Author Topic: Los Angeles Rams - The greatest show on turf  (Read 421157 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2975 on: April 30, 2023, 12:47:10 pm »
Pablo, kako smo birali?

Ja slabo pratim draft i kad nemamo pikova. A ove godine smo imali bas dosta...ne mogu ja to propratiti. Video sam da je G biran, što je dobro, i nekoliko skill odbrane...toliko od mene

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2976 on: April 30, 2023, 01:15:23 pm »
U četvrtoj rundi je biran Stetson Bennett, QB, Georgia

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2977 on: April 30, 2023, 02:01:34 pm »
Pablo, kako smo birali?

Školski! Sve pozicije koje nam trebaju smo redom popunjavali, bez pravljenja gluposti. Jasno je da je ovo draft za tim 2024 obzirom da sve što je rađeno u offseason je bilo da se oslobodi cap za 2024, između 90M i 100M je oslobođeno.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2978 on: May 01, 2023, 04:19:12 pm »
 :ninja:


Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2979 on: May 01, 2023, 04:51:39 pm »
Fuck Them Picks

Y'all Got Any More Of That Picks


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2980 on: May 01, 2023, 06:03:03 pm »
Fuck Them Picks

Počeli svi da nas kopiraju i došlo se u situaciju da više ni 2 pika 1. runde ne vrede mnogo (Pantersi odbili za Burnsa)

Seli, videli kakva je situacija i krenulo se u potpuno drugom pravcu, oslobođeno 100M capa za 2024 za par meseci, dovodeno tona rukija...krenulo se u novom pravcu. Sad samo treba nekako preživeti ovu 2023 i sačekati 2024 da vidimo šta se krčka u Rams kuhinji

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2981 on: May 12, 2023, 02:36:49 am »
Raspored...

Nakrkali divizione tekme na početku. Već 12 kolo smo odigrali 5 unutar divizje....

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2982 on: May 13, 2023, 12:42:27 am »
Čekamo vas u novembru  :football:


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2984 on: July 18, 2023, 10:54:31 am »
Za Practice Squad.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2985 on: August 29, 2023, 03:20:37 pm »
Matthew Stafford, 35, is struggling to connect with his younger teammates because 'they go straight to their phones with some of them even calling him 'Sir'

The Rams are expected to be one of the youngest rosters in the league [There are only four other players 30 or older, Donald, 32, Rob Havenstein, 31, Cooper Kupp, 30, and Tyler Higbee, 30.] once final cuts have been completed and the Super Bowl-winning quarterback is seemingly struggling to find common ground with his new, younger teammates.

I feel like I can't connect. In the old days you'd come out of practice, you'd shower, and people would be playing cards, interacting... But now they get out of practice, and meetings during training camp, and they go straight to their phones.

https://www.dailymail.co.uk/sport/nfl/article-12453315/LA-Rams-quarterback-Matthew-Stafford-struggling-connect-younger-teammates-straight-phones-wife-Kelly-claims-kind-sad.html



Sećam se kako su stariji umeli da pričaju da će biti sve gore i gore i sve teže i teže i ja pojma nisam imao o čemu ti ljudi pričaju, ja sam uvek mislio i znao da će biti bolje i uvek je i bivalo bolje ali za mlade i nove generacije  :) Za starije je to značilo da stara vremena bivaju sve dalje i dalje a da je njima sve teže i teže da se prilagode, sada tek kapiram  :D


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2987 on: October 23, 2023, 06:00:26 pm »
Ili da menjamo kikera ili da Maher menja prezime, ovako više ne ide  :pablo:

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2988 on: October 23, 2023, 06:33:44 pm »
Ćuti, navikli smo se na najbolje godine Greg the Leg, i Matt Gay, jedno za drugim.... ne vredi

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2989 on: October 23, 2023, 07:37:37 pm »
Ili da menjamo kikera ili da Maher menja prezime, ovako više ne ide  :pablo:

Prvo grad da promenite...u la vas ne vole
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2990 on: October 23, 2023, 08:13:39 pm »
Čeličana  :teg: za nas ne postoje termini domaći i gostujući teren

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2991 on: October 23, 2023, 09:14:22 pm »
Hteo si da kažeš da postoji samo termin: Gostujući teren?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2992 on: October 24, 2023, 06:39:14 pm »
Prvo grad da promenite...u la vas ne vole

Nisam bas siguran u to, barem iz mog iskustva. Poslednjie 3-4 godine redovno idem vise puta godisnje u LA (doduse uglavnom malo juznije u Orange county), i na ulicama, po radnjama, restoranima (normalna svakodnevna mesta),  vidim mnogo ljudi u bojama Ramsa. Ljudi nose dresove, kackete, majce...koliko njih ide na stadion, to vec ne znam, ali da ih ne vole ne bi toliko ljudi nosilo njihove boje.
Mislim da je situcaija sa Chargersima losa. Po meni, oni su napravili tragicnu odluku odlaskom iz San Dijega. Tamo su ih uzdizali u bogove,  a sada ih mrze i ne mogu da ih smisle. S druge strane, LA ih nikada nije prihvatio. Moram priznati da se ne secam kada sam video nekoga da nosi njihove boje.
Ne zaboravimo Ramsi su se vratili kuci. Chargersi su dosli u goste i ocekivali domaci tretman....cini mi se da su se malo preracunali.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2993 on: October 24, 2023, 06:47:25 pm »
Tedi, pusti ti ovu dvojicu, nemaju ništa pametnije da rade pa dolaze ovako po forumu da dižu prašinu...

A isto neke stvari ne mogu da se razumeju ako ne živiš u US, kao npr zašto su fanatici fanovi u ruralnim sredinama vise nego u urbanim..

Ali vlasnik Chargersa je žešće sjebao. Pričam ovde sa ljudima... toliko su ogorčeni, da dosta njih je prestalo da gleda football kompletno. Vlasnik je hteo lake pare od grada, i da stavi nov stadion u centar, pored stadiona gde su Padres. I generalno je namerno postavio uslove koje niko ne može da prihvati da bi mogao da ode iz grada. A stadion jeste bio mozda star, ali je bio na dobrom mestu, odmah uz 2 autoputa, nije bio predaleko, od grada i ima trolley do njega... I sad kad bi hteo da se vrati u SD, mislim da ih ne bi prihvatili, mozda ako se vlasnik promeni. A i nemaju mesta za stadion sad i tako. Aztecs napravili novi stadion na tom mestu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2994 on: October 24, 2023, 07:02:19 pm »
Rams released K Brett Maher
Maher missed two of his three field goal attempts and an extra point against the Steelers in Week 7 as LA lost 24-17. On the season, Maher has made 17 of 23 field goal tries. In Week 6, he made all four of his field goals. Maher will likely land elsewhere at some point this season.

Ne samo da nećemo da se ljubimo i pozdravljamo nego šut u dupe i ajd zdravo

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2995 on: October 25, 2023, 12:20:58 am »
Odlično... a ko će sad da šuta lopte?

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2996 on: October 25, 2023, 11:07:31 am »
Odlično... a ko će sad da šuta lopte?

Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2997 on: October 25, 2023, 12:56:33 pm »
Kakvu levicu imam, do 40y bi lagano ubacivao i bez treninga.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2999 on: October 25, 2023, 04:56:50 pm »
kako seru ova dvojica expata  :thumbsup:
San Diego ih uzdizao u božanstva ali kad bude glasanje da li da se grad učipi za stadion onda za bogove glasa 30-40% a svi  ostali protiv
to nije baš jeftin učip ali jbg ako nećeš da se učipiš oni odoše. plus sve što im daš oni ti oni vrate kroz poreze za 10 godina.
pa tek to kukanje kako ih LA nije prihvatio. nijedan tim nikad nigde nije bio prihvaćen odmah. Svi ti legendarni timovi koji postoje već 100+ godina nisu odmah bili legendarni i opšteprihvaćeni. Packersi su najpre igrali pred polupraznim stadionom. I to ne polupraznim stadionom od 60.000-70.000 mesta, nego na polupraznom stadionu od 5.000 mesta. I onda prođe par decenija i tim odjednom postao legendaran.
kad god se tim selio uvek je bilo ajao ajao baš tužno što su napustili staaari grad i otišli u drugi grad koji ih nikad neće prihvatiti, sve će da propadne. i nikad nije propalo i uvek ih na kraju taj novi grad prihvati.  :yawn:

btw to je kao kad gledaš žicu gde niko živ ne nosi ravens merch i niko ne spominje ravense, može se videti samo grb oriolsa. nose čak i dres eaglesa, ali ravens kao da ne postoje.
a onda prođe neko vreme i snime we own this city gde odjednom svi nose ravens merch. a još su ravens u vreme žice bili u gradu već 6-7 godina (što je duplo više nego što su chargers u LA) i pritom su bili aktuelni šampioni.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3000 on: October 25, 2023, 05:54:29 pm »
Rams worked out K Mason Crosby  :A

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3001 on: October 25, 2023, 06:14:18 pm »


plus sve što im daš oni ti oni vrate kroz poreze za 10 godina.

Neću da širim temu jer je ovo pogrešan topic, ali ovo što sam citirao gore je priča koju milijarderi guraju da bi uzeli pare iz budžeta. Ako te ne mrzi da tražiš(iskreno, mene mrzi), možeš da nađeš detaljne analize na ovu temu. Minimalni uticaj. Malo ima vetra u ledja jer se uvek dodeli SB novom stadionu, ali i to je kratkotrajno, pogotovu u gradovima koji imaju razrađen turizam.

I bolje sto San Diego nije pristao na ultimatum. Nadam se da ni Jacksonville neće popustiti. Da ti daš milijardu dolara iz budgeta grada/države za.... zašta? Ponos da imaš football team u svom gradu da navijaš...

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3002 on: October 25, 2023, 07:01:48 pm »
pa tu kod vas je komplikovano jer u pitanju instate seoba pa mora da se analizira koliko city i county prihoduju od tima i koliki je gubitak ako ih tim napusti, pa je zgodnije da pričam o nekom drugom timu.
npr Vikings. Grad i država su dali oko 500 miliona što je verovatno rekordna suma. mislim da će Titansi da obore to, a verovatno i Bills.
da Vikings napuste Minnessotu i odu recimo na Floridu, onda MN ostaje bez mnogo novca. Salary cap će za koju godinu biti 300 miliona. Za 10 godina će biti i 500 miliona, ali nema potrebe da idemo toliko daleko. State tax kod njih je 7%, što znači da samo kad oporezuju igrače, od toga godišnje imaju 21 milion u budžetu.
taxe na plate igrača za 23 godine otplate uloženo u stadion. a onda na to dodaš plate trenera i još ostalih 200-300-500 radnih mesta koji idu uz NFL tim.
pa oporezuješ svaki sendvič i svako pivo koje se proda na stadionu.
uz novi stadion uvek ide i barem 1 super bowl, a od super bowla grad zaradi oko pola milijarde direktno i ko zna koliko indirektno. Minnessota je samo od te jedne utakmice dobila nazad sve što je uložila.

ono, ja kapiram da ljudi iz San Diega na tim referendumima glasaju protiv tima jer sigurno imaju neke razloge za to, ali svoditi sve na tu "milijarderi oće da im sirotinja pravi stadione" priču je bezveze. Ako bila šta u celom svetu sporta donosi novac, donosi ga NFL. i imati NFL tim u svom gradu nije baš samo stvar ponosa nego se tu vrti i ogroman novac.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3003 on: October 29, 2023, 07:45:19 pm »
Debakl klasičan, e sad da vidimo da li će biti radikalnih poteza pred trade deadline...  :dzombica:

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3004 on: October 30, 2023, 12:25:31 am »
Debakl klasičan, e sad da vidimo da li će biti radikalnih poteza pred trade deadline...  :dzombica:
Nema toliko talenata koliko nama fali trenutno...

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3005 on: October 30, 2023, 12:58:01 am »
Nema toliko talenata koliko nama fali trenutno...

Mislio sam obrnuto, da prodamo veterane za pikove.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3006 on: October 30, 2023, 06:18:39 am »
Fuck them picks!

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3007 on: October 30, 2023, 07:19:12 am »
Mislio sam obrnuto, da prodamo veterane za pikove.
Nema toliko talenata koliko nama fali trenutno:D

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3008 on: October 31, 2023, 01:07:03 am »
Lepe vesti, Otis će se najviše obradovati  :yes:

The Athletic’s Dianna Russini reports the Rams are expected to sign QB John Wolford from Tampa Bay’s practice squad.
Wolford would return to the Rams after playing with them for three seasons, starting four games amongst seven appearances. This would seem to coincide with the injury to starter Matthew Stafford who is dealing with a UCL injury to his throwing thumb. The Rams don’t currently have a quarterback on their active roster or practice squad behind backup Brett Rypien.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #3009 on: October 31, 2023, 07:39:04 am »
Neće on kod nas koliko bi mi htela njega kod nas :D