Author Topic: Najbolji LB lige  (Read 10273 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #35 on: August 13, 2015, 12:24:47 pm »
problem je sto su Donta , Kolins i Dzons iste godine FA. videce se koga ce se Bili odreci. Majonez ce svakako dobiti zahvalnicu po starom obicaju Bilija. ove nece ali sledece sigurno.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #36 on: August 13, 2015, 01:12:33 pm »
dobri su i Bobiska I Lukisa ali svi znaju da je vajveci jebac od svih Paul Worrilow

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #37 on: August 13, 2015, 02:10:08 pm »
dobri su i Bobiska I Lukisa ali svi znaju da je vajveci jebac od svih Paul Worrilow


Ne najjaci jebac je Ik Enemkpali, koji drugi LB moze jednim potezom da unapredi franshizu za 300%.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #38 on: August 13, 2015, 02:16:35 pm »
 :thumbsup:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #39 on: August 13, 2015, 03:16:36 pm »
Worrillow prošle godine na 16 tekmi imao 21 missed tackle
Wagner ima 21 missed tackle u CELOJ karijeri (50ak tekmi)

Ne kazem ja da je Wagner los LB ali ne moze da se poredi sa Kuechly-em, zato sto je ovaj mnogo kompletniji igrac. Bobby je u nekim aspektima igre mnogo bolji od Kuechlya (recimo bolji je penetrator, kao pass rusher je 3 klase ispred Kuechly-a iako se ovaj dosta popravio prosle godine) ali ako gledamo igraca kao celinu, daleko zaostaje.

oh, došli smo od "kuechly neuporedivo bolji u svakom aspektu" do "Bobby je u nekim aspektima igre mnogo bolji od Kuechlya"
zavrnemo li još malo dotok trollovanja i doćemo do realne priče, a to je da je Bobby kompletniji igrač.

i mani me više prospiranja PFF statistika. Sutra ćeš doći da dominirašTM kako je Harris najbolji CB lige  :thumbsup:

Ja volim Kuechlya i volim i Carolina odbranu...ali 4.5 ypc je jako loše za takav front seven. I to u diviziju gde samo Saintsi mogu da trče, a i oni su bottom half u ligi.
 
Što se tiče Hightowera..tu se najbolje vidi kako ti smaraš. Ja popizdeo što su ga draftovali domoljubi, a ti ga napljuvao kako je rupetina od igrača. Sad odjednom je ipak najbolji allrounder u ligi.  :thumbsup:





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #40 on: August 13, 2015, 03:35:17 pm »
Worrillow prošle godine na 16 tekmi imao 21 missed tackle
Wagner ima 21 missed tackle u CELOJ karijeri (50ak tekmi)

oh, došli smo od "kuechly neuporedivo bolji u svakom aspektu" do "Bobby je u nekim aspektima igre mnogo bolji od Kuechlya"
zavrnemo li još malo dotok trollovanja i doćemo do realne priče, a to je da je Bobby kompletniji igrač.

i mani me više prospiranja PFF statistika. Sutra ćeš doći da dominirašTM kako je Harris najbolji CB lige  :thumbsup:

Ja volim Kuechlya i volim i Carolina odbranu...ali 4.5 ypc je jako loše za takav front seven. I to u diviziju gde samo Saintsi mogu da trče, a i oni su bottom half u ligi.
 
Što se tiče Hightowera..tu se najbolje vidi kako ti smaraš. Ja popizdeo što su ga draftovali domoljubi, a ti ga napljuvao kako je rupetina od igrača. Sad odjednom je ipak najbolji allrounder u ligi.  :thumbsup:

Manje seri vise gledaj i uci o fudbalu. Kad je u pitanju igra inside LB-a da Kuechly je u svemu bolji od ovog, osim ako ne smatras da je pass rush to sto spada u neophodan skillset za inside LB-a ali to je nevazno sada. Drugo tih 4.5ypc su prosle sezone gde im je cela odbrana kao unit podbacila, plus opet ponavljam to je neadjusted statistika koja ne uzima nista u obzir osim surove brojke, a Panteri su se ukrstali sa NFC i AFC Northom dok je Seattle drkao na AFC West i NFC East. Necu da pricam uopste ko zna da trci, NFC West nema jednog RB-a pored Lyncha.

