Author Topic: Hurtworld  (Read 3598 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Hurtworld
« on: December 15, 2015, 02:53:50 pm »
Na popustu do ja mislim 22. decembra, odlicna zezancija, dugo me nije odusevila tako neka igra.

! No longer available

Pocinje se bez icega, u gacama, skupljaju se resursi i onda lagano pravite alatke, odecu i oruzija i neposredno nakon toga pravite vasu kucicu. Svako svakog moze da rokne i pokupi mu sve sto ima, pa je najbolje da nadjete sto pre ekipicu i zajedno da pomazete jedni druge.

Pozeljan je i mikrofon, kada pridjete nekome na 30ak metara mozete pricati, sto ste dalje slabije se cuje :)

Ako je neko zainteresovan nek se javi, da kazem na kom sam serveru pa cu pomoci, mozemo da napravimo neku ekipu da se zezamo, najbolje da pocnete na PvE serveru, da ne morate da brinete da ce da vas ubiju drugi dok ne skapirate kako sve funckionise i kako da napravite kolibu, dosta resursa se ukrsta, na pocetku malo guglanja je potrebno, ali vec za nekih 6-7 sati se skapira veci deo.

Igra je Alfa verzija, naleti se na poneki bug, grafika nije ludilo, ali sama igra je jebeno do jaja.

Nejde brze...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Hurtworld
« Reply #1 on: December 15, 2015, 03:17:51 pm »
Te survival, open world, sandbox igre niču kao pečurke... Nisam neki fan pa neću ni osprobavati pa makar bila i dž ali moram i da kažem kako mi se sviđa ta ideja sa komuniciranjem samo sa likovima koji su u blizini. Ta ideja mi je pala na pamet još pre nekoliko godina i samo sam čekao kad će je neko implementiratiTM. Naravno, to ne sprečava nikoga da "vara" sa Teamspeakom.
« Last Edit: December 15, 2015, 03:20:06 pm by starr »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Hurtworld
« Reply #2 on: December 15, 2015, 05:30:26 pm »
Bez mene.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Hurtworld
« Reply #3 on: December 15, 2015, 06:35:11 pm »
a šta kad te istuku i otmu ti sve? skupljaš sve od nule i čekaš da te opet nalupaju?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Hurtworld
« Reply #4 on: December 15, 2015, 07:15:03 pm »
uglavnom sve ono sto imas u torbi ode, ostaje ti oruzije, i alatke, kada napravis kucicu stavljas u svoj ormaric resurse

Nejde brze...

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Hurtworld
« Reply #5 on: December 15, 2015, 09:07:41 pm »
Meni ovo skroz lose izgleda + brdo minecraft motiva


'(