Author Topic: Domaci basket  (Read 259369 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1435 on: September 06, 2015, 04:58:13 pm »
Jos jedna veoma vazna pobeda. Dobri timovi pobedjuju i kada igraju lose.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1436 on: September 08, 2015, 06:03:31 pm »
pera božić nasledjuje dula na klupi. mix je bio u pravu čini mi se :)

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1437 on: September 08, 2015, 06:20:46 pm »
Za šta je konkretno bio u pravu? Izneo je dve teze, jednu je pogodio (da je Dule blizu odlaska). Je l' si na to mislio?

Božić kao prvi trener je za mene iznenađenje. Nisam nešto mnogo razmišljao o tome koga bih voleo da vidim kao naslednika Vujoševića, ali Božić sigurno ne bi bio jedan od favorita. Nadam se da je ovo privremeno rešenje dok ugovori ne isteknu Miloju, Đokiću ili Dzikiću.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1438 on: September 08, 2015, 06:53:50 pm »
Božić beše Mikserov stari komšija?

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1439 on: September 08, 2015, 07:29:13 pm »
Pera Bozic je trebalo da zameni Dula kada je ovaj otisao u CSKA. Ne znam sta se tada izdesavalo, pa  nije dobio posao.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1440 on: September 08, 2015, 09:05:33 pm »
Za šta je konkretno bio u pravu? Izneo je dve teze, jednu je pogodio (da je Dule blizu odlaska). Je l' si na to mislio?

Božić kao prvi trener je za mene iznenađenje. Nisam nešto mnogo razmišljao o tome koga bih voleo da vidim kao naslednika Vujoševića, ali Božić sigurno ne bi bio jedan od favorita. Nadam se da je ovo privremeno rešenje dok ugovori ne isteknu Miloju, Đokiću ili Dzikiću.

Miloje je najbolje resenje ali on u ovu garnituru Partizana ne dolazi! Plus je vec zagrizlo par klubova spolja za njega. Ponude iz Rusije, ACB lige su na stolu navodno.

Dzikic je samo put u propast i to nigde ne vodi. Pod Djokicem bi bar bili konkurentni i igrali za coacha klinci, doduse najruzniju kosarku u ligi :D

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1441 on: September 09, 2015, 12:57:01 pm »
Božić beše Mikserov stari komšija?

Jeste. Panja od decka.

Licno mislim da je ovo najbolje resenje za Partizan, i ne samo za Partizan, vec i za nasu kosarku, ovako napacenu. Beric i Bozic su dijametralno suprotni likovi od Duloa, mozda ce rezultati izostati prvih godina ali radice se dobro i na duge staze, i smirice se tenzije i frustovi. Nece vise biti majca sa besnim psima, psovanja familija, perfomansa sa vodjenjem ljudi u pozoriste, i idiotskih deviza kakve su "dobar kosarkas, ali i dobar covek" itd.

Miloje je imao ponudu ali nije hteo da radi sa ovom upravom, i ja ga razumem, on ima cvrst meal ticket kod Miska, nema pritisak i ono sto Misko trazi da on radi on i radi. Nisam cuo za te ponude iz ACB i Rusije, ali sve i da ima ne bi ja mrdao prebrzo iz Mege. Dzikica ja ne bih nikako uzimao, on je ovako dobar kao asistent u ozbiljnom klubu ili da se shegaci po nekakvim Krkama, ali kao solo trener previse je x's and o's i nema neki autoritet nad igracima. Djokic je intrigantno resenje ali ne verujem da ce otici sada kad mu je kardiolog dovukao cica Drazu, barem taj vic prvo da vidimo.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1442 on: September 09, 2015, 01:08:54 pm »
A sto su svi kategoricki protiv Dzikica? Uz ovako ogoljen i vjerovatno ograniceno talentovan roster nekao bi i isla ona njegova krljatorska filozofija iz Krke. :) Msm ako ne uleti neki ozbiljan kesh kakvu ce kosarku uopste igrati Partizan?  :kafa:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1443 on: September 09, 2015, 01:43:46 pm »
Kakav nogobulj dulencetu

