Author Topic: Nije Njuz  (Read 345115 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1400 on: April 04, 2017, 10:57:12 pm »
Kao sto je pomoglo lupanje u serpe protiv Milosevica?
Zamajavate se, a podsvesno znate da ova kolicina ljudi ne moze nista da promeni, ali isto osecate frustraciju i nezadovoljstvo i morate nekako da je ispoljite, tako da razumem vas u potpunosti.

Čekaj, nisi mi odgovorio. Da li je rešenje da sedimo kod kuće i čekamo da se situacija sama od sebe popravi?

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1401 on: April 04, 2017, 10:58:08 pm »
Kao sto je pomoglo lupanje u serpe protiv Milosevica?

Miloševića je bilo teže smeniti 16 puta, pa smo ga smenili.
A kome nije do toga, eno mu bajtica, koze, lososi koji se veselo praćakaju u potoku...


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4450
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1402 on: April 04, 2017, 11:05:36 pm »
Čekaj, nisi mi odgovorio. Da li je rešenje da sedimo kod kuće i čekamo da se situacija sama od sebe popravi?
Kako god okrenes pitanje je , zapravo vise je  poenta da 3.000.000, TRI miliona ljudi je glasalo za AV. 
Shvatas da smo u manjini, nemoj me ubedjivati da  su sve to botovi, penzosi i olos. NEMOGUCE.

I evo odgovora, jeste resenje je da sedis kod kuce i umesto sto razmisljas o AV , stavis prst na celo i zapitas se zasto ti smeta ta figura?
Da li si TI uradio sve sto je u tvojim mogucnostima da ti bude bolje?

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4450
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1403 on: April 04, 2017, 11:06:38 pm »
Miloševića je bilo teže smeniti 16 puta, pa smo ga smenili.
Upravo to, bilo je teze, znate kako imate recept, a zasto se to ne desava? I koliko je to trajalo?

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1404 on: April 04, 2017, 11:12:29 pm »
zakinuli sendvice posle izbora?

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1405 on: April 04, 2017, 11:27:16 pm »
koja 3 miliona, šta buncaš? dobio je 1.9-2.0 miliona glasova.
možda to tebi deluje kao nešto nedostižno, ali isto toliko je dobio i Slobo 2000. godine...kada je izgubio izbore u 1. krugu.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1406 on: April 04, 2017, 11:27:53 pm »
Nije 3 miliona, 2 je glasalo za njega ali to i nije bitno. Ovo je drzava ludaka, nepismenih i kojekakvih indijanaca i nije nemoguce ali je jebeno tesko bilo koga promeniti, narocito jer je vecinu tog istog naroda, a narocito onog manjinskog dela koji imaju mozak previse tesko po ko zna koji put uhvatiti na "staru pricu novog pocetka". Ali sve i da nije tako, prvo treba naci nekog ko nije nicim ali bas nicim kompromitovan da bude na celu ekipe (kao sto je to bio Kostunica 2000., ne nakon toga) ali da se ovog puta on javno ogradi od bilo koje spodobe sa ove politicke scene, a onda treba regrutovati isto tako kvalitetne ljude za tu ekipu. To je recept koji bi mogao da upali. Tesko da, ne i nemoguce.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1407 on: April 04, 2017, 11:34:41 pm »


Kako god okrenes pitanje je , zapravo vise je  poenta da 3.000.000, TRI miliona ljudi je glasalo za AV. 
Shvatas da smo u manjini, nemoj me ubedjivati da  su sve to botovi, penzosi i olos. NEMOGUCE.

I evo odgovora, jeste resenje je da sedis kod kuce i umesto sto razmisljas o AV , stavis prst na celo i zapitas se zasto ti smeta ta figura?
Da li si TI uradio sve sto je u tvojim mogucnostima da ti bude bolje?

Dobio je oko dva miliona, možda malo manje.

Zašto mi smeta ta figura? Ti kao da si pao sa Marsa...