Sto se tice Hightowera, lepo procitaj sta sam napisao. Ne da je on najbolji igrac na toj poziciji daleko od toga, vec da je bio najbolji hibrid igrac prosle sezone koji se shetao po formaciji. Imao je dobru sezonu, ali opet napominjem covek je draftovan da igra OLB-a i da bude pass rusher a to ne moze da igra i to sam napisao i malopre. Plus sam napisao da je imao korist od scheme-a gde i mnogo manje talentovani igraci igraju solidno iako su limitirani, kako je i uvek bilo u Patsima. Tako da sve sto sam rekao za njega na draftu stoji. To ti je kao Gallery svojevremeno u Raidersima. Covek pickovan 2nd overall i bio je govno kao tekl, a posle imao dobru karijeru kao guard. Sto ne menja cinjenicu da je to los pick... Covek je novi Adalius Thomas.

Harris je odlican CB, koliko se to tebi svidjalo ili ne. Mada ti jos imas kitu Revisu u ustima kad pricas tako da me ne cudi, iako si ga gledao zadnje dve sezone kako ga chmare...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #41 on: August 13, 2015, 05:17:27 pm »
Harris jeste odličan CB. To ne sporim, ali poenta mog posta je bila o naprednoj statistici, po kojoj je Harris najbolji u ligi, iako realno nije ni u top 10
Ti sad potenciraš PFF jer je Kuechly po njima izdominirao.
Bobby je tamo u konstantno u vrhu od kada je došao u ligu (mislim da je jedne sezone imao i najbolje run def ocene u ligi), a recimo Kuechly je imao dosta loš grade u rookie sezoni, ali su ga zmajevi poput Nikše izglasali za DRoY

I da, Bobby je u nekim segmentima igre slabiji od Kueklya, ali sve te razlike su manje-više u nijansama.
Tamo gde je Bobby bolji, tu su razlike ipak nešto osetnije.
Zato je Bobby kompletniji igrač. Rekoh već da Kuechly odlično napreduje iz sezone u sezonu i sad je već tu sa Wagnerom u vrhu, ali još uvek je iza.

Za Hightowera...čitam ja što ti pišeš sada, ali se sećam i da si kenjao (na onom draft chatu što imamo svake godine, čini mi se) kako je rupetina, kako su domoljubi protraćili visok pick itd itd.
A to si pričao verovatno samo zato što je dečko sa alabame ili samo zato što sam ja rekao da mi se dopada igrač ili iz tako nekog bizarnog razloga.  :thumbsup: klasičan troll


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #42 on: August 13, 2015, 08:53:16 pm »
daleko od toga da si u pravu. Da je tako ne bih hvalio Pryora kao mega pick, iako je imao tanku sezonu. Ja ne trolujem nikome u inat, samo po onome sto vidim na terenu.

Bobby je bolji u aspektima igre koji su totalno nevazni za ILB igraca, ali je shema SEA takva da ga stavlja u situacije i to da koristi. Od garda do guarda u boxu nema boljeg od Kuechlya

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #43 on: August 13, 2015, 09:24:55 pm »
Zare, Chris Borland?
Ubica, benefit sistema ili nesto trece vezano sa raspadom u SF?
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #44 on: August 13, 2015, 09:32:31 pm »
O Poluxe, javi se prvo na topic "domaci basket" i pristupi celivanju Cokijeve kolekcije prstenja.

@Borland

produkt raspada sistema u SF, imho.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #45 on: August 13, 2015, 09:57:39 pm »
@omiljeni
 :bigfunny:

Postoji razlog zbog kojeg je Worrillow bio undrafted rookie.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #46 on: August 13, 2015, 11:51:59 pm »
ma znam, ali preko 20 missed tackles po sezoni imaju i Lavonte David ili DeAndre Levy, koji su ipak veće face nego vaš UDFA
ali hteo sam da kažem da 21 missed tackles u karijeri na tih 50ak utakmica nešto što pokazuje da je Wagner stvarno odličan tackler i jedan od sigurnijih u ligi.

daleko od toga da si u pravu. Da je tako ne bih hvalio Pryora kao mega pick, iako je imao tanku sezonu. Ja ne trolujem nikome u inat, samo po onome sto vidim na terenu.

 :D

A jebiga nahvalio si ga pre drafta, pa ti bilo bezveze da menaš ploču kad si video ko ga je draftovao.  :D
Ista priča i sa Millnerom.




Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #47 on: August 13, 2015, 11:58:06 pm »
ma znam, ali preko 20 missed tackles po sezoni imaju i Lavonte David ili DeAndre Levy, koji su ipak veće face nego vaš UDFA
ali hteo sam da kažem da 21 missed tackles u karijeri na tih 50ak utakmica nešto što pokazuje da je Wagner stvarno odličan tackler i jedan od sigurnijih u ligi.

 :D

A jebiga nahvalio si ga pre drafta, pa ti bilo bezveze da menaš ploču kad si video ko ga je draftovao.  :D
Ista priča i sa Millnerom.

Los ti hasis, ja hvalio Millinera? Pomesao si s nekim. Ja sam u tom draftu najvise voleo Banksa koji je otisao u Tampu.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #48 on: August 14, 2015, 12:06:11 am »
ma znam, ali preko 20 missed tackles po sezoni imaju i Lavonte David ili DeAndre Levy, koji su ipak veće face nego vaš UDFA
ali hteo sam da kažem da 21 missed tackles u karijeri na tih 50ak utakmica nešto što pokazuje da je Wagner stvarno odličan tackler i jedan od sigurnijih u ligi.

Opet sve zavisi sta gledas. Tom logikom onda je Von Miller najsigurniji i najbolji tackler u ligi (covek ima promasena 4 tackle u open fieldu u karijeri, i jos 7-8 inside). To su nerealno stvari tako gledati na sve. Stvar je opet formacije, assignmenta itd itd. Uvek se dolazi do toga i ko je koliko puta bio izlozen prilikama da omasi i napravi sranje. Kuechly vise nego duplo vise individual tackling opportunities je imao od Millera, tako da ovaj nikako ne moze da bude bolji tackler samo na osnovu te brojke. To je realno smrdljiva statistika jer jedna losa tekma odjednom moze da ti sjebe stats za celu sezonu, to nije realno.  Najbolji/najsigurniji tackler je Laurinaitis i svako ko gleda fudbal moze da vidi to.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #49 on: August 14, 2015, 12:07:43 am »
Zare, Chris Borland?
Ubica, benefit sistema ili nesto trece vezano sa raspadom u SF?

Overachiever
On je odigrao dosta iznad očekivanja.
I imao je dosta dobrih utakmica. Videlo se da zna igru. Da je igrao celu sezonu onako kako je odigrao posle Willisove povrede, imao bi najviše u ligi onih stops, koje je Dildo spominjao kod Kuechlya. Ustvari, vodio bi ligu u manje-više svim LB stats kategorijama.
Ali mislim da na duge staze imao dosta problema da bude kvalitetan starter. I taj Bobby Wagner je nizak i ne baš mnogo viši od Borlanda (London Fletcher i Zach Thomas su bili i niže od njega), ali ima  dostaduge ruke u odnosu na telo, a Borland ima baš kratke ruke i to je ogroman problem. Kratkim rukama je užasno teško shedovati block, a teže je i obarati. Prosečan O-lineman ima maltene duplo veći wingspan od njega i kad stave te ručerde na njega, on je gotov.
Na tekmi protiv Seahawksa ga je Lynch jednom stiff-armovao, a njegove ruke baš ni blizu Lyncha.  :( 
Na toj utakmici su mu Seahawksi baš svašta ružno radili i to mu je bila ubedljivo najgora tekma od svih koje sam gledao, a posle tekme vidim da je neke brutalne statse tipa 15 solo tackles
Nije ni brz, nije ni neki atleta, visina isto ne pomaže...ali šteta što više neće igrati jer bi bilo dosta zanimljivo videti da li bi on uspeo u ligi uprkos hendikepu.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #50 on: August 14, 2015, 12:15:44 am »
Otprilike sta je napisao Fejvorit. Borland je dobar tackler i box defender bio ali prilicno limitiran. Taj SF scheme je takav da tu ILB tovare kao nenormalni brojke i zato nikada nisam imao preteran respect za njih. Realno tu je Patrick Willis bio rob tog sistema i mnogo bih viseo voleo da je igroa u sistemu gde bi imao vise slobode, bio bi mnogo vec playmaker. Ovako to je plug and play pozicija bukvalno za SF, ne draftuju nikad u prve dve runde tu nista.

Covek je u penziji sada tako da nema sta da pricamo dalje o Borlandu, koji je quitovao kao picka nakon rookie sezone. Ko god da dodje u SF na tu poziciju imace Top 10 brojke u ligi...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #51 on: August 14, 2015, 12:30:01 am »
http://now.nfl.com/play/6d19cd00-4555-41f4-8311-84128468a9e7?id=6d19cd00-4555-41f4-8311-84128468a9e7

 :D

Los ti hasis, ja hvalio Millinera? Pomesao si s nekim. Ja sam u tom draftu najvise voleo Banksa koji je otisao u Tampu.

Nemoj me zajebavati. Možda nisi rekao da je najbolji CB u klasi ali jesi ga hvalio u fazonu rekao si da će biti dosta dobar igrač. Mene baš iznenadilo jer ti uvek napljuješ svakog Bama igrača osim ponekog linijaša.






Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #52 on: August 14, 2015, 12:32:02 am »
http://now.nfl.com/play/6d19cd00-4555-41f4-8311-84128468a9e7?id=6d19cd00-4555-41f4-8311-84128468a9e7

 :D

Nemoj me zajebavati. Možda nisi rekao da je najbolji CB u klasi ali jesi ga hvalio u fazonu rekao si da će biti dosta dobar igrač. Mene baš iznenadilo jer ti uvek napljuješ svakog Bama igrača osim ponekog linijaša.

Pljujem Bama defanzivce i RB-e zbog sheme pre svega. Millinera nisam nikada pohvalio ali OK, to je i najgori draft skoro bio za CB. Voleo bih da mogu da se napravim pametan i da kazem da sam tad snimio Xavier Rhodes-a ali nisam realno ocekivao a on je ispao najbolji sa tog drafta. Covek je borderline elite CB sada.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #53 on: August 14, 2015, 03:13:15 am »
Voleo bih da mogu da se napravim pametan i da kazem da sam tad snimio Xavier Rhodes-a ali nisam realno ocekivao a on je ispao najbolji sa tog drafta. Covek je borderline elite CB sada.
bitch please

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #54 on: August 14, 2015, 04:19:24 am »
Ima Rhodes još da leba da jede. Napreduje, imao je dobre partije ali najbolji ga za sada prže samo tako. Ovo je sezona kada bi trebao da se zaista pokaže.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #55 on: August 14, 2015, 07:17:59 am »
Ne znam koje tartufe dildo jede ali ja bih trazio pare nazad.
Trufant igra bez ikakvog pass rusha i lockdownuje risivere po celom terenu. Ne da je najbolji CB iz te klase, nego ostali nisu ni blizu.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #56 on: August 14, 2015, 10:09:09 am »
Ne znam koje tartufe dildo jede ali ja bih trazio pare nazad.
Trufant igra bez ikakvog pass rusha i lockdownuje risivere po celom terenu. Ne da je najbolji CB iz te klase, nego ostali nisu ni blizu.

Josh Wilson po svim parametrima imao daleko bolju sezonu od njega kod vas, tako da ipak tebe jebe ta petrohemija tamo kod vas :D


Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #57 on: August 14, 2015, 10:14:02 am »
Plus mislim da cele sezone niste mogli da odbranite ljudski nijednog visokog WR, ko god je bio preko 6'0'' taj je trpao kao lud. Znam da vas usrali Golden Tate i Sanu i to obojica u tekmama kada im je No. 1 WR bio out (Calvin i AJ). To nikako ne moze da bude dobra igra CB-a.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #58 on: August 14, 2015, 12:51:44 pm »
A da pogledas neku tekmu, m?

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #59 on: August 14, 2015, 03:24:22 pm »
A da pogledas neku tekmu, m?

Vas samo kad moram gledam realno. Xaviera sam gledao dosta, i bas je jebo kevu. Trufanta sam gledao 2013 vise i tad je bio bas dobar kao rookie. A prosle godine sam gledao vs Brownsa kada onaj jadnik mu je otvorio chmar na prvoj tekmi nakon povratka sa suspenzije (Gordon). Gledao sam onu tekmu sa Bearsima kada su vas ubili Marshall and Jeffrey, jednog je morao on da cuva a obojica su vas prebili. Gledao i protiv Lionsa kad mu nisu svirana dva interference-a (jedan sam siguran da je njegov, drugi ne bas kroz maglu mislim da je isto bio on), i plus nabio vas Golden Tate. Niko nije unbeatable ali to su tekme gde on nije kiksnuo jedan play, nego onako bas bezobrazno bio exposed.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #60 on: August 14, 2015, 03:49:07 pm »
Slep si ko krtica. Sad si nabrzaka nabacao neke fejlove a decko sabija. Najjace mi ono za preko 6'0 risivere :D
El ti znas ko igra defense u Falconsima, m? Zasto su ti risiveri nabili brojke? LBs koji su undrafted, nikakav pass rush i banged up sejftiji. Tru je u drugoj godini najbolji igrac u odbrani Falconsa. Voleo bih da vidim Xaviera u situaciji gde mora da cuva WRa duze od 5 sekundi i gde se konstantno proziva blitz jer front 4 nema kurca da ubrza throw.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #61 on: August 14, 2015, 04:09:48 pm »
A jebi ga nije on jedini koji je okruzen mediokritetom a igra dobro u odbrani. Odbrana Bearsa je totalni raspad a kako igra Fuller? Odbrana Jaxonvilla isto bila kurac pa opet je McCray bio dobar. Kao da je to samo Atlanta u kurcu defanzivno a on kao briljira. Ne budi drkosh nego sagledaj realno.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #62 on: August 14, 2015, 04:29:01 pm »
Odbrana Jaxonvilla isto bila kurac pa opet je McCray bio dobar.

Haha...pazi kad sam krenuo da kucam ovo, ako gledamo  po tome koliki pritisak pravi DL i LB, onda bi svi CB iz JAX trebalo da budu top 10 u ligi.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #63 on: August 14, 2015, 04:55:54 pm »
Fuller je keva  :facts:
Ipak, misljenja sam da su i JAX i Bearsi bolji u odbrani od Falconsa. Pogledaj kako su Marhsall i Tate uzimali jarde...uglavnom crossing routes preko LBa i ispred sejftija

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #64 on: August 14, 2015, 04:57:48 pm »
Pa da bolje su 100%, protiv nas nisu morali ni da bacaju jer je  i trčanje dobro išlo.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #65 on: August 14, 2015, 05:10:07 pm »
pa isto i protiv Falconsa...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Najbolji LB lige
« Reply #66 on: August 15, 2015, 01:00:32 am »
Trufant je po PFF, koji Dildo svesrdno citira kad treba da se nahvali Kuechly, zapravo čini mi se #4 CB lige.   :D
Wilson je bio bolji od njega u kategoriji Yards per cover snap, što jeste značajan statistički pokazatelj ali...



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!