Author Topic: Blitzburgh Steelers  (Read 160169 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #315 on: November 14, 2014, 08:23:16 am »
Ja bih rekao da je Trestman ozbiljan lik.
A na osnovu cega? CFL titule?
Tim bez identiteta, konstantno sa problemima u odbrani, ocajno ofazinvno planiranje sa odlicnim ofanzivnim talentom(Cuntler or no Cuntler), slab draft a ni FA nije bolji.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #316 on: November 14, 2014, 10:26:39 am »
Ej pazi sta pricas!  :angry:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #317 on: November 15, 2014, 01:41:42 pm »
Da, jbt-bas bi mogao u Atlantu. :w00t:
Pa debeli je bio kandifat sa Majk Smithom onomad...nista me tu ne bi iznenadilo

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #318 on: December 21, 2014, 10:05:03 pm »
Opponents set for 2014 NFL season
Pittsburgh Steelers

Home: Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Houston Texans, Indianapolis Colts, Kansas City Chiefs, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers

Away: Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, New York Jets, Atlanta Falcons, Carolina Panthers

JEBACE VAS MISA TUMBAS!!!

SU :spam: MATERINU!!!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #319 on: December 22, 2014, 08:30:03 am »
Mlako na obe strane ali se makar pise W i plasman u PO.
I pored 6 sekova i konstantnog pritiska secondary puca pred vrsnim paserom kakav je aleksa. :dumrem:
Sa ovim DBovima ce nas isjeci pejton ili brjediska.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #320 on: December 29, 2014, 05:33:29 am »
KINGS OF THE NORTH!!!

Mada realno bi vrlo rado menjao ovu pobedu da Bell bude dobro... Odbrana objasnila!

HERE WE GO!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #321 on: December 29, 2014, 08:25:00 am »
http://www.steelersdepot.com/2014/12/tomlin-says-bells-hyper-extended-knee-appears-fine-structurally/

Valjda ce biti OK. Bez njega smo donji. :dumrem:

Ima li ista ljepse od Crowbar bowla na pocetku plejofa?  :football: :football: :football:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #322 on: December 29, 2014, 03:34:03 pm »
Bez Bella ste totalno jednodimenzionalni u napadu. Strašan igrač. Archer nažalost nema šta da traži na terenu. Onaj INT Big Bena je njegov propust, oduvao ga je igrač sinsinatija.

Offline Steelers

  • Rookie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #323 on: December 29, 2014, 04:27:21 pm »
Bez Bella ste totalno jednodimenzionalni u napadu. Strašan igrač. Archer nažalost nema šta da traži na terenu. Onaj INT Big Bena je njegov propust, oduvao ga je igrač sinsinatija.

Ukoliko si gledao preseason Arčer je perfektno odigrao utakmice. Takođe bio je najbrži na combine. Itekako je pogodak sa drafta pored Shaziera. Jedini problem je što je malo igrao tokom regularne sezone.

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #324 on: December 29, 2014, 04:46:02 pm »
Džaba ta brzina kada mu je pass protection nikakav. On može da posluži kao gadget u nekim situacijama ali ne kao ozbiljna opcija u napadu.

Videćemo za par godina šta će biti od njega ali sada mi ne izgleda kao neko ko je spreman za ozbiljniju ulogu.

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #325 on: December 29, 2014, 05:02:54 pm »
Archer je trenutno one trick pony, jedino moze nesto da napravi na kratkom dodavanju uz par blokova. Na trcanju je ko muva bez glave, samo se zabija u ljude bez trunke strpljenja da se blokovi razviju, a od onolickog coveka i ne mozes da ocekujes pass protect...

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #326 on: December 30, 2014, 04:28:10 pm »
Protivnici u 2015:

Quote
Home: Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Denver Broncos, Oakland Raiders, Indianapolis Colts, Arizona Cardinals, San Francisco 49ers

Away: Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Kansas City Chiefs, San Diego Chargers, New England Patriots, St. Louis Rams, Seattle Seahawks

 :ohmy:

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #327 on: December 30, 2014, 05:39:44 pm »
Nista od PO dogodine,jbga

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #328 on: December 30, 2014, 06:43:32 pm »
Nemojte da padate... Od nas ga duvate al imate 2 tekme sa djetsima...  :lol:

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #329 on: December 30, 2014, 08:43:56 pm »
Quote
Pittsburgh Steelers have signed RB Ben Tate and released WR Justin Brown.

Dobar pokazatelj koliko ce Bell biti spreman za subotu...  :wall:

Offline Steelers

  • Rookie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #330 on: December 31, 2014, 12:06:31 am »
Quote
Pittsburgh Steelers have signed RB Ben Tate and released WR Justin Brown.


Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #331 on: December 31, 2014, 08:36:57 am »
AAAaaaaaaaaaaaaaa jbg! :dumrem:

Znaci vjerovatno je Haris prva opcija. Od Archera jos nema koristi na RB.
Ja bih radije dao neka nosenja FB Johnsonu nego bilo kom od ovih indijanaca. :football:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #332 on: January 04, 2015, 04:49:07 pm »
Kratka analiza meca: JEBEM TI ZIVOT!!! :rant:

Cestitke svrakama.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #333 on: January 04, 2015, 07:20:52 pm »
Kratka analiza meca: Prodajte bubrege ali dovedite  Hjustona!

Objektivno smo bili bolji tim. Sramota je izgubiti PO utakmicu na kaznama i nedostatku muda u RZ. :(
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #334 on: January 05, 2015, 02:07:16 am »
imate mnogo isluženih igrača sa masnim ugovorima..ako im se nezahvalite ..najebali ste sledećih par godina..

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #335 on: January 05, 2015, 08:23:53 am »
Sem Polamalua ko?

Bice jedno dobro i zdravo ciscenje kuce. Novi ugovori za Big Bena i Ironheada Jr, pedala za Worildsa, Cam Thomasa, Moorea, Kiesela,Corteza i Polamalua sto otvara cap za premium FA pass  rushera i draft za dobrog kornera.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline pacPo

  • Starter
  • **
  • Posts: 195
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #336 on: January 05, 2015, 02:54:54 pm »
Sem Polamalua ko?

Bice jedno dobro i zdravo ciscenje kuce. Novi ugovori za Big Bena i Ironheada Jr, pedala za Worildsa, Cam Thomasa, Moorea, Kiesela,Corteza i Polamalua sto otvara cap za premium FA pass  rushera i draft za dobrog kornera.



Ali poznavajuci nasu filozofiju okusacemo srecu  sa undrafted prospektima...

Offline Steelers

  • Rookie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #337 on: January 05, 2015, 03:52:10 pm »
Novi ugovori za Big Bena i Ironheada Jr, pedala za Worildsa, Cam Thomasa, Moorea, Kiesela,Corteza i Polamalua sto otvara cap za premium FA pass  rushera i draft za dobrog kornera.
Polamalua su unistile povrede ove godine, ali ocekujem njegov povratak. Ironija je da su Kajzel i Harison bili stubovi odbrane ove sezone. To su te starije nasledjene draft generacije, a kada veterani odu nema ko da ih nasledi. Tomlin ne zna da draftuje.

Nama trebaju oba kornera. Nije mi jasno sto nismo draftovali CB prosle god, osim one vucibatine sto je u practice squad. Treba nam i sejfti jer je Majk Micel propalitet. Znaci citav secondary je problem. A tek onda na red dolazi OL i DL.

Sve u svemu Big Ben, Antonio i Bel su nam prakticno nosili tim i zbog njih mi je krivo sto nismo napravili nesto vise, jer ce biti veoma tesko da se ponovo poklopi dobra forma sve trojice u narednoj sezoni.

« Last Edit: January 05, 2015, 03:56:57 pm by Steelers »

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #338 on: January 05, 2015, 06:28:14 pm »
Ne znam za Steelerse ali u većini drugih timova za draft i sklapanje tima je zadužen GM a ne trener. :)

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #339 on: January 05, 2015, 06:33:36 pm »
Nije se gledao "draft day" :)

Offline Steelers

  • Rookie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #340 on: January 05, 2015, 07:19:45 pm »
Ne znam za Steelerse ali u većini drugih timova za draft i sklapanje tima je zadužen GM a ne trener. :)

mi smo staromodni :D

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #341 on: January 05, 2015, 07:51:47 pm »
Ne znam za Steelerse ali u većini drugih timova za draft i sklapanje tima je zadužen GM a ne trener. :)

Zasto je to tako ostace misterija. Pocev od pitanja logike, zasto bi bilo ko drugi a ne trener donosio odluke o igrackom kadru? Primera radi ja sam HC i mislim da kao 1st roundera treba uzeti OT npr, i onda se nadje neka budalesina od GMa koja bira kako mu se cefne i ja kao HC moram da trpim njegove brljotine.

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #342 on: January 05, 2015, 08:08:21 pm »
Zasto je to tako ostace misterija. Pocev od pitanja logike, zasto bi bilo ko drugi a ne trener donosio odluke o igrackom kadru? Primera radi ja sam HC i mislim da kao 1st roundera treba uzeti OT npr, i onda se nadje neka budalesina od GMa koja bira kako mu se cefne i ja kao HC moram da trpim njegove brljotine.

Totalno različite profesije. Ako je neko majstor da uklopi igrače koje ima u dobru ekipu ne mora da znači da je dobar za procenjivanje talenata. Nije slučajnost to što je izuzetno retka pojava u timskim sportovima da jedan čovek obavlja trenersku i menadžersku funkciju.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #343 on: January 05, 2015, 10:57:47 pm »
Polamalua su unistile povrede ove godine, ali ocekujem njegov povratak. Ironija je da su Kajzel i Harison bili stubovi odbrane ove sezone. To su te starije nasledjene draft generacije, a kada veterani odu nema ko da ih nasledi. Tomlin ne zna da draftuje.

Nama trebaju oba kornera. Nije mi jasno sto nismo draftovali CB prosle god, osim one vucibatine sto je u practice squad. Treba nam i sejfti jer je Majk Micel propalitet. Znaci citav secondary je problem. A tek onda na red dolazi OL i DL.

Sve u svemu Big Ben, Antonio i Bel su nam prakticno nosili tim i zbog njih mi je krivo sto nismo napravili nesto vise, jer ce biti veoma tesko da se ponovo poklopi dobra forma sve trojice u narednoj sezoni.
Nama treba pass rush. Za novu DB jedinicu trebaju godine, i ovi invalidi bi se mogli sakriti iza dobrog front 7. Nisu Ike i Gay bili bolji korneri kada se osavajao SB ali su igrali iza zvjerskih Smitha, Big Snacka, Farriora, Woodley i Deebo iz najboljih dana. Mi sada imamo Jonesa i Worildsa, jos malo bust i bust.

Pristojan sistemski CB se moze pokupiti sa ulice ako treba. Pass rusher ne. Ajde jednom da damo pare nekom kad vec ne znam razviti igraca.


mi smo staromodni :D

Ne znam otkad pratis Steelerse ali nama igrace draftuje GM Kevin Colbert uz konsultacije sa Tomlinom, LeBeauom i ostatkom trenera. Sto se tice capa i FA bitan je Omar Khan (imao vise ponuda da prezume GM pozicije).
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #344 on: January 05, 2015, 11:03:02 pm »
Totalno različite profesije. Ako je neko majstor da uklopi igrače koje ima u dobru ekipu ne mora da znači da je dobar za procenjivanje talenata. Nije slučajnost to što je izuzetno retka pojava u timskim sportovima da jedan čovek obavlja trenersku i menadžersku funkciju.
Nije draft posao jednog covjeka. Citavi timovi skauta cijele godine rade, plus agencije za pracenje igraca, plus agenti, plus mediji, plus marketing.
GM mozda u nekim slucajevima mora presjeci ali mnogo stabilnih fransiza ima BigBoard i njega se drze. Izumiru one man show kao Belicheet.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Steelers

  • Rookie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #345 on: January 06, 2015, 12:32:38 pm »
Ne znam otkad pratis Steelerse ali nama igrace draftuje GM Kevin Colbert uz konsultacije sa Tomlinom, LeBeauom i ostatkom trenera.
pa u principu pita se ali ipak ne toliko koliko kod ostalih timova... zasto to kazem, zato jer ako si gledao draftovane generacije Billa Cowhera, svaki se od njegovih pikova itekako isplatio, dok neki i dalje cine okusnicu tima. Tomlin je i osvojio SB zahvaljujuci nasledjenoj ekipi koju mu je Bil ostavio.

sta se desava, kad su se poceli povlako povlaciti stariji igraci i na red doslo da se vidi sta je Majk uzeo :dumrem: pogledaj samo pikove od dolaska Majka Tomlina na mesto HC.

Offline Steelers

  • Rookie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #346 on: January 11, 2015, 03:24:35 am »
LeBeau otisao :palm: , sad ce taman naci neku budalu od koordinatora a la odbrambeni Todd Haley i moze da se upotpuni trio fantastiko :dumrem:

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #347 on: January 11, 2015, 06:31:27 pm »
Ne. In house promotion!  Nesto sto su trebali uraditi prije 2 sezone. Nece ovo nista radikalno promijeniti. Ostaje koncept, ostaje personal, ostaju problemi. Moraju imati konstantan pritsak na QBa, moraju kreirati TO.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Steelers

  • Rookie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #348 on: January 11, 2015, 10:31:32 pm »
Nece ovo nista radikalno promijeniti. Ostaje koncept, ostaje personal, ostaju problemi. Moraju imati konstantan pritsak na QBa, moraju kreirati TO.

upravo tako, uzalud teraju legende kad u odbrani ostaju isti propaliteti

Offline Steelers

  • Rookie
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Blitzburgh Steelers
« Reply #349 on: February 01, 2015, 09:04:05 am »
Jerome Bettis elected to Pro Football Hall of Fame

jedan je the bus :worthy: