Author Topic: Novi clan  (Read 6048 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Novi clan
« on: December 16, 2015, 11:28:20 pm »
Kao sto ste mogli i predpostaviti, ja sam out.
Odlucio sam neposredno pred pocetak sezone, ali sam ostao da odigram fer do kraja, pa sad da prepustim tim. I kao sto obicno biva po Marfijevom zakonu, jednom zakasnim da izmenim QB pred mec i to odluci pobednika...  :dumrem: i to protiv Pabla koji je svojim potezom samo potvrdio zasto napustam ovu zezanciju. Elem, izvinjavam se, nije bilo namere, jbg nemojte penalizovati novog vlasnika...

Imace on pun cap posto je isplacen Flacco, par franchise igraca i prvi pik, pa nek mu je sa'srecom.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #1 on: December 17, 2015, 12:12:42 am »
Uhhhhhhh, šteta batice, baš šteta... :-(
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #2 on: December 17, 2015, 02:13:56 am »
Safete, nisi mogao ni na kraju čovek da ispadneš pa da pođeš od svojih grehova? Ne, nego si sebe predstavio kao heroja koji eto iz etičkih razloga celu sezonu podešavao roster iako si znao da više neće igrati, a ja sam ti još pride zagorčao život jer te nisam pustio da me pobediš.  ::)


Istina je u sledećem: dovoljno je baciti letimičan pogled na aktivnosti ovde i u $$$, ali ti je tamo stalo do novca, pa si aktivan, ovde novaca nema, pa ti je samim tim i motivacija na niskom nivou. Međutim ključna stvar ovde jeste matrica ponašanja. Tvoja potpuna nezainteresovanost za bilo koji aspekt ove lige je očigledana i nije vezana samo za ovu sezonu već i ranije. Tvoja botovska aktivnost se sastoji od logovanja u nedelju uglavnom pre 19:00 ali često i posle 19:00 pa je samim tim bilo pitanje vremena kada nećeš namestiti roster i uticati na razvoj situacije.

I kao sto obicno biva po Marfijevom zakonu, jednom zakasnim da izmenim QB pred mec i to odluci pobednika...  :dumrem: i to protiv Pabla koji je svojim potezom samo potvrdio zasto napustam ovu zezanciju.

Ovo je jako bitna stvar da se rasčisti jer dotični želi da svoju odgovornost prebaci na drugog. Dakle, naš duel se završio 94:72,5 tačno 21,5 poen razlike a 2 QBa koja sam ja pokupio BridgeWater je doneo 21 poen, Gabbert 18, svejedno bi izgubio i sa njima. PRAVI razlog zašto si izgubio je taj što nisi na vreme namestio roster pre svega ubacujući Julia Jonesa koji je doneo u tom kolu 16 poena, a koji je ostao na klupi jer je imao bye prethodno kolo. Imao si takođe i par neaktivnih i jednog bye igrača kojeg se nisi potrudio zameniti ni kada si se ulogovao. Dakle da si u toku nedelje samo 5 minuta posvetio svom timu, nikada ne bi ni došao u situaciju da zavisiš od otpadaka sa FA.



Morao sam odgovoriti jer me dotični pominje u kontekstu koji ne odgovara istini, ali kao što sam već napomenuo u auction temi, ne pada mi na pamet da ubuduće jurcam po forumu ovakve likove kao što su safet i velja (ovog ne smem ni da pominjem, on traži da se glasa o njemu i još kaže da neće ništa da piše da ne bi vršio pritisak, on koji nikad ništa i ne piše  :palm: ), ako ostalima ne smetaju, neka ih.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #3 on: December 17, 2015, 08:36:30 am »
meni je bilo jasno odavno, samo nisam bio siguran, a nisam ni sad koji je pravi razlog.
pablo je samo "izgovor" sada. :)

mada ne razumem što nisi rekao odmah, pa i u sred sezone.
snašli bi se, a ti bi odradio dok te neko ne zameni.

što se velje tiče, planirao sam da mu ispunim želju.
ali nikako da se nakanim da postavim glasanje o pravilima, pa i to u paketu.
sad ću ipak to drugačije uraditi... i to još danas.




Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #4 on: December 17, 2015, 09:28:28 am »
Moram da pojasnim apostolu istine da ne se oseti uvredjenim, iskljucivo je moja kurcobolja odgovorna za botovsku sezonu. To ne opravdava dzukacki potez tvog uzimanja svih QBova, potpuno je nebitno koliko su na kraju poena imali i ko je pobedio. Nebitno je sada, pomenuo sam samo da se izvinim ako je to imalo posledica po razvoj na tabeli, trebalo je da bude jednak tretman prema svim protivnicima.

Sto se tice moje aktivnosti u proslim sezonama, koga interesuje neka pogleda rezultate koje je imao tim koji sam vodio.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #5 on: December 17, 2015, 09:30:46 am »
Toniče to za glasanje sam spomenuo jer je pablo tvrdio da bi se glasanjem odlučilo...zajebi glasanje . Pozdrav svima i sretno vam igranje...
 

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #6 on: December 17, 2015, 09:51:08 am »
Moram da pojasnim apostolu istine da ne se oseti uvredjenim, iskljucivo je moja kurcobolja odgovorna za botovsku sezonu.To ne opravdava dzukacki potez tvog uzimanja svih QBova, potpuno je nebitno koliko su na kraju poena imali i ko je pobedio.  Nebitno je sada, pomenuo sam samo da se izvinim ako je to imalo posledica po razvoj na tabeli, trebalo je da bude jednak tretman prema svim protivnicima.

Sto se tice moje aktivnosti u proslim sezonama, koga interesuje neka pogleda rezultate koje je imao tim koji sam vodio.

+1
Postoji nesto sto se zove fair play. Naravno da bi svako mogao u subotu da pokupi sve igrace sa FA (jednog po jednog) i da ih izbaci tako da budu na waiveru a samim tim i nedostupni ostalim timovima koji namestaju postave u nedelju. Generalno nemam puno slobodnog vremena pa nisam tada ni komentarisao Pablov potez, ali svakom normalnom je jasno da je to bilo dno dna. Pablo, ti mozes pricati kako si time hteo da pokazes kako Safeta bole kita za dynasty ligu, ali to sto si uradio se ne moze okarakterisati drugacije nego jadno. Mislim, kao da od juce igramo FF  :thumbdown:

Sto se tice Safeta i Velje, hvala vam sto ste do sada cinili deo super ekipe. Ako vas ovo vise ne zanima ili vam predstavlja opterecenje iz bilo kog razloga, verujem da ce biti bolje i vama i ostalima koji igraju ovu ligu da neko drugi preuzme vase timove u cilju zadrzavanja kvaliteta iste.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #7 on: December 17, 2015, 10:00:45 am »
Predlazem da Safet ostane, a da izbacimo dzukca Pabla.

Bilokakobilo, dvojica su vec spremna. Starrina i Grandi (Master vreba iz prikrajka).

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #8 on: December 17, 2015, 11:55:02 am »
Naravno da bi svako mogao u subotu da pokupi sve igrace sa FA (jednog po jednog) i da ih izbaci tako da budu na waiveru a samim tim i nedostupni ostalim timovima koji namestaju postave u nedelju.

Igramo fantasy 13,14 sezona, pa bi se očekivalo od tebe da znaš da je ovo nemoguće. Tačnije ako uzmeš igrača sa FA i otpustiš ga istog dana, on se vraća na FA ne ide na waiver.


Generalno nemam puno slobodnog vremena pa nisam tada ni komentarisao Pablov potez, ali svakom normalnom je jasno da je to bilo dno dna.

Za mene je to genijalan taktički potez. Ti i ostali mislite šta god želite, ali ovo naredno moram da ispravim


Pablo, ti mozes pricati kako si time hteo da pokazes kako Safeta bole kita za dynasty ligu, ali to sto si uradio se ne moze okarakterisati drugacije nego jadno.

Ja sam to uradio da bih sebi povećao šansu za pobedu u tom kolu, a ne da bih dokazivao bilo šta i bilo kome.


Postoji nesto sto se zove fair play. 

Možemo i o tome da pričamo, ali fair play može da postoji samo među onima koje se međusobno poštuju. Ja moram da priznam da sam safeta prestao da poštujem kao fantasy igrača još one sezone kada je totalno izmenio bodovanje u def ligi par sati pred draft. Doduše sada ne mogu da se setim da li je on taj potez nazvao džukačkim, niti da li si ga ti Nidžge nazvao dnom dna?
Uglavno da je Safet kojim slučajem aktivan igrač ove lige u svakom smislu, pa da mu se eto jedno kolo zalomilo da nije stigao da namesti roster na vreme, onda bi se moglo i pričati o nekom fair playu. Situacija je međutim potpuno drugačija.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #9 on: December 17, 2015, 12:05:39 pm »
Predlazem da Safet ostane, a da izbacimo dzukca Pabla.

Bilokakobilo, dvojica su vec spremna. Starrina i Grandi (Master vreba iz prikrajka).

2010 godine kada se birao novi član lige, ja sam bio komesar i pojedinačno sam pitao svih 11 članova lige da daju predloge sa minimum 2 imena, neki su davali i po 5,6. Uglavnom od svih tih imena izdvojila su se 2, pa su zatim svih 11 članova lige glasali za jednog od ta dva. Tako je izabran Safet. Skoro ubedljivo, rezultate imam i danas. Glasanje je bilo tajno. Jbt skoro pa kao da smo birali papu.
Iz ovoga bi se moglo izvući pregršt zaključaka, a ja bih izdvojio 2:

1) Sobzirom na kompleksnot glasanja, i da je izabran u jakoj konkurenciji u vremenima kada je baš dosta ljudi igralo fantasy, reklo bi se da će Safet za vjeki vjekova uzvratit rispekt koji mu je ukazan, ali umesto toga on je iz godine u godinu bivao sve nezainteresovaniji.

2) I potpuno obrnuto od gornjeg primera, ti si primnjen preko reda, preko veze, te samim tim posle jedva pune sezone provedene ovde ti vedriš i oblačiš. Sinovac moj, davno je ispevana himne za tebe...

! No longer available

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #10 on: December 17, 2015, 12:06:39 pm »
iskljucivo je moja kurcobolja odgovorna za botovsku sezonu.

Hvala ti. Ovo je sve što je bilo potrebno.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #11 on: December 17, 2015, 12:20:33 pm »
Problem je sto ne shvataju svi ovu ligu kao borbu na zivot ili smrt, kao ti. A tek vredjanje pojedinaca u sred sezone je dno. U svakom slucaju bi se raspravljalo o statusu gorepomenute dvojice na kraju...

Ja sam primljen u toku sezone, nakon sto su se svi slozili. Pozz

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #12 on: December 17, 2015, 01:17:37 pm »
tako je, svakako nas je čekala ta promena.

ti jesi primljen "na brzaka", ali tako je moralo, hitan slučaj bio i naravno nije bilo primedbi.
a ni veza.

što se pablovog poteza tiče, nije ništa zabranjeno, čak se često i dešava, samo što je pablo sam skrenuo pažnju na sve to svojom diplomatskom retorikom.
a da li je to ferplej, to je drugo pitanje.

to je otprilike isto kao nešto što sam ovih dana dobio pitanje na PM da li je legalno:
da igrači koji su van borbe za titulu uzimaju najbolje sa waivera, iako im treba samo za consolation, ili čak ni za to.
pričam o ne-keeper/dynasty naravno.

odo' da postavim novu temu, da što pre nađemo zamene, kako bi dobili šansu da malo pospreme timove i uđu u sledeću sezonu spremniji. mislim da je to ok.



Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #13 on: December 17, 2015, 04:13:45 pm »
Toniče to za glasanje sam spomenuo jer je pablo tvrdio da bi se glasanjem odlučilo...zajebi glasanje . Pozdrav svima i sretno vam igranje...
+1

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #14 on: December 17, 2015, 04:17:22 pm »
i šta sad to znači?

da ideš i ti? ili da se slažeš sa veljom?

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #15 on: December 17, 2015, 09:08:44 pm »
Da idem i ja.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #16 on: December 17, 2015, 10:40:31 pm »
Uh, jebote, hoće li iko ostati?
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #17 on: December 17, 2015, 10:47:26 pm »

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #18 on: December 17, 2015, 11:24:21 pm »
Da idem i ja.

Uze mi čovek Deza, i ode bez griže savesti.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #19 on: December 18, 2015, 12:56:47 am »
Igramo fantasy 13,14 sezona, pa bi se očekivalo od tebe da znaš da je ovo nemoguće. Tačnije ako uzmeš igrača sa FA i otpustiš ga istog dana, on se vraća na FA ne ide na waiver.
U stvari, uopste nije neocekivano sto ne znam zato sto nikada u zivotu tako nesto ne bih uradio. Verovatno je bilo nekih vecih genijalaca od tebe pa su dezurni u yahoo-u to sprecili ovim sto si napisao. 

