Author Topic: Dynasty NBA - sezona 4  (Read 28500 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #140 on: February 01, 2016, 08:36:03 pm »
E sam ja postao Vlada ili Master, a da to ne znam ili sta ?  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #141 on: February 06, 2016, 07:08:54 pm »
Yahoo mi bas crni Joe Johnsona ove sezone a on uopste nije toliko los u poslednje vreme, moracu malo da pripazim vise koga stavlja sam Yahooo u postavu.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #142 on: February 18, 2016, 12:07:15 am »
Ja tek sad videh onaj tamo predlog, nekako mi je promakao (jos All-Star, jos Yahoo namesta postavu). Ako bi se svi slozili prihvatio bih, mada ima tu par primedbi.

Nas 4-5 prvih u redu, ali nije u redu prema ostalim sto su tek iznad Dache i Otisa, e sad ti nadji kako to da se odredi, po meni nema sanse.
Drugo recimo nije pravedno prema ako uzmemo Tonyka i Omiljenog koji imaju po 3-4 1st roundera i recimo Duha i mene koji skoro imamo ceo tim ujednacen, po meni to ne pomaze balansu.

Jeste da su preuzeti timovi, ali Dacha je na primer imao Wade-a, Bosh-a, Howard-a, Gordon-a (NO, i samo ga je pustio niz vodu, nije hteo IR iako je bila opcija) plus ovih par i plus 3 godine top 3-4 pick i recimo barem jedan sa FA se morao nabosti barem za ovo vreme. Mogla se tu napraviti ekipica, nije da nema potencijala, ali on je uzeo svesno Embiida (ovaj i dalje mozda postane dobar) i Exum se povredio takodje. Jbg otezavajuca okolnost nije birao ekipu, pa mu se nisu svijdali igraci. Otisu smo pokusali na pocetku kad je ulazio nesto dati, koliko je trebalo dati nisam siguran, trenutno nema ni srece kad se pogleda situacija sa 2 ponajbolja igraca, Blake i Bosh. Povrede su sastavini deo ovoga, nekom se posreci nekom ne.

Tako ako bi se vec to radilo, dovoljan im je i recimo 9. igrac ovih ekipa (keeper, malo li je, a ima tu da se probere), po meni 7. igrac je mnogo. I jos jedna stvar, neulazak u playoff je napravljeno da pravi neki balans, zadrazavanje vise od 10 bez penalty-ja je vec tu za ove iz donjeg doma solidna opcija. Problem je sto je prvi draft najvise utaicao i dosta novih ekipa i sad je to bas tesko ispraviti.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #143 on: February 18, 2016, 10:29:52 am »
Sve je odlično, ništa ne treba menjati!
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #144 on: March 01, 2016, 11:37:45 pm »
Sve je odlično, ništa ne treba menjati!
+1

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #145 on: March 14, 2016, 08:23:31 am »
Hmm ne da mi jutros da dodajem igrace, ranije je moglo sve do 9.  :dry:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #146 on: March 14, 2016, 08:40:44 am »
Start DST: Sunday, 13 March 2016
1 hour forward

malo su te zeznuli ameri, izgleda

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #147 on: March 14, 2016, 09:01:19 am »
Probao sam malo i pre 8, ali izgleda da je vec uhvatilo, nema veze prezivecemo do cetvrtka.  :)

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #148 on: March 15, 2016, 11:33:09 am »
Najvažnije da PO neće videti pulen lažnog tonyka... :kafa:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #149 on: March 16, 2016, 01:44:03 am »
Start DST: Sunday, 13 March 2016
1 hour forward

malo su te zeznuli ameri, izgleda

'Ajde prvi put, nego sam opet naseo suncetibogovo, u 12:15 se setim tek da pogledam, CJ Miles out iznenada, a Jennings samo siba assists  :palm:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #150 on: March 20, 2016, 10:57:34 am »
E, kad kod nas bacanja odlucuju, a to mi bila ubedljivo najbolja kategorija tokom sezone. Nek' bude sta bude, srecno masteru.  :D

