Author Topic: Blitzburgh Steelers  (Read 167942 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #385 on: January 14, 2016, 02:16:07 pm »
Pa vama i treba da odbrana drzi 20 a napad 15. Za ostalo ce se pussy pobrinuti  :mr.green: :mr.green: :mr.green:

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #386 on: January 14, 2016, 02:23:15 pm »
Mislim da je on ispucao svoje 4+ TO utakmice za ovu (i svaku drugu) sezonu. Osim toga kamene ruke Blakea i Michela ne mogu da pokupe intove cak i da ih baci.  :palm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #387 on: January 14, 2016, 02:25:52 pm »
Covek je pauzirao par utakmica da bi se psihicki spremio. Imaj malo vere u njega  :evil: :evil: :evil:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #388 on: January 14, 2016, 05:01:20 pm »
Jedina šansa za vikend vam je da odbrana Denvera debelo podbaci, a da vaša izdivlja. Nije nemoguće, daleko od toga. Biće žestoka utakmica, a ukoliko se uđe u egal završnicu, mislim da ste u prednosti.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #389 on: January 14, 2016, 05:35:36 pm »
Mislim da je on ispucao svoje 4+ TO utakmice za ovu (i svaku drugu) sezonu. Osim toga kamene ruke Blakea i Michela ne mogu da pokupe intove cak i da ih baci.  :palm:

Не знам зашто, али Блејк и Мичел ми и даље не иду на живце. Контам да је неки сличан трип као са Звездиним бековима у фудбалу...кад ти на тој позицији играју Анђелковић, Пантић, Игњатијевић... онда будеш задовољан играчем као што је рецимо Микић који јесте лош, али макар ти не једе живце сваки пут кад такне лопту. Кад се сетим Кортез Алена и завршнице каријере Ајка Тејлора ова двојица коју си споменуо су ми макар психички подношљиви иако нас убише ове сезоне. Само су Џајантси и Њу Орлеанс дозволили више јарди пасом ове сезоне. 

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #390 on: January 15, 2016, 03:52:38 pm »
Antonio Brown ne igra protiv Denvera.

Još ga je budaletina Adam Jones optužio da lažira povredu. 

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #391 on: January 15, 2016, 06:33:10 pm »
Jel igra Joey Porter?

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #392 on: January 15, 2016, 06:48:00 pm »
I njega ste povredili

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #393 on: January 18, 2016, 08:13:54 am »
Odbrana ce drzati oko 20 kao i cijele sezone ali napad ne znam kako moze preko 15.
:kafa:

Sa Antonijem bi ih oduvali. :facts:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #394 on: February 21, 2016, 05:16:18 pm »
Хииииит оде у пензију  :(

Доста занимљивих тајт ендова има шансу да постану слободни агенти, али не би ме чудило да први пик на драфту буде потрошен на ту позицију иако је секондари апсолутни приоритет. Само Кварлес из ГБ да не дође  :palm:

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #395 on: February 21, 2016, 07:01:21 pm »
Što da draftujete kad imate Jesse Jamesa.  :D  Bolje da dovedete nekog veterana. Ima dobrih igrača ove godine da se zakrpi rupa na par sezona.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #396 on: February 21, 2016, 07:45:19 pm »
Па ја бих и волео да буде управо тако, али кажем да ме не би чудило да буде другачије  ;)

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #397 on: September 19, 2016, 12:16:53 pm »
2-0 igra nije nesto impresivna ali moglo bi biti bolje kada se vrate Bell i Weaton u napadu. Mozda i pass rush da proradi pa da odbrana lici na nesto.

Jedino sto mi se ne svidja je neka mlaka atmosfera na terenu. Previse letargicno, previse sporo u vecini slucajeva. Valjda ce biti bolje.  :kafa:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #398 on: December 12, 2016, 12:12:21 pm »


L.Bell 296 apy 3TD.

 :worthy: :worthy: :worthy:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #399 on: December 26, 2016, 02:39:24 pm »

E tako osvaja AFC North!  :rock:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #400 on: December 26, 2016, 03:21:24 pm »
Kaze Niksa gubava divizija  :P

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #401 on: December 27, 2016, 08:13:04 am »
Kaze Niksa gubava divizija  :P
Sta on zna.  :smile3:

Evo cak je i Klivlend muceni poceo da pobjedjuje. :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #402 on: January 16, 2017, 08:25:51 am »

FG: 6/6 (22, 38, 36, 45, 43, 43)  :worthy: :worthy: :worthy:

Da se spremi Palpatine i Zla Imperija!  :brusli:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #403 on: January 16, 2017, 07:09:02 pm »

FG: 6/6 (22, 38, 36, 45, 43, 43)  :worthy: :worthy: :worthy:



The Chiefs had 227 total yards of offense.

Chris Boswell made 227 total yards of field goals on his 6 kicks.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #404 on: January 16, 2017, 09:50:19 pm »
Опако делује ова екипа, први пут после ко зна колико година чак и секондари делује солидно. Страх ме је и да замислим какав би напад био да Брајант није суспенЗован. Чини се да је ово најкомплетнији тим од оних који су ушли у плеј оф, али наравно велико је питање да ли ће то бити довољно за пролазак у Супербол. Да је на другој страни било који други тим, контам да бих натрпао озбиљне паре на двојку...против ових у плеј офу треба бити баш сурови оптимиста па ставити више од неке симболичне цифре  :facts:.

Иако је одиграо скроз солидно у децембру, највећи страх ме је од корнербека Бернса. Нервира ме малтене од момента кад сам га видео па вероватно више него што би требало обраћам пажњу на дебилизме које прави с времена на време.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #405 on: January 16, 2017, 09:55:54 pm »
O cemu ti pricas covece?  :blink:

Imam veliki respect za PIT, ali daj malo realnosti.  :huh:
Mislim 6 fg bez ijednog TD i ti pricas o fenomenalnoj ekipi.
KC odigrao najgoru utakmicu sezone, a vi niste uspeli da poentirate.  :huh:

Чини се да је ово најкомплетнији тим од оних који су ушли у плеј оф

Jebes ga sada...

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #406 on: January 17, 2017, 08:56:09 am »
Mislim 6 fg bez ijednog TD i ti pricas o fenomenalnoj ekipi.
KC odigrao najgoru utakmicu sezone, a vi niste uspeli da poentirate.  :huh:
Daleko od toga da mislim da je najbolja ali ekipa jeste fenomenala. Pogtovo poredeci sa bolnicama koje smo imali u januaru prethodnih seozna.
Ekipa ofanzivno odlino funkcionise. Cak i na ovoj utakmici su odlicno pomjerali loptu i uzeli dosta yardi ali su napravili par gresaka u EZ i odbrana KC (za koju mislim da je bila najbolja uz Hou u PO) je odigrala na vrhuncu svojih mogucnosti.
Ajmo par pitanja o fantastacinosti=nefantastasticnosti timova posto vidim da se rastapas oko GB i ATL. :)
Od preostale 4 ekipe u PO.
Ko ima najbolji ofanzivni core (QB-WR-RB)?
Koja je najbolja OL?
Koja je najbolja odbrana ostala?
Ko ima najvise iskustva u PO?

Fantastican je to tim, ne kazem da ce da pobijedi Patse niti da osvoji SB ali sto ti kazes daj malo realnosti.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #407 on: January 17, 2017, 01:48:51 pm »
Qb-wr-rb je vasa
OL definitivno sirasa
Odbrane su sve slicne
Najvise iskustva Tomica

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #408 on: January 17, 2017, 02:37:39 pm »
Qb-wr-rb je vasa Ispravno
OL definitivno sirasa Pogresno, ajmo malo istrazivanja o rejtingu, broju sekova, pritisaka i jardi trcanjem.
Odbrane su sve slicne Opet pogresno, NE pa PIT.
Najvise iskustva Tomica Ispravno ali mislim da je Big Benov iskustvo priblizno i da nece biti faktor u matchup.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #409 on: January 17, 2017, 03:28:13 pm »
Ti poredis tomicu sa skorom od 23:9 i Bena sa 13:6
Isto tako mozes da kazes da u zadnje cetiri godine Rodja ima skor 3:4 a ben 1:2.
A za OL, vi imate Browna i Bell, ko trci i kome baca AR. Statistika ti daje da vidis sta oces, ali moras da imas od cega da podjes.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #410 on: January 17, 2017, 04:01:01 pm »
Ti poredis tomicu sa skorom od 23:9 i Bena sa 13:6
Isto tako mozes da kazes da u zadnje cetiri godine Rodja ima skor 3:4 a ben 1:2.
A za OL, vi imate Browna i Bell, ko trci i kome baca AR. Statistika ti daje da vidis sta oces, ali moras da imas od cega da podjes.
Naravno da poredim. Mislim da svaki QB koji prebaci 15 PO utakmica ima predosnost u iskustvu u odnosu na one koji su odigrali ispod 5. Tomica i Big Ben imaju dovoljno Po iskustva da tvrdim da to nece biti faktor u utakmici. U varijantama da npr igraju protiv Matty Icea iskustvo u PO bi bilo faktor.

Jbg za procjenu kvaliteta OL ako ne koristimo nikakav statisticki pokazatelj idemo u polje licnog afiniteta. Ne znam na osnovu cega konstatacija da je OL GB "definitivno" bolji. Ja sam na osnovu nekih statistika i gledanja utakmica procijenio ovako, daj mi slobodno neki argument da promjenim misljenje (GB sam mozda 2 puta ove sezone gledao, mozda sam nesto bitno propustio ali ne vjerujem). Npr spominjes da nije isto sto iza linije trci Bell ili kada se baca ABu a ne uzimas u obzir da Belova "strpljiva" trcanja stavljaju ogroman pritisak na OL je se na svom bloku mora ostati mnogo duze nego kada iza tebe trci neki one cut burner. O kvalitetu OL govori i produkcija D.Williamsa u zadnjim sezonama, covjek kada udje rastura a pokupljen je sa ulice poslije otkaza.
Mislim da su linije uporedive u pass protection ali da je u runu PIT za klasu bolji.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #411 on: January 17, 2017, 05:06:32 pm »
Isto tako i AR ima 15 utakmica a posto je on u zadnjih par godina cesce u PO nego Ben, onda bi moglo da se kaze da ima bolje iskustvo nego on. Ali u sustini, svi imaju vise od 3 utakmice sto je jedino bitno.
A OL se pravi prema preferencijama trkaca, ili se trkac prilagodjava OL. Vasa je pravljena da Bell moze da trci iza nje. Mozda je lakse napraviti OL za power shemu, ali ne mogu svi linemani da igraju svaku shemu. GB je pravljena za power beka koga vise nema. Sad imas konvertovanog WR i sutnutog RB.
A kada imas jednodimenzionalnu igru onda se obrana koncentrise na cover i pass rush. Tu vi imate Browna koji je bio u konkurenciji za MVP, Bella koji je odlican space igrac. A GB ima sta?
Dakle imate odlicnu igru trcanjem koja skida pritisak sa pass igre u kojoj imate odlicne igrace. GB ima samo pass deff koji treba da obezbedi vreme da se neko oslobodi da bi AR mogao da mu baci loptu. I to rade najbolje u ligi.
Na kraju vi ste dali 6 fg, oni 4 td i dva fg.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #412 on: January 17, 2017, 05:30:13 pm »
Ko ima najbolji ofanzivni core (QB-WR-RB)?

Jeste, to je Pittsburgh. Ali, tu ima jedno veliko ALI.

Najslabiji deo te trojke je QB što je veliki nedostatak u današnjoj NFL. Čak bih rekao da je on najslabiji QB trenutno od četvorice preostalih.

Ryan je imao konstatno solidnu sezonu.
Brady je možda bio i bolji u periodu u kom je igrao.
Rodgers je počeo slabo za njegove standarde ali u poslednja dva meseca je neprikosnoven.
A Ben? On je uglavnom bio dobar ali svako malo bi doveo Steelerse u problem sa nekim glupim potezom pa je on možda i najveći wild card u ekipi.

Da dodam. Ako pass rush Patriotsa bude mrtav kao protiv Texansa onda će Steelersi bez problema da se prošetaju do SB.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #413 on: January 17, 2017, 07:18:12 pm »
Pass rush protiv Hjustona nije potreban jer je Brok kreten koji nema pojima i taktika je bila da se zatvori trcanje i stvori situacija da sto cesce baca...
Istina je da nam je pass rush ponekad bezopasan...

Poslato pomocu TT


Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #414 on: January 17, 2017, 09:18:20 pm »
O cemu ti pricas covece?  :blink:

Imam veliki respect za PIT, ali daj malo realnosti.  :huh:
Mislim 6 fg bez ijednog TD i ti pricas o fenomenalnoj ekipi.
KC odigrao najgoru utakmicu sezone, a vi niste uspeli da poentirate.  :huh:

Jebes ga sada...

Па причам о екипи, а не о једној утакмици, али ај кад си већ кренуо можемо и о томе. То је једно од најтежих гостовања, Канзас је пре ове утакмице имао серију (није ме мрзело да рачунам) 23-5 кад су победе и порази у питању и то у дивизији која је ове сезоне била најјача у лиги, а имали су тону повреда јако битних играча у току сезоне. Не знам шта ти значи ово за `најгору утакмицу` -  тим који успе да спречи Питсбург (са Беном) да постигне ТД свакако није лоше играо одбрану, а то што су лош учинак у нападу имали је ваљда `мало` кумовала и одбрана Питсбурга која сад већ традиционално игра боље како сезона улази у завршницу. Повампирили су се и играчи који су деловали као тотални дегени пре неколико месеци.

Нисам написао да је тим најјачи, него `најкомплетнији` односно да мислим да је тим са најмање рупа од оних што су ушли у плеј оф и ако нисам у праву то не значи да сам толико далеко од истине како би се закључило из твог поста. Немој мислити да сам ложана, заправо углавном имам горе мишљење о тимовима за које навијам него што је реално стање  :).Сложио бих се са Старом да је Бен вероватно најмање добар од  четворице, али сви су добри и од сваког се може очекивати да сам реши утакмицу.  Прошле сезоне је један фамбл одлучио о томе да ли ће Питсбург без Бела, Брауна и са полураспаднутим Беном избацити будућег шампиона, а сад су поред те тројице закрпљене и рупе у секондарију које су урнисале тим.

Чисто да се оградим, све ово наравно не значи да следећи викенд неће бити негде 30 разлике за Њу Ингланд  :mr.green:  Да су Брејди и Бил у Кливленду не би имало смисла потцењивати их, а камоли након оваквог учинка у сезони. Додуше имали су мало тежи распоред од смедеревских Бедема  :A

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #415 on: January 17, 2017, 09:24:24 pm »
Ajmo par pitanja o fantastacinosti=nefantastasticnosti timova posto vidim da se rastapas oko GB i ATL. :)
Od preostale 4 ekipe u PO.
Ko ima najbolji ofanzivni core (QB-WR-RB)?
Koja je najbolja OL?
Koja je najbolja odbrana ostala?
Ko ima najvise iskustva u PO?

Fantastican je to tim, ne kazem da ce da pobijedi Patse niti da osvoji SB ali sto ti kazes daj malo realnosti.
Cim se ne restapam oko PIT odma gresim.   :A
Prvo, nisam mislio generalno da je PIT losa ekipa, vec konkretno na tu utakmicu i cinjenicu da je malo bzvz da posle onakve utakmice neko napise da je to najkompletniji tim od preostalih u playoffu.
Kao sto rekoh, za PIT imam veliki respekt, sigurno da je u pitanju jedna od najboljih fransiza NFL-a, nema se tu sta osporiti, ali eto, imam i neke zamerke.  :)
Mislim, svako ima pravo na svoje misljenje, ali i svako ima pravo da kaze ako mu se nesto ne svidja.  :)

Dakle,
1. Ko ima najbolji ofanzivni core (QB-WR-RB)?
Definitivno PIT, ali samo po imenima. Moje misljenje je da trenutno najbolji combo ima ATL. Ryan + JJ + Freeman/Colleman.
Starr je vec izneo misljenje, sa kojim se i ja slazem, da je Ben trenutno u najlosijoj formi. A u danasnjoj QB driven league, ako QB nije na nivou sve ostalo pada u vodu.
Osim ako u ekipi nemas AP-a od pre par godina.

2. Koja je najbolja OL?
Ovo je tesko pitanje i vise je stvar licnog afiniteta, jer su sve cetiri preostale OL na PFF top 10 listi.
PIT definitivno ima elitnu OL, nema tu sta da se zameri, ali i Atlanta ima fantasticnu OL i najvecim delom je upravo ona i zasluzna za MVP titulu za koju Ryan konkurise. Zapravo, najveci napredak Falconsa u odnosu na proslu godinu je upravo odlicna igra OL.
Za OL Packersa isto bi bilo glupo da kazemo da nije elitna. PFF ih vodi kao the league’s best pass-blocking unit, sigurno ne bez razloga.
OL Patriotsa je ovde mozda i najslabija, ali ipak daju Brejdiju dovoljno vremena i zastite da ne mora da mrda iz pocketa.
U svakom slucaju, nemojmo biti smesni i zanositi se statistikama koje NEP pokazuju kao najslabije.
BB je to.

3. Koja je najbolja odbrana ostala?
I ovo je tesko pitanje, a verujem da je tvoje misljenje da Packersi sigurno nisu najbolji.  :D
A tesko je pitanje jer ni jedna odbrana trenutno ne igra na vrhunskom nivou.
PFF je recimo rangirao GB Front seven na 9. mesto. Svi ostali su izvan Top 10: PIT 16., NEP 18. a ATL tek 24. Pri tome najbolji DEF igrac PIT ima 38 godina.
Sto se tice secondaryja, tu je sve obrnuto i Packersi su ubedljivo najgori sa svojim rezervama.
SUS, reklo bi se da ne mozemo sa sigurnoscu tvrditi koja DEF je najbolja, ali PIT je blizu tome da ima najbolju odbranu overall. Ali ne odskace od ostalih za tri koplja.

4. Ko ima najvise iskustva u PO?
Ovo ti je pitanje totalno bzvz, pa ga necu ni komentarisati.  ;)

Da zakljucim.
Najvece sanse za osvajanje SB, po meni, ima NEP.
Za PIT je veliko pitanje kako ce igrati Ben, za GBP je pitanje moze li se bez run gamea i sa onakvim secondaryjem uzeti SB, a za Falconse je najveci problem da se snadju u situaciji u koju su upali. Pri tome mislim na sansu da udju i osvoje SB.
Za NEP, cini se iz skorije istorije, nikada nema nikakvih problema. BB od govana pitu pravi, milion puta je to dokazao. Dovoljan mu je Brady, a ostali ce se uklopiti.
Licno, u slucaju da GB ode u Superbowl, vise bih voleo da igraju protiv PIT nego protiv Patriotsa.

Ako mene pitas, BB je upravo onaj tegic na vagi koji moze da pretegne na stranu sampiona.
Covek je genije i ni jedan HC u ligi mu nije ni do kolena.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #416 on: January 17, 2017, 09:52:09 pm »
Ako je odbrana Picburga kumovala onolikim ispuštenim loptama u čistim situacijama (bajanjem, kletvama, ili nečim trećim), onda ih se treba ozbiljno uplašiti.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #417 on: January 23, 2017, 07:53:05 pm »
Bez Bela su grupa gradjana.  :palm:
Vrhunsku ekipu nikada neces pobjediti bez vrhunskog pass rusha. Cinjenica da je 39togodisnji Deebo Harrison daleko najbolji rusher na terenu sve govori.
Ipak solidna seozona, neke super partije (Ravens, Giants, Cowgirls, prva protiv Chifsa). Ide offseason sa mnogo pitanja. Bell, Brown, Villanueva, Timmons, Bryant... Par dobrih pikova i par dobrih FA i ne vidim razlog da ne ponove/poprave rezultat iz ove sezone.

Go Steelers!  :cheer:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #418 on: February 28, 2017, 08:23:40 am »
http://www.steelersdepot.com/2017/02/schefter-steelers-brown-reach-long-term-deal/
Ocekivano, opravdano, logicno. AB je masina, samo zdravlje da ga posluzi i zaradice svaki dolar iz ovog ugovora.

Ajmo sada Bell i Tuitt! Ostalo samo za minimum. :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #419 on: March 10, 2017, 09:47:18 pm »
Potpisali Lendrija Džonsa, pustili Timonsa. Još jedan u nizu genijalnih prelaznih rokova...