Author Topic: Hattrick  (Read 31237 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Hattrick
« on: October 08, 2011, 12:53:47 pm »
niko se čak nije setio ni temu da otvori, a svi kao igrate  :zvizdanje:
« Last Edit: October 08, 2011, 12:57:57 pm by lordnex »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #1 on: October 08, 2011, 02:14:26 pm »
Koliko je ostalo zaluđenika pasioniranih igrača? :D

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #2 on: October 08, 2011, 06:00:14 pm »
GLB  :facts:

Offline trboye

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
  • It's a Philly thing
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #3 on: October 08, 2011, 08:10:07 pm »
Ове недеље
Новчана средства:    552 259 610 dinar (553 616 620 dinar)
Спонзори:    уживају у животу

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #4 on: October 08, 2011, 08:58:27 pm »
kako bih ovo slatko krenuo da igram iz početka samo mi treba neko sa debelim živcima da ga smaram non stop sa pitanjima :D

Offline maxim209

  • Starter
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #5 on: October 09, 2011, 12:47:30 am »
Najgore je što znam jednog takvog  :palm:

Offline draganche

  • Starter
  • **
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #6 on: October 09, 2011, 01:42:43 pm »
Igram ja i dalje ht... da se pohvalim, ove sezone sam dosao do polufinala kupa (ispao od osvajaca kupa).

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #7 on: October 09, 2011, 04:59:31 pm »
napravio sam ponovo, iiii idemoo
Zverine Junajted Serbia (617208)
Series: VI.140 (137747)

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #8 on: October 09, 2011, 05:37:55 pm »
Ja cu igrati for life. Jos jedno kolo i ispadam u VI ligu i ondak krece nagore, imam oko 420 milki a vec sam i krenuo sa kupovinom igraca za narednu sezonu.

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #9 on: October 10, 2011, 05:37:36 pm »
Cak sam i ja razmisljao ponovo da pocnem da igram ovo. :)
Je l' se mnogo promenila igrica ili je manje-vise isto?
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #10 on: February 18, 2012, 03:23:57 pm »
Za nedelju dana pocinje nova sezona, kome se igra sad je pravo vreme za prijavu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #11 on: February 18, 2012, 03:28:17 pm »
napravio sam ponovo, iiii idemoo
Zverine Junajted Serbia (617208)
Series: VI.140 (137747)

Svaka cast stevane, izdrzao si 2 dana  :lol:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #12 on: February 18, 2012, 04:03:55 pm »
kad sam izvalio da je igra promenila koncept i da nije ona stara kakvu sam je igrao pre cca 6 godina smorio sam se i batalio

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #13 on: March 06, 2012, 01:24:01 pm »
Tek sad videh novinu koju planiraju da uvedu u HT. Friendly turnire. Jedini cilj je dodatna zabava jer se turniri prave sa osobama koje znate ili ne znate svejedno. Ne utice na trening, igraci ne mogu da se povrede, znaci jedini cilj je prestiz.


Koga zanima detaljnije ima ovdi:

http://hattrickunited.org/dev-blog/2012/02/22/that-feature-ive-told-you-about/

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #14 on: June 16, 2012, 02:18:28 pm »
Vredi procitati...

Hattrick, velika pomoć, razonoda i uteha slepima

Ovde ne tražim nikakvo sažaljenje, nikakva divljenja, milion HT aplauza, ne tražim ništa. Želim samo da opišem svoje pozitivno HT iskustvo iz ugla čoveka, tojest mene, koji je potpuno slep. Želim da kažem par reči o značaju Hattrick-a za mene lično i za zajednicu slepih širom sveta uopšte. I premda sam voleo da se ovo objavi u globalnom presu, iako govorim engleski, ne govorim ga toliko dobro da bih sve emocije mogao da pretočim tamo. Ako neko bude smatrao zanimljivim, slobodno ga može prevesti za global, ili kao čisti moj tekst, ili u vidu intervjua.

Kada sam se rodio pre dvadeset i kusur godina, niko nije ni slutio šta mi je.
Odrastao sam, prihvatao život onako kako se može i mora prihvatiti - Život slepog čoveka, ograničen na neki način.
Stalno sam slušao kroz prozor kuće, sa terase, iz vrata i iz parkova kako deca igraju fudbal i žudeo da im se pridružim. To sam kasnije već doživljavao i kao neku traumu. Ja prepun sebe i snage, nosim malo godina sa sobom, a ne mogu da igram fudbal, košarku, ništa.
Padao sam i u depresije, neretko plakao, ali nije bilo rešenja.
U osmom osnovne, profesor fizičkog vaspitanja nam je omogućio da igramo fudbal zvučnom loptom. Pristajao sam na sve, padao, razbijao glavu i sve ostalo što uz to ide. A onda, negde 2002-2003, saznam za HT.
Registrujem se, ali to je bilo na engleskom, te fudbalske termine ništa nisam razumeo.
Bio sam opet razočaran, prekinuo sam da igram. Brat je u to vreme instalirao razne menadžere, razne fudbalske igre.
Igrao ih je dok sam ja padao.
Pomagao mi je sećam se da u jednom od tih menadžera vodim Arsenal. Bio sam uspešan. Za sve koji ne znaju, meni računar sve govori, sve šta se dešava.
Ali, te igre ne jer su one skroz grafički predstavljene i nije bilo nikakve šanse. Šta sve nismo pokušavali, nije vredelo.
Trajalo je to a onda sam digao ruke. Tek novembra 2008, slučajno dolazim ovde, kad ono, ćirilica, srpski!
Niko srećniji od mene u tom trenutku. Odmah se pridružio i dobio diplomu za tri dana!
Ovde sam već tri godine. HT mi je nešto jako važno u životu.
Normalan fudbal ne mogu da igram. Imam ovde svoj tim kojim sam relativno zadovoljan.
Komunicirao sam sa puno ljudi, čak i bio na jednom skupu hetrikaša. Fasciniralo me je to što su me svi, bez obzira na moj nedostatak, prihvatili.
Igra je za mene kao i sve ostale slepe potpuno dostupna.
Sve radi savršeno. Igra je uvek imala veliki značaj za nas, a posebno sada od kada su uvedeni turniri.
Ovde kao i svi ostali, svi slepi iz celog sveta možemo biti okupljeni oko iste ideje. Razvojni tim je više puta pokazao veliku pomoć meni i drugima koji su imali bilo kakvih poteškoća. Pa i onda, kada se menjao interfejs postava, kada je cela zajednica slepih strepela od propasti i od toga da nemamo više nikakve šanse, bili smo pozvani da istestiramo interfejs napravljen samo za nas.
Pa i kada je HT prešao na dotnet, okruženje je postalo još bolje i lepše za nas.
Jedino što nam nedostaje a na šta smo pozivali više puta, neki naš supporter, bez grafika, bez dresova, jer mi to ne možemo da vidimo, pa za nas i nema nekog naročitog značaja.
Hattrick je nekako uvek bio tu. Kada se i dogodi da čujem da neko igra fudbal napolju, hattrick je tu da me sabere. Tu su srede i subote, razgovori sa celim svetom.
Hattrick zajednici slepih ljudi donosi jednu novu dimenziju, jedno novo iskustvo. Zamislite samo ta lica, ispunjena srećom i osmehom koja, umesto na terenu, ipak mogu za ekranom svojih računara da igraju fudbal, na kakav takav način. Mogli smo da igramo prijateljske, da budemo okupljeni u federacijama, da se dopisujemo na forumima, pa čak i na forumu koji je za nas izdvojen. A od sada još smo bliži, preko turnira koji su nam ulepšali živit.
Na kraju, postoji nešto lepo i simpatično. Niko nas zbog toga što smo slepi ne štedi, ne pušta. Niko ne gubi namerno utakmice da bismo mi prošli, što je za nas i najbitnije, jer bi nas svako puštanje i sažaljenje povredilo.
Konačno, većina i ne zna da smo slepi, što nam daje prednost u igri, jer bi možda nekad i bilo nekih nameštanja.
I za kraj, ovo nije bilo kakav fudbal, ovo jue fudbal u kojem smo mi slepi potpuno jednaki sa svih ostalih osamsto hiljada korisnika. Nema razlike, možemo biti i prvi i zadnji, baš kao i vi, naše cenjene kolege.


by agasoft

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #15 on: December 27, 2012, 02:45:34 am »
Ja cu igrati for life. Jos jedno kolo i ispadam u VI ligu i ondak krece nagore, imam oko 420 milki a vec sam i krenuo sa kupovinom igraca za narednu sezonu.

I posle godinu dana i par sezona evo mene nazad u II ligu. Inace novina je da su sada svi timovi dobili neke opcije koje su imali samo supporteri, najvaznije je da je moguce dati brojeve igracima, i napraviti svoj grb u ponudjenoj aplikacija (koja je najprimitivnija moguca btw) Za mesec dana krece nova sezona tako da je sada pravo vreme da se krene sa igrom.

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #16 on: December 27, 2012, 09:13:59 am »
Zovi na projateljsku da ti polomim par igraca :D

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #17 on: January 15, 2013, 01:53:15 pm »
Malo podsecanje sta ti je zivot i ht, gledajte ko je Bosni dao golove pred sam kraj za pobedu SCG




 :smile3:


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #18 on: March 05, 2013, 04:16:59 pm »
Za sve ljubitelje HTa divna vest. Od naredne sezone (pocetak maja) bice legalno imati 2 tima  :thumbsup: stim da drugi tim mozete birati zemlju gde zelite da igra.

