Author Topic: Blitzburgh Steelers  (Read 160266 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #630 on: November 03, 2020, 05:10:18 pm »
Cudi me da je DeCosta usao sa ovakvom rotacijom WR u seoznu. Znali su oni naci sta im treba i na FA (Smith, Boldin..) a i na draftu. Ne znam kakav im je cap trenutno ali mialim da su morali da isforsiraju to pitanje u off seasonu.
No ne moraju brzo da reaguju sto se mene tice. 😅
Dovoljno sam u bedu sto cu morati da ga gledam sledecih 10+ godina. Moze neka godina i bez nekih vrhunskih wr. 😅
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #631 on: November 03, 2020, 07:05:56 pm »
#Steelers DL Cam Heyward, who limped off the field yesterday afternoon, is dealing with a minor quad injury, source said. Nothing serious.

Добро је, ово ме је исекло прекјуче, још се повреда десила на самом крају утакмице.

Невероватно која трансформација из једног од најгорих секондарија у лиги у дивоту што гледамо од прошле сезоне на овамо. Контао сам да ће још 20 година играти разни Бернсови и слични ужаси и уништавати све што напад добро уради. Знајући Томлина, након ове три победе против тимова који се кољу за плеј оф следи неки идиотски пораз, а следеће три утакмице на папиру делују као најлаганије икада.

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #632 on: November 16, 2020, 01:26:23 am »
Poginjanje intensifies!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #633 on: November 16, 2020, 08:41:02 am »
Pa de si pacpo jbt? Si ziv? Tri godine ovde stojim na braniku topika sam.  :lol:

Ps sto se poginjanja tice jeste skor dobar ali mislim da konkurisu za najlosiji undefeated tim ikada. Ne mogu da gledam 9-0 i onda 44y trcanjem protiv Bengalsa.  :palm:
Sva je sreca sto u AFC sem Chifsa ne vidim neki mnogo ozbiljniji tim pa racunam da moze da se prodje runda do dvije u PO.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #634 on: November 16, 2020, 09:39:48 am »
Pa de si pacpo jbt? Si ziv? Tri godine ovde stojim na braniku topika sam.  :lol:

Ps sto se poginjanja tice jeste skor dobar ali mislim da konkurisu za najlosiji undefeated tim ikada. Ne mogu da gledam 9-0 i onda 44y trcanjem protiv Bengalsa.  :palm:
Sva je sreca sto u AFC sem Chifsa ne vidim neki mnogo ozbiljniji tim pa racunam da moze da se prodje runda do dvije u PO.

Evo me, nema me nigde, živ pomalo. Nisi sam, imaš profesorku doktorku Nadu, ali hvala na službi u svakom slučaju.

Što se sezone tiče znaš i sam da smo mi izmislili spuštanje na nivo protivnika i gubljenje utakmica koje smo trebali da dobijemo, ove godine dobijamo one koje smo realno trebali da izgubimo i taj mentalitet mi daje nadu da može da se napravi nešto. Trčanje jeste najveći problem, konkretno odabir akcija kao i uvek. Guraj u gap 1 dok neko ne slomi vrat! Ali ni blokiranje nije baš sjajno, najčešće Conor nema više od pola sekunde da napravi nešto. To nas često čini totalno bezidejnim u napadu jer ne možeš ceo dan da guraš slentove na slentove na slentove. Na odbranu ne treba trošiti reči, par grešaka koje su uvek skupo naplatili. Da je Bush ostao zdrav to ne bi bilo humano. Jbg, nemamo pravo da kukamo mnogo, bar dok ne izgubimo prvu.  :D A definitivno možemo da igramo sa svima. Pozdrav druže!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #635 on: December 01, 2020, 11:56:33 am »
Ponovo odlozeno. Pa jbt sta ovi rade? Nije dosta sto su sjebali ovu sedmicu vec i sledecu pomjeraju. :wall:

Koja je logika da se ovo ovoliko mrcvari umjesto da se prebaci u w18 a mucene Bronkose tjeraju na utakmicu bez QB?  :stevan:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #636 on: December 01, 2020, 01:00:41 pm »
Poginjanje intensifies!

Kakav kambek!  :worthy:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
« Last Edit: December 08, 2020, 12:40:14 pm by starr »

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #638 on: December 08, 2020, 11:51:26 am »
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #639 on: December 08, 2020, 10:24:44 pm »
Sad će Bafalo da vas naguzi u sledećem kolu. Biće dobro ako Ben dočeka Novu Godinu na nogama.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #640 on: December 09, 2020, 12:07:50 am »
Zna se za koga je Baffalo zaduzen. Ne brini se ti za Steelerse Sundjeru.😜
Zamisljam da su neki drugi timovi 11-1 ma kakva igra bila koliko bi se sralo po forumu. 😅😅😅
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #641 on: December 14, 2020, 11:26:06 am »
Poginjanje intensifies!

 :hm:


Besomučno i bezrazumsko forsiranje pasova na Diontae "soft&slippery hands" Johnsona normalno rezultira opštim padom u produkciji celog tima, umesto fino da Claypool bude feature WR  :pablo:

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #642 on: December 14, 2020, 01:07:34 pm »
Ne moze na Claypoola kada nemaju run game. Tri utakmice zadnje  ispod 50y. Nema tu napadacke produkcije.
I da stvar bude gora RT i RG povrijedjeni, Big Benu koljeno steka a odbrana se lagano tanji.

Sreca pa su Niksini sledeci na redu. 😅
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
« Last Edit: December 14, 2020, 03:01:58 pm by starr »

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #644 on: December 22, 2020, 08:12:23 am »
Motaj kablove, otpuštaj Rendija, zahvali se Benu, trejduj pika  prve runde za sledeće 3 godine sa Đetsima za ptvog pika na ovom draftu i draftuj Trevora. Pa da igramo fudbala. Ovo je sramota...

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #645 on: December 22, 2020, 08:25:27 am »
Op op prstenac :A

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #646 on: December 22, 2020, 11:51:56 am »
Motaj kablove, otpuštaj Rendija, zahvali se Benu, trejduj pika  prve runde za sledeće 3 godine sa Đetsima za ptvog pika na ovom draftu i draftuj Trevora. Pa da igramo fudbala. Ovo je sramota...
Mislis za Fieldsa sa Djetsima  :A :A :A

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #647 on: December 22, 2020, 01:08:40 pm »
Zovite pacpoa!
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #648 on: December 22, 2020, 04:54:25 pm »
Sad će Bafalo da vas naguzi u sledećem kolu. Biće dobro ako Ben dočeka Novu Godinu na nogama.
Da se citiram. Ben, kao i Birs, ne može odavno da izdrži celu sezonu. Videćemo koliko će Brejdi i Rivers moći da izdrže.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #649 on: December 22, 2020, 06:16:34 pm »
Vidim da je veliko interesovanje za igre Steelersa medju fanoivima timova koji su se okrenuli draftu.   :lol:
Vrlo lepo sto se intresujete.

Da si makar malo pogledao neku utakmicu ove sezone SBK znao bi da ovo ponajmanje ima veze sa Big Benom. Nema run game, ova tik tok generacija WR ne moze da se sastavi sa glavom i uhvati lopte, playcalling je ocajan. To je uglavnom do sada odbrana pokrivala ali ne ide dalje. Ostatak lige to isto vidi i sprema game plan u skladu sa tim. Dok ovaj tim ne bude imao 100 y trcanjem oni ni Bengalse ne mogu pobijediti.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #650 on: December 22, 2020, 07:50:22 pm »
Vidim da je veliko interesovanje za igre Steelersa medju fanoivima timova koji su se okrenuli draftu.   :lol:
Vrlo lepo sto se intresujete.

Da si makar malo pogledao neku utakmicu ove sezone SBK znao bi da ovo ponajmanje ima veze sa Big Benom. Nema run game, ova tik tok generacija WR ne moze da se sastavi sa glavom i uhvati lopte, playcalling je ocajan. To je uglavnom do sada odbrana pokrivala ali ne ide dalje. Ostatak lige to isto vidi i sprema game plan u skladu sa tim. Dok ovaj tim ne bude imao 100 y trcanjem oni ni Bengalse ne mogu pobijediti.

I dalje mislim da je ofanzivni playcalling naša najveća boljka i pored svih povreda i gluposti. Zbog toga OC mora da leti bez pogovora, čovek nas zakopava od kad je promovisan. Ispuštene lopte i psiha cele WR grupe je takođe problem ali ne možeš da kažeš da Ben nije problem. Ako ga je ko branio svih ovih godina ja sam ali definitivno je završio čini se. Njegove odluke, nepreciznost, činjenica da ne može da baci loptu više od 25-30y, to što više ni u no huddle ne može da napravi nešto, sve je po meni dokaz da je kraj. Nek me razuveri do kraja sezone, niko neće biti srećniji od mene, ali...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #651 on: December 22, 2020, 10:17:42 pm »
Nemojte pogrešno da me shvatite. Ja bih želeo da Ben igra još 10 godina za vas.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #652 on: December 23, 2020, 10:22:09 am »
I dalje mislim da je ofanzivni playcalling naša najveća boljka i pored svih povreda i gluposti. Zbog toga OC mora da leti bez pogovora, čovek nas zakopava od kad je promovisan. Ispuštene lopte i psiha cele WR grupe je takođe problem ali ne možeš da kažeš da Ben nije problem. Ako ga je ko branio svih ovih godina ja sam ali definitivno je završio čini se. Njegove odluke, nepreciznost, činjenica da ne može da baci loptu više od 25-30y, to što više ni u no huddle ne može da napravi nešto, sve je po meni dokaz da je kraj. Nek me razuveri do kraja sezone, niko neće biti srećniji od mene, ali...
Ma ne branim ja njega. Nosi i on dio krivice za ovo posrtanje ali mislim da nije realna i opravdana procjena da je on glavni krivac. Mnogo tu ima klimavih dijelova ali se nije gledalo u detalje dok se pobjedjivalo. Sada su se malo osvijestili i skontali da nemaju RB startnog kalibra (Conner jeste dobar ali je jednostavno previse povrijedjen) , da nemaju true WR1, da je OL uzasno usporila i zanemocala a da im QB ima 40 godina.
Ova sezona ce neslavno da se zavrsi u wild cardu a za sledecu predosjecam neke nekarakteristicne i ostre rezove.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #653 on: December 23, 2020, 10:56:37 am »
Big bendzi dogodine sa kep hitom od 41.25 meleona <3

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #654 on: December 23, 2020, 02:04:24 pm »
Jbg tako to biva kad na rosteru imas HOF QB.  :A

Rekonstruisace oni to po obicaju. Bice neki cashout za Bena i lagana golfersko-bajkerska karijera.

PS Ryan ima 40 cap hit.  :lol: Stafford i Wentz po 35.  :napalm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #655 on: December 23, 2020, 02:27:05 pm »
Da, ali ostatak nema problem da hitne loptu daleko. Ovaj ne moze vise ocigledno.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #656 on: December 23, 2020, 02:43:06 pm »
Jbg nije vise sto je bio ali  valjda ce da se oporavi malo taj lakat. Osim toga ima i solidnih QB bez cannon arma. Svi ti matorci su game manageri manje vise. Samo treba smanjiti ocekivanja i bogami i platu.  :yes:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #657 on: December 23, 2020, 02:57:42 pm »
kad ih je Finley ovako ostrugao, šta će im tek Burreaux raditi?  :cry:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #658 on: December 23, 2020, 03:49:54 pm »
Ja kad sam pričao za Konera da je lomljiv i da treba po svaku cenu zadržati Bela, smejali su mi se.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #659 on: December 23, 2020, 11:38:35 pm »
ostre rezove.
počelo je: zabranilo ttv.juju da đuska na zagrevanju, javlja espn
mislim da će ovo doneti preporod


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #660 on: December 24, 2020, 09:13:06 am »
Ja kad sam pričao za Konera da je lomljiv i da treba po svaku cenu zadržati Bela, smejali su mi se.
To se se ljudi smijali sto su pojedini zagovarali davanje 17mil po sezoni "jednogeneracijskom" talentu. Vidjeli smo kako je to proslo.  :lol:

OL ne funkcionise otkako je Munchak otisao, a realno nisu se ulagali ni pikovi ni pare u poziciju. Dok je tu bilo sve na mjestu mogao se pokupiti RB sa ulice i ocekivati 150+y. I znate sa cim se jos poklopio pad u run game? Sa odlaskom na ovom forumu legendarnog Ramona Fostera.  :kafa:

"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #661 on: December 24, 2020, 09:15:57 am »
počelo je: zabranilo ttv.juju da đuska na zagrevanju, javlja espn
mislim da će ovo doneti preporod
Ne mogu da vjerujem da su poslije sage sa AB uopste dozvoljavali ova majmunisanja. Igras kao kurac i onda se bavis tik tok densom na logu. :palm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #662 on: December 24, 2020, 02:15:36 pm »
preokret 100%
 :lol:

ajao sad tek vidim da je Big Benjy sazvao miting da se raspravi đuskica  :rofl:



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #663 on: December 24, 2020, 02:26:12 pm »
Koliko smaraju, šta ima da im smeta što čovek pleše...

Nekada su kukali No Fun League da bi sada navijači postali još gori :yawn:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #664 on: December 25, 2020, 12:58:15 pm »
Koliko smaraju, šta ima da im smeta što čovek pleše...

Nekada su kukali No Fun League da bi sada navijači postali još gori :yawn:
Imam nekad utisak da samo iskontriraš da bi se diskusija nastavila  :)

Kako to misliš šta ima da smeta? Osnovni razlog je što je to nepoštovanje prema drugoj organizaciji. Lične netrpeljivosti i prozivke među igračima su jedna stvar i nikoga nije briga za takve stvari osim sportskih medija koji obrade nekad takvu stvar ako nemaju šta drugo pametnije da pišu. S druge strane, njegovim plesanjem na logou protivničke ekipe se iskazuje nepoštovanje i nipodaštavanje prema celoj organizaciji - igračima, trenerima, vlasnicima, ostalim zaposlenima a na kraju krajeva i svim navijačima tog kluba koji dolaze na stadione (dobro, sada ne  :) ), kupuju karte, ostavljaju novac itd.

Takođe, kakav bi tretman mogao da očekuje ako bi sutra npr. bio trejdovan ili potpisao za neki drugi tim. Apsolutno nosi jedan kofer loše hemije i omraze sa sobom.

I konačno ako bih morao da iskomentarišem samo plesanje. Takve stvari mogu da budu smešne i zanimljive samo retardiranim i debilastim američkim tinejdžerima koji komentarišu objave Bleacher Report-a na Instagramu, od kojih su većina i sami tik-tokeri.