Author Topic: Nije Njuz  (Read 344928 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2940 on: February 07, 2023, 12:40:15 am »
Hm, članica su NATO-a, imaju F-16 (dok ne naprave svoj avion 5. generacije), Erdogan je dobar sa Putinom, ali se ponekad malo rokaju u Siriji, organizuju mirovne pregovore i izvoz žita iz Ukrajine, prodaju dronove Ukrajini, nisam siguran, ali mislim da nisu uveli sankcije Rusiji, koče ulazak Finske i Švedske u NATO, sad kažu Ameru da skloni svoje prljave ruke...

Više ne mogu da pohvatam na kojoj su strani, mada mi se čini da im opasno rastu apetiti. Ima ih 80 miliona, ekonomski napreduju, vojna industrija im napreduje džinovskim koracima...

Prvi veliki test će biti ovo sa Grcima, već su velike tenzije, a ulog je verovatno veliki (kažu da na dnu Sredozemnog mora ima mnogo nafte i gasa), tu je baš nezgodno jer su obe zemlje u NATO...

Ne znam, ali za nekih 10-15 godina bio moglo da bude svašta.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2941 on: February 07, 2023, 12:44:49 am »
Ne znam, ali za nekih 10-15 dana/nedelja/meseci bi moglo da bude svašta.

Fiksed.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2942 on: February 07, 2023, 02:41:34 am »
ekonomski napreduju,

Zar nisu sad u problemima zbog inflacije? Sad će ih ovaj zemljotres dodatno ukanaliti.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2943 on: February 08, 2023, 04:58:56 pm »
Ne daj bože da se stabilišu ekonomski. Gde ćemo da kupujemo Netflix onda? Od tih 80 miliona, bar 15 miliona su Kurdi. Turci su na svojoj strani. Nisu oni boranija pa da budu na strani SAD ili Rusije

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2944 on: February 09, 2023, 10:05:45 pm »
Kao i u slucaju svake drzave gde imate "mocnika" (da ne kazem diktatora) na vlasti, sve to ce da se srusi kao "kula od karata" cim Sultan ode sa vlasti. Dobrovoljno nece otici to je sigurno.
navodno, Putin ga jednom vec spasio da ga ovi njegovi ne ukenjaju. Hoce li Ameri dozvoliti jos jedan "neuspeh", nisam siguran. On je tu gde jeste jedino zato sto mu Ameri to dozvoljavaju (precutno ili otvoreno, sve jedno je). Opet, Ameri mu gledaju kroz prste zbog Indzirlika, geografske pozicije koju imaju i gomile drugih stvari. Iako sada to ne izlgeda tako zbog svih kuroprcavih izjava koje Turci u poslednje vreme daju, ukoliko "zagusti" i "tata" pocne da udara po usima, retorika ce se brzo promeniti. Mislim da Ameri namerno popustaju lanac i pustaju ih da kevcu okolo, ali je cinjenica da i dalje cvrsto drze povodac u svojim rukama. Ko drugacije misli, totalno je politicki naivan.
Jer, sta je to Turska uradila u poslednje vreme sto je nanelo znacajni udarac americkim interesima u regionu? Surovali su po malo sa Rusima tu i tamo, zacikavali Isis u Siriji, provocirali Grke....medjutim,  americka pozicija u tom delu sveta je i dalje nepromenjena.
 
 
 

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2945 on: February 09, 2023, 10:22:20 pm »
Ne znam koliko si pratio vesti prethodnih godina, ali Uncle Sam nije uspeo da izvede Euromajdan u Turskoj. Erdogan je sve, samo ne američki pas na lancu. Niti ga SAD kontroliše, niti znaju na šta je sve spreman. Interes Turske trenutno je da ne ulazi u velike sukobe sa SAD. Turska, Iran, Kina, Indija... čekaju svoju priliku i spremaju se. Ko drugacije misli, totalno je politicki naivan.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2946 on: February 10, 2023, 08:23:32 pm »
Sad, da li sam naivan ili ne...moguce. Totalno je moguce. Zeznuo sam se na primer u proceni oko Ukrajine u pocetku (umalo se nisam posvadjao ovde sa nekim amerima tvrdeci da Putin nece ici na Kijev, nego da ce uci samo u Dombas, to je bilo jedno dva dana pre 24. februara) :D
Medjutim, skoro 18 godina sam se bavio medjunarodnom politikom, bice skoro 20 godina kako se bakcem sa Amerima. Naivan ili ne, nagledao sam se svega i svacega za ovo vreme.
Mi jednostavno, kao nacija, nemamo potpunu sliku koliki uticaj na svetsku politicku scenu (sto otvoreno, sto iza kulisa) imaju SAD.
Verovatno zato sto jos uvek vucemo recidive iz proslosti kada smo mi bili "nesto" krajem 60-tih, cele 70-te...Ameri i Rusi nisu mogili ocima da nas vide u UN tada jer su znali da skoro vise od pola UN zemalja ceka da vidi kako ce Jugoslavija da glasa, pa da onda oni isto tako glasaju.
Sta se desilo 20 godina kasnije. Mi smo sada bili u ulozi tih "drugih zemalja" i imali instrukciju da cekamo da vidimo kako EU glasa pa onda dizi ruku kao i oni.
Za to vreme Ameri pobedjuju u hladnom ratu, prosiruju svoji i onako veliki uticaj i stavljaju u potcinjeni polozaj pola planete.
Putin sada pokusava da spasi sto se spasti moze, ali cemo tek videti sta ce iz toga da izadje. Kinezi nece nikada otvoreno nista uraditi protiv Amera (to pouzdano znam...ove baloncice sto su poslali, sto grade enormnu mornaricu i usavrsavaju avijaciju...sve je to samo pumpanje misica). Prodali su dupe Amerima odavno, videli su kako je lepo da se ima para i nece se tako lako odreci toga. Tajvan je tu, ali vise za unutrasnju upotrebu jednima i drugima. Indija ima problem da prehrani svojih sada preko milijadu ljudi i pokusava da sto vise odlozi jedno 200 trenutno pritajenih verskih i nacionalnih sukoba, plus im Pakistan dise za vratom....Erdogan sanja o  nekom novom Otomanskom carstvu koje moze dobiti jedino ako krene da se siba sa pola Evrope. Niko lud to nece dozvoliti, posebno Ameri kojima je potrebna Turska kao zemaljski nosac aviona i nuklearnih raketa (trenutno ih tamo ima barem 50 sa taktickim nulearnim glavama).
Medjutim, u celoj toj prici ekonomska i vojna moc je ona koja ce na kraju da ima odlucujucu ulogu. Tu amerima niko ne moze nista. Pa kada bi se samo Kalifornija izvukla i posmatrala kao nezavisna celina bila bi peta ili sesta ekonomska sila na svetu.
Sta mislite koliko bi trajao rat u Ukrajini da su Ameri umesto Rusa napali Ukrajinu? Nemoj samo da mi sad spominjete Avganistan i bezaniju odatle....to je bila politicka odluka doneta na precac bez konsultacije sa vojnim rukovodstvom. Dok su bili ozbiljni, Ameri su drzali pod kontrolom situaciju cak i u zemlji gde ni jedan drugi okupator nije uspevao u tome. Kako, pa parama, naravno. Pricao mi covek koji je proveo godinu dana tamo da mu je jedini posao bio da jednom mesecno ide na sastanak sa Talibanima i odnese im dve torbe sa parama. Nije mi nikada rekao koliko tacno, samo je rekao da nikada nije bilo ispod miliona...MILION $!!! i to samo u njegovom reonu odgovornosti. Koliko je islo para drugim "poglavicama" u drugim regionima djavo ce ga znati. Nemoj da spominjete ni Vijetnam...totalno drugo vreme, sa drugom politickom situacijom. Ameri da su napali Ukrajinu, primenili bi verovatno slican scenario kao u Iraku na primer....sprzili sve sto se krece ili im sumnjivo (zabole njih za medjunarodno pravo i za civilne i materijalne zrtve, jer znaju da im tu niko nista ne moze, ni politicki ni vojno) usli bi posle sa trupama do Dnjepra na primer i izazvali usput puc u Kijevu. Onog momenta kada Ameri zaista budu hteli da Erdogan prdne u cabar, to ce se desit. Za sada im odgovara ovakav kakav je. Muti vodu, misli da je u kontroli necega, medjutim, ne shvata da ustvari radi ono sto se poklapa sa americkim dugorocnim planovima u regionu.
Sto bi rekli ovi lokalni ovde, mojih 2 centa.
A da sam naivan sigurno jesam, jer da nisam, ne bih sad radio u skoli vec bih leskario u nekoj vili sa bazenom i poslugom  :bigfunny:  :D
« Last Edit: February 10, 2023, 08:33:22 pm by Tedimed »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2947 on: February 10, 2023, 08:55:45 pm »
Miša Tumbas voli DoMbas :D. Donbas, ali nije bitno. Ameri su napravili puč krajem 2013. i početkom 2014. u Ukrajini. Janukovič kakav god je bio, bio je predsednik izabran na izborima. Pokušali su puč na Erdogana, ali su se polupali. Ameri nikada ne bi ušli u rat sa zemljom koja ima vojnu pomoć kao što sada ima Ukrajina. Besmisleno je pričati koliko bi brzo u ovom slučaju SAD pobedile, jer sa takva situacija neće desiti. Rusija se zaglavila u Ukrajini, ali se situacija može promeniti kao što se promenila u Avganistanu. Ako SAD proceni da je Kina postala veća pretnja, odoše oni iz Ukrajine, kao što su se pokupili 2021. iz Avganistana. Iz Avganistana su otišli jer su se spremali za Rusku invaziju, to je nadam se svima jasno.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2948 on: February 10, 2023, 09:39:56 pm »
Donbas, Domas, imam barem jos tri cetiri greske u tekstu.... :palm:
Debeli prsti.. sta da se radi.  :D
Ameri se vec prikriveno spremaju da puste Ukrajinu niz vodu....gledace jos malo kako ce stvari da se odvijaju tamo i probace da iscrpe Ruse koliko god dugo budu mogli, ali ako republikanci dodju na vlast, Zeleni moze da se pozdravi sa vojnom podrskom. Neki kongresmeni vec poceli da skupljaju potpise da se pomoc obustavi. Ne delim tvoje misljenje da ce to da se desi zbog Kine. Vise ce to biti jos jedna od politickih igara za unutrasnju upotrebu vezana za odnos Demorata i Republikanaca sa uticajem na spoljnu politiku. Zivi bili pa videli. Kina i SAD su frenemies i to ce ostati. Previse je para ovde u igri da bi se i jedni i drugi toga odrekli.
Apsolutno se slazem sa onim sto kazes za Janukovica, i da Ameri ne bi napali zemlju koja bi bila ispomagana kao sto se to sada radi sa Ukrajinom. Medjutim, SAD ne bi nikada ni dosli u takvu situaciju niti bi dozvolili da se nesto tako desava njima u dvoristu, posebno sto ne bi dozvolili da im se to desava punih 8 godina i da onda krenu u napad kao da idu na paradu za 9 maj na Crvenom trgu. Kolona od 60 kilometara krenula na Kijev. :wall:
Sto se tice "puca" u Turskoj, to nije bila ozbiljna operacija koju su ameri pripremili. To je bila manje vise izolovana grupa kojoj je bilo Erdogana preko glave i resila da proba da ga skine.  Nisu uspeli, a onda je Erdogan to iskoristio da pohapsi na hiljade svojih politickih protivnika koji jednostavno nikda nisu bili deo zavere, vec im je jedina krivica bila sto su mislili drugacije od sultana. Erdogan se posle hvalio kako je su neki americki generali bili u sve to umesani, ali to jednostavno ne pije vodu jer u SAD vojska nikada ne organizuje takve stvari, vec svi znamo ko to radi. Ameri nisu to organizovali, ali ga nisu ni upozorili, sto otvara druga pitanja, naravno. Plus guvaju kod sebe onog kako se zove Gulen, koji je navodno sve to organizovao (sto je opet budalastina, jer taj cica ne mrda iz Pensilvanije).
Sundjeru, hvala ti druze sto pokrenu ovu temu. Izgleda da mi nedostaju ovakve diskusije, pa mi ovo doslo ko kec na desetku. :)  I bas se raspisah. Evo necu vise, casna rec :D
Ovde bre sa lokalcima ne mozes cestito ni da prodiskusujes ili se podzapas oko politike, jer posle par minuta ukapiras da sem onog sto vide na TV-u i ne znaju puno o tome sta se stvarno desava u svetu.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2949 on: February 11, 2023, 11:34:24 pm »
Sumnjam da će NATO da digne ruke od Ukrajine. Dobro im ide i sve više ubacuju moderno oružije kao pomoć. Dronovi, oklopi, artiljerija. To će rešiti ovaj rat. Ukrajina ima dovoljno ljudstva da drži linije još 20 godina ovim tempom. Rusima ljudski život nikada nije bio vredan. To je konstanta u jednačini koja će ih na kraju uništiti kao državu. Dok Dagestanci, Udmurti, Tuvani, Čečeni i ostali ratuju, nema opasnosti po režim. Kada počnu masovno Rusi da ginu, biće belaja i na ostočnoj strani fronta.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2951 on: March 11, 2023, 02:02:30 pm »
Podmetačina. Šta su očekivali za 5000€ po kvadratu?

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2952 on: March 25, 2023, 12:21:44 am »

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2953 on: March 25, 2023, 05:57:02 pm »
Dobro, koliko na kraju košta sat, 80.000 ili 2.400?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2954 on: March 25, 2023, 08:44:27 pm »
Nisam stručnjak za satove, ali objašnjenje za skidanje je presmešno. :lol:

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2955 on: March 26, 2023, 12:22:27 am »
Dobro, koliko na kraju košta sat, 80.000 ili 2.400?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Pravo pitanje zujo ! Jer ako je 80.000 to običan čovek ne može da priušti. ALI ako je 2.400 to, ipak, običan čovek ne može da priušti...razlika je ipak primetna

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2956 on: April 02, 2023, 10:06:23 pm »
Ode još jedan veliki čovek u istoriju. Crna Gora je izgubila danas velikog državnika, oca nacije i velikog demokratu.

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2957 on: April 20, 2023, 11:03:20 am »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2958 on: April 20, 2023, 12:39:02 pm »
Uspešno uveden porez na budale

A ti bi radije da se izdvaja iz državne kase?

Što se mene tiče, to je jedini pošten način, da navijači plate za "svoj" klub.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2959 on: April 20, 2023, 12:53:26 pm »
A ti bi radije da se izdvaja iz državne kase?
Ja ne bih da se izdvaja uopste. Disclaimer, nevezano od boja kluba.
Što se mene tiče, to je jedini pošten način, da navijači plate za "svoj" klub.
Sluzi ovo necemu drugom.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2960 on: April 20, 2023, 07:30:45 pm »
Svako ima pravo da raspolaže sa svojim novcem kako mu je volja. Poreklo para bi verovatno bilo interesantno videti, kada bi forenzika odradila svoj posao.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.


Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2962 on: May 16, 2023, 09:10:49 pm »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2963 on: May 16, 2023, 09:48:45 pm »
Neće samo Nole da pravi terene i dobija džabe zemljište.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2964 on: May 16, 2023, 10:50:37 pm »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2965 on: May 16, 2023, 11:08:21 pm »
Klupko se lagano odmotava. Možda će Tipsa da preuzme firmu :hm:?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2966 on: May 17, 2023, 02:27:56 pm »
Klupko se lagano odmotava. Možda će Tipsa da preuzme firmu :hm:?

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2967 on: May 20, 2023, 11:55:58 pm »

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2968 on: May 21, 2023, 08:40:45 am »
Neće moći da izbleje, zaustaviće ih kordon...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2969 on: May 21, 2023, 10:00:05 am »
Nema bleje ovog puta. To da znate svi koji planirate da idete. Sve vreme u oboru mora da se bude.
Inače, ovakve poruke su za ozbiljnu disciplinsku raspravu. Ako ideš na mitinge, da bi dobio nešto za uzvrat, ko garantuje protivničkim ekipama da i sudije neće da ti pomažu kada treba?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline maxim209

  • Starter
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2970 on: May 23, 2023, 03:02:49 pm »


Ne znam kako mi je promakao ovaj maestralan projekat.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2971 on: May 23, 2023, 03:53:52 pm »
Auu, projekat. Par stotoina evra, ako je i dougralo dotle.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2972 on: May 23, 2023, 05:08:42 pm »
Ovo je skroz ok ako je namenjeno za od 1. do 4. osnovne.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2973 on: May 23, 2023, 06:04:47 pm »
Auu, projekat. Par stotoina evra, ako je i dougralo dotle.
Realna vrednost. Šta misliš koliko je zaista fakturisano?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2974 on: May 23, 2023, 08:51:16 pm »
Ako hoće da igraju fudbal a da se ne mrdaju bolje da cepaju FIFU