Quote from: Pablo
Za mene je to genijalan taktički potez. Ti i ostali mislite šta god želite, ali ovo naredno moram da ispravim
Ja sam to uradio da bih sebi povećao šansu za pobedu u tom kolu, a ne da bih dokazivao bilo šta i bilo kome.
Vidis, mislim da su ove dve recenice kljucne u objasnjavanju tvog nerazumevanju sa vecinom clanova ove lige a koji se ogleda u razlicitom poimanju sta za tebe a sta za ostale znaci FF. Dok je za tebe ovo sto si uradio "genijalan takticki potez" koji je za cilj imao "povecanje sanse za pobedu u tom kolu" to je za ostale krajnje bedan nacin da se dodje do pobede, a za pojedine i jedan od okidaca da napuste ligu. Da se razumemo, svi vole da budu pobednici, ali valjda je prva stvar koja nas je okupila oko FF ideja da se dobro zabavimo kroz takmicarski duh. Mislim da ovakvi potezi potpuno obesmisljavaju osnovni princip - zabavu.

Quote from: Pablo
Možemo i o tome da pričamo, ali fair play može da postoji samo među onima koje se međusobno poštuju. Ja moram da priznam da sam safeta prestao da poštujem kao fantasy igrača još one sezone kada je totalno izmenio bodovanje u def ligi par sati pred draft. Doduše sada ne mogu da se setim da li je on taj potez nazvao džukačkim, niti da li si ga ti Nidžge nazvao dnom dna?
Uglavno da je Safet kojim slučajem aktivan igrač ove lige u svakom smislu, pa da mu se eto jedno kolo zalomilo da nije stigao da namesti roster na vreme, onda bi se moglo i pričati o nekom fair playu. Situacija je međutim potpuno drugačija.
Pokusaj da ne menjas teze, jer to da li ti Safeta cenis ili ne apsolutno nema nikakve veze sa tvojim potezom koji je sve samo ne fair play. Mozemo razgovarati i o drugim stvarima koji ti vidis kao krsenje fair-playa, ali iskren da budem nekako sve pada u drugi i treci plan u odnosu na ovu izrazito ruznu stvar.

Na kraju, da se razumemo, u potpunosti se slazem sa tvojim stavom o neaktivnim/delimicno aktivnim igracima jer kao sto rekoh svrha FF je zabava, a nenamestanje odnosno parcijalno namestanje postave tu zabavu umnogome smanjuje i dovodi do neizbalansirane jacine protivnika.
« Last Edit: December 18, 2015, 01:04:18 am by Nidzge »

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #20 on: December 18, 2015, 01:02:11 am »
...
to je otprilike isto kao nešto što sam ovih dana dobio pitanje na PM da li je legalno:
da igrači koji su van borbe za titulu uzimaju najbolje sa waivera, iako im treba samo za consolation, ili čak ni za to.
pričam o ne-keeper/dynasty naravno.
...

 :bigfunny:
Sta je sa ljudima  :stevan:
Mada ovo je nesto sto bi siguran sam Karala kroz svoj proces razmisljanja mogao da iznjedri  :palm:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #21 on: December 18, 2015, 04:03:11 am »
:bigfunny:
Sta je sa ljudima  :stevan:
Mada ovo je nesto sto bi siguran sam Karala kroz svoj proces razmisljanja mogao da iznjedri  :palm:

Nidzge, Nidzge... ti bese govori o nekoj casti pre nekoliko dana... je l ovo ta cast o kojoj si govorio? ... pobegao si onda, da bi me prozivao na delovima foruma na koje ja gotovo nikada do sada nisam zalazio (jedne groteskne lige kakav je vas ovaj vas dynasty gde se babe i zabe mesaju)... e jesi mali covek bas...

e bratic, sto se razmisljanja tice...(a secam se, ti bese nesto sa matematikom studirao ili tako nesto)... vidi, imam obrazovanja verovatno vise nego bilo ko ovde na forumu iako sam jedan mladjih clanova, a verujem i inteligencije... a od tebe i obrazovanja i inteligencije, rekao bih, bar duplo iako sam 5-6 godina mladji, tako da bih ja bio pazljiviji kada pominjem "proces razmisljanja" preda mnom... pa makar i na najzavucenijim delovima foruma na kojima si izgleda jedino hrabar...

