Author Topic: Blitzburgh Steelers  (Read 159649 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #560 on: October 04, 2018, 09:46:37 pm »
Visoko draftovani igrači jednostavno uvek bolje prolaze od sličnih igrača draftovanih u kasnijim rundama.
Ovo je apsolutno netacno.

Edit: sad videh da je Omiljeni napisao isto.

Realno, gde ces bolji primer od Brejdija.
A ako pogledas obrnuto, takodje ima gomila igraca koji su bili prva runda, pa kasnije nisu dobili nista.
SUS, Staford nije dobio veliki ugovor zato sto je bio prva runda, vec sigurno zato
- sto je nesto vredeo
- bio je bolji od ostalih u tom trenutku.

Na kraju krajeva, Staford je sigurno jedan od boljih QB u ligi. Mozda nije u Top 10, ali nije ni medju poslednjih 10.

Edit: evo sada sam proverio na zvanicnoj NFL stranici. Od 2010. pa na ovamo Stafford je konstatno u Top 10 u passing kategoriji. Od ovih 8 godina cetriri puta je bio u Top 3.
Znaci zasluzio je pare ne zato sto je bio prvi pik vec zato sto ume da igra.
« Last Edit: October 04, 2018, 09:52:14 pm by mr.green »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #561 on: October 04, 2018, 10:34:42 pm »
Da, opšte je poznato da Stafford svima pada na pamet kada se govori o top 5 10 15 20 kvoterbekovima.

Nego Miljeni, aj mi sad dokaži da ti nabrojani ne bi dobili još veće pare da su bili viši pikovi? ;)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #562 on: October 04, 2018, 10:49:23 pm »
a što ja to da dokazujem?
priča o tome je krenula zbog Bella i Gurleya. dovoljno je što sam dokazao da Bell kao 2nd rounder ima pravo da bude najplaćeniji na poziciji.
a kad to postane onda možemo teoretisati da li je mogao dobiti još para da je pre 6 godina bio draftovan 10-15 pickova ranije.  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #563 on: October 05, 2018, 08:47:09 am »
Čekaj, polako
Bell od Steelersa u poslednje 2 godine nije dobio 25 miliona nego ~13 miliona
U prve 4 godine karijere je zaradio 4 miliona. a onda ste ga 2017 tagovali i tada je dobio još 12 miliona.
sad 2018 ste ga tagovali opet i da je on to potpisao dobio bi još 14.5 miliona, ali on to nije potpisao i taj novac naravno ne dobija.

e sad, super zvuči to kad te taguju pa dobiješ jer ćeš tako biti među najplaćenijim igračima na poziciji i svaki sledeći tag dobiješ povišicu od valjda 20%
ali problem je što je to NFL i još veći problem je što Bell igra na RB poziciji i ima 26-27 godina i on mora svaki ugovor posmatra kao poslednji.
mogao je uzeti tih garantovanih 14.5 miliona, povrediti se i to je to.
Cousins je dvaput tagovan i onda postao free agent i opet potpisao relativno kratak ugovor (3y) i očigledno da njemu nije problem da se kladi na sebe i da mu je to do sada davalo fenomenalne rezultate u finansijskom aspektu, ali on je Qb i mnogo manji je rizik. Verovatno se ni kicker ne gizda mnogo ako ga taguju. Umesto npr 3 miliona, te godine će dobiti 5 miliona i pod uslovom da se ne povredi i ne ispromašuje previše FGs on će kao free agent moći normalno da nastavi karijeru a imaće ta 2 miliona ekstra love u džepu.
Bell je budala ako bi igrao na ovaj franchise tag. On to jednostavno ne sme da radi.

A taj ugovor na 5 godina što mu nude Steelersi je de facto ustvari 2y/30m ugovor i to za njega faktički znači da je dobio samo jednu sezonu više u odnosu na scenario da igra pod tagom. To mu je dodatnih 15 miliona, ali to je sranje i ne pada mu na pamet da to potpiše jer kada postane free agent u 2019 on će moći da potiše sa nekim timom npr na 4 sezone za 60 miliona. i da to bude pravi 4y ugovor a ne ovo što mu Steelersi nude.
A nude mu to da bi stavili pritisak na njega. Znaju da će on to da odbije i onda će mediji, fanovi i svi videti kako je Bell primadonaTM


Čuš nudili mu 22 miliona garantovana. I to još navodiš kao cifru koja bi trebala da impresionira. 
jbt pa Gurley dobio od Ramsa 45 miliona garantovanih.  :lol:

To što Steelersi rade Bellu je bilo neviđeno klošarenje, a ti misli šta god hoćeš.

Cus` ima 25mil na stolu za zadnje divje sezone, ima jos 22 mil za jos dvije sezone garantovano. Ima mnogo vise na stolu nego Gurley ako hoce da se kladi na sebe a la Kirk.
I ok je kada on vrsi pristisak na tim a nije ok kada tim vrsi pritisak na njega?

I ta prica da igrac od 26g ne smije da odigra jos jednu sezonu pod tagom je suplja. Ono sto on cilja 4y moze da dobije i sa 26 i sa 27. Uostalom sprijecio je kilomtrazu suspenzijama i i povredama. Jednu sezonu u zivotu odigrao 16 utakmica.

I opet. Ako misli da mu je tag neprihvatljiv, samo treba da skupi mudasca i kaze. Ja ne igram za Steelrse ni pod tagom niti ikako drugacije i bice pusten 101%. I onda lijepo nadje tim koji ce mu dati 16+ mil na 4godine garatovano i svi srecni. Ovde je problem sto on hoce da Steelrse natjera da mu daju tu lovu a oni to nece. Vjerovatno i ne mogu.

To sto Bell radi Steelrsima i sebi je nevidjeno klosarenje pa ti misli sta hoces.TM
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #564 on: October 05, 2018, 08:40:20 pm »
I opet. Ako misli da mu je tag neprihvatljiv, samo treba da skupi mudasca i kaze. Ja ne igram za Steelrse ni pod tagom niti ikako drugacije i bice pusten 101%.

Ti mene sad zajebavaš?  :blink:

Prošle godine u holdoutu ceo kamp zbog taga, ove godine u holdoutu zbog taga ceo kamp i ceo septembar i akobogda celu sezonu....ne razumem, šta on treba još da uradi da bi ti shvatio šta on misli o tagu?

Ovde je problem sto on hoce da Steelrse natjera da mu daju tu lovu a oni to nece. [/sup]

zli Bell  :rant:

čoveče, pa ti nemaš pojma šta se ovde dešava.  :lol:
taj voz u kome bi Bell "naterao" Steelerse da mu daju lovu je odavno napustio stanicu.
deadline za potpisivanje ugovora sa tagovanim igračima je prošao. ne sećam se tačnog datuma, ali deadline je bio tamo negde u junu/julu.
Steelersi Bellu mogu dati lovu samo kad počne free agency u martu 2019

ono što je sada pitanje je da li će Bell doći da odigra neku utakmicu i uzme nešto keša, pokaže se timovima pred free agency. Naravno, rizikujući povredu. Bell će u tom slučaju, ako mene pitaš, ispasti debil, a Steelersima bi taj scenario bio premija jer bi umesto Connera imali najboljeg RB lige i samim tim bi opet bili contenderi. Zato ga i pritiskaju preko medija.

drugo pitanje je da li ćete uspeti da ga nekom trejdujete. Bell je posle svakog weekenda jeftiniji za potencijalnog trade partnera jer posle svake utakmice pada cap hit za malo manje od milion $.
vi tražite 2nd round i dobrog igrača i to verovatno neće niko dati. ako se neko i javi za tu ponudu onda bi došlo do prilično komplikovanih pregovora gde bi učestvovali Steelersi i tim koji bi trejdovao za Bella, a na kraju bi sve zavisilo od Bella jer bi morali imati bar usmeni dogovor oko ugovora. ne znam baš da li će to uspeti da se sve obavi. eventualno ako Steelersi smanje zahteve. Do trade deadinea ima još nekoliko nedelja i Steelersi će tu moći da izvuku neku dobit.
timovi koji žele Bella će verovatno radije sačekati mart i pokušati u free agency da ga potpišu. verovatno će biti bidawar pa će ugovor biti nešto veći ali će im bar ostati 2nd round pick i taj dobar mlad igrač koji bi dali Steelersima. ovo je scenario koji Steelersima ne odgovara.

Ovo što ne možeš da skontaš ko tu koga jebe, zašto i kako ili što nećeš da skontaš ili se samo praviš blesav...ja sam ti probao pomoći ali ne sarađuješ pa ja više ne bih upirao.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #565 on: October 06, 2018, 07:39:51 pm »
Ti mene sad zajebavaš?  :blink:
Prošle godine u holdoutu ceo kamp zbog taga, ove godine u holdoutu zbog taga ceo kamp i ceo septembar i akobogda celu sezonu....ne razumem, šta on treba još da uradi da bi ti shvatio šta on misli o tagu?
Miljeni jbt sad mi je jasno zato toliko spominjes paralene univerzume, zivis u jednom jbt. Znaci covjek je juce izjavio da hoce da igra za Steelerse? Juce. Rijeci izasle iz njegovih usta. Ne znam kako da ti to docaram. Decko pregovara cijelo vrijeme. Agent i on razmatraju i odbijaju ponude, ucestvuju u procesu. Sve sto treba da uradi je da kaze: Necu da igram da Steelrse. I svima ce sve biti jasno. Nema pregovora, holdouta, medija, komentara.

čoveče, pa ti nemaš pojma šta se ovde dešava.  :lol:
taj voz u kome bi Bell "naterao" Steelerse da mu daju lovu je odavno napustio stanicu.
deadline za potpisivanje ugovora sa tagovanim igračima je prošao. ne sećam se tačnog datuma, ali deadline je bio tamo negde u junu/julu.
Steelersi Bellu mogu dati lovu samo kad počne free agency u martu 2019

Miljeni opet moram da se samocitiram. :( Ja sam mislio da ti do sada nesto znas o NFL.
Pregovori u ovom momentu znace pregovore za sledecu sezonu sa timom koji moze ali ne mora biti Pittsburgh. Valjda si skontao da je verbalni dogovor o dugorocnom dilu dio potencijalnog trejd scenaria koji si toliko spominjao. Hoce li on da rizikuje povredu je pitanje za njega, legitimno je da odluci, muski je da kaze.
Bas me interesuje koliko ce GMova jakih franszia da ucestvuje u biding war za njegovih 60mil garantovano poslije ove sage?   :hm: Pack? Pats? Broncos?


Ovo što ne možeš da skontaš ko tu koga jebe, zašto i kako ili što nećeš da skontaš ili se samo praviš blesav...ja sam ti probao pomoći ali ne sarađuješ pa ja više ne bih upirao.

Mislim da je svima jasno sta nas dvojica kontamo i sta ne kontamo. Na pomoci ti hvala, ne znam kako bih prezivio a bogme bi i forum kao zajednica bio ugrozen bez tvojih interpretacija o naproduktivinijem igracu u istoriji lige i nesposbonosti front officea jedne od najboljih i najtrofenijih NFL fransiza. Zato putuj igumane i ne pitaj za manastir.  :1: :1: :1:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #566 on: October 06, 2018, 08:24:07 pm »
Packersi nisu zainteresovani bez obzira na kurcšlus. U obzir dolaze samo RB sa rookie ugovorom. :)

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #567 on: October 06, 2018, 09:32:23 pm »
Packersi nisu zainteresovani bez obzira na kurcšlus. U obzir dolaze samo RB sa rookie ugovorom. :)
Packersima treba RB kao sto je bio Lejsi. Treba im power run, sirova snaga, neko ko ce da dovuce 8th man u box i da rastereti passing lines za Rodzersa i brata Dzeronima. Ne trebaju im ovi leptirici sto skakucu levo desno.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #568 on: October 07, 2018, 08:39:10 pm »
Mozda Conner nije Bell i verovatno nikada nece ni biti, ali koliko vidim on je prilicno dobar.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #569 on: October 07, 2018, 08:59:32 pm »
Кад трчи иза моћног Рамон Фостера  :P

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #570 on: October 07, 2018, 09:20:08 pm »
Mozda Conner nije Bell i verovatno nikada nece ni biti, ali koliko vidim on je prilicno dobar.
Al ajde ti to miljenom objasni. 🤣

PS Ove kazne su katastrofa. Od kad pamtim ne sjecam se da su Steelrsi vodili ligu u kaznama.   :palm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #571 on: October 08, 2018, 02:35:49 pm »
Cestitke na Dodikovoj pobedi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #572 on: October 08, 2018, 03:28:49 pm »
Cestitke na Dodikovoj pobedi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fala brt! I ti docekao. Srblji ne mogu bez Vozda. Isto sa obe strane Drine.  :palm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #573 on: October 08, 2018, 03:34:48 pm »
Poginjanje u nedelju ?
Rekao bih DA  :kafa:
Dobra procjena.  :worthy:

Salu na stranu bilo je blize nego sto bi se moglo zakljuciti iz rezultata. Steelersi i dalje vanilla, danas razlika jedna bomba na AB i def TD poslije Matijeve pocetnicke greske.
Big Ben par glupavih gresaka, forsiranje AB vec postaje tragikomicno. Jedino sto je valjalo je bio pass rush i Conner.