Za sve nas kojima 1 tim nije dovoljan ovo je ludilo od noviteta  :mr.green:

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #19 on: March 06, 2013, 01:15:05 pm »
Ja tavorim u 6-oj ligi i imam oko 40-ak miliona sa koliko para bih mogao da sastavim dobar tim za 5 ligu, da ne setam gore dole stalno ?

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #20 on: March 06, 2013, 01:45:40 pm »
Pa 40M sam ja placao dobrog TDFa sa 25 godina  :)

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #21 on: March 06, 2013, 01:53:06 pm »
Ma ne zezaj sigurno mogu da sastavim tim sa tim parama za 5. ligu, nemoguce da je tolika razlika.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #22 on: March 06, 2013, 01:55:13 pm »
Mozes sa igracima od 35 godina. Jebenih 40M sta je to, kako si uopste uspeo da dodjes do VI lige i imas samo 40M?  :blink:

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #23 on: March 06, 2013, 03:20:13 pm »
Napravio sam novi tim pre nekog vremena i gledam ga jedno nedeljno.

Igram 3-4-3 treniram napadace i to je to, nisam se nesto dalje upustao u igru cekam da se malo nakupi para pa da krenem da igram :)

Ovo mi je tim ID: 1104960

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Hattrick
« Reply #24 on: March 06, 2013, 05:54:48 pm »
kako si uopste uspeo da dodjes do VI lige i imas samo 40M?  :blink:

VI liga je poslednja, kako mislis kako je uspeo da dodje?  :blink:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #25 on: March 06, 2013, 05:59:29 pm »
VI liga je poslednja, kako mislis kako je uspeo da dodje?  :blink:



Ima 2 nacina, jedan je ovaj njegov, a drugi je da odustanes od igranja vec se bacis na trening i skupljanje para. Posto znam da je ranije imao klub pitao sam se sta je radio do sada kad ima tako malo para. Sad kada je rekao da se ponovo prijavio stvar je jasnija.

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #26 on: March 06, 2013, 06:09:56 pm »
Stari tim mi je dobio suspenziju na nekih 15 dana zbog transfera na kraju sve ispalo kako treba ali sam propustio par kola i posle nisam ni imao volje da se vracam.

Do kraja sezone imam da prodam barem jos 2-3 igraca tako da se mozda dobacim i preko 50ak miliona, pa da krenem polako da pravim tim.

Ako imas neki savet kao iskusniji slobodno podeli.

Offline Kiki

  • Starter
  • **
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #27 on: March 06, 2013, 07:08:09 pm »
Evo i ja sam napravio danas tim,igrao sam ovo tako davno da se vise ni ne secam da sam igrao,pa ako mogu neki saveti za pocetnika sta bi trebalo da radim,bilo bi super :)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #28 on: March 06, 2013, 07:39:17 pm »
samo da u zapisnik udje da je Karavukovo aktuelni prvak Srbije u trophymanageru, koji je btw mnogo bolja igrica od HT-a


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Kiki

  • Starter
  • **
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #29 on: March 06, 2013, 07:44:58 pm »
Hehe ja sam tamo najuspesniji u CG tim :)))) Ali realno je mnogo lakse nego u Srbiji. FC titans sam tamo :)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #30 on: March 06, 2013, 07:47:41 pm »
hehe
prosle sezone smo mogli igrati jedan protiv drugog u kvalifikacijama za LS, al te izbacio onaj Finac :D


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #31 on: March 06, 2013, 07:49:55 pm »
sad će zujo da se javi ovde.

ali nisam siguran zašto:
- da traži podforum za to vaše
- ili da se hvali rukometnim menadžerom

Offline Kiki

  • Starter
  • **
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #32 on: March 06, 2013, 07:58:41 pm »
hehe
prosle sezone smo mogli igrati jedan protiv drugog u kvalifikacijama za LS, al te izbacio onaj Finac :D
    Heheh istina,jbg slabije mi ide u poslednje vreme,otisli mi ovi bolji igraci polako svi u penziju,a nemam srece sa izvlacenjem novih,a inace bas su dosta slabi CG igraci pa ne mogu ni da pazarim nesto kvalitetno :(   

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #33 on: March 06, 2013, 08:46:42 pm »
koji je btw mnogo bolja igrica od HT-a


Po cemu?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Hattrick
« Reply #34 on: March 06, 2013, 09:08:47 pm »
bolja igrica jbg
imas utisak da igras fudbalski menadzer
igraci se ne razvijaju linearno, treniras sve igrace a ne samo odredjene pozicije, ne znas pre pocetka sezone koliko ce koji klub imati bodova na kraju sezone, zanimljivije je pratiti utakmicu...u sustini kao neki online klon FM-a gde igras protiv zivih protivnika i ume biti veoma zanimljivo



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!