Author Topic: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije  (Read 17125 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #35 on: April 28, 2017, 05:08:33 am »
Imam osecaj ko da su se cenkali u 7round kompenzacioni pik.
Ocekivao sam trejd cim ima tri OL, Malik i King ovde.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #36 on: April 28, 2017, 05:34:06 am »
Zani opet su te izradili i cekao si do 6 ujutru.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #37 on: April 28, 2017, 12:39:47 pm »
Jets i NO dva ubedljivo najbolja pika sinoc, naravno ne racunajuci Garretta posto je on bec bio vidjen za No1 overall.
Ali Jets - respect.  :worthy:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #38 on: April 28, 2017, 01:07:30 pm »
Jetsi, Saintsi, Coltsi, Bucsi, Skinsi pa i Ninersi su imali najbolje pickove u 1st round
Ovi što su uzimali QBs su rizikovali dosta (najviše Texansi) ali najgori pick mi je Adore Jackson u Titansima. Ne volim ni pick Lionsa.
Ako budem imao vremena napisaću posle nešto detaljnije.
Večeras će biti odličnih igrača. Kad počinje?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #39 on: April 28, 2017, 01:23:12 pm »
49s su razbili-em uzeli koga su hteli, em dobili još pickova. Majstorski.
Coltsi su imali odličan FA u pogledu odbrane+dodali Hookera-odličan posao.
Brownsi odličan draft takođe, mada ima tu još rupčaga za popuniti.
Jetse neviđeno usralo kad se Adams spustio do 6.pozicije, isto važi i za Saintse.Više sreće nego pameti, rekao bih.
Najgori draft su imali...meh, zna se... :kafa:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #40 on: April 28, 2017, 01:30:27 pm »
Quote
Rounds 2-3: 7 p.m. ET, Friday, April 28

Rounds 4-7: Noon ET, Saturday, April 29

To mu dođe u jedan iza ponoći a u subotu u šest popodne.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #41 on: April 28, 2017, 01:47:46 pm »
Najnersi porobili sinoc. Jetse je usralo samo tako, nema tu neke filozofije.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #42 on: April 28, 2017, 03:38:22 pm »
Ja mislim da su Jetsi ovim pikom zasluzili da im se konacno otvori topik na ovom portalu

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #43 on: April 28, 2017, 03:50:16 pm »
Ja mislim da su Jetsi ovim pikom zasluzili da im se konacno otvori topik na ovom portalu

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока



Daaaaaavno su imali temu Jets Road to Superbowl čiji prvi post je imao sliku poput ove... :)


Offline nik_sloter

  • Starter
  • **
  • Posts: 193
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #44 on: April 28, 2017, 04:31:44 pm »
SF uzeli dva top igraca, obojica su im bili opcija da uzmu sa pozicije drugog pika, tacnije izmedju njih su se lomili, ovako su uzeli obojcu + pikovi, idealan draft za sada za njih,
NO upao sjajan igrac, CB, ono sto im je potrebno u toj divizijij ali drugi pik, OL mi nije jasan, ok da osiguraju linuju ali mogli su jos jedno CB da uzmu.
Was je uzeo strasnog DL ni krivi ni duzni
Cle prvi pik ocekivano, Peppers??? sta ce ima taj, ni on sam ne zna sta bi igrao, tu su zeznuli, a TE na kraju, skroz logicno da naprave taj trejd up za Njokua, takav igrac a tako pao,inace bi ga Pit pokupio pik kasnije.
KC onis su sve vreme pricali o Mahomu, Reed ga vidi kao Favra, odlican igrac i jedini need koji KC ima, dobro, sada ce da pokupe ILB i mozda RB. Oni su i pre drafta bili najkompletnija ekipa, bez velikih potreba. Ekipa koja je bila QB udaljena od SB.
Hou, iskoristili su priliku da skoce kada su videli da Watson pada, sa njim mozda nesto i urade a da su ostali na Savegu ili nekom trecem, opet ne bi bilo nista. Svidja mi se njihov pik. Slicno kao KC. Kompletna ekipa, udaljena QB od ozbiljnijeg rezultat u PO
Ouk, sjajan CB, koji je ovde pao samo zbog navodnog slucaja nekih orgija, neko dete, ne znam ni sam... ali sve to deluje nategnuto, ocigledno je Ouk procenio da od sveta toga nema nista i zato su ga uzeli. Odlican pik
Ten pikovi mi se ne svidjaju, WR previse rano, a CB pa mogli su boljeg da izaberu.
Cin, ok uzeli su Rossa, ali zar im nije potrebna pomoc na drugim mestima??
NYG su pikirali TE Ingrama, i preziveo je do njig. I ako je tada bio na listi i Njoku, preskocili su ga jer im se svidjao Ingram, koga mnogi porede sa Reed-om iz Was
Pit je neophodan DE pa su zavrsili sa TJ Watom, nisu se bas usrecili, ocekivali su da im padne neki drugi DE ali ajde a i TE im je uzet ispred nosa, ni jedan od top trojce nije preziveo do njih
PHI, ha ha, uzese sporog DE, mislim da su omasili, ali ono, zesze, ni ne treba im.
Car, sa Camom, Stewartom i McCafrijem u postavi pozadi, uf, dobar pik. Tu ce biti milion kombinacija, trcanje, pas, skrin pas, urucivanje, levo, desno... vrteska ce da bude.
TB OJ Hauward najblji TE verovatno ove klase, u Alabami i nije mnogo hvatao posto je vise sluzio za blokiranje, gde je fenomenalan. Sada kada krene i da hvata..., to ce biti strasan napad, barem na papiru, ali i na terenu ako je suditi po prosloj godini.
Za sada toliko, ovako napamet

Najludji draft za sada. Sve je pocelo od Cikaga i Turbinskog, pa onda Ten sa ovim Wr, dobri igraci su poceli da klize i onda je pocelo preskakanje da se dograbe ti igraci, koje niko nije ocekivao da budu slobodni. Brdo trejdova pikovima, tri trejda u prvoj rundi za QB, ne znam da li se to ikada desilo?
Ostalo je dosta dobrih igraca za drugu rundu, bice interesantno veceras, ludo burazere, ludo!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #45 on: April 28, 2017, 06:10:35 pm »
Neznam bas. I za jonatan Alena i za Ramczyka se pominjala povreda kao razlog sto su pali

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #46 on: April 28, 2017, 06:55:30 pm »
Payton kaže da je u tom trenutku jedino Ramczyk imao round 1 grade (i to top 20) kod njih, ostali su bili daleko iza. Očigledno su išli na BPA mada i jeste need. Armstead je često povređen dok je Strief već u godinama. Da je tu bio Foster njega bi sigurno draftovali. Zato su i Najnersi uskočili ispred nas.

Sad u drugoj rundi mora neki pass rusher.
« Last Edit: April 28, 2017, 07:09:22 pm by Dome Patrol »

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #47 on: April 28, 2017, 10:43:46 pm »
Najludji draft za sada. Sve je pocelo od Cikaga i Turbinskog, pa onda Ten sa ovim Wr, dobri igraci su poceli da klize i onda je pocelo preskakanje da se dograbe ti igraci, koje niko nije ocekivao da budu slobodni. Brdo trejdova pikovima, tri trejda u prvoj rundi za QB, ne znam da li se to ikada desilo?
Ostalo je dosta dobrih igraca za drugu rundu, bice interesantno veceras, ludo burazere, ludo!

Skroz lud draft, zato i jeste najgledanija 1. runda u istoriji.

Brdo dobrih igraca, gde se vec neko vreme govori da je Top 10 igraca prilicno jasan, ali da od 11 do 50 nema velike razlike u kvalitetu. Ja ne znam da li je ikada bio draft u kojem su igraci imali toliko problema sa: a) povredama, b) problemima van terena i/ili c) motivacijom i davanjem maksimuma na terenu. Maltene za svaki pik moze neki rizik da se prilepi.

Ipak, kakav je NFL danas, govori i podatak da iako je ovo smatrana losa klasa za QB i WR, vrlo brzo su pokupljeni, cak i sa nekim (cudnim) trejdovima.

2. runda obecava dobru zabavu  :yes:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #49 on: April 28, 2017, 11:03:05 pm »
I to traze "mid-round pick" :hm:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #50 on: April 28, 2017, 11:05:37 pm »

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #51 on: April 29, 2017, 12:01:51 am »
Opsta otimacina oko QBs koji, realno, nisu ni do kolena Marioti i Vinstonu,a koji opet nisu ni do kolena prvoj desetorici u ligi.
Ali razlika izmedju NCAA i NFL je sve veca i u buducnosti ce biti sve teze naci QB-a koji bi mogao odmah da startuje i da vuce fransizu napred kao sto je to bilo nekada.

Sto kaze omiljeni, prava je steta sto ce brat DeShaun odmah u vatru i to lagano moze da ga kosta karijere u danasnjem NFL-u jer mu nije data sansa za tranziciju.

Sto se tice trejda koji je napravio Kansas: sta znam; Andy Reid je trenutno, posle BB-a naravno, verovatno najbolji HC lige i verujem da zna sta radi; ali opet, uraditi trade up za toliko pozicija da bi se uzeo neko ko uopste nije dovoljno sazreo za NFL... ne znam. Ovo sto su uradili blize je katastrofalno losoj odluci, nego mudrom potezu vrhunskog trenera.
Ko je gledao Mahomesa na koledz utakmicama video je da mali odapinje kao nenormalan i uopste se ne boji da baca i u triple coverage, ali NFL nije NCAA, u NFL ce to sve da budu INTs. I kretanje u pocketu je diskutabilno, napusta ga prvom prilikom i tako to. Dosta znakova pitanja.
Vreme ce pokazati, kao i za sve ostale.

Klivlend verovatno i ne zna koliko ima pikova na ovom draftu.
Super igrace su uzeli, ali prosto je neverovatno da nisu isli na QB-a u prvoj rundi. Mislim, Njoku je super i sve to, ali ko ce da mu baca? Osweiler?  :stevan:

Kao sto sam i pretpostavio, brat Shone je toliko usrao combine da ga ni dobar Pro day nije izvukao. Za sada je ispao iz svih kombinacija, ali obzirom da mnogim timovima treba QB, pa cak i back up, verovatno ce otici u drugoj rundi. Mozda Jetsi, ali tesko. CLE ako odluce da ipak uzmu QB-a, takodje bi mogli da ga izaberu, ali kao najverovatniju opciju ja vidim Arizonu.
Inace, brat Shone verovatno ima i jaci izbacaj nego Mahomes. Neverovatno koliko mu brzo lete lopte.

Apsolutni dobitnici prve runde su, naravno, Ninersi koji su bukvalno orobili nesrecne medvede. Prosto je neverovatno sta se desava sa nekada mocnom fransizom Chicago Bearsa.
Drugi veliki dobitnik je Christian Hackenberg, kome je zivot produzen za jos jednu godinu, sto je katastrofa za Jetse.

Na kraju, najvece nade polazem u CMC-a, za kojeg verujem da ce potpuno promeniti RB poziciju i vratiti slavu koju su nekada imali.
Dobro, malo sam preterao.  :D
Takodje me zivo zanima da li ce Fournette biti bust kao sto ocekujem.

A da, najgori pikovi prve runde: Trubisky (bez konkurencije) i Bolles. Denver se ovde posteno izblamirao.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #53 on: April 29, 2017, 12:20:56 am »
Sta ti je kad prepuste nekom dobro da organizuje draft, kaki klinci New York i Chicago... Brutalno izgleda, naravno da ce i draft da bude lud onda.  :rock:

http://www.csnphilly.com/the700level/record-breaking-crowds-flood-parkway-nfl-draft-experience-philly

Zanimljivost, mi prosle godine u Chicago-u trade za #2 i uzeli QB, sada oni u Philly trade isto za #2 i QB.

Nego ako je ovaj nas spor i nikakav, kako je nakupio brojke onako u SEC ? Eto i da kazem da sam nezadovaljan i da sam hteo CB, nista ne ostaje nego da se pognem i cekam da vidim na sta ce ispadne.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #54 on: April 29, 2017, 01:08:20 am »
Nesrećni Gudel, svi ga mrze  :lol:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #55 on: April 29, 2017, 01:10:00 am »
Ala mu zvizde....
 

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #56 on: April 29, 2017, 01:12:25 am »
Jeste, sta ste ocekivali da ce kod nas dobiti aplauz ?  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #57 on: April 29, 2017, 01:16:04 am »
King
 

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #58 on: April 29, 2017, 01:19:18 am »
steta. Nado sam se da cemo ga mi uzeti nekako sredinom runde.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #59 on: April 29, 2017, 01:22:36 am »
Ok ajde sad LB sa 29.
 

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #60 on: April 29, 2017, 01:24:41 am »
Uff... ode i Robinson. Znaci pravo je vreme za Lampu.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #61 on: April 29, 2017, 01:26:07 am »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #62 on: April 29, 2017, 01:27:43 am »
https://tinychat.com/eznfldraft2011

Banite ovde ko hoce.
Ja prodjem captcha sranje i stoji mi stiklirano, ali nikako da ode dalje. Ako se ulogujem bez, onda ne mogu da pisem... :dry:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #63 on: April 29, 2017, 01:30:26 am »
Probaj u nekom drugom browseru, ides kao guest, ove godine meni nije ni trazio tradicionalno sifru...  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #64 on: April 29, 2017, 01:30:51 am »
Ok, Malik, to je bila alternativa. Sad da se nadamo da ce Lampa doci do sredine. Ali posto je zona trejdovala, ili QB ili on

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #65 on: April 29, 2017, 02:24:06 am »
Mogu Ramsi promeniti grad, vlasnika, trenera, sve živo ali ovo mantrično draftovanje TE se verovatno nikada do kraja univerzuma neće promeniti, pa da li je moguće da tamo ko god uđe postane kompletan idiot? Prošle godine naš overall no2 pick je bio TE (4. runda) pa nam to nije bilo dovoljno pa smo za svaki slučaj uzeli još jednog TE kao našeg overall no4 pika (6. runda) i sada naravno kako početi drugačije nego draftovanjem još jednog TE.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #66 on: April 29, 2017, 02:50:40 am »
Mixon ce imati odlicne mentore u vidu Burficta i Pacmana.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #67 on: April 29, 2017, 02:59:24 am »
Cincy koji su to bogovi, nije bilo promil sansi da ga omase.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #68 on: April 29, 2017, 03:17:01 am »
Zanimljivo. Uzeti centra koji je obisao celu OL. Mislim da Cable razmislja ako je vec bio na svim pozicijama da ce navici da ga vrti okolo.
Setih se, vec smo imali jednog siptara koji je sa DL preso na OL, sad rvata. Ko da neko planski prati balkance  :cackalica:
« Last Edit: April 29, 2017, 03:22:26 am by marasin »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 2017 NFL Draft i pratece manifestacije
« Reply #69 on: April 29, 2017, 03:09:46 pm »
Za one koji nisu videli kako je Drew Pearson izdominirao krajem druge runde :worthy: :worthy: :worthy: