Author Topic: Nije Njuz  (Read 348106 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Nije Njuz
« Reply #1225 on: March 21, 2017, 05:51:56 pm »
Mislim da imas malo nerealnu sliku, nece da se prodaju za pare ali kad ionako ne veruju ni u jednog kandidata ili ideju zasto ne bi uzeli neki novac da bi izabrali bilo koga od njih :) A ovo sto Omiljeni kaze je tek prica za sebe :)
« Last Edit: March 21, 2017, 05:56:39 pm by vladarule »
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1226 on: March 21, 2017, 05:57:44 pm »
Uzmi 250 ljudi koji su potpisali za Belog. Dobar početak. Što se tiče iskvarenosti Srpskog naroda, mislim da imate pogrešnu sliku. Kap ulja može da ofarba čašu vode, ali to ne znači da je voda uvek bila prljava.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1227 on: March 21, 2017, 06:14:55 pm »
Nisam ja nigde pominjao srpski narod, isto bi bilo i na islandu i bilo gde drugde. Istok Pavlovic, na primer, je potpisao za Belog ako sam dobro pratio, mislis da on ne bi uzeo pare?? A i sta bi dobili sa njim u vladi, koji je njegov plan za bilo sta. Sve dok budemo glasali za Belog, Vuka, Aleksandra, Sasu isto ce biti. Treba glasati za plan, program, ideju. Tako da ako se ispostavi da je jedna osoba tu losa lako moze da se zameni i da se nastavi u istom smeru. Tek onda neke stvari mogu da se menjaju
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1228 on: March 21, 2017, 06:32:21 pm »
Mi smo drustven narod i kada nam nesto treba prvo zovemo komsiju i rodbinu, onda majstore. Uvek cemo da krenemo prvo od okolnih ljudi i prijatelja ako nesto trazimo. Kad napravis neki prometni prekrsaj uvek ces pokusati da prodas neku pricu. Zapadnjaci bi rekli da je sve to korupcija, kod nas je to sarm zivota. Jedan korak od toga je da nosis doktoru ili nastavniku neki poklon, da se nadje. Ali to nije problem.
Kada se 50 molera i zidara trka ko ce da prekreci zid opstinske zgrade, to znaci da nema nekih drugih zgrada i zidova za sredjivanje. Privatnih ili drustvenih, nebitno. Onda korupcija upada u oci. A ako ti imas jos 30 mesta kojima treba krecenje i sredjivanje, bit ce nebitno da li je neko preko veze uzeo sredjivanje opstine. Korupcija se ne iskorenjuje zakonima, vec snagom privrede.
Kada ti se poveca BDP onda korupcija poprima drugi oblik, kao sto je slucaj bio na Islandu.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1229 on: March 21, 2017, 06:39:07 pm »
Nisam ja nigde pominjao srpski narod, isto bi bilo i na islandu i bilo gde drugde. Istok Pavlovic, na primer, je potpisao za Belog ako sam dobro pratio, mislis da on ne bi uzeo pare?? A i sta bi dobili sa njim u vladi, koji je njegov plan za bilo sta. Sve dok budemo glasali za Belog, Vuka, Aleksandra, Sasu isto ce biti. Treba glasati za plan, program, ideju. Tako da ako se ispostavi da je jedna osoba tu losa lako moze da se zameni i da se nastavi u istom smeru. Tek onda neke stvari mogu da se menjaju
Za tako nesto prvo treba da imas kontinuitet u pogledu stranke, da njene osnovne ideje budu konstantne i da se s vremenom razvijaju. Eventualno sa novim predsednikom stranke da dozive lakse prepravke.
Drugo je da imas sistem u kome jedna stranka moze da uzme vlast. Ako ti treba koalicija, onda ne mozes da ostvarujes program, nego moras da se prilagodjavas. U zemlji ko sto je nasa gde ti treba koalicija, svaka prica o glasanju za ideju gubi smisao.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1230 on: March 21, 2017, 07:13:24 pm »
OK, Istok bi uzeo pare. Koliko još ljudi od 13528 bi uzelo pare? Ja nisam rekao da niko ne bi uzeo pare, kao ni da niko od 45% masterovog stanovništva Srbije ne bi uzeo pare. Rekao sam da tu treba tražiti ljude koji nisu korumpirani i da bi trebalo da je procenat nekorumpiranih ljudi tu najveći.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1231 on: March 21, 2017, 07:26:41 pm »
Pored audi snimka, brat Djokara snimio i spot :worthy:
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1232 on: March 21, 2017, 09:02:51 pm »
Za tako nesto prvo treba da imas kontinuitet u pogledu stranke, da njene osnovne ideje budu konstantne i da se s vremenom razvijaju. Eventualno sa novim predsednikom stranke da dozive lakse prepravke.
Drugo je da imas sistem u kome jedna stranka moze da uzme vlast. Ako ti treba koalicija, onda ne mozes da ostvarujes program, nego moras da se prilagodjavas. U zemlji ko sto je nasa gde ti treba koalicija, svaka prica o glasanju za ideju gubi smisao.
Sa prvim delom se slazem, zato nece skoro i nista da se promeni ovde.
Drugi deo nije neophodan, mozes slobodno da napravis sistem od 5-6 partija gde bi ona koja dobije nasvise imala mogucnost da pravi vladu bez koalicija sa drugim da bi dosli do 50%. Nije idealno ali u svakom slucaju bolje nego sad.

