Author Topic: Philadelphia Eagles  (Read 58206 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Philadelphia Eagles
« on: October 04, 2011, 12:27:58 am »
Ajd' i ovo da nastavimo, iako nam i ne ide bas nesto. 

Treca prokockana tekma, sve preslikano, idemo dalje.  :D
Danasnji izvestaj o povredama : Trent izgleda out par nedelja, sto je i dobro kako je moglo biti, Peters takodje par nedelja (Dunlap startuje  ::) ), Dixon zavrsio sezonu.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline trboye

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
  • It's a Philly thing
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #1 on: October 04, 2011, 06:44:43 am »
Ovi famblovi, bolje i sada da se izdesevaju, nego u finalu NFC-a!
Nadam se da smo potrosili svu losu srecu za ovu sezonu!

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #2 on: October 04, 2011, 09:17:12 am »
Nadam se da smo potrosili svu losu srecu za ovu sezonu!
sada jos samo muda da nadjete, i imate vec tim za predzadnje mesto u diviziji!  :P
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #3 on: April 18, 2012, 02:07:25 am »
Ajde da dignem prasinu sa ovog cuda gde niko ne zalazi ko zna koliko unazad, kad je freak zadnji postovao onda je sve jasno.  :D

Evo ga schedule :
Sunday, Sept. 9   at Cleveland   1 pm (FOX)
Sunday, Sept. 16   vs. Baltimore   1 pm (CBS)
Sunday, Sept. 23   at Arizona   4:05 pm (FOX)
Sunday, Sept. 30   vs. New York Giants   8:20 pm (NBC)*
Sunday, Oct. 7   at Pittsburgh   1 pm (FOX)
Sunday, Oct. 14   vs. Detroit   1 pm (FOX)
Sunday, Oct. 21   BYE WEEK   
Sunday, Oct. 28   vs. Atlanta   1 pm (FOX)
Monday, Nov. 5   at New Orleans   8:30 pm (ESPN)*
Sunday, Nov. 11   vs. Dallas   4:15 pm (FOX)*
Sunday, Nov. 18   at Washington   1 pm (FOX)
Monday, Nov. 26   vs. Carolina   8:30 pm (ESPN)*
Sunday, Dec. 2   at Dallas   8:20 pm (NBC)*
Sunday, Dec. 9   at Tampa Bay   1 pm (FOX)
Thursday, Dec. 13   vs. Cincinnati   8:20 pm (NFL Network)*
Sunday, Dec. 23   vs. Washington   1 pm (FOX)
Sunday, Dec. 30   at New York Giants   1 pm (FOX)

• Five of the Eagles six games against NFC East opponents will be played in the final eight weeks of the season, including the contests against the Redskins and Giants to close out the season.
• Two of the Eagles NFC East games will be played in prime time. Since 2009, they have won six consecutive prime time regular season games against division opponents.
• This marks the fifth-straight year the Eagles and Falcons will square off during the regular season, with Philadelphia holding a 3-1 advantage in the four previous meetings. They also boast a 4-0 record over Atlanta at Lincoln Financial Field.
• The Eagles own a six-game winning streak over the Detroit Lions dating back to 1995. The last time the Lions beat the Eagles was in 1986.
• Andy Reid owns a 3-0 career record against the Cleveland Browns and is 7-3-1 against the AFC North.
• The Eagles are 3-0 at home when playing on Thursday Night Football.
• The last time the Eagles played twice on Monday Night Football in the same season was in 2008.
• This will be the second time the Eagles host the Carolina Panthers on Monday Night at Lincoln Financial Field. The first contest resulted in a 27-24 Eagles victory in 2006.
• The last time the Eagles traveled to New Orleans to play on Monday Night was in 1989

Da dodam, imamo znaci 5 night tekmi (6 national), nece biti mnogo spavanja.  :thumbsup:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #4 on: April 18, 2012, 05:40:39 pm »
Pih, realno imamo dva laka meca, Klivlend i Tampu (mada i oni bi mogli postati vrlo zajebani)...

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #5 on: April 18, 2012, 06:34:18 pm »
Upravo, ni meni se nimalo ne svidja jacina protivnika i raspored.

Doduse moze i Atlanta moze da racuna da ce upisati L.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #6 on: April 18, 2012, 07:20:55 pm »
Upravo, ni meni se nimalo ne svidja jacina protivnika i raspored.

Doduse moze i Atlanta moze da racuna da ce upisati L.  :P

Da, da 12-0 :) Cak smo i prosle sezone uspeli da dobijemo mec posle pauze, nema razloga da ove ne dobijemo. Jebote, igramo sa njima svake godine, smara...

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #7 on: April 18, 2012, 07:34:50 pm »
13-0  ;) , a to stoji za Atlantu, mada nisu trebali ni da nas dobiju prosle godine.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #8 on: April 23, 2012, 05:30:11 pm »
I ode u penziju meni najdrazi igrac, prava legenda ovog tima :worthy: :worthy: :worthy:

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/23/brian-dawkins-retires-from-nfl/

Nadam se da ce u penziju otici u dresu Orlova :worthy: :worthy: :worthy:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #9 on: April 23, 2012, 05:33:51 pm »
Kakav igrac.   :worthy:
Obozavao sam ga iako je igrao za Philu.  :rock:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #10 on: April 23, 2012, 05:48:17 pm »
Izgleda da se danas zelje ostvaruju :D

Quote
Dawk has told the Eagles he'll retire as an Eagle. He'll be honored at a game this year. Might even be in town this week to talk about it.

 :worthy: :worthy: :worthy:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #11 on: April 23, 2012, 06:32:07 pm »
Cast i pravo uzivanje je bilo gledati ga.  :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #12 on: April 23, 2012, 06:42:56 pm »
Zaista bilo je uzivanje gledati ga, naravno ne protiv GB  ;)
Red bi bio da potpise na jedan dan za PHI....
 

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #13 on: April 23, 2012, 07:51:56 pm »
Hvala za sve, legendo! :worthy:

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #14 on: April 27, 2012, 01:41:03 pm »
Flecer Koks :rock:

Pre drafta sam se nadao njemu ili Kikliju, i bas sam se skenjao kad sam video da da je Dalas skocio na 6. poziciju, mislio sam da oce njega. Po meni idealan igrac za wide 9, 3-tech DT, taman par godina da uci od tate Kulena, i onda da krene da razbija. Sad cu da okacim sve njegove snepove iz 4 utakmice, pa mozete da se uverite kkao izgleda DT koji zivi u protivnickom "beckfield"-u.

Prvo, odlican atleta, pre koledza bio je sprinter, sto je pokazao i vremenom na Kombajnu, 4.80. Visok, dugih ruku, 30 puta na bencu, dobri rezultati u agilnosti, jedino je zakazao sa skokom (samo 26"). NA koledzu je skupio 22.5 TFL i 7.5 sekova, ali on je poprilicno sirov igrac, i tek treba da pokaze koliko je dobar. Dugo su iz File kupili igrace koji su seniori, bez mnogo "upside", ali ovo je totalno kontra tome. Igrac koji treba da bude na klupi neko vreme da se uci zanatu (a Vosburn i Kulen bi trebalo da mogu da ga nauce), i da za godinu-dve postane starter.

TO da uci, vidi se odmah i na ovim snimkovima, decko nema sanse sa duplim blokovima, odnesu ga 5 jardi, uopste naseda na "trap" blokove i cesto odradi "over run". Ali kad kad krene kako treba sa linije skrimidza, onda postaje jako zajeban. Tesko ga je sacuvati, a tek treba da razvija pravu tehniku, pravi penetrator :P I non stop napada, ne odustaje. Generalno, SEC odbranbeni igraci su najkvalitetnije sto koledz fudbal pruza, i svakog od njih imas priliku da gledas protiv jako kvalitetnih protivnika, trebalo bi d ase zna sta se dobija. Uz to Misisipi Stejt pravi sasvim ozbiljan program poslednjih godina, pa je recimo KJ ostavio odlican utisak u Sijetlu prosle sezone, nadajmo se da ce ga Koks debelo prevazici. Inace, na 3rd&long, izvodimo Kola, Kulena, Koksa i Bebina (Grejema, ako Bog da srece) :cry: :thumbsup:








Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #15 on: April 27, 2012, 03:47:47 pm »
Sad imate DL da se smrznes.
Uzeli ste i onog LB iz texansa, kako bese? De Meco jel?

Skroz ste dobri u def delu.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #16 on: April 27, 2012, 03:49:15 pm »
ma da, sad su pravi dream team  :A

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #17 on: April 27, 2012, 04:29:16 pm »
Sad imate DL da se smrznes.
Uzeli ste i onog LB iz texansa, kako bese? De Meco jel?

Skroz ste dobri u def delu.

Fali jedan dobar OLB i jos jedan CB, i da S krenu da igraju kako treba. Jos samo Vik da ne zasere sve kao prethodne sezone...

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #18 on: April 28, 2012, 05:52:42 pm »
Zakacih malo konferenciju Dawk-a, jos jednom hvala mu za sve.

Kako i dolikuje...  :worthy:
The Philadelphia Eagles will retire safety Brian Dawkins' No. 20 during Week 4 against Giants this year, team owner Jeffrey Lurie said on Saturday.
"I don't know if anybody connected to the fans of this city like Brian Dawkins," Lurie said at a news conference.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #19 on: April 28, 2012, 05:56:08 pm »
Ja se nadam da ste barem malo pisnuli u gace jutros, ja znam da ja sigurno bih (da sam naravno navijach Eaglesa).
Fantastichan Draft za sada IMHO.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #20 on: April 28, 2012, 06:15:31 pm »
Duhu se malo ne svidja to sto smo uzeli QB-a, ali ja sto vise citam o svim pikovima pa i tom QB-u sve vise zadovoljniji. Odlican posao za sada, sad cemo da vidimo kako ide dalje.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #21 on: April 28, 2012, 06:37:26 pm »
Super sto smo doveli Kendricksa, jedva cekam da vidim LBs da lice na nesto, a i za Curryja mi je jako drago sto smo ga uzeli. Volim value pickove, jos ako se uklapa u wide 9 kako kazu :yum:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #22 on: April 28, 2012, 08:20:12 pm »
Duhu se malo ne svidja to sto smo uzeli QB-a, ali ja sto vise citam o svim pikovima pa i tom QB-u sve vise zadovoljniji. Odlican posao za sada, sad cemo da vidimo kako ide dalje.
Duh nema pojma, ja tipovao da ce Carolina da draftuje Kiklija a on kaze, "neeee, to im je jaka pozicija, imaju gomilu drugih potreba" :D

Pa nista valjda mislili da ce Vick da vas odvede u Super Bowl  ::) a Kafkara je kesa, za sada.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #23 on: April 28, 2012, 08:39:40 pm »
Duh nema pojma, ja tipovao da ce Carolina da draftuje Kiklija a on kaze, "neeee, to im je jaka pozicija, imaju gomilu drugih potreba" :D

Pa nista valjda mislili da ce Vick da vas odvede u Super Bowl  ::) a Kafkara je kesa, za sada.

Sour grapes, a?  :bb

Nemam ja nista protiv Folsa konkretno, cak je bio dobar kad sam ga gledao, a Rid stvarno zna sa svojim QB. Ja se samo nadao necemu drugom, ali posto smo u cetvrtoj rundi pokupili Bojkina, ispade dobro. Ono sto ipak necemo moci da adresiramo :) jeste red zone opcija u pas igri, i zamena za Sejdija...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #24 on: April 28, 2012, 08:45:56 pm »
jeste, to ce opet da bude problem...neki TE ili power back bi legao.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #25 on: April 28, 2012, 10:17:01 pm »
Zakacih malo konferenciju Dawk-a, jos jednom hvala mu za sve.

Kako i dolikuje...  :worthy:
The Philadelphia Eagles will retire safety Brian Dawkins' No. 20 during Week 4 against Giants this year, team owner Jeffrey Lurie said on Saturday.
"I don't know if anybody connected to the fans of this city like Brian Dawkins," Lurie said at a news conference.

Legenda  :worthy:  :worthy:  :worthy:

Inace, koliko je cenjen pokazuje i to sto su na konferenciju dosli Mekneb, Tra Tomas, cuveni Vins Papale, Bakhalter, Vik...

Ako postoji igrac koji zasluzuje da mu se broj penzionise onda je to "Wolverine"  :worthy:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #26 on: April 29, 2012, 03:44:38 am »
Sad pogledah celu konferenciju, da se najezis.  :cry: :cry:

Stvarno, svi su bili tu kako i zasluzuje. Drago mi je sto su Lurie i ostali ispravili donekle gresku koju su napravili. Emotivna konferencija i odmah vraca lepa secanja, pogotovu kad je poceo da prica o JJ-u.  :(
Zato, debeli na pocetku konferencije, ludak majko mila.  :lol:

Evo ako neko hoce da pogleda, konferencija sa malo highlight-a i interviju posle.

Press Pass: Brian Dawkins Retirement
Inside The Studio: Brian Dawkins

Jedva cekam utakmicu sa Giantima...  :rock:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #27 on: May 18, 2012, 05:06:52 am »
LeSean McCoy signs five-year extension with Eagles

Odlicno, i to skinuto sa dnevnog reda na vreme.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #28 on: May 18, 2012, 11:46:48 am »
Lepo, mada mi i dalje nije jasno sto ste potpisali Jacksona. LeSean je covek koji je mnogo puta od nicega napravio nesto.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #29 on: May 18, 2012, 04:17:16 pm »
Lepo, mada mi i dalje nije jasno sto ste potpisali Jacksona. LeSean je covek koji je mnogo puta od nicega napravio nesto.

Zato sto je jedan od boljih WR lige? I mozda zato sto je 100x bolji od Garsona i onog drveta sto je potpisao Dzeksonvil za iste pare kao ovi nasi Dzeksona? Ja prvi nisam "fen" DJ, ali decko je u nekim stvarima zaista odlican. E da, pre produzenja ugovora sa Sejdijem smo imali najvise mesta u kepu...

Odlican potez potpisivanje ovog majstora :worthy: Nisam ocekivao da ce postati ovako dobar i da cemo tako brzo naci zamenu (a i kvalitetnijeg igraca) za Vestbruka...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #30 on: May 18, 2012, 04:44:04 pm »
boljih WRa?!
ne bih se slozio s ovim, kanalise me u fantaziju samo tako :D
salu na stranu, lik je odlican returner, sasvim prosecan WR koji ima odlican speed i quickness i lateralnu kretnju.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #31 on: May 18, 2012, 04:46:20 pm »
ni u top10 nije

Online marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #32 on: May 18, 2012, 04:49:19 pm »
Ma dobar je on, ali samo kada mu dune. Ako ce da se pametuje zbog svake dlake onda ga nebi zeleo ni da vidim. Pa da posle godinu dve govori kako ga QB nevoli ili trener ne poziva dovoljno akcija prema njemu  :yawn:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #33 on: May 18, 2012, 04:51:31 pm »
koji crni top 10, eno na listi top 100 Roddy White je na osmom mestu od WRa :S

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Philadelphia Eagles
« Reply #34 on: May 18, 2012, 04:52:15 pm »
koji crni top 10, eno na listi top 100 Roddy White je na osmom mestu od WRa :S

i to mu je mnogo  :P