Američki Fudbal > AF u Srbiji

SAAF 2017.

<< < (3/15) > >>

mladenko:

--- Quote from: mardok on May 27, 2017, 12:11:38 am ---Citaces u Kuriru ili Informeru za 7 dana.

--- End quote ---
Nema gde da ga kupim. pitao u najblizoj trafici i rekli mi da je New York Times ipak bitniji.... jebes ga

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

Sundjer Bob Kockalone:
Imaš online izdanje.

Kiki:
Cestitke Kragujevcu na zasluzenoj pobedi na terenu ....

omiljeni:
a zašto su oduzeli pobedu zmajevima?

starr:

--- Quote from: omiljeni on June 01, 2017, 11:25:04 pm ---a zašto su oduzeli pobedu zmajevima?

--- End quote ---

Koliko sam shvatio, otprilike je ovako išlo...

Igrač Zmajeva izbačen u prethodnom kolu. Disciplinac kasnio sa kaznom, par dana pred meč sa KG kaznio igrača utakmicom neigranja. Zmajevi podneli žalbu i igrač odigrao protiv KG jer po njima žalba odlaže izvršenje kazne iako je u rešenju pisalo da ne odlaže. Navodno su Zmajevi rekli da nije uzeta izjava igrača pre donošenja presude.

Moguće da grešim u nečemu, neka me ispravi neko ko zna bolje.

Po nekom mom viđenju, koje je možda totalno pogrešno, ovde nema nevinih. Disciplinac je češkao muda za odluku koju je mogao da donese mnogo ranije, da je sve brže odradio bilo bi vremena i za žalbu i sve bi se rešilo pre meča. KG je koliko sam shvatio pre meča odmah video da ovi hoće da igraju sa kažnjenim igračem pa možda nisu ni zapinjali jer su očekivali pobedu na zelenom stolu. Zmajevi su hteli na mufte da proguraju ovo i da odigraju sa tim igračem pa ako prođe, prođe. I još jednom, ovo su sve neke moje spekulacije i moguće da u svemu grešim. ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version