@sundjer
OD tog broja 1/3 bi uzela pare, 1/3 je glasala iz zajebancije jer je to sada in, kao sto su se crtale razne gluposti na listicima samo da bi pratio trend. Od ukupnog broja sigurno polovinu je lako izmanipulisati i nemaju nikakvog pojma o donosenju odluka ni o svom zivotu a kamoli o bitnim odlukama za drzavu. Tako da od 250 poslanika mozda 1/5 ne bi uzela pare a da zna sta radi koliko toliko.

Zvuci lepo u teoriji, kao i komunizam u principu, ali u praksi je neizvodljivo...
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1233 on: March 21, 2017, 09:11:08 pm »
Kako si došao do ovih brojki?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1234 on: March 21, 2017, 09:35:43 pm »
Educated guess :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1235 on: March 21, 2017, 10:39:49 pm »
Poredjenje proslog rezima tj proslih (od '90 do sada) sa ovim je izlisno, jer vecina tih bandita je sada u Vucicevom timu. I crveni i zuti i tajkuni, "Crem da la crem" tj "All star". Sve sto kazes protiva neke prosle vlasti, najvise prozivas sadasnju kliku.
Opet, nikakv argument ne vidoh.

Vecina? Nekolicina da, vecina ne. Oni glavni nisu ali ni to ne menja stvari.
Ne znam kakav argument trazis, sve vreme citajuci povrsno ono sto napisem.

Ubistvo premijera nisu počinili žuti, to je svima jasno. Koferče nisu nosili žuti, već ovaj što je još uvek u Vladi. U Sablji je pohapšeno i osuđeno više kriminalaca nego od sablje na ovamo. Šilerova jeste velika afera, ali rušenje ne implicira direktne zaključke koje izvodi šešelj i njegovi sinovi. Politika i Knjaz jesu afere, ali se ne mogu porediti ni sa jednim "menadžerskim timom" železare Smederevo, a kamo li ostalim aferama koje sam naveo.
Da se ne bi gubila suština, u sledećem postu ću napisati plan za iskorenjivanje korupcije u Srbiji do kraja godine.

Ubistvo nisu pocinili zuti kao sto nisu ni mrdnuli da ga rasvetle, koferce nije koferce nego kofer veliki i to 2kom, nosio ga njihov tada koalicioni partner. U Sablji je pohapsena gomila kriminalaca od kojih je tek neznatan broj procesuiran, a velika vecina naplatila milionske odstete od drzave. Za Silerovu smo se slozili, a Politika i Knjaz ili Zelezara i Juzni tok, nije isto ali se vracamo na pocetak da ja ne razlikujem lopove ni po cemu pa ni po velicini afere.

Da verujem, jer znam da u Srbiji postoji veliki broj ljudi koji se ne prodaje za pare. Svi koji su dali guzicu na izvolte su u SNS-u ili ostalim strankama. Bar 45% građana Srbije, tj. masterovih istomišljenika nisu podložni korupciji, a siguran sam da nas ima još mnogo više.

Nemoj mene, ja bih odmah uzeo pare.  :D
Salu na stranu, ovo je ideja sa zdravim temeljima i trebalo bi uloziti mnogo napora da se to skocka ali mislim da nije neizvodljvo.
I dok sam citao prvo sto mi je palo na pamet je da si ti u svom postu izneo vise ideja nego svi kandidati zajedno u dosadasnjoj kampanji. Doduse i nemaju puno vremena pljuvajuci jedni druge.

Nisam ja nigde pominjao srpski narod, isto bi bilo i na islandu i bilo gde drugde. Istok Pavlovic, na primer, je potpisao za Belog ako sam dobro pratio, mislis da on ne bi uzeo pare?? A i sta bi dobili sa njim u vladi, koji je njegov plan za bilo sta. Sve dok budemo glasali za Belog, Vuka, Aleksandra, Sasu isto ce biti. Treba glasati za plan, program, ideju. Tako da ako se ispostavi da je jedna osoba tu losa lako moze da se zameni i da se nastavi u istom smeru. Tek onda neke stvari mogu da se menjaju

Bolna istina, pravo u centar.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1236 on: March 21, 2017, 10:51:57 pm »
Ljudi pričaju da će nam biti bolje kad se rešimo korupcije, ja mislim da se nećemo rešiti korupcije dok nam ne bude bolje. Kokoška ili jaje?

Elem, sendvič brigada sutra u Nišu... :yawn:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1237 on: March 21, 2017, 11:01:44 pm »
U NS su išli u prajmtajmu u subotu, u Niš dolaze u sred nedelje. Totalno nepoštovanje.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1238 on: March 22, 2017, 07:59:08 pm »

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1239 on: March 22, 2017, 08:41:44 pm »
U NS su išli u prajmtajmu u subotu, u Niš dolaze u sred nedelje. Totalno nepoštovanje.

Pa jel to razlog da ovako docekate coveka... c c c

http://rs.n1info.com/a236858/Vesti/Vesti/Miting-SNS-u-Nisu.html



btw: "sve Caire u Srbiji da spoje ne mogu toliko naroda da okupe" ?!?!  :dumrem:
« Last Edit: March 22, 2017, 08:44:03 pm by lordnex »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1240 on: March 22, 2017, 10:43:03 pm »
Ja bio celo poslepodne u Aleksincu. Što je sigurno - sigurno je.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1241 on: March 22, 2017, 10:46:35 pm »
Ja bio celo poslepodne u Aleksincu. Što je sigurno - sigurno je.

"Na mitingu u dvorani Čair došlo je i do manjeg incidenta, kada je jedan čovek srednjih godina, držeći u rukama dečije "Pampers" pelene i letak s likom Vladimira Putina, skandirao "Gladni smo, gladni smo!", sve dok ga obezbeđenje nije izbacilo napolje. "

 :hm:

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1242 on: March 22, 2017, 11:10:52 pm »
Quote
Gladni smo, gladni smo!

tradicionalno krepavanje botova od gladi u nišu
kad dođu u ns onda ih rane indexom i botine se samo tove ali zato kad odu dolje u niš i podele im lokalnog bureka i roštilja dolazi do masovnog pomora


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!


Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1244 on: March 22, 2017, 11:56:19 pm »
Haha, htedoh da okacim upravo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1245 on: March 23, 2017, 06:24:58 pm »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1246 on: March 23, 2017, 06:35:16 pm »
Crno bez imalo belog



Možemo da pričamo o Velji šta hoćemo, ali ovakve insajderske informacije su neprocenjive. Sve smo mi ovo manje-više znali, ali potvrda ovakvog stanja stvari daje istima dodatnu težinu.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1247 on: March 23, 2017, 07:42:20 pm »
Ti si to tek sad video? Imas gomilu toga, gde god je Velja tu je i prica o burazu, sto kazes jeste da je Velja u svom elementu ali je opleo po ovome kao lud.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1248 on: March 23, 2017, 09:06:07 pm »
Tek sam sad video. Nije da ne pratim vesti u poslednje vreme, čudi me da mi je promaklo.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1249 on: March 23, 2017, 11:50:20 pm »
Tek sam sad video. Nije da ne pratim vesti u poslednje vreme, čudi me da mi je promaklo.

Jednostavno si poslednjih godinu dana bio prezauzet sastavljanjem epohalne anti-korupcione platforme i sasvim je normalno da ne možeš sve ispratiti. Ako meneš pitaš valjalo bi ti se uručiti kakva nagrada za doprinos razvoju čovečanstva  :smile3:

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1250 on: March 24, 2017, 02:10:08 pm »
Putujuci cirkus stigao i u glavni grad. Policija zatvorila sve javne parkinge oko Arene.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1251 on: March 24, 2017, 02:20:57 pm »
Još sinoć
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3493
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1252 on: March 24, 2017, 04:24:18 pm »
Svira Amadeus bend.
Delirijum na pesmi "Kupi me sa dve-tri lazi".

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1253 on: March 24, 2017, 04:39:31 pm »
Jednostavno si poslednjih godinu dana bio prezauzet sastavljanjem epohalne anti-korupcione platforme i sasvim je normalno da ne možeš sve ispratiti. Ako meneš pitaš valjalo bi ti se uručiti kakva nagrada za doprinos razvoju čovečanstva  :smile3:
Nagradu prihvatam samo ako se moj plan ostvari.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline nik_sloter

  • Starter
  • **
  • Posts: 193
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1254 on: March 24, 2017, 10:20:45 pm »

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1255 on: March 24, 2017, 10:44:51 pm »
Ja realno nisam od tih koji se loze na pljuvanje NATO-a i kukanje oko bombardovanja... ali ipak, cak i za moj ukus... dovesti Sredera na 24.3 da drzi govor...  sta je s glavom?
« Last Edit: March 24, 2017, 10:47:35 pm by lordnex »

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #1256 on: March 24, 2017, 10:46:40 pm »
Anyway, DLZ, 8. epizoda isla veceras.

Gost Raka Milenkovic, smorio za medalju tamo od 20.og minuta... ali pre toga, prvih 20 minuta su razbili :thumbsup:


Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1258 on: March 24, 2017, 11:20:14 pm »
Ja realno nisam od tih koji se loze na pljuvanje NATO-a i kukanje oko bombardovanja... ali ipak, cak i za moj ukus... dovesti Sredera na 24.3 da drzi govor...  sta je s glavom?

Nije on hteo njega ali Toni i Bil su bili zauzeti...

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1259 on: March 24, 2017, 11:31:35 pm »
pričate kao da je to bombardovanje bilo nešto loše. omiljeni je tada prodavao i po 15-20 boksova cigara sa 100% trgovačkom maržom i imao je para ko salate a onda je uleteo i jackpot kad je okrenuo tonu šećera za 15 minuta.
a onda su došle jebene dosmanije, svi su prestali da nam bacaju tomahavke nakuće i biznis načisto propo


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!