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1444 on: September 09, 2015, 06:24:24 pm »
Podrška za Duška!
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1445 on: September 10, 2015, 12:20:58 pm »
Da li je to bas nogoljub ako nekom istekne ugovor i klub resi da ga ne obnovi?
Nije po meni

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1446 on: September 10, 2015, 02:16:08 pm »
Pekovic ima doktorat iz menadzmenta i bogato iskustvo u upravljaju klubovima i sasvim je logicno da on bude postavljen za precednika. A lik ima 29 godina igra u NBA i trebalo bi da ima jos jedno 3 sezone na vrhuncu. Dakle, sve se uklapa, sve ima smisla  :worthy:

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1447 on: September 11, 2015, 03:45:21 am »
Pekovic ima doktorat iz menadzmenta i bogato iskustvo u upravljaju klubovima i sasvim je logicno da on bude postavljen za precednika. A lik ima 29 godina igra u NBA i trebalo bi da ima jos jedno 3 sezone na vrhuncu. Dakle, sve se uklapa, sve ima smisla  :worthy:

Naravno da ima smisla, pa i Divac im je bio precednik dok je bio aktivan igrac. Ovo je samo kontinuacija te slavne tradicije. Mozemo da napravimo i neki moto, "centar u NBA, bek u fotelji".

Elem kao prva pojacanja se spominju Bo i Kosta. Bo mi deluje prilicno siguran, jer nema teorije da ga iko vise placa u Evropi, a u Beogradu ga vole i gledace mu kroz prste sto zatvara splavove. A Kosta vec duze vreme trenira sa klubom tako da je ovo sad neki logican korak. I takva dva igraca, obojica realno probuseni kurtoni, mogu da naprave razliku u ABA.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1448 on: September 11, 2015, 05:49:12 am »
Poredis Divca i Pekovica?  :rofl:


Pre svega Divac je oduvek imao liderske sposobnosti, a poznato da je bio aktivan i u biznisu jos od starta USA karijere. Pekovic je sa druge strane poznat po lumperajkama po kafanama, kao i po tome sto je najveci srbin medju crnogorcima i po tome sto se muci da nam svima objasni o cemu se tu radi, kad vec insistira na celoj prici.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1449 on: September 11, 2015, 03:02:42 pm »
Elem kao prva pojacanja se spominju Bo i Kosta. Bo mi deluje prilicno siguran, jer nema teorije da ga iko vise placa u Evropi, a u Beogradu ga vole i gledace mu kroz prste sto zatvara splavove. A Kosta vec duze vreme trenira sa klubom tako da je ovo sad neki logican korak. I takva dva igraca, obojica realno probuseni kurtoni, mogu da naprave razliku u ABA.

Ako vec moram da gledam kostu na terenu, daj barem da ostatak ekipe bude barem koliko toliko normalan.
 

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1450 on: September 11, 2015, 07:20:52 pm »
Bozic Pera voli premijera !

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1452 on: October 19, 2015, 04:27:59 pm »
http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/281549/NIJE-NAJGORE-Mitrovicu-nisu-stradali-ligamenti-kolena

U nasim medijima je povreda ukrstenih ligamenata nesto najgore sto moze da se desi igracu. Ja licno, da nije bilo Victora Cruza ne bih znao da je torn patellar tendon mnogo gora povreda od torn ACL, bar za igraca AF ne znam za basket.

Inace prosle sezone kada se Kruzara povredio ja gledam nfl fantasy live (stara dobra vremena) i likovi doveli doktora i skelet postavili na sto, i on uzeo i polomio deo na kolenu da pokaze sta se desilo Kruzari, sa detaljnim objasnjenjima kako i sta ubuduce i zasto je zajebanija povreda od ACLa, jedno 15 minuta je trajao taj deo emisije.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1453 on: October 19, 2015, 04:36:33 pm »
BTW, reklamiraju redizajnirani sport, ko velim da kupim da vidim na sta lici, lepo izgleda sve u boji, domaci fudbal na prvih 13 strana, sve u svemu full casopis za neku 1995 godinu. Kupim i sutra tj u subotu da procitam drugi deo intervjua Falija Ramadanija (gospodin ceovek, deluje kao profesionalac pravi, a nasi ga pljuju godinama u medijima verovatno po sistemu pa ajde njega da pljujemo on je siptar nece niko zameriti) Na stranu sve to, na naslovnoj i na delu gde je basket ide prica o tome kako vise NEMA zagarantovanih mesta u evroligi za Srbiju tj za pobednike Jadranske lige, pozivaju se Bodiroga, Radovic i Bogosavljev na izdaju. Ono sto je jos zanimljivije da jednu takvu vest jedan drugi medij Blic recimo uopste ne pominje, iako je ucesce u Evroligi kljuc. Ko je ovde blesav otkrice vreme jedino.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1454 on: October 19, 2015, 07:03:31 pm »
na naslovnoj i na delu gde je basket ide prica o tome kako vise NEMA zagarantovanih mesta u evroligi za Srbiju tj za pobednike Jadranske lige, pozivaju se Bodiroga, Radovic i Bogosavljev na izdaju
Jel navode i izvore mozda ? Jer mislim, ovo je potpuno kontra svemu zvanicnom za sada. Cak u statutu nove ABA Lige JTD pise jasno da se prva dva kvalifikuju. Sto ne znaci nista, je li, ali nije ni dzabe tu.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1455 on: October 19, 2015, 07:35:42 pm »
Fino sam arhivirao novine u spajz, valjace za pranje prozora, i sada si me naterao da kopam po arhivskoj gradji  :smile3:


Pise samo "prema nasim ekskluzivnim informacijama" neki nezvanicni predlog tajnog sastanka glavesina iz ULEBA i FIBE

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1456 on: October 19, 2015, 07:53:31 pm »
Fino sam arhivirao novine u spajz, valjace za pranje prozora, i sada si me naterao da kopam po arhivskoj gradji  :smile3:


Pise samo "prema nasim ekskluzivnim informacijama" neki nezvanicni predlog tajnog sastanka glavesina iz ULEBA i FIBE
Aha, znaci, sviranje kurcu. Pa dobro...jel radosevic jos urednik btw ? :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1457 on: October 19, 2015, 08:10:49 pm »
čita neko Koš magazin?
http://kosmagazin.com/
ja bio veliki fan kao klinja i verovatno još uvek negde imam arhivirane brojeve koje je ćaća kupio, a sad baš nikako da se nakanim ni da bačim pogled na sajt  :(


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1458 on: October 19, 2015, 09:19:06 pm »
čita neko Koš magazin?
http://kosmagazin.com/
ja bio veliki fan kao klinja i verovatno još uvek negde imam arhivirane brojeve koje je ćaća kupio, a sad baš nikako da se nakanim ni da bačim pogled na sajt  :(

Nisam ni znao da postoji sajt, vidis. Casopis je bio dobar.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1459 on: October 19, 2015, 09:39:22 pm »
Aha, znaci, sviranje kurcu. Pa dobro...jel radosevic jos urednik btw ? :D

Nemam pojma, ali zato znam da je vlasnik sporta Aca Lukas.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1462 on: January 19, 2016, 11:01:39 pm »
To li je domaći basket? :)

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1463 on: January 19, 2016, 11:35:14 pm »
Domaci domaci....ne znam da li imamo ligu INO basket.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1464 on: January 20, 2016, 03:04:09 am »
Bravo mutavi

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1465 on: January 20, 2016, 04:51:28 pm »


NE,PRIDJI PO CELOM TERENU!!!   :worthy: :worthy: :rofl: :rofl:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1466 on: January 20, 2016, 05:11:16 pm »
Znači jezička barijera ga je sprečila da napravi čudo sa CSKA.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1467 on: January 20, 2016, 05:42:10 pm »
Znači jezička barijera ga je sprečila da napravi čudo sa CSKA.
Kao veliki rusofil kapiram da zna ruski.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1468 on: January 22, 2016, 12:01:52 am »
0:32  Подсетио ме на брата  :mr.green:




Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1469 on: January 26, 2016, 12:04:11 am »
i jebi džile glupe cigane


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!