Author Topic: Euro 2016  (Read 58509 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #420 on: July 10, 2016, 09:39:07 pm »
Evoi ga Adrian opet.  :rofl:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #421 on: July 10, 2016, 10:32:50 pm »
I opet u finalu protivnik Francuske ostaje bez Ronalda...

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #422 on: July 10, 2016, 10:55:21 pm »
Portugalci su srećni koliko su teški. Izgleda da Ronaldova povreda nije mnogo ozbiljna i da će biti spreman za početak nove sezone.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #423 on: July 10, 2016, 11:31:48 pm »
Kakva golčina Edera...

A Klatenburg da ljubi onu prečku kada je Edera lopta pogodila u ruku a on dao žuti Košćelnom.

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #424 on: July 10, 2016, 11:34:50 pm »
Eder egzekutor na petlite. Portugal staje rame uz rame sa Grčkom. Ne znam koja ekipa više nije zaslužila da bude prvak Evrope.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #425 on: July 10, 2016, 11:37:21 pm »
Ode finale u qrac  :palm:

Ups


Bejaše ovo veoma uzbudljiva završnica sportske sezone, prvo NBA, pa Copa, pa sad i EURO, vreme je da se zagasi TV i ne pali do početka premier lige

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #426 on: July 10, 2016, 11:38:07 pm »
Dobro i francuzi da su osvojili opet ne bi moglo da se kaže da je njihova igra dostojna prvaka evrope. Pogotovo posle onog izdanja protiv nemačke.

Offline draganche

  • Starter
  • **
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #427 on: July 10, 2016, 11:38:18 pm »
Ali ovo je izgubio Deschamps. Bolji su Francuzi, protivnik igra bez Ronalda i oni igraju kao nesto takticki neku sacekusu. Uopste nisu zagrizli jako, da probaju da ih pritisnu. Kao boje se kontre od Nanija i Kvarezme? Sto rece moj prijatelj treba da ukinu i produzetke i penale, da uvedu da se baca novcic, pa da vidim ko bi igrao da se ne primi gol.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #428 on: July 10, 2016, 11:39:45 pm »
Kakva golčina Edera...

A Klatenburg da ljubi onu prečku kada je Edera lopta pogodila u ruku a on dao žuti Košćelnom.

Šteta što nije gol, da im se vrati za onu ruku, ali ni ovako nije loše. Šteta doduše, odigrali su odličan turnir, ali ih je usralo protivu švaba i sada im se vratilo. 

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #429 on: July 10, 2016, 11:51:42 pm »
ladno je kreten Deschamps uspeo da iz igre izvede 3 najbolja igraca kod francuza veceras. uz to Martial nema mesta u ovoj ekipi, nebuloza. nekako mi dodje milo iako nisam navijao ni za koga, ne volim ove pederske ekipe. no, pobedila je ekipa koja ima trenera pa ima malo satisfakcije.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #430 on: July 11, 2016, 12:47:48 am »
Ups


Bejaše ovo veoma uzbudljiva završnica sportske sezone, prvo NBA, pa Copa, pa sad i EURO, vreme je da se zagasi TV i ne pali do početka premier lige

A Rio?

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #431 on: July 11, 2016, 12:52:25 am »
Ova titula je direktna posledica promene formata takmicenja na prvenstvu.

Quote
"With former Euro format, Portugal would have been eliminated in group stage. Unbelievable."

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #432 on: July 11, 2016, 01:01:22 am »
Ova titula je direktna posledica promene formata takmicenja na prvenstvu.


Nije za poređenje jer je prolazak četiri trećeplasirane ekipe samo jedna u nizu promena.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #433 on: July 11, 2016, 01:10:02 am »

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #434 on: July 11, 2016, 01:51:48 am »
Nikad lošije "veliko takmičenje"
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #435 on: July 11, 2016, 01:57:48 am »
Dobro i francuzi da su osvojili opet ne bi moglo da se kaže da je njihova igra dostojna prvaka evrope. Pogotovo posle onog izdanja protiv nemačke.
a 6 ikseva su ok ? :D ;z

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #436 on: July 11, 2016, 10:15:26 am »
Ja sam izneverovao sto Frans nema boljeg strajkera od Zirua i Zinjaka!!!!!11
Dzizs  :palm:

Desam nije razigrao Marsijala i previse se oslanjao na Pogbu.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #437 on: July 11, 2016, 10:27:45 am »
Ja sam izneverovao sto Frans nema boljeg strajkera od Zirua i Zinjaka!!!!!11
Dzizs  :palm:

Desam nije razigrao Marsijala i previse se oslanjao na Pogbu.

Imaju Benzemu. :A

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #438 on: July 11, 2016, 10:49:02 am »

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #439 on: July 11, 2016, 02:02:07 pm »

 :lol:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #440 on: July 13, 2016, 03:38:27 pm »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #441 on: July 13, 2016, 04:23:18 pm »
fin tekst koji "sumira" prvenstvo
http://www.politika.rs/scc/clanak/358991/Sport/Bojazljivi-treneri-i-nefer-igraci

Reci da se šališ. Lik se nalupao samo tako. To što niko ne koristi taktiku "juriš braćo partizani" nema veze sa strahom nego sa tim da su oni koji imaju dve blage o fudbalu svesni da to danas ne prolazi.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #442 on: July 13, 2016, 04:38:20 pm »
Heh, nefer igrači... Decu od 12 godina treneri uče (ili ih barem ne sankcionišu) da padnu, da šutnu loptu što dalje kad se dosudi faul za protivnika (ili da stanu ispred lopte i ne daju da se izvede faul dok se ne vrate svi u odbranu), da što više kradu vreme kad im odgovara rezultat, a često i da udare na kvarno... Decu od 12 godina od kojih će tek možda svaki stoti zaraditi u životu neki dinar od fudbala...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #443 on: July 13, 2016, 04:56:12 pm »
sport za debile koji srlja u neminovnu propast.
pitanje je samo da li su prešli tačku posle koje nema povratka ili su možda ipak u stanju da se okrenu jedinoj stvari koja donosi spas


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #444 on: July 13, 2016, 06:09:55 pm »
Ostaje samo da se nadamo da ce se izvuci dve pouke iz ovog prvenstva. Prvo, Uefa da nikad vise ni slucajno ne ponovi da iz grupe od 4 ekipe treceplasirani moze da prodje dalje.

Drugo, da selektori nacija sa vrhunskim napadacima shvate da su odbrane u ovom sportu napredovale poslednjih godina, da se slabiji timovi brane sa sve vise igraca i sve vise discipline i kompaktnosti. I da prema tome vise ne moze u ovom sportu da se izvede 6 vrhunskih tehnicara i driblera i da se misli da je to dovoljno da se pobedi bilo koji slabiji protivnik. Kao sto su se ponasale Spanija (protiv Italije) i Engleska (bilo kada :D ). Apsolutno nikakav plan, nikakva struktura napada, samo pogledati kako su rasporedjeni Englezi kad napadaju, a kako Nemci, koji razvlace protivnika, brzo prebacuju loptu, prave visak (samo im fali spic da se nesto i zavrsi jbg), i sto je najvaznije uvek su spremni da kad izgube loptu odma udare kontrapresing i ponovo je osvoje. Jedini dobar presing je imala Nemacka. Malo i Italija kad uspeju da skupe snage. Pitajte bilo kog ozbiljnog trenera danas, Klopa, Gvardiolu itd recice da bez dobrog kontrapresinga nema dobrog napada. A dobrog kontrapresinga nema bez dobre pozicione igre u napadu.

Dakle vise nije dovoljno imati vrhunske napadace i tehnicare, treba ih i nauciti da igraju taj napad, da se uzme i da se radi. Jer inace bi to bio "sport za debile" sto kaze Omiljeni, i tada bi mogli da budu treneri i razni Hodzsoni, Desampovi, pa sto ne i Andjus i Ziva.. I svi koji misle da sve znaju i da ne moraju nista novo da uce, da je fudbal isti ko i pre 30 godina i da se nista u njemu ne menja.

Tako da "jedina stvar koja moze da donese spas" je napredak napada u fudbalu, a to ce se i desiti, ne treba nam nikakav Pablo futsal na pesku.

Za kraj quote koji sve sumira:
Roy Hodgson: "I'm comfortable that, whatever way we want to play, we'll be covered. Systems wins you nothing. Football players win you games."

I onolike pare mu dali za ovo, najplaceniji selektor.. Ovo je mogao i Ziva Bard da im odradi za 20 maraka :facts:


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #445 on: July 13, 2016, 09:47:02 pm »
6 vrhunskih tehnicara i driblera i Engleska (bilo kada :D )
el ovo mislis od 30ih pa na ovamo?
Englezi nisu imali 1 vrhunskog tehnicara od kada ja pratim fudbal...aj mozda Gaza i Skolsara - ostalo JOK


Da Stari, ozbiljan sam.
Prvenstvo je bilo nikad gore. Jedan jedini "heroj" prvenstva je za mene Grizman. Kada kazem heroj, mislim na to da ce klinci zapamtiti njegovo ime, vikace "Grizmaaaaaan" iza/ispred zgrade ili od septembra u skolskom dvoristu. Ostace im nesto...

