Ostalo > Dynasty NBA

Dynasty NBA - sezona 6

(1/13) > >>

tonyk:
obnovljena liga.

draft je u ponedeljak 16.10.2017 u 22h
keeper deadline 9.10. oko 9AM (kad Y! kaže)

Otis:
To!

Pablo:
U čemu je fora da NBA svake naredne sezone kreće sve ranije i ranije? Od kada sam krenuo da pratim NBA početkom 90tih znalo se, početak novembra, glej sad ove kreću sredinom oktobra.

Otis:
Sigurno zbog nestrpljivosti igrača fantazija...nema drugog objašnjenja... :kafa:

Grandilof:

--- Quote from: Pablo on August 18, 2017, 01:10:30 pm ---U čemu je fora da NBA svake naredne sezone kreće sve ranije i ranije? Od kada sam krenuo da pratim NBA početkom 90tih znalo se, početak novembra, glej sad ove kreću sredinom oktobra.

--- End quote ---

A nije svake godine ranije i ranije, vec jedno 15 godina pocinje poslednjih 5 dana oktobra, a pre toga je bilo sam pocetak novembra sto i nije neka ogromna promena. E zato od prosle godine i od ove pogotovu Silver sve vise gura ka tome da se malo smanji preseason gde su igraci prilicno nezadovoljni sto toliko dugo traje, i pogotovu se zalaze da se smanji broj back-to-back utakmica i 4 utakmice u 5 dana (on vidi problem u tome sto sve vise timova odmara zvezde, tako gleda da potpuno izbaci odmaranje igraca ako je tekma na national TV ili ako ekipa gostuje, videcemo kako ce to funkcionisati).

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version