Ostalo > Dynasty League

Dynasty Historical Statistics

(1/10) > >>

Nidzge:
Rekordi vezani za kompletnu istoriju lige 2007-2023
Najvise titula: 4 -- Alcatraz Jackals
Najmanje titula: 0 -- Archesten United/Časovi ljubavi, FrozenTundraWarriors/Frozen Tundra Starrs, Sirmium Manitols/Karavukovo Poletarci/Fools and Horses  i Retired Pirates/Sexy Biznismens/V for ...
Najbolji prosecni overall ranking (racunajuci playoff, iskljucujuci consolation): 4.12 -- Alcatraz Jackals
Najgori prosecni overall ranking (racunajuci playoff, iskljucujuci consolation): 9.82 -- FrozenTundraWarriors/Frozen Tundra Starrs
Najvise pobeda u regularnom delu sezone: 133 -- Alcatraz Jackals
Najvise poraza u regularnom delu sezone: 144 -- FrozenTundraWarriors/Frozen Tundra Starrs
Najvise neresenih u regularnom delu sezone: 4 -- Tonyk 77ers
Najbolji procenat pobeda u regularnom delu sezone: 0.594 -- Alcatraz Jackals
Najgori procenat pobeda u regularnom delu sezone: 0.353 -- FrozenTundraWarriors/Frozen Tundra Starrs
Najvise postignutih poena u regularnom delu sezone: 31086 -- Uzice Broncos
Najmanje postignutih poena u regularnom delu sezone: 26336.5 -- FrozenTundraWarriors/Frozen Tundra Starrs
Najvise primljenih poena u regularnom delu sezone: 29378.5 -- Sirmium Manitols/Karavukovo Poletarci/Fools and Horses
Najmanje primljenih poena u regularnom delu sezone: 28502.5 -- Shelpas UTD
Najvise FA transakcija: 833 -- Alcatraz Jackals
Najmanje FA transakcija: 195 -- Boyler Brigade
Najvise Playoff ucesca: 15 -- Alcatraz Jackals
Najmanje Playoff ucesca: 2 -- FrozenTundraWarriors/Frozen Tundra Starrs
Najvise Playoff pobeda: 18 -- Alcatraz Jackals
Najmanje Playoff pobeda: 2 -- FrozenTundraWarriors/Frozen Tundra Starrs
Najvise Playoff poraza: 17 -- Alcatraz Jackals
Najmanje Playoff poraza: 2 -- FrozenTundraWarriors/Frozen Tundra Starrs
Najbolji procenat Playoff pobeda: 0.64 -- N Belgrade Straydogs
Najgori procenat Playoff pobeda: 0.3 -- Tonyk 77ers

Rekordi po sezoni
Najvise pobeda u regularnom delu sezone: 11 -- Uzice Broncos (2010 i 2017) i Alcatraz Jackals (2010), Pozega Eagles (2021)
Najmanje pobeda u regularnom delu sezone: 1 -- Fins fleet (2012)
Najvise postignutih poena u regularnom delu sezone: 2040.5 -- Uzice Broncos (2018)
Najmanje postignutih poena u regularnom delu sezone: 1369.5 -- Frozen Tundra Starrs (2017)
Najvise primljenih poena u regularnom delu sezone: 1977.5 -- V for ... (2021)
Najmanje primljenih poena u regularnom delu sezone: 1439.5 -- Uzice Broncos (2017)
Najvise FA transakcija: 80 -- Karavukovo Poletarci (2017)
Najmanje FA transakcija: 3 -- FrozenTundraWarriors (2013)


--- Quote from: Nidzge [original post] on January 02, 2016, 07:51:32 pm ---Kao sto sam pomenuo na ovogodisnjem draftu skupio sam relevantnu statistiku vezanu za dynasty ligu od nastanka pa do danas (recaunajuci i 2015. sezonu). Podatke sam uredio u tabele -- postoje statistike po timovima, a prvi sheet donosi overall statistiku. Na overall sheetu je i objasnjenje (u vidu komentara) sta koja kolona znaci, mada nije tesko zakljuciti iz samog imena  :)
Na overall sheetu sam malo i obojio najbolje/najlosije rezultate.

--- End quote ---

Old School:
Nisam stigao da uporedim sa mojom h2h statistikom, ali na prvi pogled vidim gresku: ja u ovom playoffu imam skor 1-1, ne 0-2.

Nidzge:
U pravu si. Ispravljeno. Sigurno se potkrala neka greska, tako da ako primetite javljajte.

tonyk:
eto saznah da sam na nuli :)

i da je pablo zbog jedne dobre statistike (pts against) vlasnik još 7 zelenih polja.

takođe, ne vidim nikakav komentar, ali je tabela više nego očigledna.

ja ne bih računao consolation mečeve u konačni plasman.
ne znam da li si namerno ili si samo prepisao tabelu, ali po meni bolje je gledati samo reg. deo.
tim pre što consolation nije postojao do 2010, a sad ne može da se isključi

Nidzge:
Komentar se nalazi samo na Overall sheetu kada misem stanes iznad imena kolona (primetices narandzasti trouglic kod svake kolone).

Consolation nisam ni racunao. Ima regularni deo gde je svako odigrao po 13 utakmica + Playoff gde sam racunao sve utakmice od 1-6 mesta. Od 7-12 mesta (consolation) nisam ni racunao i nije uslo u tabele ni po jednom parametru.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version