. Evo i ovde piskaraju neki botovi kao Digger ''prvi start" i sl.

Cekaj, sad, znaci to sto je jedan imao dobar prvi start, a drugi losiji, to mora da bude uvek pokazatelj kako ce se stvari odvijati? 'Ajde, ne lupaj, svega ti. Tebow-u su se toliko svi uvlacili u bulju jos od college-a, logicno je da ako nesto ima to je samopouzdanje, kada je cela nacija uz njega. Ponder sa druge strane je lik koji mora da se dokazuje i logicno je da nece imati toliko samopuzdanje. Stavise, mislim da ga Tebow ima previse zbog tih sranja i da to i moze da ga kosta, jer je covek zbog svega ubedjen da je fantasican QB. A realno, nije. Ja i nisam jedan od ovih kojima ide na kurac, samo sam rekao da ima da radi na sebi mnogo. Daleko od toga da je novi Elway ili stagod da je on umislio da jeste sa onim izbacajem.

A sto se tice botova, uzmi pogledaj svoje poslednje postove, pa saberi koliko ih ima gde ne pominjes Tebow-a.  :lol:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #24 on: October 25, 2011, 11:03:35 am »
I'm on a mission, da podjebavam sve vas hejtere.


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #25 on: October 25, 2011, 11:10:21 am »
Logicno je da se toliko prica o Tebowu, covek ima ogroman fantasy potencijal, kako to ljudi ne kapiraju nije mi jasno  :mr.green:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #26 on: October 25, 2011, 11:28:00 am »
ja ga odadvno pokupio u IIIc  :cool:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #27 on: October 25, 2011, 11:46:07 am »
Ne razumem. Jedino sto su ikada pripisivali TT je njegov leadership. Nikada ja nisam cuo nista specijalno sem toga da je iko pa i on rekao o njemu(sebi). Ima ruku, ali ne ostavlja x mark ko neki, ima dobru pokretljivost ali to se i ocekuje od HB. Vise su se trudili da ga marginalizuju prosle godine, a i ove, nego sto su ga gurali. Te losa tehnika, footwork, nepreciznost, sistem. Jedino sto su sada svi odjednom skocili kada je napravio prvi comback za 15 poena u zadnja tri minuta pa sad ne mogu da ga izvade iz usta. Ali koliko su ga pljuvali zasluzuje malo slave. Da su se ti koji ga sad hvale pitali, nikad on nebi igrao QB-a

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #28 on: October 25, 2011, 12:19:29 pm »
koja lozana ovaj dildo  :rofl:
napisao je brat bratu 168 postova o Tebowu u 2 dana a uskoro ce opet da kupi prnje i masovno napusta forum, cim tica svrati da kaze koju o TT  :rofl:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #29 on: October 25, 2011, 12:24:13 pm »
Ne razumem. Jedino sto su ikada pripisivali TT je njegov leadership. Nikada ja nisam cuo nista specijalno sem toga da je iko pa i on rekao o njemu(sebi). Ima ruku, ali ne ostavlja x mark ko neki, ima dobru pokretljivost ali to se i ocekuje od HB. Vise su se trudili da ga marginalizuju prosle godine, a i ove, nego sto su ga gurali. Te losa tehnika, footwork, nepreciznost, sistem. Jedino sto su sada svi odjednom skocili kada je napravio prvi comback za 15 poena u zadnja tri minuta pa sad ne mogu da ga izvade iz usta. Ali koliko su ga pljuvali zasluzuje malo slave. Da su se ti koji ga sad hvale pitali, nikad on nebi igrao QB-a

Tacno tako...Raw talent with great leadership...

Ono sto je jedino bitno u celoj prici jeste da NFL-u trebaju ovakvi igraci kako bi nastavili sa popularizacijom fudbala, kako se ne bi dogodio NBA scenario (nije da se te dve stvari mogu porediti, ali sto vise paznje oko NFL-a to bolje).

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #30 on: October 25, 2011, 12:30:40 pm »
koja lozana ovaj dildo  :rofl:
napisao je brat bratu 168 postova o Tebowu u 2 dana a uskoro ce opet da kupi prnje i masovno napusta forum, cim tica svrati da kaze koju o TT  :rofl:

Vidi ga ovaj packa, idi gledaj onu rujnu od tvog kluba. Nego kazi mi jer HotDog trsav dole kao i na glavi? Jer pases mudanca u chuchecem ili lezecem polozaju Mexikaneru strokavom?

Jetsi...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #31 on: October 25, 2011, 12:34:45 pm »
I'm on a mission, da podjebavam sve vas hejtere.
Homer, klasican. Ja sam realno rekao kakve su stvari sa Tebow-om, nisam ga nigde napljuvao, niti rekao da nema sanse. Ako me to sto ne zelim da kleknem i da ga odradim kao ti cini hejterom, so be it.  :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #32 on: October 25, 2011, 12:43:52 pm »
Ti ne klechish vishe volis Cowboy Spoon. Sve to radish bez podmazivanja alkoholom, jebi ga ti hoces da boli ali i da traje...

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #33 on: October 25, 2011, 12:45:31 pm »
nemam nista protiv Tebow-a, cak navijam da uspe/pokida, ali sve to je moglo bez tolike medijske pompe  :sick:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #34 on: October 25, 2011, 12:49:16 pm »
Ti ne klechish vishe volis Cowboy Spoon. Sve to radish bez podmazivanja alkoholom, jebi ga ti hoces da boli ali i da traje...
Zasto ti uopste znas sve te nazive?  :D

'Ajde reci meni, kao hejteru, da li mozes stvarno sa sigurnoscu da tvrdis da ce Tebow biti uspesan QB u NFL-u? Ja iskreno ne mogu da kazem da ce biti ocajan, ali ne mogu da kazem da ce biti do jaja samo zbog toga sto ima pobednicki mentalitet. Jednostavno, to na ovom nivou nije dovoljno. Ne vidim sta tebe tu toliko pogadja.