elem, evo obecavam, posto je to tema ovog topica, ostavicu ti ovu ligu i All DEF, kao dve od najgrotesknijih preostalih liga, da mozes da imas nekog kakvog bilo fantasy upseha u ime tvoje stare slave... da imas neke radosti... posto sam te vec lisio sve radosti igranja fantasyja  u dve lige - Money i Auction, a isto nameravam da ucinim i u Super ligi u skorije vreme... evo obecavam, ovu i All DEF ti ostavljam
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #22 on: December 18, 2015, 07:31:12 am »
Ovo je Pablo jr garant.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #23 on: December 18, 2015, 08:15:35 am »
Nidzge, Nidzge... ti bese govori o nekoj casti pre nekoliko dana... je l ovo ta cast o kojoj si govorio? ... pobegao si onda, da bi me prozivao na delovima foruma na koje ja gotovo nikada do sada nisam zalazio (jedne groteskne lige kakav je vas ovaj vas dynasty gde se babe i zabe mesaju)... e jesi mali covek bas...

e bratic, sto se razmisljanja tice...(a secam se, ti bese nesto sa matematikom studirao ili tako nesto)... vidi, imam obrazovanja verovatno vise nego bilo ko ovde na forumu iako sam jedan mladjih clanova, a verujem i inteligencije... a od tebe i obrazovanja i inteligencije, rekao bih, bar duplo iako sam 5-6 godina mladji, tako da bih ja bio pazljiviji kada pominjem "proces razmisljanja" preda mnom... pa makar i na najzavucenijim delovima foruma na kojima si izgleda jedino hrabar...

elem, evo obecavam, posto je to tema ovog topica, ostavicu ti ovu ligu i All DEF, kao dve od najgrotesknijih preostalih liga, da mozes da imas nekog kakvog bilo fantasy upseha u ime tvoje stare slave... da imas neke radosti... posto sam te vec lisio sve radosti igranja fantasyja  u dve lige - Money i Auction, a isto nameravam da ucinim i u Super ligi u skorije vreme... evo obecavam, ovu i All DEF ti ostavljam

Au decko, pa ti imas mnogo veci problem u toj pametnoj glavici nego sto sam i pretpostavljao! Izvini, necu te vise uznemiravati. U stvari, malo cu se s vremena na vreme sprdati, ali ne verujem da mogu napraviti gore od trenutnog stanja -- gore cini mi se ne moze od ovoga (ili se bar nadam da ne moze).

Ovo je Pablo jr garant.

Kakav crni Pablo jr. Nas Pablito ovom nije ni do kolena.

Online Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #24 on: December 18, 2015, 08:59:05 am »
Nidzge, Nidzge... ti bese govori o nekoj casti pre nekoliko dana... je l ovo ta cast o kojoj si govorio? ... pobegao si onda, da bi me prozivao na delovima foruma na koje ja gotovo nikada do sada nisam zalazio (jedne groteskne lige kakav je vas ovaj vas dynasty gde se babe i zabe mesaju)... e jesi mali covek bas...

e bratic, sto se razmisljanja tice...(a secam se, ti bese nesto sa matematikom studirao ili tako nesto)... vidi, imam obrazovanja verovatno vise nego bilo ko ovde na forumu iako sam jedan mladjih clanova, a verujem i inteligencije... a od tebe i obrazovanja i inteligencije, rekao bih, bar duplo iako sam 5-6 godina mladji, tako da bih ja bio pazljiviji kada pominjem "proces razmisljanja" preda mnom... pa makar i na najzavucenijim delovima foruma na kojima si izgleda jedino hrabar...

elem, evo obecavam, posto je to tema ovog topica, ostavicu ti ovu ligu i All DEF, kao dve od najgrotesknijih preostalih liga, da mozes da imas nekog kakvog bilo fantasy upseha u ime tvoje stare slave... da imas neke radosti... posto sam te vec lisio sve radosti igranja fantasyja  u dve lige - Money i Auction, a isto nameravam da ucinim i u Super ligi u skorije vreme... evo obecavam, ovu i All DEF ti ostavljam
Koji si ti decko bolid

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Novi clan
« Reply #25 on: December 18, 2015, 10:06:49 am »
Da, verovatno ste u pravu... preterao sam... imam ja svoje momente ekstremne arogantnosti... ovo je preslo granice fantasy trash talk... ali i Nidzge je isto tako istu presao, no nevazno... elem, u pravu ste... preterao sam. 
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"