Sada odo na spavanje ali sutra ću ozbiljno porazmisliti kako da sedim kod kuće dok istovremeno činim sve da mi bude bolje.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1408 on: April 04, 2017, 11:36:15 pm »
Treba namestiti Aleku igru. Povezati ga sa Rusima, pronaći dokaze da sprema invaziju na Kosovo i radi na otcepljenju Republike Srpske, a onda MMF-u poručiti da svoja potraživanja može da nabije tamo gde sunce ne sija. Samo tako se može srušiti sadašnji režim. Ko ima volje i živaca može da proba, ja mislim da se to neće nikada dogoditi. Dva miliona srba su idioti i tu priču na žalost ne možemo promeniti. Prošle godine se komšinici sin i snaja sa dva unučeta odselili u Kanadu. Komšinica plače po ceo dan što ih više ne viđa svakodnevno, ali istrajno glasa za Vučića. Kaže, samo on može ekonomski oporaviti Srbiji, pa će se onda njena deca vratiti.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1409 on: April 04, 2017, 11:42:53 pm »
Tako su glasali i za Slobu, i za Tadica pa su svi otisli. Svako moze da se skloni, samo treba dovoljno da ljudima dozlogrdi i da ih neko animira kao sto Vucic sada radi. Evo opet clanka Black Hole-a sa kojim se slazem 96.5% :D

http://www.tarzanija.com/da-bi-se-nesto-promenilo-intelektualna-elita-mora-da-odjebe/
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1410 on: April 04, 2017, 11:57:55 pm »
U tom smislu imam jedno podjednako intelektualno-izazovno pitanje za tebe: Na stolu stoji cela kifla, ja je podelim na 3 dela i pojedem, e sada da li sam ja pojeo celu kiflu ili 3 parčeta kifle?
Moze intelektualno-izazovno pitanje koje vise odgovara toj 'promenljivosti' ideologija: Ako covek ima vucjaka, proda ga i kupi pudlicu. Jesu to dva razlicita psa, ili je to jedan 'promenljiv' pas, prvo bio vucjak pa postao pudlica?

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1412 on: April 05, 2017, 12:34:06 am »
Kad se zavrsi ovaj, mogao bi Omiljeni da povede protest jer Dzeci nikako da prismrde play offu.  :D
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4450
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1413 on: April 05, 2017, 07:13:50 am »
Otprilike vladarule što je ubacio link sa Tarzanije, sumira na kraju ono šta sam hteo da kažem.
Više Doljevac i Babušnica, manje Savamala i Liman...
Bole racku sirotinju za intelektualnu elitu.
Nije za džabe ono 'kad ustane kuka i motika' , jer 'napuderisani' internetaši i vlogeri to nisu videli ni na slici.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1414 on: April 05, 2017, 07:22:04 am »
Pročitaj šta sam napisao o Doljevcu.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4450
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1415 on: April 05, 2017, 07:50:01 am »
Treba namestiti Aleku igru. Povezati ga sa Rusima, pronaći dokaze da sprema invaziju na Kosovo i radi na otcepljenju Republike Srpske, a onda MMF-u poručiti da svoja potraživanja može da nabije tamo gde sunce ne sija. Samo tako se može srušiti sadašnji režim. Ko ima volje i živaca može da proba, ja mislim da se to neće nikada dogoditi. Dva miliona srba su idioti i tu priču na žalost ne možemo promeniti. Prošle godine se komšinici sin i snaja sa dva unučeta odselili u Kanadu. Komšinica plače po ceo dan što ih više ne viđa svakodnevno, ali istrajno glasa za Vučića. Kaže, samo on može ekonomski oporaviti Srbiji, pa će se onda njena deca vratiti.


SBK  dao sam primer bzvz nemam pojma ni gde je Doljevac, niti ko je serif, nebitno.
Na ovo sto si ti napisao nadodaj deo Masterove price i imas skoro celu sliku stanja u Srbiji, i kako ga promeniti.

Poenta, barem po meni, sto znaci nemorate da se slozite jer jos uvek imamo pravo da nedelimo isto misljenje.
Precenili smo brojcano stanje "elite" , zapostavili sirotinju i polumozgove, kad kazem polumozgove mislim ljude koji gledaju Farmu/Pinkove zvezdice i koji bi glasali za Vendi da se pojavila na izborima, kad kazem sirotinja sve 150km i dalje od BGa. Ako ste videli autobuse za famozne skupove , videli ste da je to sve juzna pruga,  i ako je opozicija htela da preokrene nesto, obican skauting bi pomogao da se vidi gde AV ima najvece uporiste, i tu udarati.
Ako izvucete paralelu sa obbaranjem Slobe, onda je trebao i  jedan Marko Milosevic , i Mira, aka baba JULa da dodatno razgneve narod, da prate tu pricu, jer udaranje po Gasicima i slicnim nema efekta.
Quote
Dva miliona srba su idioti i tu priču na žalost ne možemo promeniti.
I ovo je veliki problem, statistika kaze da svaki Srbin ima po mobilni, sta znam svaki 4. racunar, ali u statistici se ne vidi da li znaju i da ih koriste.
Ima previse neobrazovanog i glupog naroda. Iako mi volimo da mislimo da smo najpametniji, nebeski narod, taj egotrip nas konstantno upucava u koleno.
I onda tu dolazi TV, zuta stampa i sl. Gde se gura zlatni decko AV. I opozicija ne zna kako da dopre do tih ljudi u zabitima  koji nemaju internet , FB, i zavise samo od TV i novina.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1416 on: April 05, 2017, 09:32:05 am »
Nisam mislio na taj post. U Doljevcu nije postojala slobodna volja da se glasa neko, već je glasano po  diktatu. Tako je verujem i u ostalim opštinama sa visokim procentom glasova za pobednika. Zapravo, tako je i u većim mestima, ali se tu nije mogao kontrolisati veći procenat ljudi. Znaju dobro ljudi kako se živi i mnogo manji broj veruje medijima, nego što to mislimo. Ja sam preterao sa 2 miliona idiota. Nema ih više od milion. Kupi/zastraši još milion i eto ti 50%.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4450
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1417 on: April 05, 2017, 10:24:49 am »
Sticajem okolnosti zbog posla dolazim u kontakt sa dosta ljudi, pogotovu penzionera, i ooi vide samo ono šta im se servira.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1418 on: April 06, 2017, 11:31:49 am »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1419 on: April 08, 2017, 05:48:57 pm »
http://rs.n1info.com/a240806/Vesti/Vesti/Kontraprotest-u-Novom-Sadu.html
Quote
Lider GG Pokret Tomislav Lovreković kaže da su imali informacije da može doći do sukoba ukoliko se budu okupili u većem broju.
  :worthy:
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1420 on: April 08, 2017, 06:33:30 pm »
taj Lovreković se istakao pre par godina kada je organizovao utakmicu FK NS protiv bratskog kluba iz republike ruske ukrajine pa je bio kao pičvajz oko toga po medijima.
inače kandidat na listi LDP za gradsku skupštinu pre 10ak godina  :rofl:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1421 on: April 09, 2017, 06:33:16 pm »
https://twitter.com/JullianAsange/status/850374031404523520

edit
Sad videh da ovo nije pravi wikileaks nalog nego samo od Asangea... Nevermind, neću brisati. ;)
« Last Edit: April 09, 2017, 06:41:30 pm by starr »

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1422 on: April 09, 2017, 09:11:33 pm »
Nije to ni pravi Assange


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1423 on: April 11, 2017, 11:02:30 pm »

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1425 on: April 16, 2017, 11:38:01 pm »


 :svi:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1426 on: April 17, 2017, 12:05:57 am »
Hahaha mnogo dobra fora  :lol:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1427 on: April 17, 2017, 09:46:01 am »
Ćuti, nemoj da vaskrsne posle.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1428 on: April 17, 2017, 10:34:43 am »
Bio je bolji odgovor, nego mu je rekao "Sreća pa je Isus vaskrsnuo, inače bi se sad prevrtao u grobu".

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1429 on: April 19, 2017, 02:07:46 am »
http://media.rtv.rs/sr_ci/pravi-ugao/27735

Гост: АЛЕКСАНДАР МАРТИНОВИЋ, шеф посланичке групе СНС у Скупштини Србије.
Ауторка и водитељка: Љубица Гојгић

Vredi pogledati. Al ga je ispreskakala zena  :worthy:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1430 on: April 19, 2017, 03:26:56 am »
Koliki i kakvi mentoli su isplivali na vrh to je zaista jezivo.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1431 on: April 19, 2017, 07:29:25 pm »
APROPO one priče kakav smo narod i da svaki narod zaslužuje baš onakvu vlast kakvu i zaslužuje hteo bih sa vama da podelim jednu situaciju koja se ponavlja iz dana u dan. Inače sam mišljenja da iz "glupih" primera mogu da se izvedu kvalitetni zaključci, najviše zato što u takvim situacijama na površinu isplivila ono iskonsko ljudsko JA, ljudi ne razmišljaju pa se ponašaju spontano, iskreno. 

LM, ja vam živim u ulici koja je glavna za povezivanja Bulevara (onog što ga je kuma Nada Macura prekrstila u Bulevar Kralja Aleksandra Vučića) i Crvenog Krsta i moja je zgrada 10 metara od glavne raskrsnice, i tu je saobraćaj najgušći. Odma na početku se nalaze 2 kontejnera koja se prazne svakog dana. E sada kada kamion uđe i završi posao on ne ide dalje nego se vraća nazad u rikverc i nastavlja svojim putem (ovde ne bih ulazio zašto je tako) Taj ceo proces oni pokušavaju da organizuju tako što jedan đebretar izađe i pokušava da reguliše saobraćaj tj da kaže vozačima da ne ulaze jer kamion mora da izađe, a ono što se dešava je sledeće. Prvi balvan iako mu đubretar daje znak da ne ulaze, on ipak uđe i zalepi se iza kamiona, dok on trči do ovog maše ostalim balvanima da ne ulaze za njim, ostali balvani naravno za njim, i onda nastane čep i opšti karneval sirena i psovanja i sve ostalog što karakteriše jedan kulturni sistem u vožnji. Na kraju, kada prođe dovoljno vremena i ovih 5 balvana konačno shvate da će morati da se pomere jer kamion zaista ne mere da ide napred kreću rokade po trotoaru i ostalo manevrisanje. I tako svaki bogovetni dan. Dakle imamo jednu identičnu situaciju, imamo jedan identičan model ponašanja ali od strane potpuno različitih ljudi koji se ponavlja iz dana u dan.

Inače su mi radni sto i komp pored prozora i čim čujem zvuk kamionske dizalice ja već znam šta sledi, barem 100x sam gledao svojim očima (ostajanje za kompom se ne islpati jerbo vam će koncentracije nestati, najbolje je malo gvirnuti kroz prozor i posmatrati uobičajeni scenario) u poslednjih 3,4,5 godina od kada su postavili novije kontiše.

Pre osude bih voleo znati ono što nikada neću znati, a to je kako li bi se ponašali drugi narodi u datoj situaciji  :hm:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1432 on: April 19, 2017, 08:01:56 pm »
http://media.rtv.rs/sr_ci/pravi-ugao/27735

Гост: АЛЕКСАНДАР МАРТИНОВИЋ, шеф посланичке групе СНС у Скупштини Србије.
Ауторка и водитељка: Љубица Гојгић

Vredi pogledati. Al ga je ispreskakala zena  :worthy:

Potpuno neinteresantno! Duguješ mi pola sata života! Jedino što mi je bilo zanimljivo jeste ono vezano za njegovu izjavu kada je prelazio iz SRS u SNS pa je tu nešto mumlao, a ona nije umela da ga tu žešće napadne. Inače, ja ovog lika do sada nisam mogao da slušam duže od 1 sekunde od kada je ušao u SNS, a posle ove emisije ne planiram ni tu sekundu da mu poklonim. On je lik koji nije otišao u SNS u prvom talasu, i bio žestok protivnik pogotovo Nikolića, svašta je pričao protiv njega na TV u kampanji i na kraju su ga kupili pa je prestao  :lol:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1433 on: April 19, 2017, 08:39:10 pm »
Jes, kupili ga. Debelo je platio da ga prime.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1434 on: April 19, 2017, 08:41:03 pm »
Na ovu temu sto se nabiju djubretarcu u dupe... Evo citam prve komentare na racun nove rampe u Vrcinu, kaze najveci problem su siroke trake pa se stvaraju po dve kolone po jednom prolazu. Stvarno smo stoka od naroda.

Sent from my GSP using BusPlus