Nego ZBo se vratio i prvi tripl-dabl u karijeri, a meni klupica (sto je najgore 8/8 bacanja  :P). Jelte Brook se iznenada razboleo.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #151 on: March 20, 2016, 02:50:46 pm »
srecno i tebi mada mislim da ti sreca ovde nije potrebna. meni je ovo slabiji deo i mislim da dobijas zasluzeno.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #152 on: March 20, 2016, 03:46:58 pm »
A boga mu ne bih se opkladio na sebe, nemam puno igraca, a ti imas JJ Redicka i Jamala veceras, najbolje sutere bacanja u ligi.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #153 on: March 20, 2016, 11:35:30 pm »
Ako ce neko da me izbaci, barem neka bude Dirk bog, evo 'vamo ubi Portland u produzetku (al' je to leglo).  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #154 on: March 21, 2016, 12:17:36 am »
carina!
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #155 on: March 21, 2016, 11:13:41 am »
kao sto sam pretpostavljao, ja ovde zavrsavam, sto je i potpuno realno. cestitke i srecno u nastavku.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #156 on: March 21, 2016, 12:41:45 pm »
Hvala, ceracemo se jos. U ovom trenutku smo prilicno blizu, 2TO je nikakva razlika. Gallinari, Vucevic, Randolph ove nedelje i Bledsoe od ranije, bez takva 4 keepera tesko da imam necemu da se nadam protiv recimo Tonyka koji realno ima najjacu ekipu. Ostaje mi da pokusam da se prvi put domognem finala (do sada ispadao stalno u 1/2finalu) i da omiljenog zveknem treci put u sezoni kako bilo, eto od danas ne igra Obrva jos malo se popravljaju sanse.  :D

Edit : Sad vidim da je Pablo prosao za 2pts i 3 TO, juju...
« Last Edit: March 21, 2016, 12:43:49 pm by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #157 on: March 21, 2016, 02:09:58 pm »
od kad je rešio da ćuti, mnogo je bolje skoncentrisan na sitnice ;)

no, eto njega za koji dan, trebalo bi uskoro Y! da otvori NFL, to ga obično razbudi.


Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #158 on: April 08, 2016, 10:30:54 am »
pa čestitke pablo :)


Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #159 on: April 22, 2016, 04:40:59 pm »

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 4
« Reply #160 on: May 09, 2016, 09:50:28 pm »
Nisam stigao da sumiram utiske pa zato ću to sada  :)

1) Na dan finala sam otišao na kratak put totalno smoren jer Omiljeni imao solidan petak i subotu i preokrenuo na 4:5, reko ovo je gotovo. Mrtav umoran ležem oko 2 i reko ajd bacim pogled šta rade ovi moji (hvala yahoo na sjajnoj aplikaciji koja je u tim trenucima došla do punog izražaja) kad ono moji krenuše da ređaju stats kao blesavi, tako da se meni više nije spavalo niti sam osećao umor  :mr.green: pa sam ostao da pratim do nekih blizu 6 ujutru dok Omiljenom nije ostao samo centar još u igri koji nije mogao da preokrene. Moji su razvalili nedelju u najbitnijim kategorijama za preokret (FG 521:467 i asistencije 50:23) ovo mi je jedna od "najomiljenijih" pobeda u fantasy karijeri i verovatno najdraža titula, došla u pravom trenutku  :yes:

2) 3 sezone i početak 4. se borim protivu likova koji ne nameštaju rostere, predam komesarijat i yahoo uvede automatske izmene  :thumbsup: da ne bude zabune, nije mi krivo, tonyk je uvek bio najbolji komesar, a meni je isti samo nepotreban teret.

3) Kad smo kod automatike, ovo je svakako korisno rešenje ali ne i najbolje realizovano, po mom mišljenju...
- yahoo namešta i namešten roster, tj ja namestim u toku dana, on mi posle izmeni, pa ja moram da vraćam, wtf yahoo  :dumrem:
- u regularnom delu sezone je sam radio izmene za GTD OUT igrače, dok je u PO od te strategije odustao pa sam morao biti na oprezu sve vreme, da nisam ne bi ni bilo titule verovatno
- nema nikakvog zvaničnog obaveštenja u vezi cele akcije automatizma... a siguran sam da su i menjali satnicu kada se ceo proces obavlja
- bilo bi dobro da cela stvar bude opciona tj da mi sami možemo da podešavamo kada i kako će se automatizovati roster.

4) Klay Thompson odigrao celu nedelju bolje nego li Steph Curry baš u nedelji kada sam ja igrao sa Tonykovim blizancem. Tako nešto se desilo čini mi se samo 2 ili 3 puta u toke cele sezone, a ovde je to bilo presudno.  :cool: