Author Topic: Topic podrske  (Read 43286 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #105 on: November 01, 2011, 05:23:22 pm »
Do skora su neki mislili da sam okoreli nacionalista, a evo sad gledam B92 previse. :D

Nije istina da Tebow ne vedi go q, kako kazes. Decko je odigrao tek drugu utakmicu u sezoni, a jednu je dobio. Treba jos vremena da prodje da bi mogla da se da odluka da li je bust ili nije. Ono sto meni kod Lions-a smeta, nije to sto kenjaju konstantno, vec to sto su licemerni. Kada dobiju, kao sad, onda ce da nastave da pljuju i to do te mere da za nekoga kazu da je "joke". Mogu da se kladim da im ne bi prijalo da su ostali njih napusavali koliko su mogli do ove sezone koliki su tek oni bili joke. Millen-ova era nije toliko daleko iza nas.

Ili taj mec protiv Niners-a, gde je Schwartz posle prve cetvrtine rekao kako su se 49ers-i uplasili Lions-a i da su zato odugovlacili sa izvodjenjem kick-off-a. :rofl: I onda izgubis i hoces da se bijes. Poenta je da, ako vec prozivaju, neka trpe kada im neko (sa razlogom, za razliku od njih) uzvrati. Evo, sad se opet busaju, jer su dobili Tebow-a, a posle ce opet kao sisice da se povuku kada ih neko lupi po p... Sad su dobili opet, posle dva vezana poraza i opet citas vesti kako su se oni nasli da nekoga napusavaju. Ja ne znam sta ja tu treba da podrzavam. Najjadnije ponasanje, bad winners, sore losers.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #106 on: November 01, 2011, 05:46:29 pm »
 :palm:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #107 on: November 01, 2011, 06:13:25 pm »
:palm:
Hm, vidis, sad kad si to tako argumentovano izneo, meni nema druge no da promenim svoje misljenje.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #108 on: November 01, 2011, 11:11:14 pm »
sve ovo oko TT-a me podseti na raspravu koja se svojevremeno vodila oko Colta Brennana.
isto se ovako dizao nerealni hype, naj ovo, naj ono, silni rekordi, picke materine... i gde je sada? nigde. stigao je na samo dno. mislim da se vise ni ne bavi aktivno footballom.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #109 on: November 02, 2011, 07:59:26 am »
Svi pricaju o celom tom hajpu kao da je sve to bez njegovog ucesca u tome...Svi pa i on sam su igrali tu igru pa sad treba izgurati.Odrastao je covek sve je deo posla .Taj "molitveni stav" nije nesto sto ga je neko primoravao, sam je od toga napravio trademark  :w .Da ne homerisem ali sta bi bilo sa potezom pokazivanja "belt-a" koji je Rodzers imao da se nije pokazao kao dobar QB , bila bi sprdnja samo takva....
 

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #110 on: November 02, 2011, 08:10:26 am »
Pa koliko sam video na reklamama prodao ga je za neki veliki popust u osiguranju, nesto kao double check discount ili tako nesto  :mr.green:

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #111 on: November 07, 2011, 12:34:56 pm »
A sta cemo sad? Maca pojela jezik?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline tejma

  • Starter
  • **
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #112 on: November 07, 2011, 12:53:02 pm »
Jel Tim Tebow RB ili QB  :hm:

Tebow ima skoro više pretrčanih yardi nego bačenih po tekmi  :palm:

                               Yes We Cam

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #113 on: November 07, 2011, 12:57:43 pm »
Jel Tim Teabow RB ili QB  :hm:

Teabow ima skoro više pretrčanih yardi nego bačenih po tekmi  :palm:

Ako je Tebow QB onda je Vick Montana... :D

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #114 on: November 07, 2011, 12:58:23 pm »
Ko je Teabow? :huh:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline tejma

  • Starter
  • **
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #115 on: November 07, 2011, 01:02:29 pm »

                               Yes We Cam

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #116 on: November 07, 2011, 01:19:35 pm »

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #117 on: November 07, 2011, 05:45:20 pm »


 :kafa:
^^

To je Coffeebow :p

Kada bude izgubio od Pittsburgha Tebowing ce na nasem forumu dobiti novu dimenziju :mr.green:

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4450
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #118 on: November 17, 2011, 09:16:00 am »
Prolazim juce kroz Mladenovac i zamalo da nastradam kad videh veliku tablu TIBO  :worthy: 

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #119 on: December 12, 2011, 07:11:14 pm »
Nebitno kakav je igrac, mada moram reci da odavno nisam video nepreciznijeg QB, i to je blago reci nepreciznog. Opet, tim mu pobedjuje pa mogu da mu se pognu. Cilj opravdava sredstvo, iako nisam pristalica makijavelizma.

Ono sto me je zgadilo je koliko se vode navodi na njegovu vodenicu. Sve me to podseca na onaj film sa Edi Marfijem kad se ona dva bogatasa klade da ce od prosjaka napraviti biznismena i elitnog bogatasa. Zaboravih kako se zove.

Ovo tako deluje da se neko kladio da ce od TT napraviti najvecu medijsku AF zvezdu iako on nema blage veze.
Ili, da se kladimo da mozemo da ubedimo celu ameriku da je izuzetno los igrac ustvari zvezda.

Gledao sam sad snimak utakmice i jedino o cemu se pricalo 100% utakmice je TT.
Ceo prenos, kamera, komentari, sve je bilo podredjeno njemu.

Znaci, potpuno ispiranje mozga.
A pasovi - sa broda bi okean promasio.

A onda na scenu stupa mocna tv masinerija i svako malo daju kompilaciju ispustenih pasova od strane hvataca. Ali ne milion njegovih promasenih dodavanja, za najmanje dva metra.
Onda redovno bombardovanje podacima koliko je TT imao uspesnih TD u trecoj i cetvrtoj cetvrtini.
Onda podaci, koliko je imao uspesnih drajvova u trecoj i 4/4.

I sve tako ti podaci, ali koji se serviraju nakon ocigledno katastrofalnog pasa. Nigde nikog tri metra u krug.

OK, ja razumem da decko odradi pobednicki drajv, da mu tim pobedjuje, ali ovo je, da izvinu svi postovaoci njegovog lika i dela, silovanje inteligencije.

Neverovatno sta ti je moc televizije, ko se ne razume u AF, garantovano misli da trenutno nema boljeg igraca u NFL-u.
Sta nas ceka sledecih godina, mogu samo da zamislim. Izlazice iz frizidera.

Jos ako ponovi uspeh Elveja, zivi nismo :D

P.S.
Notirati - vise ne gledati prenos meceva Denvera.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #120 on: December 12, 2011, 07:26:43 pm »
Prolazim juce kroz Mladenovac i zamalo da nastradam kad videh veliku tablu TIBO  :worthy:


Slika?

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #121 on: December 12, 2011, 07:40:47 pm »
...or it didn't happen.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #122 on: December 12, 2011, 08:47:41 pm »
Kakva frustriranost Polluxa nekim ko treba da je beznacajan.  :thumbsup: :thumbsup:

Pun mi je kurac price o % kompletiranih passova Tebowa i zasto nije pogodio WR-a. Jel on top passer? Nije i tu je kraj price. Da li je on ocajan passer da od njega nema goreg u ligi. Mnooooogo daleko od toga.

Gledajte jebene tekme, gledajte playcalling i posle pricajte. Tebow kao QB ima najvishe downfield 20+ jarda passova u ligi kao procenat napada. Svako ko je gledao video bi da se igra klasican fudbal iz 40-ih i 50-ih. Run the ball i take shots downfield. Podseca covek na Otto Grahama i kako je on bacao kad je bio QB Brownsa, a Jim Brown je trcao. To je taj jebeni napad. Playcalling je sustina procenta kompletiranih dodavanja. On kad bi imao recimo 65% procenat kompletiranih dodavanja onda bi Broncosi davali po 50+ poena po tekmi redovno, jer bi kovao 5 TD-a po tekmi.

Ono sto se trazi od njega da se baca su LOW PERCENTAGE throws. Take shots. Ako popiju playaction i uspe da ubode WR-a 40 jardi niz polje to je to. Koliko QB-a moze to da radi konstantno u NFLu i da ubode to i 50%? Na prste jedne ruke moze da se nabroji. Kad ste videli da Broncosi uopste pokusavaju neki possession passing game. Nikada. To jednostavno nije game plan. Opet duplo mi je jebeno bolje da gledam to, nego da gledam smaranje a la Bradford u St. Louisu, gde se prdi po 3 jarda i 50+ dodavanja po tekmi a ne mogu da skrpe vishe jardi od Broncosa. To sto ga niko ne respektuje kao passera njemu ide u prilog, zato ih i kara u 2 minute drillu.

Covek zna da baca, nije neki baja kao passer ali je bolji od svih QB-a sa kojima ga porede kad su dosli u ligi. Pa on je za Vicka izmislio pass. Uostalom kad je igrao McDanielsov spread prosle godine, kakve brojke je imao? Jel kovao slantove, curlove, flatove i ostala sranja do besvesti?

Opet uzmite tekme i gledajte pa ocenite koja su to dodavanja...

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15001
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #123 on: December 12, 2011, 09:15:52 pm »
Ja samo da kažem da će imati punu podršku sledeće nedelje. Nema tog QB-a od koga nismo napravili MVP-a, bar na jednu utakmicu :D.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #124 on: December 12, 2011, 09:16:27 pm »
Pa nisam ja frustriran sa njim   :)
Nek igra kako hoce, ti bolje znas od mene, a za mene laika njegovi pasovi su tragedija.
Mozda i zbog toga sto nisam posmatrao stvari kako si ih ti sad objasnio i pojasnio, vec kao prosecan gledalac koji otprilike zna sta da ocekuje od QB. Slazem se i da je to bolje nego gledati ovogosnji napad Ramsa i retko iritantan WCO koji kod nas ne lici ni na sta.
Evo, od sada ga gledam drugim ocima, ako ikad vise budem gledao vase utakmice  :D

Mene "nervira" odnos medija prema njemu, t.j. ono sto se od njega pravi.
Opet, nema veze sto je bas on u pitanju, isto bi bilo da je Bredford, ili cak A Rod.

Radi se o tolikoj kolicini preterivanja, ponistavanja ocitih gresaka, i uzdizanja prosecnog igraca na nivo bozanstva da je to boles'.
Mene to iritira i inace, ali ovaj nivo koji su ameri dostigli u "medijskom ubedjivanju" je neverovatan.
Posebno me je iznerviralo to sto su pokusali, kroz kratku kompilaciju sa utakmice, da dokazu da su WR krivi sto nisu uhvatili idalno bacene pasove phenomena, kako ga zovu. Jbt, nije ih dobro bacio nemoj da jebes u mozak sve koji prate tu utakmicu, nemaju svi 12-15 godina. I ne radi se samo o ovoj utakmici. Misljenja sam da ne zasluzuje paznju koju ima, i zanima me sta je cilj toga da se gledaoci, citaoci toliko ubedjuju da je on svjetski mega car, kad nije.

Kazem, nema veze sto je on, on je jadan zrtva sto su se bas njega uhvatili da siluju sivu masu pucanstva.
Mene zanima zasto bas on?
A Rod je isto belac a ubija kako igra. Sto nisu njega ovoliko protezirali po medijima. Ne znam ni da li je Tomica dobijao 24/7 prostora na svim stanicama i novinama kao TT.
Znaci dobro se secam da je udarna vest na draftu bila da ga je denver izabrao sa ne znam koje pozicije. Zasto je on toliko bitan?

Ako nisam bio jasan, nemam bas nista protiv njega :)
Miliji mi je od Tomice  :D
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #125 on: December 12, 2011, 09:26:07 pm »
Ljudi traze underdog story! To im mediji i daju. End of story.

Covek je ceo zivot osporavan kao QB. Uprkos svim doubterima, covek je uzeo HS Championship, 2 komada na Floridi. Onda su kenjali kao nije za NFL pa evo i tu ima uspeha.

Uvek uzmi u obzir da je medijska hajka krenula kontra. Po coveku se intenzivno PLJUJE kao igracu jos od junior year na Floridi. Kako od njega nece biti Pro QB, kako mu je losh izbacaj. Nema ko mu se sve nije iznaredjao tokom godina. I pored svega toga, eto ga decko gura i pobedjuje.

Kako ne pratiti sad to cudo u medijima gde neko kog su toliko pljuvali krece da pravi razliku za svoj tim. Nevazno je koliki je njegov stvarni doprinos. Cinjenica je da se to desava dok on vodi taj tim. Jel nekog boli kurac za to sto bez Bledsoa ne bi videli prvi prsten Patsi? Svi znaju da je to Tomin tim i da je sve na njemu.

Mogu da pomislim kako je to jebeno dobar osecaj kad te pljuju ljudi koji te ne znaju, a i vecina ima VEOOOMA ograniceno znanje o fuci, a ti ih iz nedelje u nedelju sjebes. I to kod blue collar Amera budi u njima sve! Tako on vide sebe kako se najebuju majke shefu koji ih maltretira, zeni koja ih smara i shiba se u zvezdu s komsijom, decu koja ih ne jebu 2% dok se gushe u gudri. Time jebe mater Obami, Bushu, Wall Streetu i svakom kurcu koji mu nesto smeta u zivotu. Jer eto kad moze Tebow, mogu i ja.

I to je sustina opsesije. Svet voli underdogove, i tako ce uvek biti.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #126 on: December 12, 2011, 10:45:59 pm »
To sam pitao :)
Nisam znao da je bio kritikovan, slabo pratim koledz.

Hvala lepo  :dipl:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #127 on: December 12, 2011, 11:06:16 pm »
Covek je ceo zivot osporavan kao QB. Uprkos svim doubterima, covek je uzeo HS Championship, 2 komada na Floridi. Onda su kenjali kao nije za NFL pa evo i tu ima uspeha.

Uvek uzmi u obzir da je medijska hajka krenula kontra. Po coveku se intenzivno PLJUJE kao igracu jos od junior year na Floridi. Kako od njega nece biti Pro QB, kako mu je losh izbacaj. Nema ko mu se sve nije iznaredjao tokom godina. I pored svega toga, eto ga decko gura i pobedjuje.

Kako spinuješ, to nije normalno. Od kada je kao sophomore uzeo Heismana Tebow je ljubimac nacije - kakav crni underdog. Uz to se posledično pojavljuje šaka hejtera (sećam se i kad je Venom još na starom forumu rekao da TT nikad neće videti NFL.:] Ušao je u pro kao najveća college zvezda, tipa ikada. Bio je bre nezaustavljiv sa Mayer-ovim optionom na collegu, Aaron Rodgers tog sranja, a kad dodaš da je Gator i katolik za primer, pritom harizmatičan, eto ti. Ljudi ga vole što je osvojio sve što je mogao, a ne što je underdog. Tada je on postao medijska kurva, a ovo je samo jahanje...

Dečko pak zdravo razmišlja; da li će Prater, Von Miller, McGahee, retardirani Barber, Sparano, Sanchez ili ko god dobiti utakmicu - jebe mu se, bitna je samo W kolona. Tebow kontroliše sat i čini ljude oko sebe boljim nego što jesu, dovoljno je samo da vidiš kako su se tipa Champ i Dawkins primili na tebowanje. To je bottomline.

U svakom slučaju, ja sam u vagonu već mesec dana (čak sam i zaradio od toga) i jedva čekam da opet vidim Merilla Hoge-a kako jede svoja govna dok mu analizira delivery i accuracy, već 4 nedelju za redom. A ako se popiša i po Domoljubima sledeće nedelje, ima da odradim Tebowing i da okačim na Topic podrške... :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #128 on: December 12, 2011, 11:11:50 pm »
Kako spinuješ, to nije normalno. Od kada je kao sophomore uzeo Heismana Tebow je ljubimac nacije - kakav crni underdog. Uz to se posledično pojavljuje šaka hejtera (sećam se i kad je Venom još na starom forumu rekao da TT nikad neće videti NFL.:] Ušao je u pro kao najveća college zvezda, tipa ikada. Bio je bre nezaustavljiv sa Mayer-ovim optionom na collegu, Aaron Rodgers tog sranja, a kad dodaš da je Gator i katolik za primer, pritom harizmatičan, eto ti. Ljudi ga vole što je osvojio sve što je mogao, a ne što je underdog. Tada je on postao medijska kurva, a ovo je samo jahanje...

Dečko zdravo razmišlja; da li će Prater, Von Miller, McGahee, retardirani Barber, Sparano, Sanchez ili ko god dobiti utakmicu - jebe mu se, bitna je samo W kolona. Tebow kontroliše sat i čini ljude oko sebe boljim nego što jesu, dovoljno je samo da vidiš kako su se tipa Champ i Dawkins primili na tebowanje. U svakom slučaju, ja sam u vagonu već mesec dana (čak sam i zaradio od toga) i jedva čekam da opet vidim Merilla Hoge-a kako jede svoja govna dok mu analizira delivery i accuracy, već 4 nedelju za redom. A ako se popiša i po Domoljubima sledeće nedelje, ima da odradim Tebowing i da okačim na Topic podrške... :D

Covek je stalno osporavan ne znam o cemu pricas. Bio je ljubimac nacije kad je maltene garantovao titulu u onom chuvenom speechu ali je jos tada bila prica. Tebow je competitor, football player, kurac palac ali QB nije. I onda je bila prica, who cares about NFL vazno da on donosi titule na faxu.

U junior sezoni su vec pricali kako je 3rd rounder at best i to je trajalo proseravanja 2 godine tako. I sve tako u krug. Bez obzira nevazno je, slazemo se u principu. Coveka gledam od prve Floridine titule 2006. i jos tada se videlo da ima muda i da moze sve da se raspadne a on ce da gura.

Covek je jednostavno preanaliziran, previse drve kurac oko njega. Da su tako gledali recimo Manninga, taj ne bi bio draftovan u prve 3 runde. Necu da pricam o Breesu i ostalima. Brady  :bigfunny:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #129 on: December 12, 2011, 11:14:24 pm »
Mike Tomlin, after victories, can be a funny and feisty sort. Not at his press conference, but in his locker room. And Thursday night, 50 minutes after the Steelers beat the Browns with the John Wayne performance of Ben Roethlisberger, he called out to Roethlisberger from his coaches' locker room as his quarterback limped past.

"Hey Ben!'' cackled Tomlin. "You Tebowed 'em!''

If Merriam-Webster could add the definition of "Tebow,'' I predict it would go something like this:

Tebow. TEE-bow. Verb. To defeat an opponent while overcoming a major impediment. Ex.: Despite having a 102-degree fever, Lucy managed to Tebow her competition for the Miss America pageant through her great determination.

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #130 on: December 12, 2011, 11:29:03 pm »
Covek je stalno osporavan ne znam o cemu pricas. Bio je ljubimac nacije kad je maltene garantovao titulu u onom chuvenom speechu ali je jos tada bila prica. Tebow je competitor, football player, kurac palac ali QB nije. I onda je bila prica, who cares about NFL vazno da on donosi titule na faxu.

U junior sezoni su vec pricali kako je 3rd rounder at best i to je trajalo proseravanja 2 godine tako. I sve tako u krug. Bez obzira nevazno je, slazemo se u principu. Coveka gledam od prve Floridine titule 2006. i jos tada se videlo da ima muda i da moze sve da se raspadne a on ce da gura.

Covek je jednostavno preanaliziran, previse drve kurac oko njega. Da su tako gledali recimo Manninga, taj ne bi bio draftovan u prve 3 runde. Necu da pricam o Breesu i ostalima. Brady  :bigfunny:

A ko ga je osporavao, šaka jada kvazi eksperata kao što je mučeni Merrill... Ja ne znam šta si ti čitao, verovatno iste one koji su govorili da je Colt Brennan first rounder. Bre ceo Mile High je tražio da startuje, zato što veruju u njega kao QB, a ne zato što je "konvertovani TE". Dečko je zdrav u glavi i hoće da uči, za sad ima i sreće, to je dovoljno za početak, ali jasno je da sa ovim skill-setom neće uraditi ozbiljan posao kao pro.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #131 on: December 12, 2011, 11:31:09 pm »
A ko ga je osporavao, šaka jada kvazi eksperata kao što je mučeni Merrill... Ja ne znam šta si ti čitao, verovatno iste one koji su govorili da je Colt Brennan first rounder. Bre ceo Mile High je tražio da startuje, zato što veruju u njega kao QB, a ne zato što je "konvertovani TE". Dečko je zdrav u glavi i hoće da uči, za sad ima i sreće, to je dovoljno za početak, ali jasno je da sa ovim skill-setom neće uraditi ozbiljan posao kao pro.

Pa da pocnemo od tvog butt-buddy-a Mayocka. Jelte i on je kvazi expert  :thumbsup:

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #132 on: December 12, 2011, 11:42:55 pm »
Nemoj da mi diraš Mayocka, zna se da je on Xs i Os čovek, ne mari puno za intangebles. :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #133 on: December 13, 2011, 09:16:37 am »
Dajte Tebow-a u Carolinu sa njihovom odbranom, pa da vish kako bi radio winless season.

Jos sam na starom forumu rekao kako je John Fox stara njuska i mega defanzivni coach i da se konjici vracaju u PO odma.
Naravno u to vreme Dildo je bio u hibernaciji i glavni akter Broncos Country threada je bio Otis :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #134 on: December 13, 2011, 10:11:15 am »
Dajte Tebow-a u Carolinu sa njihovom odbranom, pa da vish kako bi radio winless season.

Jos sam na starom forumu rekao kako je John Fox stara njuska i mega defanzivni coach i da se konjici vracaju u PO odma.
Naravno u to vreme Dildo je bio u hibernaciji i glavni akter Broncos Country threada je bio Otis :D

S druge strane ne bi se igralo onda ovako. Onda bi bacao 40+ puta i niko ne bi srao kako je losh passer.

Sustina je da je Fox odlucio da gura ono sto prolazi, a ovo prolazi. Sad dolazi Evil Empire, vreme je za Tebowa :D


Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #135 on: December 13, 2011, 10:15:08 am »
Pa postizali su oni i po 30 poena, ali su opet dobijali sa razlikom koja im je bila dovoljna.
U ono malo sto sam ja pratio TT mogu da se slozim sa Dildom. Kada je garantovao onu sezonu posle poraza sve kritike na njega su se okrenule na to da on nikad nece proci u NFL-u i kako je samo vrlo dobar koledz QB. Kad je draftovan svi su bili iznenadjeni jer se ocekivao krajem druge ili trece runde. Onda su mu svi predvidjali poziciju RB ili TE. Ali kako je to Amerika koja se zasniva na underdog pricama tako je i on sada u centru  paznje. I tako ce da bude sve dok ne prestane da pobedjuje ili nadju neku novu underdog zvezdu. Mada ce to biti tesko posto je TT to zadnjih 5-6 godina.
Najbolje mi je od svega sto TT i dalje samo gura svoj tim i ide na pobede i nista ostalo nije bitno. Vodi isti zivot ko i na  koledzu. I to je mozda druga stvar koja mu daje ogromnu popularnost. Nije onaj tip zvezde "live in fame, die in flame" kojim se dugo hrani nacija, nego je obican covek koji je vrednim trudom dosao onde gde je i nije promenio nista od sebe. A to u doba Bankara i OWS pokreta daje dodatnu popularnost.

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15001
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #136 on: December 13, 2011, 10:23:23 am »
Bred Džonson je osvojio SB, ali nije bio ni izbliza dobar QB. To što su magarci sticajem srećnih okolnosti uspevali da dobiju utakmice preokretima u poslednjim minutima (debilini Marion Barber je doneo poslednju pobedu magarcima, ne Timi), moguće je da treba da zahvale upravo Timijevom Bogu. Ta serija će da stane. Ne može večno da traje i da bude ni izbliza uspešna kao do sada.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #137 on: December 13, 2011, 10:33:13 am »
Bred Džonson je osvojio SB, ali nije bio ni izbliza dobar QB. To što su magarci sticajem srećnih okolnosti uspevali da dobiju utakmice preokretima u poslednjim minutima (debilini Marion Barber je doneo poslednju pobedu magarcima, ne Timi), moguće je da treba da zahvale upravo Timijevom Bogu. Ta serija će da stane. Ne može večno da traje i da bude ni izbliza uspešna kao do sada.

U stilu Field of Dreams :D

"If You Start Him, You Will Win!"

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #138 on: December 13, 2011, 10:37:45 am »
Bred Džonson je osvojio SB, ali nije bio ni izbliza dobar QB. To što su magarci sticajem srećnih okolnosti uspevali da dobiju utakmice preokretima u poslednjim minutima (debilini Marion Barber je doneo poslednju pobedu magarcima, ne Timi), moguće je da treba da zahvale upravo Timijevom Bogu. Ta serija će da stane. Ne može večno da traje i da bude ni izbliza uspešna kao do sada.

Barber je bio poslednji ekser na sanduku. Opet neosporno da je Tebow sklopio 2 drivea kad treba, i odveo tu tekmu u produzetke. Moga je Barber da usere i da Denver nista ne napravi, a ovaj je opet odradio posao. I to je vec tako rutina, a ne slucajnost.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Topic podrske
« Reply #139 on: December 13, 2011, 10:42:24 am »
Brad Johnson je bio keva za Trenta Dilfera  :sick: