Author Topic: Nije Njuz  (Read 344916 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1365 on: April 03, 2017, 01:44:34 am »

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1366 on: April 03, 2017, 10:15:08 am »
Juce prolazim pored birackog mesta sa klincem, idemo na pijac po salatu i luk. Scene tuzne da tuznije ne moz da budu. Sve sami matuzalemi izlaze iz zgrade i to ono 80+ dina. Nas dvojica kupili sta smo hteli, vracamo se nazad a jedan dekica (koji je izasao sa glasa) stao da pazari neku salamu na tezgi, naravno i devojka sa druge strane mu 5 puta objasnjava koja je pileca a koja cureca...jadnicak ne cuje. Velika vecina takvih matoraca je izaslo da glasa za AV jer je najbolji. Da nije, ne bi io stalno na televiziji :facts: Jos od dolaska Aleka na vlas' pricalo se o kinti koju odvaja za medijsku manipulaciju, spijuniranje i slicne pizdarije tako da se ja nisam iznenadio rezultatima izbora, samo mi idu na kurac milenialsi koji su totalno ravnodusni na celu situaciju...


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1368 on: April 03, 2017, 06:30:52 pm »
Ja ne razumem sta tu nije jasno. Svi masu sa onim AV iSNS imaju ovoliko glasova, niko da se seti da su ih i socijalisti podrzali. Cak i ako je samo pola socijalista izaslo, dovoljno je za ovaj rezultat. Jos ako uzmes da nije bilo ni Madjarskog ni Bosnjackog ni Albanskog kandidata

Mađari u Muslimani podržali Vučića. Karić također. Sinergija. Čovek je odigrao savršenu partiju šaha pripremanu dosta unapred.

Mene je najviše iznenado ovaj forum, koji se tako zdušno bavi dnevnom politikom, OČEKUJUĆI NEŠTO? Da li ste vi normalni? 27 godina i još niko ništa nije naučio. Za 5 godina, verovatno će isti ljudi isto misliti, isto pisati, možda bude drugih likova na političkoj sceni, za 10 godina isto, pa za 15 i tako do kraja života...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1369 on: April 03, 2017, 06:37:47 pm »
a kad vidim ove što drže te "alo bre ljudi otvorite oči mućnite glavom jerste prisebi jebote?" govore poput pabla, onda mi se tek prisere.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1370 on: April 03, 2017, 06:47:20 pm »
a kad vidim ove što drže te "alo bre ljudi otvorite oči mućnite glavom jerste prisebi jebote?" govore poput pabla, onda mi se tek prisere.

Taman posla, ja sam ubeđen da pametni ljudi gledaju svoja posla, muljare muljaju, a idioti od vlasti očekuju nešto. E sad što ti očekuješ nešto nisam ti ja kriv.

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1371 on: April 03, 2017, 06:52:55 pm »
OČEKUJUĆI NEŠTO?
Ja tek jedva cekam kad padne Vucic da ljudi misle da ce sve odma da bude bolje, da ce taj novi ko dodje postovati obecanja u kampanji, vratiti penzije, pohapsiti kriminalce, napisati zakon o radu takav da investitori istog momenta pokupe prnje itd :popcorn:

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1372 on: April 03, 2017, 06:56:58 pm »
omiljeni izneverovao zbog Raduleta pa mu sad drugi krivi  :D

Ja tek jedva cekam kad padne Vucic da ljudi misle da ce sve odma da bude bolje, da ce taj novi ko dodje postovati obecanja u kampanji, vratiti penzije, pohapsiti kriminalce, napisati zakon o radu takav da investitori istog momenta pokupe prnje itd :popcorn:

nije Vucic kriv, mi smo govna.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1373 on: April 03, 2017, 07:03:55 pm »
Taman posla, ja sam ubeđen da pametni ljudi gledaju svoja posla, muljare muljaju, a idioti od vlasti očekuju nešto. E sad što ti očekuješ nešto nisam ti ja kriv.

Pablo, ako ti imaš imanje i zaposliš nekoga da upravlja njime u tvoje ime, da li si idiot ako očekuješ da taj dobro obavlja posao ili si idiot ako se ne petljaš u to što radi?

nije Vucic kriv, mi smo govna.

Mi jesmo govna, ovo je valjda slobodna zemlja pa nam niko to ne može ni zabraniti, ali reči da Vučić nije kriv je nebuloza.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1374 on: April 03, 2017, 07:11:46 pm »
Taman posla, ja sam ubeđen da pametni ljudi gledaju svoja posla, muljare muljaju, a idioti od vlasti očekuju nešto. E sad što ti očekuješ nešto nisam ti ja kriv.

ma pametni treba da kupe bajticu u pitoresknim predelima, nacijepaju ušumi drva zazimu, čuvaju koze i da sačekaju da idiotima dosadi vlast.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1375 on: April 03, 2017, 07:21:42 pm »
Mi jesmo govna, ovo je valjda slobodna zemlja pa nam niko to ne može ni zabraniti, ali reči da Vučić nije kriv je nebuloza.

buraz, sta je s tobom u poslednje vreme pa svaku rec shvatas bukvalno?
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1376 on: April 03, 2017, 07:47:22 pm »
Pablo, ako ti imaš imanje i zaposliš nekoga da upravlja njime u tvoje ime, da li si idiot ako očekuješ da taj dobro obavlja posao ili si idiot ako se ne petljaš u to što radi?

Ako mu daš razoreno imanje na kontu obećanja da će tu za 2 godine da bude rudnik zlata i dijamanata no šta no si idiJot?? Ali ne i to, nego te zajebu 5 takvih i dođe 6. i prođe mu opet sa sličnom pričom i tebi nikad na pamet pasti neće da uzmeš sam da sređuješ svoje imanje???


Da se ne bavimo nekim primerima i tumačenjima, da se vratimo u realnost tj u prošlost tj na prve parlamentarne izbore nakon petog oktobra, nakon kojih je Koštunica formirao manjinsku vladu zahvaljujući podršci SPSa čija je lista nosila ime Slobodan Milošević. Ako je njima to bila preča opcija nego dogovor sa DS (koji istorijski ne može da dugoročno opstane bez da se postepeno raspada) o čemu onda dalje da se priča. Tada sam shvatio da je gotovo. Ne postoji ništa ljudsko i što je još važnije ništa ideološki u današnjoj politici.



Mastere nemoj zajebavati da je Omiljeni za Ludog Raduleta?  :rofl:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1377 on: April 03, 2017, 08:02:16 pm »
buraz, sta je s tobom u poslednje vreme pa svaku rec shvatas bukvalno?

U pravu si, moram malo da iskuliram. Nakupilo se svašta pa se kačim zbog sitnica...

Ako mu daš razoreno imanje na kontu obećanja da će tu za 2 godine da bude rudnik zlata i dijamanata no šta no si idiJot?? Ali ne i to, nego te zajebu 5 takvih i dođe 6. i prođe mu opet sa sličnom pričom i tebi nikad na pamet pasti neće da uzmeš sam da sređuješ svoje imanje???

Ovako da govori neko dete koje nema pojma o uređenju i vođenju države pa da razumem...

Da se ne bavimo nekim primerima i tumačenjima, da se vratimo u realnost tj u prošlost tj na prve parlamentarne izbore nakon petog oktobra, nakon kojih je Koštunica formirao manjinsku vladu zahvaljujući podršci SPSa čija je lista nosila ime Slobodan Milošević. Ako je njima to bila preča opcija nego dogovor sa DS (koji istorijski ne može da dugoročno opstane bez da se postepeno raspada) o čemu onda dalje da se priča. Tada sam shvatio da je gotovo. Ne postoji ništa ljudsko i što je još važnije ništa ideološki u današnjoj politici.

U stvari, ideološki je Koštunica bio mnogo bliži Miloševiću nego Đinđiću.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1378 on: April 03, 2017, 08:12:59 pm »
Ovako da govori neko dete koje nema pojma o uređenju i vođenju države pa da razumem...

Ti si prvi državu uporedio sa imanjem, i iz nekog razloga izgleda da očekuješ neku vanserijsku analogiju  :palm:

U stvari, ideološki je Koštunica bio mnogo bliži Miloševiću nego Đinđiću.

 :rofl: Kakav si ti car! TI SE JEBENO OZBILJAN!!!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1379 on: April 03, 2017, 08:21:07 pm »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1380 on: April 03, 2017, 08:23:20 pm »
Ti si prvi državu uporedio sa imanjem, i iz nekog razloga izgleda da očekuješ neku vanserijsku analogiju  :palm:

A šta je drugo država nego jedno veliko imanje?

:rofl: Kakav si ti car! TI SE JEBENO OZBILJAN!!!

Pa naravno da je bio sličan Miloševiću, zato je i uspeo da ga pobedi na izborima jer dugogodišnji Miloševićevi glasači neće preko noći da počnu da glasaju za nekoga sa druge strane političkog spektra. Ovo je bilo minimalno pomeranje, ne mogu da kažem u levo ili desno jer je naša politička scena šizofrena.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1381 on: April 03, 2017, 08:39:14 pm »
http://rs.n1info.com/a239691/Vesti/Vesti/Studenti-i-gradjani-protestuju-ispred-Skupstine-Srbije.html
Protesti ni Trampu ništa nisu mogli, a kamo li Vučiću.

Malo su zakasnili sa protestima... Sada ne treba protestovati što je izabran Vučić nego, za početak, boriti se za nezavisnost RTS-a.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1382 on: April 03, 2017, 09:05:28 pm »
Pa naravno da je bio sličan Miloševiću, zato je i uspeo da ga pobedi na izborima jer dugogodišnji Miloševićevi glasači neće preko noći da počnu da glasaju za nekoga sa druge strane političkog spektra. Ovo je bilo minimalno pomeranje, ne mogu da kažem u levo ili desno jer je naša politička scena šizofrena.

Ne, ne, ne, pogrešno si me razumeo, nije mi bilo smešno to što misliš kako misliš pa je potrebno da mi dodatno objašnjavaš, nego što uopšte misliš na taj način, u mojim očima politička ideologija je krajnje promenljiva kategorija, ono što je najvažnije je vlast, u tom smislu ako treba malo zaratiti ili promeniti ideologiju - Bože moj, šta da se radi, ali dobro ima ljudi koji i dan danas u 2017. godini veruju u postojanje ideologije, šta sad. 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1383 on: April 03, 2017, 09:30:39 pm »
Nije politička ideologija promenljiva nego političari menjaju ideologiju po potrebi da bi opstali na vlasti.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1385 on: April 03, 2017, 09:41:11 pm »
Ono sto mene zanima nakon ovih izbora jeste sta ce biti sa Belim.

Da li ce preci na sledeci nivo i nakon pokreta postati stranka?
Da li ce stranka biti ozbiljna? Da li ce formirati svoj politicki program?
Da li ce privuci nekog ozbiljnog?
Da li ce, u slucaju da postane ozbiljna stranka, dozvoliti da mu se prikljuce bivsi clanovi G17, DS, DSS i ostalih stranaka ili ce krenuti u jednu ozbiljnu pricu promena i sveze krvi na politickoj sceni Srbije?

Voleo bih da vidim sta ce biti od svega toga i kako ce iskoristiti glasove koje je dobio.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1386 on: April 03, 2017, 09:53:03 pm »
Nije politička ideologija promenljiva nego političari menjaju ideologiju po potrebi da bi opstali na vlasti.

Izeš mi sve Betula, ali ti me svakim sledećim postom sve više i više iznenađuješ  :worthy:


U tom smislu imam jedno podjednako intelektualno-izazovno pitanje za tebe: Na stolu stoji cela kifla, ja je podelim na 3 dela i pojedem, e sada da li sam ja pojeo celu kiflu ili 3 parčeta kifle?



Nego jel ima neko ovde ko gaji mišljenje da je vlast upravo onakva kakvu je narod zaslužuje?

I jel ima neko ko je jučer oko 18:30 razmišljao za koga da glasa, pa mu je preselo zadnjih 20 minuta meča Arsenal-City  jerbo se nije mogao setiti da li se birališta zatvaraju u 8 u smislu ko je do tada glasao glasao a oni koji su u redu ništa, ili niko nemož duđe na glasanje al oni koji su tu glasaju bez obzira dal je prošlo 8. I ako krenem u 10 do 8 pa zaksnim dal će me mučiti savest jer me nešto vuče da glasam. Glupi izgubljeni Ozil dobio poklon šansu koju nije ni probao da iskoristi, sada nam je 4. mesto dalje.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1387 on: April 03, 2017, 10:02:41 pm »
Nego jel ima neko ovde ko gaji mišljenje da je vlast upravo onakva kakvu je narod zaslužuje?

ima poneko...

Tako je. Ali to ne znaci da branim nesto Jeremica, taj ljigavko je nistak isto, a za mene je nistak nista drugo nego nistak, ne vagam ko je koliki i sta je u horoskopu. Jankovic je naravno nistak svoje vrste, kao i Obradovic, a Beli mi je od simpaticnog momka dosao do penjanja na penis u rekordnom roku, slicno kao i Radulovic. I sve to nije tako bitno u ovom trenutku ali idealizovati bilo kog nistaka iz mase politicara ili politicara u pokusaju je kretenizam. Ja ne glasam Vucica ali sam siguran da ce rasturiti izbore, ne zato sto nesto vredi nego zato sto za protivnike ima gomilu nistaka i nista vise. Uostalom, da nije bilo zute bande nistaka na celu sa Tadicem, nikada ne bi ni primirisao vlasti. A narod zaista zasluzuje vlast kakva god da je ona i to je to. Izuzev zutih, njih niko ne zasluzuje, koliko god da je los.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1388 on: April 03, 2017, 10:14:30 pm »
Da se ne bavimo nekim primerima i tumačenjima, da se vratimo u realnost tj u prošlost tj na prve parlamentarne izbore nakon petog oktobra, nakon kojih je Koštunica formirao manjinsku vladu zahvaljujući podršci SPSa čija je lista nosila ime Slobodan Milošević. Ako je njima to bila preča opcija nego dogovor sa DS (koji istorijski ne može da dugoročno opstane bez da se postepeno raspada) o čemu onda dalje da se priča. Tada sam shvatio da je gotovo. Ne postoji ništa ljudsko i što je još važnije ništa ideološki u današnjoj
Mislim da je jos za vreme vlade Zorana Djindjica, posto je DSS izasao iz vlade, doslo do neke kohabitacije sa Branislavom Ivkovicem i jos par SPSovaca, i da je to bio pocetak kraja svega. Ali to je bilo davno i nesto ne mogu da nadjem podatak kako treba.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1389 on: April 03, 2017, 10:21:27 pm »
Ono sto mene zanima nakon ovih izbora jeste sta ce biti sa Belim.

Da li ce preci na sledeci nivo i nakon pokreta postati stranka?
Da li ce stranka biti ozbiljna? Da li ce formirati svoj politicki program?
Da li ce privuci nekog ozbiljnog?
Da li ce, u slucaju da postane ozbiljna stranka, dozvoliti da mu se prikljuce bivsi clanovi G17, DS, DSS i ostalih stranaka ili ce krenuti u jednu ozbiljnu pricu promena i sveze krvi na politickoj sceni Srbije?

Voleo bih da vidim sta ce biti od svega toga i kako ce iskoristiti glasove koje je dobio.

Rekao je u nekom od lajv uključenja posle izbora da ne planira osnivanje stranke, da više voli organizovanje i delanje kroz građanski pokret. Međutim, na N1 je izborne večeri gostovao Jovo Bakić i tokom komentarisanja u višeglasju čuo sam da je prof. Zoran Stojiljković dobacio "...Jovo piše Belom program".

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1390 on: April 04, 2017, 04:18:51 am »
Nesto bas gledam statistiku:
2000. DOS 64%, SPS 13%, SRS 8%, SSJ 5%
2003. SRS 27%, DSS 17%, DS 12%, G17 11%...
2007. SRS 28%, DS 22%, DSS 16%, G17 6%...
2008. DS 38%, SRS 29%, DSS 11%, SPS&CO 7%...
2012. SNS 24%, DS 22%, SPS&CO 14%, DSS 7%...
2014. SNS 48%, SPS&CO 13%, DS 6%, Boris 5%...
2016. SNS 48%, SPS&JS 10%, SRS 8%, DS 6%...
Samo kad je Tadic pravio veliku koaliciju, narodnjacka opcija nije bila prva. DOS je predvodio Kostunica tako da mi je i on neka narodnjacka opcija.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1391 on: April 04, 2017, 07:56:06 pm »
Уживо пренос протеста ако неког занима


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1392 on: April 04, 2017, 09:16:18 pm »
Likovi sa alkoholom u rukama bi mogli da se pomere u zadnje redove.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Online mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1393 on: April 04, 2017, 10:24:40 pm »
Ne znam zasto posle 30 godina sranja, narod i dalje misli da moze nesto da promeni?
Nikad  nema vece izlaznosti, zasto su sad ocekivali vise? Da bi skinuli AV? A sa cime to? Koji LOTR ce da upravlja opozicijom?
Zamajavaju se ljudi, "intelektualna elita" i ostala sranja, odvratni DS, G17, LDP i slicna sranja likovi , radikali koji se tripuju da su neka sila, klasicna bagra koju bih rado istrebio jer garantujem da se nista ne bi promenilo ni da dodju na vlast, jer jedino znaju da pljuju po ostalima i teoretisu.

Na celoj politickoj sceni i na vlasti i u "opoziciji" su RECIKLIRANI likovi zadnjih 30 godina, nema novis faca.
Jedino "osvezenje" je Sidzim , ali tek cemo videti da li je on bunt naroda, ili neko stoji iza njega.
Ocekivati da iskoci neki neofarbani vodja revolucije zdravog razuma koji ce izvuci narod iz ove ucmalosti? Bic pliz.


Nego jel neko za Mock draft?
A vi kako te?

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1394 on: April 04, 2017, 10:27:44 pm »
Ja uvek mislim da nešto mogu da promenim.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Online mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1395 on: April 04, 2017, 10:28:49 pm »
Ja uvek mislim da nešto mogu da promenim.
Mozes.

Sebe.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1396 on: April 04, 2017, 10:32:18 pm »
mardok izvede na ulice par iljada ljudi kad veprine nemaju đe da treniraju, a kad je u pitanju država onda koga bole kurac nema tu leba uvek je mala izlaznost.  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1397 on: April 04, 2017, 10:34:51 pm »
To samo govori koliko je ta opozicija koja sad kenja
a) nesposobna
b) neorganizovana
c) mrzi ih da se cimaju, osim po FB
d) sve navedeno

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1398 on: April 04, 2017, 10:50:32 pm »
I rešenje je da sedimo kući i da se situacija sama od sebe popravi?

Online mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1399 on: April 04, 2017, 10:55:08 pm »
I rešenje je da sedimo kući i da se situacija sama od sebe popravi?
Kao sto je pomoglo lupanje u serpe protiv Milosevica?
Zamajavate se, a podsvesno znate da ova kolicina ljudi ne moze nista da promeni, ali isto osecate frustraciju i nezadovoljstvo i morate nekako da je ispoljite, tako da razumem vas u potpunosti.