Author Topic: Blitzburgh Steelers  (Read 160265 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #665 on: December 25, 2020, 01:09:41 pm »
Mimi imas pivu. Dvije. Tri.  :thumbsup:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #666 on: December 25, 2020, 02:50:48 pm »
Ma jeste :lol:
Ovaj to radi verovatno već mesecima ili od početka sezone ili otkad god, ali sad kad su povezali 3 poraza, e onda je đuskica glavni problem.
Aj da održimo miting i raspravimo tik tok jer nas to sputava, a ne to što ja za celo poluvreme ja imam ukupno 10-15 passing yards i 2-3 turnovera
Sad svi nešto šokirani i zabrinuti za druge organizacije i navijače i ostale zaposlene, a da su nastavili da pobeđuju boleo bi ih džonson i za tik tok zajebancije i sve ostalo.
Lik je sociopata, Tony Soprano wannabe i kad god on odigra kao teški šupak onda neko odleti pod bas. Tako je Brown bio kriv za interception protiv Broncosa, sad je i JuJu tiktok kriv za sve.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #667 on: December 25, 2020, 02:56:08 pm »
Pre ovoga nisam ni gledao snimke, prvi put sam čuo za njih nakon što su izgubili od Billsa, nisam ni znao da je i ranije plesao.

Sad sam pogledao i došao do zaključka da su Mimi i Momo bumeri na kvadrat :rofl:

Ples ništa posebno, malo đuska, oko njega uglavnom nema žive duše, nema publike koja bi se možda bunila...

Da su nastavili da pobeđuju garantujem da niko ne bi znao ništa o ovom "skandalu"



edit
Evo sad vidim da je i Omiljeni nešto slično napisao

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #668 on: December 25, 2020, 03:00:30 pm »
OL ne funkcionise otkako je Munchak otisao, a realno nisu se ulagali ni pikovi ni pare u poziciju. Dok je tu bilo sve na mjestu mogao se pokupiti RB sa ulice i ocekivati 150+y. I znate sa cim se jos poklopio pad u run game? Sa odlaskom na ovom forumu legendarnog Ramona Fostera.  :kafa:



Kad je Ramonjara otišao vi ste zapravo povezali 5-6 utakmica sa 150 rushing yards na početku sezone.
Slučajnost? Ne bih reko :kafa:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #669 on: December 25, 2020, 03:03:42 pm »
Ama ko vam kaze da je ples glavni problem?  :lol:

Samo konstatujemo da je glupost, jer jeste i da jos dodatna glupost jer se time bavis a igras kao kurac sto omiljeni dobro opisa za divno cudo.  :lol:

A sto se tice bacanja drugih pod bus. Izjava doticnog poslije utakmice:
https://profootballtalk.nbcsports.com/2020/12/23/ben-roethlisberger-when-you-play-like-poo-people-will-say-youre-done/

Ovo je bacanje pod bus?  :napalm:

Poenta je ista kao sto je uvijek bila. Tomiln je beli crnja koji ne moze da napravi pravu kulturu i zavede neki red u timu. Zato mu se desavaju ove odiseje razne za AB, Bellom, tik tokom i ostale gluposti. I zato ovaj tim godinama (od odlaska Le Beaua prakticno) igra kao pickice i chokuje kada god je bitno.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #670 on: December 25, 2020, 03:10:29 pm »


Kad je Ramonjara otišao vi ste zapravo povezali 5-6 utakmica sa 150 rushing yards na početku sezone.
Slučajnost? Ne bih reko :kafa:
Da si ti ziv i zdrav otkako Ramona ode oni samo jednom preko 150 odose. I to protiv mucenih Texansa.  :napalm:

A da si pogledao koju tekmu ne bi trebao ni da rovis po statistikama. OL ove godine ocaj, nemoc, tuga. Na 3&short vise i ne pokusavaju trcati koliko su jadni. Ide neki mutavi screen za Calypoola ili tako nesto.  :palm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #671 on: December 25, 2020, 04:05:02 pm »
Znači, argument je nisu imali 150 yds nego samo 143 ili 138? Nemoj me zezati bre
Povezali su 5-6 utakmica sa 100+ yards, da li su imali 168 ili 126, to baš i nije ključni podatak. Imali su dosta yards, odigrali su vrlo dobro/dobro/solidno

Ovo za pravljenje neke kulture, to kad čujem ili pročitam onda uglavnom gasim browser ili prešaltam tv kanal.   :cry:
Tomlin je kriv za "kulturu"? a ne front office koji dozvoljava Big Benjyu da se ponašao tako kako se ponaša. Ili front office koji je onako guzio Bella kadgod je bio u holdoutu. Tako se uništi ta "kultura" o kojoj ti pričaš. Oni nisu high school tim pa da treba neko zavodi reda i uvodi neke kulture, već su iznad svega profesionalci i top0.001 promila atlete na celom svetu, a onda owner i top mannagment napućkaju novinare na igrača koji želi da pregovara novi ugovor da bi šlag na tortu bilo ono kad su napućkali igrače da kao poharaju njegov locker, snime to i onda kače na isti taj tiktok.
to ubija "kulturu". prvo i osnovno pravilo Svlačionice od kog sve polazi je da igrači ne smeju da se pičkaraju oko ugovora i uvek i bezuslovno moraš podržati svakog saigrača kad je tema ugovor. To je svetinja, u tuđi novčanik se ne gleda i ne komentariše. Prozivati nekog da je izdajica jer je u holdoutu i želi ugovor, to je najbolji recept da razjebeš svlačionicu. Napraviti ono što su Steelersi napravili, pa još kačiti da i navijači seire, to je pokazatelj kakav ste vi kurčina od organizacije.
ali srećom što postoji i ta karma, pa debil poput Buda Dupreea može da vidi kako je to kad igraš tagovan za novi ugovor i onda pokidaš koljeno. Nadam se da sad uživa u LevBellovim tenama i kopačkicama xexexe hnji hnji hnji hnjo hnjo :kafa:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #672 on: December 25, 2020, 04:29:31 pm »
Znači, argument je nisu imali 150 yds nego samo 143 ili 138? Nemoj me zezati bre
Povezali su 5-6 utakmica sa 100+ yards, da li su imali 168 ili 126, to baš i nije ključni podatak. Imali su dosta yards, odigrali su vrlo dobro/dobro/solidno
Povezali su par dobrih utakmica koje je nosila odbrana protiv vrlo losih timova. To nije pokazatelj nicega. Opet se vracamo na to da nista zivo dogledao nisi i da dajes provizorne komentare. Run game u kurcu. Pisem to cijelu sezonu, vidi se iz aviona.

Ko kaze da je samo Tomlin kriv? Krivi su svi koji vode ali on je taj koji treba da povuce pravila. Upravo zato sto su profesionalci trebalo da ima polugu da im kaze sta je prihvatljivo i sta nije bez obzira na njihova "tanana" osjecanja. Tu dolazimo do "kulture" ili nekog reda i poretka u timu. Tu treba da bude osnova stava tima i na terenu i van terena.
Sto se tice Bella i njegovog ugovora vidjeli smo kako je to proslo. Jesu mu i u Jetsima smetali Big Ben i svlacionica Steelrsa? Jesu i AB tjerali da pravi sve ove gluposti u Raidersima? Daleko sam od Tomlinovog fana ali ova dvojica su cigancine zestoke i to su dokazali vise puta i daleko od Steelersa. :facts:

A sto se tice karijere Bud Dupreea i karme zivi bili pa vidjeli. Hocemo po pare da ce bolje proci nego Bell? I kao igrac i sa parama i sa ucinkom? Sa Steelrsima ili nekim drugim timom.

A ne bilo lose da malo proucis sudbine igraca i fransiza koje su dale samo 80% onoga sto je Bell trazio, Kanal.

I sto se tice kurcina od organizacije. Jedan navijac Jetsa da se javi? Psihoza je teska miljeni.  :lol:


"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #673 on: December 25, 2020, 05:38:22 pm »
Isteklo vreme za edit, a zaboravio sam u prošlom postu napisati da su ljudi koji potežu pitanje nekakve kulture uvek oni koji bi nešto da kažu, ali nemaju blage veze o fudbalu. A ti si dobri moj Momo posterboy za takve.
"ništa ne valja playcalling" i "tim nema kulturu"...to su 2 rečenice sa kojima se najviše ofiraju fudbalske analfabete.
jedina je razlika što ovi prvi oće da žvuče kao da nešto znaju o xs and os, a ovi drugi su tough guys i poznavaoci sportske psihologije ala mićo dušanović.




Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #674 on: December 25, 2020, 05:57:07 pm »
Miljeni nase znanje i procjene o AF su opste poznati. Otuzno je raspravljati o AF sa covjekom koji misli da RB treba platiti 17mil po sezoni ili da igraci ne trebaju raditi benchpres.   :lol:

Isti covjek zna bolje od PFF, forumasa, trenera, GMova. Niti gleda utakmice, niti se referencira na konkretne situacije, niti iznosi provjerljive argumente. Samo sipa pausalne ocjene.

A znas sta je najtuznije? Covjece gledas ovo 20godina i nista ne kontas.  :lol:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #675 on: December 25, 2020, 06:55:44 pm »
aj brate, nemoj više. sad mi je već neprijatno da čitam ovo.  :cry:

"pametan tim ne plaća RBs"...to je isto 1 od rečenica-poštapalica iz arsenala ljudi koji nemaju blage veze o fudbalu.
ajde sad objasni Saintsima da bi trebali imati 4-11 skor jer su platili Kamaru. Ili Titansima da bi trebali da se raspadnu jer su dali novac Henryu.
eto, Momo zna, a NFL GMs ne znaju. Proverljivo, konkretno i tako to? Što da ne.
Pre, sad već možda i 10+ godina, si bio posh spiffy & fancy internet stručnjak ako napišeš da je inside linebacker moneyball pozicija i da niko normalan ne bi treba da plati startera više od 5 miliona godišnje, a sad isti takvi na twići drkaju na Wagnere, Kuechlye i ostale game changere koji primaju po 15+ miliona godišnje. Jebiga, vremena se menjaju, a uvek će se naći nešto novo da posluži kao hot take.

Oćeš primer i kako Momo zna, a PFF ne zna? Pa treba samo pogledati npr PFF ratings kod jebenog Ramonjare Fostera ili Buda Dupreea.
Kad već budete tamo, onda ih možete uporediti i sa Leveonom Bellom koji je tamo nekoliko godina vodio celu ligu po ratingu i uvek im bio u all-pro timu.
Momo uvek konrektan i referenciran na situacije.

Primer za to kako Momo zna, a drugi forumaši ne znaju? Pa to za bench press, što si spomenuo. bratić Omunjeni navede 30-40 igrača koji su imali očajan bench press i super karijere, navede i 5-6 TEs koji su bili takvi, navede i zašto je bech press važan, zašto i nije važan, kako bi to moglo da se meri bolje itd itd, a sve što Momo kaže u celoj toj raspravi je da je Gentry blocking TEs što jedino dokazuje da ga u životu nije gledao kako igra.
Konkretno, referencirano, proverljivo? Ma samo cepaj brt




Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #676 on: December 25, 2020, 07:39:24 pm »
aj brate, nemoj više. sad mi je već neprijatno da čitam ovo.  :cry:
Kako tebe izdrzase ovi ljudi u Dinastiji sve ove godine sa ovakvom psihozom?  :lol:

"pametan tim ne plaća RBs"...to je isto 1 od rečenica-poštapalica iz arsenala ljudi koji nemaju blage veze o fudbalu.
ajde sad objasni Saintsima da bi trebali imati 4-11 skor jer su platili Kamaru. Ili Titansima da bi trebali da se raspadnu jer su dali novac Henryu.
eto, Momo zna, a NFL GMs ne znaju. Proverljivo, konkretno i tako to? Što da ne.
Pre, sad već možda i 10+ godina, si bio posh spiffy & fancy internet stručnjak ako napišeš da je inside linebacker moneyball pozicija i da niko normalan ne bi treba da plati startera više od 5 miliona godišnje, a sad isti takvi na twići drkaju na Wagnere, Kuechlye i ostale game changere koji primaju po 15+ miliona godišnje. Jebiga, vremena se menjaju, a uvek će se naći nešto novo da posluži kao hot take.
Hahahh kakva tuzna zamjena teza. Jedini koji je dobio pribilizne pare koje je trazio Bell je CMC. Koliko je utakmica odigrao? Skor Karoline?  :lol:
Sledeci po zaradi je Kamara. Trenutno 17ti RB lige. Sledeci Zeke, 13 RB lige, sledeci DJohnson 37 RB lige. Kopcas li ista?
Shvatas li koncepte modernog fudbala? Shvatas li kakav tip napada se forisra, kako se prave rosteri i osvaja SB. Ajmo jos jedno pitanje ali sam da nadjes odgovor. Ne mogu ja sve za tebe. Kada je zadnji put tim osvojio SB a da je imao top placenog RB? Znaci u toj sezoni top 5 placenog. Ne pricamo o najplacenijem RB svih vremena sto je trazio Bell.

Oćeš primer i kako Momo zna, a PFF ne zna? Pa treba samo pogledati npr PFF ratings kod jebenog Ramonjare Fostera ili Buda Dupreea.
Kad već budete tamo, onda ih možete uporediti i sa Leveonom Bellom koji je tamo nekoliko godina vodio celu ligu po ratingu i uvek im bio u all-pro timu.
Momo uvek konrektan i referenciran na situacije.
Ni protiv PFFa nemam nista protiv za razliku od tebe. Hoces da nadjes postove gdje sam ih citirao kako su prograsavali Fostera za najbolje ocijenjenog G lige a ti si ih pljuvao. Upravo suprotno. Omiljeni zna bolje od svih, ja znam samo bolje od tebe. Sjeceas li se ti uopste o cemu si i kako pisao?


Primer za to kako Momo zna, a drugi forumaši ne znaju? Pa to za bench press, što si spomenuo. bratić Omunjeni navede 30-40 igrača koji su imali očajan bench press i super karijere, navede i 5-6 TEs koji su bili takvi, navede i zašto je bech press važan, zašto i nije važan, kako bi to moglo da se meri bolje itd itd, a sve što Momo kaže u celoj toj raspravi je da je Gentry blocking TEs što jedino dokazuje da ga u životu nije gledao kako igra.
Konkretno, referencirano, proverljivo? Ma samo cepaj brt
Ko spominje druge forumase. Spominjem samo tebe. Za svaki tvoj primjer imamo 100 suprotnih. I eto ti si pametan a skauti su glupi i to gledaju. Ti si pametan a svaki profesionalni sportista na planeti to radi. Svaki sportista u svakom sportu Miljeni. Ali ti znas bolje.
To sta je Gentry igrao na koledzu apsolutno nije vazno. Vazno je sta je trebao da igra u NFL. 3/4TE, znaci specijalne timove i neki paket blokiranja. A on kurton ne moze da uradi 10 ponavljanja na benchu. Takva mu je i karijera. Dva snepa godisnje. Pitam se samo zasto.  :lol:


"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #677 on: December 25, 2020, 08:18:59 pm »
Kako tebe izdrzase ovi ljudi u Dinastiji sve ove godine sa ovakvom psihozom?  :lol:

Omiljence je na nivou dvorske lude, bukvalno sve što kaže obrnuto od toga se ispostavi kao tačno. To je nešto neverovatno, ja to nigde nisam video.

Što se tiče samog gejminga, on je potpuno nesposoban da u svojoj glavi napravi tranziciju igrača od koledža ka NFLu, i onda i bira tako i onda svake godine imamo situaicju kada je draft on pokida draft i na kraju godine bude poslednji  :lol: Ali ovo nije zajebancija, sve ima dokumentovano na forumu, svake godine ista priča, ove godine igra samo tribeligu isto je trvrdio da je najbolji kolo pre kraj kada sam zadnji put bio tamo bio je zadnji na tabeli.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #678 on: December 25, 2020, 09:34:16 pm »
Поред већ поменутих рбова ту је и Миксон, добио је одличан уговор, али зато трчи иза најгоре ОЛ у НФЛу. Ствар постаје још црња имајући у виду да су имали првог пика на драфту, тако да су на крају завршили унакажени и он и Миксон.

Питсбург већ вековима нема простора да прави такве уговоре, добрим делом захваљујући томе што маса пара иде на Бена и на ОЛ која је играла одлично све до ове сезоне. Потписати Бела у датом моменту би било самоубиство, тако да колико год ме Конер нервирао пре свега због тога што је имао несрећу да више фамблова којe је направио кошта тим победе, не може да се каже да је пуштање Бела низ воду лош потез. На крају крајева, такав уговор је могао да очекује само од тимова који хронично праве катастрофалне грешке, а контам да ни Омиљени не би негирао да су Џетси савршен пример таквог клуба.

Што се тиче Џуџуа, он је још прошле године показао да нема квалитет ком смо се надали, како је отишао АБ човек је пропао и још је био директан кривац за пораз од малопре поменутих Џетса који је коштао тим плеј офа у сезони кад се све распадало.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #679 on: December 26, 2020, 12:04:07 am »
Hahahh kakva tuzna zamjena teza. Jedini koji je dobio pribilizne pare koje je trazio Bell je CMC. Koliko je utakmica odigrao? Skor Karoline?  :lol:
Sledeci po zaradi je Kamara. Trenutno 17ti RB lige. Sledeci Zeke, 13 RB lige, sledeci DJohnson 37 RB lige. Kopcas li ista?
Shvatas li koncepte modernog fudbala? Shvatas li kakav tip napada se forisra, kako se prave rosteri i osvaja SB. Ajmo jos jedno pitanje ali sam da nadjes odgovor. Ne mogu ja sve za tebe. Kada je zadnji put tim osvojio SB a da je imao top placenog RB? Znaci u toj sezoni top 5 placenog. Ne pricamo o najplacenijem RB svih vremena sto je trazio Bell.

Koja zamena teza, šta to pričaš bre?  :lol:
Moja teza je da tim može da potpiše RB sa top5 ugovorom na poziciji i da opušteno igra playoff i bori se za Super Bowl, tj da mu taj ugovor nije nikakav teret koji ne može da se hendluje.

Koji skor imaju Texansi? Imaju 2. najplaćenijeg Qb u ligi, a brišu sa njima patos bukvalno svi osim ubogih Jagsa i još ubogijih domoljuba.
Primetiš nešto? Kopčaš li? Shvataš li?
E, to je ta tvoja logika za 3. razred osnovne...

Da li ja shvatam koncepte modernog fudbala? Ajde ti meni reci šta je to moderno u konceptu Titansa? Run-run-playaction-run-playaction
Šta je moderno u konceptu Ninersa? Oni su igrali i umalo pobedili super bowl tako što su bacili pare na krš QB, ali su odlično trčali. Nemaju odlično plaćenog RB kao što Titansi imaju Henrya, ali zato imaju dosta RBs i troše najviše novca na RB poziciju od svih timova u ligi.

Lepota fudbala, tj preciznije rečeno lepota praćenja NFL roster buildinga i cap ekonomije, je u tome što postoji bezbroj načina da napraviš uspešan tim. I onda je nama koji obraćamo pažnju na takve stvari, zanimljivo da pratimo kako svaki tim radi nešto svoje i kako je neko uspešan, a neko ko radi isto to nije uspešan, neko treći radi nešto skroz suprotno a i on je uspešan itd itd
I sad meni nje jasno zašto ja moram ovo da podvlačim na ovom forumu u 2020. Shvatam da se pre 10ak godina to moralo objašnjavati Icemanu i ostalima kojima te stvari nisu bile jasne, ali to je bila maltene praistorija i ne ide mi baš u glavu da to nije jasno nekom ko prati NFL.
Priča o nekom modernom fudbalu u kojem su neke pozicije poput RB nebitne i na njih ne treba da se troši novac, pa to je naratim za onu najširu publiku kojima se mogu prodavati i takva sranja. I eventualno za neke iz medija koji ne umeju da naprave iole pristojan content, pa pokušavaju sa raznim analizama tipa "aha, Eaglesi osvojili Super Bowl sa backup QB, eto bre dokaza da backup QB treba da bude 2-3 najplaćeniji igrač tima." i slične gluposti koje služe da se namakne neki click jer postoje i ljudi koji vole da čitaju i takve hot take debilane. 

i u kojem to univerzumu je Kamara 17. RB lige? ili Zeke #18? Ti pričaš o fantasy ili o fudbalu?  :D

Ovo za PFF ne znam šta da ti kažem. Ti meni najpre ponudiš da se opkladimo po pare da li će bolju karijeru imati Bell ili Dupree, a onda mi pričaš kako ja ne verujem u PFF za razliku od tebe. Pa upravo taj PFF kaže da Dupree ne može da se poredi sa Bellom, da nisu u istoj ligi i da ga ne može stići ni za još 4 karijere.
I nađi mi to da je PFF imao Ramona Fostera kao najboljeg guarda, pa da idem umreti.  :lol:

Za Gentrya si uporan ko sivonja, iako ustvari nemaš pojma o čemu se radi.
Ponavljam 19. put: on nije blocking TE
Ti si sebi utuvio u glavu da TE draftovan u 6. rundi mora igrati special team, ako uopšte hoće da igra i da onda mora biti i odličan blocker. To jeste čest šablon za karijeru 1 tight enda, ali zamisli, to se ne dešava!
Gentry kod vas ne igra u special team. Zato što je on primarno pass catching TE i draftovali ste ga zbog toga, ne da blokira i ne da igra special team.
Kao npr što su Saintsi draftovali Grahama, pa je godinu dana ladio jaja na klupi iza Shockeya, tako ste i vi draftovali Gentrya ali da ladi jaja ako treba i 2 sezone iza Ebrona i McDonalda.
Da li će od njega biti igrač dovoljno kvalitetan da bude starter ili barem #2 TE u timu ili neće pa će ga deportovati na waiver, ja stvarno ne mogu da tvrdim, ali za razliku od tebe barem znam šta Steelersi planiraju sa njim.
I može on da postane i pristojan blocker čak i sa 12 reps na benchu. Kittle je odličan blocker i jedan od najboljih u ligi, a on je imao nešto tipa 16-17 reps što je solidno ispod proseka.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #680 on: January 11, 2021, 09:54:24 am »
Pain.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #681 on: January 11, 2021, 10:00:40 am »
Why?

Ne reci da ti je iznenadjenje ovakva igra? Samounistenje pod Tomlinovom palicom?  :kafa:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #682 on: January 11, 2021, 10:34:11 am »
 :cheer:


Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #683 on: January 11, 2021, 11:01:30 am »
Niksa sine kakva su ovo sranja?  :napalm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #684 on: January 11, 2021, 12:00:38 pm »
to je garant pjesmica uz koju đuska ttv


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #685 on: January 11, 2021, 12:13:01 pm »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #686 on: January 11, 2021, 12:28:23 pm »
Why?

Ne reci da ti je iznenadjenje ovakva igra? Samounistenje pod Tomlinovom palicom?  :kafa:

Iznenađenje nije, ali pain jeste...

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #687 on: January 11, 2021, 12:47:54 pm »
Iznenađenje nije, ali pain jeste...
Ne znam. Meni je sve bilo jasno poslije utakmica sa Was, Bafala i Sinsija. Sasvim dovoljno vremena da se procesuira.  :dumrem:

E sad lijepo da se okace neke kopacke o klin i da posalju 5 pikova prve runde u Teksas.  :vinjak:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #688 on: January 11, 2021, 01:36:27 pm »
E stvarno, hoće neko BigBen-u da kaže : ajde brate, dosta je...
Sme li iko?

GoPackGo!!!

 

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #689 on: January 11, 2021, 02:02:46 pm »
E stvarno, hoće neko BigBen-u da kaže : ajde brate, dosta je...
Sme li iko?

GoPackGo!!!
Pravo pitanje je da li neko treba nesto da mu kaze uopste? Pored ovakve igre ako sam sebe ne mozes da evaluiras onda ni bilo kakva intervencija sa strane nece da pomogne. Jednostavno vise ne ide. Treba spakovati kofere dok te ne zamrze. Para i onako ima dovoljno.

PS Zamisli da se povuku Brees, Rivers i Big Ben iste sezone. :cry: Mozda da im se pridruzi i Cam? FitzMagic? Aleksa? Flekica? 
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #690 on: January 11, 2021, 02:46:19 pm »
Pravo pitanje je da li neko treba nesto da mu kaze uopste? Pored ovakve igre ako sam sebe ne mozes da evaluiras onda ni bilo kakva intervencija sa strane nece da pomogne. Jednostavno vise ne ide. Treba spakovati kofere dok te ne zamrze. Para i onako ima dovoljno.

PS Zamisli da se povuku Brees, Rivers i Big Ben iste sezone. :cry: Mozda da im se pridruzi i Cam? FitzMagic? Aleksa? Flekica?
Dobro to da...
I da mu se pognu svi navijači!

GoPackGo!!!

 

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #691 on: January 11, 2021, 06:08:33 pm »
Mi Patriote nikada nismo bili zlobni. Dok ste vi likovali što nam je otišao Brejdi, mi ćemo ponosno navijati da Tomlin i Ben ostanu što duže kod vas. Izdržite braćo.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #692 on: January 11, 2021, 06:34:52 pm »
Ko se cemu veselio?  :lol:
Malo ste se previse fiksirali na na ove PO fransize. Zar ne bi trebalo da se bavite priremama za draft i offseason bitkama izvjesnog Stidhama?  :napalm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #693 on: January 11, 2021, 08:37:06 pm »
Što jes jes. Mi se okrećemo draftu, vi nastavljate trku za SB.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #694 on: January 11, 2021, 11:31:38 pm »
Makar nisam dosao na topic Patsa da podjebavam i patetisem kao najveci kompleksas? Nije nesto novo ni za tebe ni za Pats community na ovom forumu ali je jadno od odraslih ljudi.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #695 on: January 12, 2021, 02:34:01 am »
Прошла сезона је нешто најгоре што је могло да се деси, уз брдо повреда у тиму Томлин је био на једну победу од плеј офа, тако да контам да га неће најурити ни сада. Да је среће да позову Питерсона и да се окрене нови лист, али контам да на клупи неће бити промена још негде 10 година. Наравно, није то једини проблем, али са њим немамо чему да се надамо све да се склопи најјачи тим икада...увек ће се дешавати идиотски порази од најгорих екипа у лиги и скоро увек ће губити од тимова који имају преозбиљне тренере(мада ајде, пао је Балтимор два пута ове сезоне).

Надам се да Конер и Џуџу неће добити нови уговор, а оно што је велики проблем је што Паунси планира да се пензионише ако је веровати медијима. Неки крштен лајнбекер би био вероватно највеће појачање у случају да остатак тима остане, али с обзиром на хроничан недостатак слободног кеша(пре свега захваљујући Бену), неко битан ће отићи сигурно.

Свака част Кливленду, тачно бих за њих навијао да узму да сам сигуран да Тампа неће доћи до супербола.

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #697 on: January 12, 2021, 01:13:54 pm »
znači, plan je oterati Tomlina i nekako zadržati Pounceya? super  :D
ako Pouncey ode u penziju, možete draftovati nekog u 5. rundi i imate instant upgrade na poziciji
gledam sad, ugurali ste ga nekim trikovima u 9x pro bowls i 5x all-pro timove. pa neverovatno  :rofl:
sad nema stajanja, gurati dalje sve do hall of fame, neka se i to obesmisli


 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #698 on: January 12, 2021, 01:42:59 pm »
https://twitter.com/ChadBlue83/status/1348497293301977089?s=20
Jezivo je i zapanjujuće koju količinu bolesnika imaju. Ne Stilersi, Amerika  :D

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #699 on: January 12, 2021, 02:09:54 pm »
Sve za klik, sve za lajk, sve za viralni video. Epidemija globalnih razmjera.  :kafa:

PS Hoce neko da objasni omiljenom kako se bira Probowl i All pro?  :lol:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."