Author Topic: Red Zone Action  (Read 18112 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Red Zone Action
« Reply #35 on: December 15, 2015, 01:16:51 am »
ja tek sad video ovaj tvoj post. ma nemam nista u ST nisam ga ni podesio :) mada mislim da mozes bez vecih penala da gruvas bilo sta tu.
ni playbook posteno jos nisam namestio. krenuo, poceo si da me dobijas i onda vratio na stari :D

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Red Zone Action
« Reply #36 on: April 12, 2016, 02:01:25 am »
Inace, ljudi, u slucaju da neko hoce da proba da se igra sa nama, sad bi bio pravi trenutak. Zavrsava se sezona, uskoro ce draft i prava prilika da se gratis dobiju dobri igraci, ili pare za njih.
Pocinje nova sezona, draft je sutra, idealno za pocetak. omiljeni konacno upao u Top diviziju (Elite ne racunamo), ja uspeo solidno da opstanem.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Red Zone Action
« Reply #37 on: March 09, 2017, 10:23:31 am »
Uskoro ce da se zavrsi sezona , krece nova, te ako ima zainteresovanih sad bi bio idealan trenutak da se prijavite :)

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Red Zone Action
« Reply #38 on: October 17, 2018, 08:55:09 am »
Uskoro ce da se zavrsi sezona , krece nova, te ako ima zainteresovanih sad bi bio idealan trenutak da se prijavite :)
Ukoliko ima zainteresovanih, mozete se prijaviti ili preko linka ili preko mog referala da imam i ja neke male koristi ;)
Cisto da bampujem malo :)

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Red Zone Action
« Reply #39 on: March 18, 2020, 04:22:17 am »
Jel igrate i dalje ovo sranje? Ima li tu neke ozbiljnije akcije na dnevnom nivou ili treba po decenije da se stvori jekipa?

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Red Zone Action
« Reply #40 on: March 18, 2020, 11:56:05 pm »
Dvaput nedeljno sve, duplo brže nego HT tempo. U suštini, možeš lepo relativno brzo da napraviš tim. Ja prestao da najavljujem početak sezone, a baš je sad prošao draft, što je otprilike idealan trenutak da počneš... Ako hoćeš da probaš, samo udri, ja sam u stagnaciji i ne radim ništa. Ako ćeš kod mene u ligu, biraj Sea Devils, mada je jedina tehnička razlika između liga termin odigravanja utakmica.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: Red Zone Action
« Reply #41 on: June 01, 2020, 11:45:51 am »
Jel igrate i dalje ovo sranje? Ima li tu neke ozbiljnije akcije na dnevnom nivou ili treba po decenije da se stvori jekipa?
Ko zeli da pocne sa ovom igrom, sad je najbolji trenutak :) Pocinje nova sezona , za dva dana ce draft, gde mozete jeftino da prodjete sa dobrim igracima (svakako boljim od onog sto dobijete).
Ja sam u Sea Devils ligi, mada je sve isto koju god da izaberete, razlika je u vremenima kad se utakmice igraju. I timovima koji ucestvuju naravno :)
E da, mogu da dam i referal, da imam mozda neke koristi od toga :)
« Last Edit: June 01, 2020, 02:06:33 pm by ulero »