Ziheraski ili kako god nazvan taj "pametan" i "takticki" fudbal mi nikada nije interesantan i nadam se da cemo u skorije vreme biti blizi necemu sto ce vratiti osmeh deci i navijacima na lice

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #446 on: July 13, 2016, 09:52:19 pm »
el ovo mislis od 30ih pa na ovamo?
Englezi nisu imali 1 vrhunskog tehnicara od kada ja pratim fudbal...aj mozda Gaza i Skolsara - ostalo JOK


Da Stari, ozbiljan sam.
Prvenstvo je bilo nikad gore. Jedan jedini "heroj" prvenstva je za mene Grizman. Kada kazem heroj, mislim na to da ce klinci zapamtiti njegovo ime, vikace "Grizmaaaaaan" iza/ispred zgrade ili od septembra u skolskom dvoristu. Ostace im nesto...

Ziheraski ili kako god nazvan taj "pametan" i "takticki" fudbal mi nikada nije interesantan i nadam se da cemo u skorije vreme biti blizi necemu sto ce vratiti osmeh deci i navijacima na lice





 :A

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #447 on: July 13, 2016, 10:20:38 pm »
el ovo mislis od 30ih pa na ovamo?
Englezi nisu imali 1 vrhunskog tehnicara od kada ja pratim fudbal...aj mozda Gaza i Skolsara - ostalo JOK


Da Stari, ozbiljan sam.
Prvenstvo je bilo nikad gore. Jedan jedini "heroj" prvenstva je za mene Grizman. Kada kazem heroj, mislim na to da ce klinci zapamtiti njegovo ime, vikace "Grizmaaaaaan" iza/ispred zgrade ili od septembra u skolskom dvoristu. Ostace im nesto...

Ziheraski ili kako god nazvan taj "pametan" i "takticki" fudbal mi nikada nije interesantan i nadam se da cemo u skorije vreme biti blizi necemu sto ce vratiti osmeh deci i navijacima na lice

sve se slazem sem ovog "mozda Gazza". kako bre mozda jbm mu lebac?!
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #448 on: July 14, 2016, 09:26:21 pm »
el ovo mislis od 30ih pa na ovamo?
Englezi nisu imali 1 vrhunskog tehnicara od kada ja pratim fudbal...aj mozda Gaza i Skolsara - ostalo JOK


Da Stari, ozbiljan sam.
Prvenstvo je bilo nikad gore. Jedan jedini "heroj" prvenstva je za mene Grizman. Kada kazem heroj, mislim na to da ce klinci zapamtiti njegovo ime, vikace "Grizmaaaaaan" iza/ispred zgrade ili od septembra u skolskom dvoristu. Ostace im nesto...

Ziheraski ili kako god nazvan taj "pametan" i "takticki" fudbal mi nikada nije interesantan i nadam se da cemo u skorije vreme biti blizi necemu sto ce vratiti osmeh deci i navijacima na lice
Kad kazem vrhunski, mislim na danasnje standarde, na papiru, Engleska, Belgija, Francuska imaju prebudzene sredine i napade. Sve zvezde velikih klubova. Ali je jednostavno danas fudbal tako napredovao da slabi timovi mogu dobrom organizacijom da pobede velike zvezde, da nije dovoljno biti zvezda, treba imati i plan. I takav sport mi je mnogo zanimljiviji nego da je dovoljno biti zvezda i protivnici ce se naguziti.

Griezmann jeste heroj, i treba da se ugledaju deca na njega, ali za mene je pravi MVP Toni Kroos. Bezgresno odigrao prvenstvo i njegova igra je pravi primer kako danas treba da igra jedan plejmejker. Njegovi switchevi su lek za ove 4-4-1-1 bunkere i da je Nemacka imala spica, zasluzeno bi pobedila Francusku i zasluzeno osvojila (nije da ih volim, ali priznajem da su najbolji..)

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #449 on: July 15, 2016, 02:02:40 pm »
sve se slazem sem ovog "mozda Gazza". kako bre mozda jbm mu lebac?!
zaista ga se ne secam najbolje, nekako sam u to vrema slabije pratio fucu a vise basket

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #450 on: July 15, 2016, 08:46:46 pm »
to znaci da si propustio ovo remek delo?



jeste da je prikazan samo deo njegove genijalnosti i ludosti koja ide uz svakog genija ali preporuka od srca.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #451 on: July 16, 2016, 10:27:30 am »
e rece mi drugar da je odlican dokumentarac

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #452 on: July 16, 2016, 02:07:05 pm »
i ludosti koja ide uz svakog genija
Nekad bilo, danasnjim genijima ne prilici nikakva ludost

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #453 on: July 16, 2016, 02:15:50 pm »
Nekad bilo, danasnjim genijima ne prilici nikakva ludost

Samo povremeno pranje novca... :A

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Euro 2016
« Reply #454 on: July 16, 2016, 06:25:17 pm »
Navukli ga mangupi. Zna Mesi mnogo kako se peru pare.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.