Author Topic: Dynasty 2023 - Playoffs  (Read 2437 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dynasty 2023 - Playoffs
« Reply #70 on: January 01, 2024, 01:52:06 pm »
Cestitke Olde, svaka cast :)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty 2023 - Playoffs
« Reply #71 on: January 03, 2024, 01:26:43 pm »
Cestitke Olde!

Sent from my SM-G780G using Tapatalk


"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Dynasty 2023 - Playoffs
« Reply #72 on: January 03, 2024, 01:27:23 pm »
Čestitke. Dominacija sve vreme.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Dynasty 2023 - Playoffs
« Reply #73 on: January 06, 2024, 08:38:21 pm »
Cestitke Old. Zasluzena titula, od pocetka da kraja sezone najbolji tim.

Pre bih rekao najbolji menadžer, poslednji put sam pohvalio nekog na celosezonskoj aktivnosti ruleta 2019 (moja pobeda ipak tada hehe) sada moram Olda iako nije odradio nijedan trejd, pokušao je ali on kriv što sakupljač sekundarnih risivera Grandi nije imao sluha  :mr.green:

Nije mi u interesu da sebe kudim a drugog hvalim ali šta ću kada je situacija takva kakva jeste

Osvrnuo bih se na 3 igrača Ramsa koji me dotiču kako timski tako i fantasyski:

1. RB Kyren Williams - no3 RB overall; no2 RB L4W
Kyren je 2022 završio kod mene u rosteru i naravno da sam imao opciju da ga potpišem za 2,2M ali nisam, u bidwaru na početku ove sezone Old pobedio redom ruleta, Grandija i Nidžgeta.

2. LB Ernest Jones - no16 LB overall; no3 LB L4W
Moj draft pik koga sam odlučio da pustim, šta reći nego svaka čast Olde, ne toliko dominantan tokom cele sezone ali je bio kad je najbotrebnije a to je poslednje 4 nedelje.

3. WR Demarcus Robinson - no11 WR L4W
Šta reći, dok sam se ja razmišljao i premišljao Old ga je pokupio i startovao a onda se predomislio i benčovao, ipak ceni se instikt i akcija.


Sve u svemu ja sam prijatno iznenađen Ramsima ove sezone i potpuno šokiran svojim odlukama u vezi potpisa i generalno startera.

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2334
    • View Profile
Re: Dynasty 2023 - Playoffs
« Reply #74 on: January 06, 2024, 11:33:32 pm »
Hvala Pablo.
Iskreno, imao sam i prilično sreće ove godine, manje više su me povrede zaobišle, sa izuzetkom pola sezone Andrewsa. Dosta sreće i sa sit/start odlukama, tipa ona 3-TD tekma Foremana, pa benchovanje Jacobsa u korist Williamsa u sred tekme... Prosto mi je neverovatno da sam bukvalno sa 1 fantasy relevantnim WR-om uzeo titulu ubedljivo.
Ostaje mi sad da smislim kako uklopiti sve potpise, tim pre što Hurtsu ističe ugovor.

Sent from my Pixel 7 using Tapatalk


Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2023 - Playoffs
« Reply #75 on: January 13, 2024, 12:58:58 pm »
čestitke svima i od mene, konačno  :1:

bila je vrlo uzbudljiva/izjednačena sezona, ali se ispostavilo da je oldova odbrana titule neminovna.
trebao je kiks bar pola tima bilo kad u PO, da ne osvoji.

ja moram biti zadovoljan sezonom, PO bez ijednog RB1 i mahomesom koji je jedva bio u top 12 u ligi.
Zach Moss mi je bio lider sa oko 7 poena u proseku. a bio je bukvalno na klik od izbacivanja. dok sam se ja nakanio da to uradim, izašla vest za taylora i ostavih ga tad da vidim šta će biti. da sam ga šutnuo, ko zna šta bi bilo, i samnom i sa onim ko bi ga pokupio.
potpuno neuobičajeno, WR su mi nosili tim uglavnom. o tome na draft temi.