Author Topic: Neveruem  (Read 239978 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1575 on: March 28, 2024, 12:25:37 am »
Interesantna stvar mi se desila sinoć u Domu Kulture u Novom Sadu, prestonici kulture.

Naime, bio ja na kvizu, gde ću drugo biti, završio se kviz, zapričo se tu sa prijateljima iz Novog Sada, svi organizatori otišli, ostali mi i još par ljudi samo, da bi ti drugi ljudi krenuli napolje u kom trenutku jedan od njih meni dobacuje nešto u fazonu evo je debela jajara ili tako nešto. i ja sad kao, ne razumem, šta je bilo, on opet nešto me uvredi, ja ga gledam zbunjeno, da bi on kreno da objasni "JA SAM JOVAN LITRIČIN TI SI MENI REKO PRE GODINU DANA NA FEJSU DA SAM JA JAJARA".

Ja se setim da sam se stvarno s nekim likom prošle godine napušavo nešto na fejsbuku oko NFL-a, ali ne sećam se teme uopšte, i ja još kao eee da, sećam se da je bilo nešto, na šta on kreće da me vređa kako ja ne umem da pričam, nemam vokabular, ne znam ništa, ne mogu da se pokrenem, ne ličim ni na šta, debeo sam i ko zna kakve raznorodne uvrede da mi upućuje ispred mojih prijatelja i moje devojke, ispred ekipe u kojoj sam dakle ja i dve devojke i dva muškarca. Svede se na to da on mene tera ajde sad mi reci u lice da sam jajara, jel si mi reko, reko, reko sam ti, znam da sam ti reko, bio si jajara, na šta on agresivno kreće da viče a jel sam sad jajara, reko tebra, otkud znam, sad je druga priča, ne sećam se šta smo tačno tad pričali, tu se umeša jedan moj drug nakon čega ovaj lik kreće već u priču ajde da izađemo napolje i slično. Reko, ti meni svakako nisi ostao dužan tad kad sam ti reko da si jajara, s razlogom sam reko šta sam reko, i tu njega nekako neki njegovi odvukoše malo kao da se skloni, pre čega se ubacivo u facu liku koji je bio najbliži od njega kao "Šta ti gledaš", čovek gleda reč nije reko. Ušo i njegov neki ortak koji je već kreno da ide kući da ga razbranjuje, al se onda treći član moje ekipe nasmejo pa je i taj lik ispizdeo te je neko od njih reko "Sve ću da vas raznesem" i tu još neku dozu uvreda i slično. Ali ajde do kraja su ga izvukli napolje, ostao jedan lik da nam se nešto izvinjava i jedna cura koja nam je u suštini držala predavanje, kao, eto mi imamo svi preko 30 godina, nemojmo tako, što mi nije jasno što priča nama koji nismo ustali sa mesta a ne svom ortaku koji bi da nas raznese.

E sad, zašto ja to pišem ovde na forumu, zamalo da pišem u Endzonijada threadu, jer me zanima dal je to neko odavde sa foruma i da li je to osoba koja mene možda zna od ranije, dalje da li ko odavde poznaje dotičnu osobu, koja smatra da je krajnje prikladno ponašanje da preti, vređa i izaziva zbog navijačkih fejsbuk komentara od pre više od godinu dana, pa to klinci od 15 godina možda rade.

A drugi razlog je što ja ne bih se s tim likom originalno ni raspravljao na fejsbuku da liku ne stoji da je sudija američkog fudbala, a piše infantilne provokatorske komentare na fejsbuku (i onda kad mu neko vrati drži grudge preko godinu dana i ponaša se ovako), gde ja ne mogu da verujem da osoba toliko ostrašćena može da bude sportski sudija.

Ako nekog interesuje kačim i topic oko kog smo se mi napušavali pre godinu dana, a kog ja u toj gunguli nisam mogo ni da se setim nego sam posle našao, nakon poslednjeg kola regularnog dela, gde lik drvi o favorizovanju Pekersa i suđenju nakon što je njegov Sijetl pobedio Remse na neverovatnu gurku i tako zahvaljujući daljem razvoju situacije izjebo Lajonse za plejof. https://www.facebook.com/NFLBalkann/posts/pfbid0NCbgsi4reVgjwXpttfahCjfTxzcsiRV3K8wQVDzaA2dKpWe4abFmEx5L7hgYjYkxl Gde na kraju krajeva može i da se vidi ko je prvi počeo sa uvredama i koliko uvreda je ko kom uputio, uključujući da je onaj drugi prost, nepismen, ne zna ništa i tako dalje.

Mislim, sam mogu da sebe krivim što hranim trola, ali na šta bre to liči, čovek stariji od mene, 35 godina, izvređo me tad, izvređo me juče iako sam mu u nekom trenutku reko da on sigurno nije meni ostao dužan ni na netu, hoće da se pobije tu oko navijačkog prepucavanja, u ženskom društvu, u drugom gradu u Domu kulture i on takav svo vreme vrti vodenicu kako je on superiorniji od mene u svakom pogledu.

Što je najjače lik je prošle godine bio na Slagalici i ja se sećam da sam reko da mi je ime poznato, još tad kad je bilo ovo svežije nisam imao predstavu ko je lik jer niti ga znam lično niti znam kako izgleda, niti sam držo da je to neki povod da idem okolo besan iako me lik pošteno izvređo.
Mike McCarthy je idiot.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1576 on: March 28, 2024, 02:10:52 am »
Samo da kazem da to nisam ja, iako je ocigledno da je Seattle samo zrtva toga sto su sudije pokusale da poguraju Packerse, ali Detroit se nije upecao  :mr.green: :mr.green: :mr.green:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1577 on: March 28, 2024, 03:05:45 am »
Marasin je 100%

:mr.green:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1578 on: March 28, 2024, 07:49:05 am »
Brate, ko jos koristi fejsbuk? Ostali su samo boomeri i debili…

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1579 on: March 28, 2024, 08:33:30 am »
I ja isto pomislim, al onda opet nekad mi treba.

A vidiš da se desi i ja debilno da se ponašam tamo.
« Last Edit: March 28, 2024, 08:35:35 am by Marvin »
Mike McCarthy je idiot.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1580 on: March 28, 2024, 10:06:16 am »
Generalno, mogao si da ga pitaš da organizujete humanitarni boks meč. Onda ga lepo odvališ od batina na legalan način i kraj priče. 99% sam siguran da bi ga nokaoutirao. Video sam te koliki si. Mark Hant rad.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1581 on: March 28, 2024, 12:22:13 pm »
Ovog "sudjiju" nikad nisam video, mozda je iz novije generacije.
Kao sto se FB ne koristi, ko zna da li je na forumu, jer i ovo je izumrelo pre 100 godina.

PS Zbog posla imam FB nalog, da bih kontrolisao poslovni profil, i imam ga samo na racunaru.
Ali matoraci ga koriste redovno.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1582 on: March 28, 2024, 12:26:37 pm »
PS 2

Setih se zlatnog vremena foruma i cuvene svadje Nis vs Cacak, machado vs Dreamlord...i susreta njihovog na finalu na Susici  u KGu.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1583 on: March 28, 2024, 01:30:08 pm »
Konačno malo akcije


Šteta samo što je fight izostao

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1584 on: March 29, 2024, 08:34:33 am »
Brate Marvine nekada je samo nasilje odgovor. Svaka tebi cast pa si iskulirao ali ovako debil neki da me isproziva pred curom i ekipom ne bi na raspravi zavrsilo.

Sama cinjenica da je neko u stanju da poslije neke trivijalne navijacke rasprave na FB u stanju da pridje covjeku u javnosti i pocne da ga vrijedja zasluzuje plesku.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1585 on: March 29, 2024, 09:12:47 am »
PS 2

Setih se zlatnog vremena foruma i cuvene svadje Nis vs Cacak, machado vs Dreamlord...i susreta njihovog na finalu na Susici  u KGu.
Ne znam za Kragujevac, ali se sećam da je Machado sa ekipom došao kad smo igrali protiv Sabac Sharksa u Šapcu i da je pretrčavao teren kao da se nešto obračuna  :D

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1586 on: March 29, 2024, 09:21:31 am »
Ne znam za Kragujevac, ali se sećam da je Machado sa ekipom došao kad smo igrali protiv Sabac Sharksa u Šapcu i da je pretrčavao teren kao da se nešto obračuna  :D
Imam i sliku, sedim izmedju njih dvojice, cista  zajebancija.

Offline Sofronije

  • Rookie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1587 on: April 11, 2024, 08:27:12 pm »
Ovog "sudjiju" nikad nisam video, mozda je iz novije generacije.
Kao sto se FB ne koristi, ko zna da li je na forumu, jer i ovo je izumrelo pre 100 godina.

PS Zbog posla imam FB nalog, da bih kontrolisao poslovni profil, i imam ga samo na racunaru.
Ali matoraci ga koriste redovno.

Ako je uopšte i sudija, onda je jedino od ove nove generacije,  jer sa njim nisam nikad sudio.

Ali takav bezobrazluk ne doliči nikome.
Grešiš, grdno grešiš sinak!!!

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3494
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1588 on: Yesterday at 09:14:56 am »
A smejali ste se babama u Lidlu

Odavno nama treba jedan meteor  :facts:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #1589 on: Yesterday at 06:56:33 pm »
Nisi samo napisao da li si uspeo da uzmeš poklon?

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.