Ostalo > Razno

Nije Njuz

(1/603) > >>

lordnex:
Postovani korisnici,


Na safsrbija/endzone forumima oduvek je vazilo pravilo da nema politike i glavni razlog tome je sto su u proslosti diskusije o politici u skoro 100% slucajeva vodile do svadje. Medjutim, u medjuvremenu poltiicka scena u Srbiji je dostigla toliki nivo tragikomicnosti da sumnjam da danas postoji takva opasnost, a vecina dnveno-politickih tema je dovoljno zanimljiva za zajebavanje da prakticno vec sada cesto i zavrsavaju u zanimljivim vestima, klipovima, neveri, blic strip/njuz topiku ili nekom drugom. Takodje, svi se ovde vec znamo "100 godina" i odrasli smo ljudi, pa takoreci mozda vise ni nema neke preterane potrebe za nekim strogim pravilima i ogranicenjima.

S toga, nastaje ovaj topik - prva oaza otvaranja ka politici na endzone forumu - topik u kome bi bila dozovljena diskusija o tekucim dnevnim, pa i politickim temama. Naslov "Nije njuz" mislim da je i vise nego adekvadan i da najbolje oslikava stanje stvari. Verujem da ce vecina diskusija biti duhovite, ali i ako treba i ozbiljne - sto da ne. Takodjem, verujem da ce to funkcionisati ok, kao sto vec sada, kao sto sam pomenuo, funkcionise kroz druge teme.


Naravno racunajte ovo kao na probu. Ako se eksperiment pokaze kao neuspesan - ide lock teme i cao. S druge, ako prodje bez incidenta mozda da se razmisli i o full skidanju zabrane za politiku...


PS:
Iako mislim da tek od ovog nema opasnosti, ali jedno malo pravilo ce ipak vaziti i na ovom topiku: "Zabranjeno je pozitvno izjasnjavanje o bilo kom politicaru, stranci ili politickoj opciji". :D

lordnex:
Pa, prva interesanta tema koja zavredjuje epitet "nije njuz" :)

http://rs.n1info.com/a77508/Vesti/Vulin-Nema-decijeg-dodatka-za-decu-koja-beze-sa-casova.html

Sundjer Bob Kockalone:
Osecam da ce tema biti smesna ko Siriza :). Moja prva tema za diskusiju: Ko pusta emigrante u Srbiju, kada im sve zive zemlje koje vaze za oazu ljudskih prava otkazuju gostoprimstvo?

seek boy:
Čekam botove da krenu sa vestima iz centrale

mardok:
A da mozda prvo zatvorimo forum za ne registrovane korisnike? Tj da se ne nakace budale . tj da ono sto pisemo ne moze svako da cita.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version