Author Topic: New England Patriots  (Read 366005 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1400 on: January 17, 2016, 04:14:23 pm »
Svi pricaju za los clock menadzment, ali meni nije jasno nesto. Mozda im je taj napad trajao predugo, ali oni su opet uspeli da postignu TD i da sacuvaju 3 TO za neuspeli onside kick. I imali bi dovoljno vremena da patriote nisu uzele novi prvi down. I koliko vidim, nista im ne bi dalo dodatnih minut i po koliko bi im bar na kraju trebalo, a ovako mislim da bi dobili i FG, tako da i nije bitno. Jedino sto bi mozda moglo da bude drugacije jeste da su imali vise od dve minute i tri TO pa da ispucaju loptu i nadaju se da BB nece da radi pasove ispred svoje end zone.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1401 on: January 17, 2016, 04:43:56 pm »
Prigovaraju im zato sto su morali da odigraju 2 min napad, a ne +4 min. Tako bi mi morali redovan drajv da radimo,a ne samo 10 yardi da osvojimo...jos taj onsajd kik koji je vise nego lutrija...plus tri tajm auta ne iskoristena...moje misljenje
Sa druge strane samo jedan dugacak pas su uhvatili i tako nisu mogli napadati...ko ce ga znati

Offline cubico

  • Starter
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1402 on: January 24, 2016, 01:04:25 am »
Pade Kansas , sledeći je Denver. :1:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15025
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1403 on: January 25, 2016, 12:37:08 am »
Dobra sezona, obzirom na povrede. Nema se šta mnogo krupno zameriti ekipi, sem glupog poraza u Majamiju koji nas je na kraju koštao odlaska u SB.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline cubico

  • Starter
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1404 on: January 25, 2016, 12:52:05 am »
Baš tako, na Foxboru bi bilo drugačije.
Mi gubimo od jetsa , pa od Majamija i još Pitsburg gubi od Denvera.
Nije se dalo da igramo kući.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1405 on: January 25, 2016, 12:59:39 am »
Kako god da je bilo,sad smo lose igrali u napadu.Odbrani svaka cast.OL je bila katastrofa.Ovoliko batina je Tomica dobio jos samo protiv Giantsa u onom SB-u. Napad jednostavno nije mogao bolje. 3 man rush i problema koliko hoces.
Denver nam je opet bio losa sreca.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15025
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1406 on: January 25, 2016, 11:49:20 am »
Lafel van forme od povrede, Edelman takodje, Amendola uvek kritican, luis i Blaunt aut, liniju su dobili priliku da igraju momci iz kantine. Povrh svega, malo je nedostajalo da udjemo u SB. Ipak jos jedna dobra sezona.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1407 on: January 25, 2016, 02:18:14 pm »
  Ipak jos jedna dobra sezona da je Brejdi blize penziji, a nisi ucinio nista da mu pomognes da osvoji SB.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1408 on: January 25, 2016, 02:29:14 pm »
Pade Kansas , sledeći je Denver. :1:

 :hof:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Chipi

  • Starter
  • **
  • Posts: 270
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1409 on: January 26, 2016, 01:34:13 pm »
Lafel van forme od povrede, Edelman takodje, Amendola uvek kritican, luis i Blaunt aut, liniju su dobili priliku da igraju momci iz kantine. Povrh svega, malo je nedostajalo da udjemo u SB. Ipak jos jedna dobra sezona.

Sve to stoji, ali kao sto sam napisao prosle nedelje, ne mogu pobedjivati na istu foru svaki put, pogotovu protiv ovakve odbrane. Ja sam ocekivao bar 2-3 trick play-a, ali nista... Ovako je sve bilo previse providno. Imas 40y trcanjem, cepas samo kratke pasove kroz sredinu I onda ne ide...pa naravno...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1410 on: January 26, 2016, 03:24:54 pm »
Brady je najbolji kvoter lige u kratkim pasovima, odavno on nema ruku za nešto dalje pa je logično da se gura ono što dobro radi.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15025
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1411 on: January 26, 2016, 05:03:51 pm »
Brejdi je bacao duge lopte samo kad je bio bolestan i povredjen :D. Da onaj nesrecni Gostkovski nije promasio PAT, utakmica bi otisla u produzetak. Taktika je bila dobra, Denver je imao dosta srece.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15025
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1412 on: April 03, 2016, 11:36:17 pm »
http://www.csnne.com/new-england-patriots/knee-surgery-ex-patriots-te-chandler-will-probably-keep-me-playing-again?p=ya5nbcs&ocid=yahoo
Stvarno mi se dopadala njegova igra u Bilsima i žao mi je što kod nas nije uradio više. Lepe godine za penziju, iako je prerana.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1413 on: April 03, 2016, 11:48:03 pm »
I ja sam očekivao mnogo više od njega u Patsima.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1414 on: April 17, 2016, 10:57:20 am »
odlican trejd za Patse. mr. Jones hoce Vernonove pare to u Bostonu nece dobiti tako da je otputovao. NE je dobio Kupera koga je Don Scar hteo i 2013te i plus pika druge runde. na draftu gde nema razlike izmedju no. 29 koji je ono komesarsko govno uzelo i tog 61 , Bili je uspeo ispeglati gubitak. samo da nije napravio glupost sa Easley-em. ne znam sta mu se zamerio ali sa njim je pojeo go.no. ako ga je vec birao kada su mu rekli da ne bira onda ga je trebalo istrpeti. samo je ponovio slucaj sa Raw I D. mada Bilija zabole za te visoke pikove . on voli one kikiriki koji mu je i na kraju bulju odrzao u zivotu vec 16 leta.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1415 on: April 18, 2016, 02:21:46 am »
Odličan trade, stvarno.
Meni samo žao što nismo mi dali Wilkersona i Richardsona za Coopera plus pick neke 3. runde.  :(


Jbt šta sve ne može čovek naći na ovom forumu. Daš svog najboljeg pass rushera za guarda bustčinu i proglasiš to za odličan trade.  :rofl:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1416 on: April 22, 2016, 06:00:26 am »
Odličan trade, stvarno.
Meni samo žao što nismo mi dali Wilkersona i Richardsona za Coopera plus pick neke 3. runde.  :(


Jbt šta sve ne može čovek naći na ovom forumu. Daš svog najboljeg pass rushera za guarda bustčinu i proglasiš to za odličan trade.  :rofl:

sta su trebali da rade? da daju 18miliona po godini za coveka. to rade samo ovi luzeri sto gledaju svoju ekipu u po svake 8 godine i sto placaju kornera 70miliona a nemaju krstenog qb jos od prenosa meceva u crno beloj tehnici. i na to se doda da je taj pass rusher napravio svinjac u januaru i tu mu je bio kraj u bostonu. imas 4 igraca koji ce traziti velike pare i moras zrtvovati nekog. NE ima dubinu na DE i sigurno su znali sta rade. da ne znaju ne bi ovoliko dugo trajali. uostalom , kada napadas taj trejd sto tvoji ne daju 100miliona Muji najboljem def.igracu tima. mislis da onaj cupavi sa USC ili Ricardson mogu da zamene lika. naravno da nece niko dati pika prve runde i plus 100 miliona za krme kada je na draftu gomila igraca koji mogu biti solidna varijanta Muje.
« Last Edit: April 22, 2016, 06:09:43 am by dr.dule »

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1417 on: April 22, 2016, 03:18:00 pm »
Šta su trebali da rade? Pa trebali su da ga ostave da im odigra i ovu sezonu ugovora. A sledeće sezone, ako nećeš da ga resignuješ ili taguješ, pustiš ga na FA (i dobiješ za njega 3rd round compensatory pick). Niko tebe ne tera da mu daješ 18M$. To je otprilike logika "Ramsi treba odmah da trejduju Goffa/Wentza za nekog Coopera i 2nd round jer će 2020. morati da mu plate 28+ miliona po sezoni"
Uglavnom, u sezoni kad bi mogao biti contender ti se odrekneš najboljeg pass rushera i uteha za to je upgrade sa 3rd na 2nd round pick, jebeni Cooper i nešto malo cap spacea. To je prilično žalosna nadoknada. Odličan trade, ali za Cardinalse.
U januaru je završio svoje u Bostonu?  :rofl: Nakon što je "završio svoje" je ipak odigrao još par utakmica za vas.
Ostale gluposti koje pišeš neću ni da komentarišem.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1418 on: April 22, 2016, 08:44:12 pm »
taj kompezacioni pik jedino ce tvoji docekati mada mozda ni oni posto ce verovatno opet nekog pretplatiti i neutralisati kompezaciju. a glupost je tvoja nemoc da shvatis da navijas za nj luzerski deo. a vreme ce pokazati da li Bil pogresio ili nije. tvoj prilepak na moj post samo govori u prilog onoga sto za tebe ljudi kazu da si lokalna babasera foruma.
« Last Edit: April 22, 2016, 08:47:39 pm by dr.dule »

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1419 on: April 22, 2016, 08:54:50 pm »
mislim da sad ide deo gde ce nam omiljeni objasniti kako Jetsi nisu sprdnja i kako godinama kupe na draftu minimum 3 buduca HoFa i prave bruka poteze i u svemu su najbolji i logicno, jednog dana ce osvojiti diviziju ili igrati u SB. mozda...
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15025
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1420 on: April 22, 2016, 08:59:23 pm »
Vi još uvek čitate njegove postove?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1421 on: April 22, 2016, 09:53:51 pm »
naravno. zelim svoju dnevnu dozu humora koja mi posteno pripada.  :D
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1422 on: April 22, 2016, 10:48:23 pm »
ma pričajte vi šta oćete, ali ja sam solidnjikav forumaš. možda nisam neka vrhunska klasa, ali bar nisam nikad sebi ni dozvolio da me neko sa samo 2 posta natera da revidiram od "odličan trade" do "vreme će pokazati"

 :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1423 on: April 24, 2016, 03:21:32 pm »
tvrdim da je odlican trejd a da li je sam upravu pokazace vreme. nikom nikada nisam prilepio na post glupost jer svako ima svoje misljenje.
ljudi su za coveka dobili pika druge runde plus OG za koga je njihov trener OL tvrdio da je vrhunski te 2013. ako njega moze neko vratiti u zivot onda je to Don Scar. tim trejdom su otvorili mesto za Longa, McClellin i Knighton . znaci pet igraca za jednog.
usput niko ne zna zasto im je oduzet pik prve runde i sada moraju da kompezuju tu kradju. umesanost bivseg Mia igraca u odluci, izvestaj advokata kome je cerka aktivni clan navijacke grupe NYJ. pritisak dva vlasnika AFC E tima necu komentarisati da ne bi bilo da je sada neka zavera ali da je bilo muljanja oko te odluke bilo je.
« Last Edit: April 24, 2016, 03:33:32 pm by dr.dule »

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1424 on: April 25, 2016, 05:43:08 pm »
Apelacija :rock:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1425 on: April 25, 2016, 05:53:29 pm »

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1426 on: April 25, 2016, 06:03:34 pm »
pederčić uništi telefon da bi sakrio dokaze, ali iste te sms poruke nađu na telefonima equipment managera i jasno se vidi da su dobili naređenje od pederčića i da su ga izvršili, postoji i video snimak bezbednosne kamere iz svlačionice gde se vidi da čovek nosi lopte u klonju da ih izduva, i postoje merenja gde se vidi da su lopte izduvane....mrkela ima primedbu jer šćerka nekog fiškala navija za neki NFL tim.  :(

sad bih dodao i PrilepakTM, al plašim se da će me reportovati.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1427 on: April 25, 2016, 08:04:22 pm »
sto su 3 od 4 lopte Indi bile izduvane? valjda su ih iz publike duvanjem izduvali.
kako god sudije su samo utvrdile ono sto je unija uradila prilikom pregovaranja oko kolektivnog ugovora. dale neogranicenu moc komesaru. Brejdi nek zahvali Kraftu sto je bio najzasluzniji za taj dogovor jer bez njega jos bi pregovaralo.
NE ce imati min.3-1 kada Brejdi zaigra. samo i dalje se postavlja pitanje zasto je NE kaznjen ako po Vinsentu nisu bili odgovorni za te lopte vec samo Brejdi i ona dva nesrecnika. na kraju krajeva, na draftu gde nema razlike izmedju 29 i 60 pika , Bili ce znati da kompezuje otimanje tog pika. bio bi problem da ima one luzerske pikove ispod 21vog mesta.

e da one poruke o kojima pricas su pisane u maju 2014te. i tada se spominjao ispumpavanje.
sve u svemu , necu da branim Brejdija ako je varao neka odmara mada za njega i u njegovim godinama 4 utakmice manje dobro dodju . ostace mu jos 16tak. jer realno ima najbolju ekipu u AFCu.
« Last Edit: April 25, 2016, 08:07:45 pm by dr.dule »

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1428 on: April 25, 2016, 08:13:08 pm »
Polako dulence, smiri se, ne padaj tako lako.


Mozda MHK moze kupiti ove "nize" sudije, ali "pao je i 14. kilometar, ali nikad nece APELACIJA".



Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15025
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1429 on: April 25, 2016, 08:19:19 pm »
Prosto poželim da Sinsi ima neki uspeh, pa da Nikša zaleči frustracije.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1430 on: April 25, 2016, 08:26:38 pm »
Polako dulence, smiri se, ne padaj tako lako.


Mozda MHK moze kupiti ove "nize" sudije, ali "pao je i 14. kilometar, ali nikad nece APELACIJA".

Kralju, gde se seti Kadinjace tu da upotrebis...  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1431 on: April 25, 2016, 08:37:33 pm »
Prosto poželim da Sinsi ima neki uspeh, pa da Nikša zaleči frustracije.




 :kafa:

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1432 on: April 26, 2016, 11:32:25 pm »
Prosto poželim da Sinsi ima neki uspeh, pa da Nikša zaleči frustracije.


TT


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15025
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1433 on: April 30, 2016, 09:55:53 am »
Prilično dobra prva dva pika, na pozicijama koje su nam preko potrebne. Onda je usledio šok: QB?!?!?! Ako neko može da mi pojasni ovaj pik, bio bih mu zajvalan. Četvrti pik je DT. Mislilm da je moglo i bolje.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #1434 on: April 30, 2016, 12:40:35 pm »
sta tu ima da se pojasnjava? bice 2017. starter u timu koji ce nam dati neki masan pick za njega, prosto k'o pasulj.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu