Author Topic: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015  (Read 26084 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #105 on: October 13, 2015, 03:02:22 pm »
Ni ove godine nista od PO-a. Jbg 4 od 5 meceva sam primio preko 90 + lom noge Dez-a previse za mene :(

Nudim Russell-a Wilson-a za nekog prosecnog RB-a ili WR-a, da li ima zainteresovanih ?
 

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #106 on: October 14, 2015, 12:45:31 pm »
Samo mi nije jasno Niksa za koji si kurac cuvao Davisa 5 kola? Sta si - znao?
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #107 on: October 14, 2015, 03:32:18 pm »
Samo mi nije jasno Niksa za koji si kurac cuvao Davisa 5 kola? Sta si - znao?

Slicna situacija je bila i prosle godine, samo ne znam da li sam ga imao u ovoj ligi. Bio je i vise nego pristojna zamena  :zvizdanje: :kafa:

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #108 on: October 27, 2015, 09:39:18 am »
Kockari nisu ubacili Qb-a cime bi pobedili Champse. Ako ovako nastavimo bolje da ne igramo ....

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #109 on: October 28, 2015, 02:49:13 pm »
Slao sam ponude ali ajde i ovde da ostavim. Treba mi WR1 a za uzvrat nudim Forseta, Murraya ili CJ2K-a. Moze i neka kombinacija, u sustini sve sto vam padne na pamet a da ne ukljucuje Gurley-a :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #110 on: October 28, 2015, 02:58:47 pm »
ja nista nisam dobio  :hm:
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #111 on: October 28, 2015, 03:11:33 pm »
Pa kontam da niko od ove trojice nije dovoljan upgrade u donosu na tvoje RB da bi se odrekao Marshala a ostali tvoji WR mi nisu primamljivi :) Ali ako se varam za Marshala slobodno ponudi nesto :)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #112 on: October 28, 2015, 04:07:36 pm »
Tu si u pravu.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #113 on: November 01, 2015, 09:06:04 pm »
Povredjen pik prve runde. No problem. Povredjen pik druge runde. No problem.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #114 on: December 12, 2015, 11:17:45 am »
Da dam sve od sebe da napravim moju najbolju imitaciju 'N if L Damesheka' - Kako me je Thursday Night Hail Mary Stunner kostao titule?

Suocen sa bartucom u poslednjem kolu regulationa, onim koji je trebao da bude najslabiji protivnik ove sezone sa kojim sam se suocio i sa neophodnom pobedom da bih osigurao prvo mesto i bolji raspored pred playoff, mislio sam sve ide po planu sve do zadnje sekunde proslog TNF i Motor City Miracle-a koji je u sekundi i to zadnjoj sekundi bartucu doneo cirka 20 poena. Znao sam odmah da mi bogovi nisu naklonjeni. Ne samo da su bartucovi drugi puleni poput kickera Dallasa nabili dodatno visok skor, za mene na kraju nedostizan, nego su Jagodina Curani pobedili prognozu i bacili juhasa na trece mesto sto je automatksi znacilo moguci duel izmedju mene i juhasa (ekipe koja je bila sve jaca i jaca kako je sezona odmicala) u polufinalu. Uzimajuci u obzir da markosu sada daju prognoze trenutno 85-100 (a obzirom da startuje Crabtreeja protiv Denvera, realnija prognoza je 77-100) protiv juhasa, sitacija je gotovo neizbezna.  Od pocetka sezone sam se molio za solidnog protivnika u polufinalu, jer mi matchupovi mojih igraca nisu naklonjeni. Za juhasa bih bio dovoljno jak u finalu kada su mi matchupovi naklonjeni. Ovako u polufinalu tesko. Damn you Aaron Rodgers!!!
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #115 on: December 12, 2015, 12:47:48 pm »


:D

Offline juhas

  • Rookie
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #116 on: December 13, 2015, 08:31:18 pm »
Da dam sve od sebe da napravim moju najbolju imitaciju 'N if L Damesheka' - Kako me je Thursday Night Hail Mary Stunner kostao titule?

Suocen sa bartucom u poslednjem kolu regulationa, onim koji je trebao da bude najslabiji protivnik ove sezone sa kojim sam se suocio i sa neophodnom pobedom da bih osigurao prvo mesto i bolji raspored pred playoff, mislio sam sve ide po planu sve do zadnje sekunde proslog TNF i Motor City Miracle-a koji je u sekundi i to zadnjoj sekundi bartucu doneo cirka 20 poena. Znao sam odmah da mi bogovi nisu naklonjeni. Ne samo da su bartucovi drugi puleni poput kickera Dallasa nabili dodatno visok skor, za mene na kraju nedostizan, nego su Jagodina Curani pobedili prognozu i bacili juhasa na trece mesto sto je automatksi znacilo moguci duel izmedju mene i juhasa (ekipe koja je bila sve jaca i jaca kako je sezona odmicala) u polufinalu. Uzimajuci u obzir da markosu sada daju prognoze trenutno 85-100 (a obzirom da startuje Crabtreeja protiv Denvera, realnija prognoza je 77-100) protiv juhasa, sitacija je gotovo neizbezna.  Od pocetka sezone sam se molio za solidnog protivnika u polufinalu, jer mi matchupovi mojih igraca nisu naklonjeni. Za juhasa bih bio dovoljno jak u finalu kada su mi matchupovi naklonjeni. Ovako u polufinalu tesko. Damn you Aaron Rodgers!!!

Ala si se isplakao...
Eto odose Rawls i Olsen u prvom poluvremenu.   :angry:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #117 on: December 14, 2015, 10:06:58 am »
 :pop: Jbg, ja sam samo hteo da na fin nacin kazem markosu da mu izbor Crabtree-ja nije bas najbolji (moja prognoza od 1 poena se ispostavila tacnom), premda covek ga je ocigledno tu drzao jer nije imao puno boljih opcija sinoc. Ispostavilo se da sve to nije bilo presudno. Zajebala te povreda Rawlsa, 10 poena uzela tebi, 10 vise dala Wilsonu, odnosno markosovom timu.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #118 on: December 14, 2015, 10:27:13 am »
Nisam procitao za Crabtree. Bas sam kukao u sebi sto sam startovao Boldina i Benjamina (ukupno 6 poena) . Umesto da barem stavim Bryanta ili Crabtree-a ( ukupno 1 poen).

Bas cudna sezona. Gomila povreda. Meni se Ingram povredio do kraja sezone neposredno pred PO.

Sve u svemu vise srece nego pameti, pa cemo videti dokle ce to ici.

Zelim Karali da uzme titulu posto mu je toliko stalo :D

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #119 on: December 14, 2015, 10:33:16 am »
 :zvizdanje:

Nudim Russell-a Wilson-a za nekog prosecnog RB-a ili WR-a, da li ima zainteresovanih ?

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #120 on: December 14, 2015, 11:18:29 am »
To sa Ingramom sada ponavljas pred svaki naredni duel kao sto Nadal namesta gace pred svaki poen, e.
Mogao bih i ja tako da ponavljam kako su mi se odavno povredili prva dva pika - Charles i Hyde i kako me nece. No, bice dovoljno da ubacim Hightower u narednom duelu da se taj Ingramov impact  ne prespe bas u prazno.   :bb :D
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline juhas

  • Rookie
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #121 on: December 14, 2015, 08:33:06 pm »
Ja sam puno razmisljao dal da stavim Locketta, kako bi barem umanjio razliku, naravno ukoliko bi Wilson bacio koji TD njemu.
Ali posto je Evans isto igrao protiv ocajne odbrane, odabrao sam njega...

Pored Rawlsa i Olsen se povredio u prvom poluvremenu, tako da je markos redjao poene u utakmicama od 19h, a ja posmatrao sa malo vise nervoze...  :rant:
Sa njima bi bilo ponovo preko 100...

Inace 78 poena mi je 2. najlosiji u sezoni, naravno da mora doci u PO-u...


Sve u svemu to je fantasy, prosle godine sa losijom ekipom titula a sad sa mnogo boljom burek...

Srecno ostalima!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #122 on: December 15, 2015, 11:26:45 am »
Sam sebe pobedih  :palm: :palm: A ni jbn Chip Kelly nije pomogao  :rant: :rant: , od danas sledim Shadijev primer i ne javljam mu se na telefon  :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #123 on: December 15, 2015, 12:13:19 pm »
E jesi legenda rule  :D... covek nabije 112 poena i ti kazes sam si sebe pobedio... cak i da si bolje odluke u selekciji doneo, ne bi ti pomoglo...
« Last Edit: December 15, 2015, 12:15:20 pm by Karala »
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #124 on: December 15, 2015, 12:19:25 pm »
Ma nije to, nego sto je on imao 40 razlike minusa, a imalo je i dosta gorih u postavi.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #125 on: December 15, 2015, 12:23:12 pm »
Odlucih se za Fitza mesto Hurns-a, - 12 poena
Kelce umesto Thomasa, -10 poena
I genijalna odluka da startujem Hoyera, da sam umeo i startovao Cutlera dosao bih do 116  :palm: :palm: :palm:

A za sve tri pozicije je bio maltene coin toss kad sam odlucivao  :dumrem: :dumrem: Al jbg, bolji ide dalje svakako  :)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #126 on: December 15, 2015, 12:32:40 pm »
Pa video sam Murray je tu najmanje zasrao sa celih 3  :D, kad pogledas koga si imao na klupi.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #127 on: December 15, 2015, 12:49:52 pm »
Jbg ostao samo sa Murray-em nakon povreda CJ2K i Forsett-a, Andrewsa nisam ozbiljno razmatrao. Al kad sam video da je Sproles dobio loptu na 3 jarda a ne najbolji RB prosle sezone, i tako cele sezone  :rant: :rant: :rant:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #128 on: December 16, 2015, 08:48:26 pm »
E do mojega, a ko je tu loptu doterao do 3 jarda nego Sproles. Cuti, u regularnom delu sezone si me dobio kada sam imao 124 poena, ono nije bilo realno. Murray je odavno u Chipovoj nemilosti.

I pritom, svi imamo SBBKBB varijanti, meni je TE izasao sa concusionom posle prvog hvatanja od 9 yardi. A Jimmara Graham je na IR kad mi treba ko 'leba.
« Last Edit: December 16, 2015, 08:53:05 pm by Disco Jamal »

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #129 on: December 16, 2015, 10:44:59 pm »
Pa da ga jebem, doterao dotle, umorio se, izvadi ga i daj Murray-u loptu :D :D Chip je idiot, upropasti onakvog igraca  :palm: :palm:

A sto se tice SBKBB uvek je tako, i ti si ostavio poene na klupi, ali ja sad bas zajebao prakticno sve sto sam mogao.  :wall: :wall:
Jbg te nedelje sam pokupio Carr-a sa FA i on mi doneo pobedu :)

SUS bolja ekipa je prosla a i bolje si "odigrao" ovo kolo :) Cestitke i srecno u nastavku a ja idem da gledam sta mogu da zajebem u Auction-u protiv Pabla :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #130 on: December 16, 2015, 11:03:10 pm »
Sa povratkom Mathewsa cenim da je Murray otpevao svoje kod Chipa, uostalom brat Sprolsara mu je (a i meni) doneo 2 pobede, a mozda i playoffs.
Hvala, bice jebeno:

Gospodin Božen topped their point expectations for the third week in a row. They have now overperformed versus projections for the 10th time.
Gospodin Božen won again and is on a five-game winning streak, currently the longest in the league.

Posle ovih statistika krajnje je vreme je da bude neko letdown kolo...
(bedan pokusaj kontra-jinxa :P)

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #131 on: December 22, 2015, 07:18:17 pm »
Jel Safet prošao u finale?

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #132 on: December 23, 2015, 08:45:36 pm »
Cestitam markose!
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #133 on: December 24, 2015, 01:28:48 am »
Hvala :) Vise srece sledece sezone. Bas je ovaj fantasy nepravedan. Ispadose dva izuzetna tima koja su me samlela u regularnom delu.


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #134 on: December 25, 2015, 04:11:18 am »
Zašto Safet nije prošao u finale?


Pa odbrana mu nije odigrala fizički  :A


Samo 4 poJena  :(

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #135 on: December 25, 2015, 10:26:22 am »
Ako se po jutru dan poznaje, nema meni nade u finalu :D

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #136 on: December 28, 2015, 01:15:25 am »
Cestitke Curanima na pobedi. Prvi u regularnom delu, prvi u PO-u, stvarno svaka cast.
Interesantna cinjenica je da sam u PO pobedio Karalu i Juhasa od kojih sam izgubio u regularnom delu, a u PO sam izgubio od Curana koje sam pobedio u regularnom delu.

Pokrenecu odmah ovih dana raspravu za sezonu 2016, gde bismo odlucili sve vezano za promenu pravila i buduce ucesnike.


Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #137 on: December 28, 2015, 11:42:41 am »
a da ipak sačekaš MNF?

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #138 on: December 28, 2015, 02:24:22 pm »
a da ipak sačekaš MNF?

Neverovatno da kiker donese 23 poena, pa ovo ne pamtim kada se desilo. Predao sam se kada je bilo 30+ za Curane....

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: $$$ NFL Fantasy $$$ 2015
« Reply #139 on: December 28, 2015, 04:27:29 pm »
Neverovatno da kiker donese 23 poena, pa ovo ne pamtim kada se desilo. Predao sam se kada je bilo 30+ za Curane....

Kiker Tenesija je jednom poodavno, ako se dobro sećam, doneo 28 poena. Pogodio 7-8 FG. :D