Divizija se max komplikuje sto mozda i nije lose. Svaka sledeca tekma u diviziji moze da bude prelomna za PO.  :brusli:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #574 on: October 08, 2018, 03:44:49 pm »
Uopste nisi realan.
Defense Stilersa je zlostavljala OL I Rajana ceo dan, plus, ground game su zaustavili u potpunosti. Koliko je do playcalling a koliko je kvalitet ne znam ali nije bilo blizu iz mog ugla. Pit je imao Connera koji je izdivljao I onda se I Ben dozvao pameti, dok defense Falcona ne moze da zaustavi krv iz nosa a kamoli NFL napad.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #575 on: October 08, 2018, 09:04:18 pm »
Ma to ti kazem. Drzali su se do sredine 3 cetvrtine sa takvom odbranom. Da nije bilo tolike gomile promasenih teklova i def tda bilo bi cupavo. No nije ni bitno. Pravi test sledece sedmice sa Niksinim napaljenicima. Red Rifle poceo pustati muda.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #576 on: October 08, 2018, 10:21:32 pm »
Koner neće izdržati do Tenksgivinga ovim tempom.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #577 on: October 08, 2018, 10:22:16 pm »
Nije se iznojio sinoc

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #578 on: October 15, 2018, 07:16:24 pm »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #579 on: October 18, 2018, 09:29:12 am »
https://twitter.com/twitter/statuses/1052624251780521984

Najgori guard lige. OL koja ne valja kurcu bez "najproduktivnijeg igraca u istoriji lige".  :zvizdanje: :zvizdanje: :zvizdanje:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #580 on: October 20, 2018, 09:59:27 pm »

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #581 on: October 22, 2018, 11:43:08 am »
Wow falconsi medju elitnim def fronts
Lel

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #582 on: October 22, 2018, 01:09:46 pm »
Wow falconsi medju elitnim def fronts
Lel
Ko kaze da su elitni? Pise samo da guraju 8 likova u box.  :A :A :A
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #583 on: October 22, 2018, 01:16:55 pm »
Jes u pravu si, permutovao sam...nego nema omiljenceta da kaze kako je to sve BS :A

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #584 on: October 23, 2018, 12:10:41 am »
Da cujemo sta ima da kaze omiljeni...


Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #585 on: October 23, 2018, 12:26:54 am »
moj brat LeVeon i ja možemo samo da poručimo da očekujemo 50-60 miliona u martu
crkni sirotinjo

https://www.statmuse.com/questions/282a0b48-a490-4179-8a29-750e0b87f18e1


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #586 on: October 28, 2018, 08:21:23 pm »
Verujem da fejvoritov brat LeVeon Bell ni u snu nije sanjao da ce Conner biti ovako dobar.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #587 on: October 28, 2018, 09:28:49 pm »
Kao Vili Parker nekada.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #588 on: October 29, 2018, 12:08:30 am »
Ako uzmu Bela nazad onda su stvarno budale. I pri tom mu daju milijardu dolara koliko trazi.

https://twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1056669436675903488

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #589 on: October 29, 2018, 02:18:18 pm »
Ako uzmu Bela nazad onda su stvarno budale. I pri tom mu daju milijardu dolara koliko trazi.

https://twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1056669436675903488
Bell je svoje u Pit zavrsio. Mene sada stvarno interesuje ko ce da mu da taj mega ugovor nakon ovoga. Znaci ono GM koji vidi da je lik u stanju da tjera svoje/ostavi pare na stolu/zajebe ekipu ce da ga pozeli u timu?

PS Conner je dobar igrac. Ali se tek sada vidi koliko produkcije donosi sistem, AB, OL, Big Ben. Vjerovatno pola RB u ligi bi moglo da ima uporedive brojke kad bi bili u istoj situaciji.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #590 on: October 29, 2018, 02:53:02 pm »
Nek ga uzmu Raidersi.
Imaju ionako 100 pickova u narednih par godina, a nijednog krštenog igrača u rosteru. :kafa:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #591 on: October 29, 2018, 03:06:15 pm »
Nek ga uzmu Raidersi.
Imaju ionako 100 pickova u narednih par godina, a nijednog krštenog igrača u rosteru. :kafa:
Gruden nece da plati krstene igrace kao Macka a da plati ovoga?  :hm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #592 on: October 29, 2018, 05:25:03 pm »
Raidersi tankuju da bi navijači iz Oaklanda mogli što lakše da prebole odlazak a skupljaju pickove da bi mogli što lakše napraviti talentovanu ekipu i prodati što više ulaznica u Vegasu.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #593 on: October 29, 2018, 05:33:00 pm »
^kolko Otisara nema veze sa mozgom  :bigfunny:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #594 on: November 06, 2018, 01:07:33 am »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu