Author Topic: NCAA, sezona 2011/2012  (Read 70559 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #70 on: October 30, 2011, 05:28:52 pm »
kako baca pasove, kako organizuje napad...pussylike

ume decko i da potrci, al ne verujem da ce toga u nfl-u

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #71 on: October 30, 2011, 06:01:51 pm »
Bice, bice, lik je 230, nije neki kepec, ima ga...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #72 on: October 30, 2011, 07:16:44 pm »
Sta ti pricas covece!?

Tako je Dildo, samo sto nisam uspeo da primetim do sada da li ima istii cannon kao Elway....

Ima jaku ruku, recimo u rangu Stafforda.

Ali nema taj top kao sto je imao Elway ili Favre, jebi ga tu je mnogo do genetike...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #73 on: October 30, 2011, 08:08:36 pm »
ne mogu a da ne primetim da nisi naveo Cutlera :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #74 on: October 30, 2011, 09:11:33 pm »
Pa poredimo ga sa West Coast QB's, sto Cutler nije bio na faxu a i realno posle Broncosa ovo sto igra Chicago nije to :D

Offline Huddle

  • Starter
  • **
  • Posts: 63
    • View Profile
    • Sve o koledz fudbalu
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #75 on: November 03, 2011, 01:44:34 pm »
Preokreti, jedan veliki derbi, majstorije najboljih hvatača, nestvarne brojke i - duel dva možda najzrelija kvoterbeka u koledž-fudbalu. Sve to, i malo više, u novom pregledu poslednje runde nadmetanja, nalazi se uz video analize na http://koledzfudbal.blogspot.com/

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #76 on: November 03, 2011, 05:17:35 pm »
Preokreti, jedan veliki derbi, majstorije najboljih hvatača, nestvarne brojke i - duel dva možda najzrelija kvoterbeka u koledž-fudbalu. Sve to, i malo više, u novom pregledu poslednje runde nadmetanja, nalazi se uz video analize na http://koledzfudbal.blogspot.com/
:rock:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #77 on: November 03, 2011, 08:11:45 pm »
Preokreti, jedan veliki derbi, majstorije najboljih hvatača, nestvarne brojke i - duel dva možda najzrelija kvoterbeka u koledž-fudbalu. Sve to, i malo više, u novom pregledu poslednje runde nadmetanja, nalazi se uz video analize na http://koledzfudbal.blogspot.com/
:rock: :rock:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #78 on: November 04, 2011, 11:51:13 am »
Sutra ESPN prenosi Michigan@Iowa. Malo sam vise pratio Hawkeyes-e ove sezone- na strani igraju katastrofa, odbrana im ducka  :kafa: zestoko, ali na Kinnicku su skoro nepobedivi+ u napadu imaju tri bas interesantna igraca: QB Jamesa Wandenberga, kome je ovo prva sezona ali deluje bas zrelo ( usput i ljubimac publike, posto je rodom iz Ajove pa ga dodatno gotive), RB Marcusa Cokera-sve bolji kako sezona odmice i najveca zvezda tima-WR Marvin Mcnutt, prvi hvatac Big10,rekorder Hawkeyes u TD "kroz vazduh"i jedan od najinteresantnijh "prospekata" Big10 konferencije za sledeci draft...
Moze da bude dobar mec...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #79 on: November 04, 2011, 12:06:24 pm »
Sinoc bio prenos Florida St - Boston C, ali sam ja zaspao na pola prve cetvrtine.  :)
Kuechly sa BC-a je opasan igrac. Davali su neke njegove highlightse pre pocetka tekme i ona u 1. drajvu Semonola lik isforsira fumble.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Huddle

  • Starter
  • **
  • Posts: 63
    • View Profile
    • Sve o koledz fudbalu
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #80 on: November 04, 2011, 09:50:48 pm »
A kako to igra taj Endrju Lak?
Čuveno pitanje svih AF-ljubitelja o momku kome već godinu i nešto svi živi predviđaju da će biti prvi pik na narednom NFL draftu.

Uz video analizu, i neke zanimljivosti o njemu (npr. zašto voli fudbal, i to ne samo američki) - više na http://koledzfudbal.blogspot.com/

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #81 on: November 05, 2011, 11:55:39 pm »
Jel ima jos neko problema sa slikom na ESPNa preko SBBa?

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #82 on: November 06, 2011, 12:03:06 am »
Na Totalu radi bez problema

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #83 on: November 06, 2011, 12:04:59 am »
Sve je OK kod mene.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #84 on: November 06, 2011, 10:45:31 am »
Jel ima jos neko problema sa slikom na ESPNa preko SBBa?

Imao ja, nije mi radio HD kanal, samo sam restartovao risiver, ili kako se vec zove i proradilo. Kod mojih nije bilo problema, npr. Cudno...
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #85 on: November 06, 2011, 05:50:46 pm »
Sve sam probao, restart 3x, kablove pritisnuo ali opet isto, od svih kanala bas espn da me jebe, pa to je da covek ne poveruje.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #86 on: November 06, 2011, 06:00:23 pm »
i mene jebe na Radijus vektoru
secka. jel tako i tebi?

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #87 on: November 06, 2011, 06:11:26 pm »
Da, toliko da nema sanse da se gleda uopste.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #88 on: November 06, 2011, 06:12:55 pm »
i meni isto jbt
sad cu da zovem teh. podrsku da vidim sta kazu
ako rade  :ninja:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #89 on: November 06, 2011, 06:20:53 pm »
zvao sam ih
kaze ovako: ako je samo na jednom kanalu onda je to do nas, tacnije do signala koji stize do nas.
prosledicu informaciju teh. podrsci, pa cemo vam javiti sta smo uradili.
pitao sam kada ce biti otklonjen problem i dobio sledeci odgovor: ako ne veceras, onda sutra.  ::)

napomenuo sam da isti problem ima i jedan moj drug na SBB-u i na to mi je rekao da je onda sigurno do dolaznog signala.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #90 on: November 06, 2011, 06:28:15 pm »
Ja sam kontaktirao ljude preko sbb foruma, da je radni dan bilo bi reseno u roku od 2h, a ovako sumnjam.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #91 on: November 07, 2011, 06:39:13 pm »
Da zavrsim sa spamovanjem (ovde sam postavio ovo pitanje jer sam se spremao da gledam LSU- Alabama) danas su me odma zvali, dosao decko, sredio i sad radi bez problema.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #92 on: November 07, 2011, 07:31:08 pm »
Da zavrsim sa spamovanjem (ovde sam postavio ovo pitanje jer sam se spremao da gledam LSU- Alabama) danas su me odma zvali, dosao decko, sredio i sad radi bez problema.
mene nisu ni zvali (iako sam ostavio kontakt tlf), ali sve radi kao novo.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Huddle

  • Starter
  • **
  • Posts: 63
    • View Profile
    • Sve o koledz fudbalu
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #93 on: November 09, 2011, 12:15:20 am »
Ako ste mislili da je Novak Đoković prvi koji je jeo travu sa terena, grdno ste se prevarili. Radi to i trener LSU-a, odnosno Lujzijana Stejt Univerziteta, ekipe koja je u 10. kolo koledž-fudbala ušla kako bi odigrala derbi sa Alabamom.

Ceo duel najbolje rangiranih timova, kao i neke zanimljive detalje sa ostalih nastupa elite, možete pogledati u redovnom pregledu kola na http://koledzfudbal.blogspot.com/ (A ko prati koledž-fudbal - njemu je posle svaki NFL meč kao da gleda "susret svih zvezda")

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #94 on: November 10, 2011, 11:30:49 pm »
Huddle ajde iskomentarisi situaciju sa Joe Paternovim otpustanjem ako mozes.

Offline Huddle

  • Starter
  • **
  • Posts: 63
    • View Profile
    • Sve o koledz fudbalu
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #95 on: November 11, 2011, 12:33:35 am »
"Business damage control". To se tako definiše. U ovom novom svetu u kome živimo, imaš "brend" i on ti je sve. Najvažnije, jedino bitno i njemu sve mora da se podredi. Bilo ko da na bilo koji način narušava "brend", taj mora da nestane. Nema prepreke - da "brend" bude još bolji. A sve što ne poboljšava taj napredak - smeta. I mora da se ukloni. Na ovaj ili onaj način. A u kapitalizmu mesta za senimentalnost baš i nema. U njemu se kadrovska služba, koja brine o kadrovima, ne zove više tako. Zove se "služba za ljudske resurse". A resursi su tu da se (is)koriste. Ako nisu podobni za promociju i unapređenje "brenda", onda nisu podobni ni za gazdu/vlasnika/upravu.

Čovek koji je, prema navodima optužbe, radio te strašne stvari deci - radio je to tri godine nakon što je otišao u penziju. Ili, da budem precizniji, hronološki to ide ovako, a da ima veze sa Paterno.

- 1999. je taj njegov asistent prestao da bude u stručnom štabu Pen Stejta
- nastavio je da dolazi na univerzitet (imao i neku radionicu za decu ometenu u razvoju, pa mu je na osnovu toga, i prethodnog bogatog sportskog iskustva bio omogućen ulaz)
- 2002. jedan od pomoćnih trenera primećuje devijantno ponašanje tog čoveka (video ga pod tušem sa nekim dečakom, navodno usred silovanja tog deteta)
- istog dana taj pomoćni trener obaveštava Paterna
- Paterno obaveštava dvojicu ljudi iz uprave Pen Stejta
- devet godina kasnije dolazi do hapšenja pomenutog čoveka, uz podatke policije da je godinama to radio deci, čak i dok je radio na Pen Stejtu
- sud, u toku istrage, pohvaljuje Paterna što je prijavio slučaj dvojici nadležnih, koja i sama postaju predmet istrage jer to nisu procesuirala na valjan način
- policija saopštava da "Paterno nije dovoljno uradio" (trebalo je, po njima, da i lično o svemu obavesti policiju)
- uprava smenjuje predsednika univerziteta i Paterna, koji je u međuvremenu najavio da će zbog skandala otići u penziiju na kraju ove sezone, no to nije dočekao

Šta je ovde bitno, a nema ispisano, iako se nalazi između redova? Narušen je ugled Pen Stejta. Zar da na državnom univerzitetu Pensilvanije da se dešava nešto tako? Kroz šta li prolazi skoro 100.000 studenata? Ili, iz ugla novca, ko će da upiše jedan takav univerzitet? "Ah, ugled nam je narušen. Pen Stejt više nije ono što je bio, sve je poljuljano, a najviše poverenje u nas same", glavna je misao u glavama uprave. I onda na scenu stupa čistka. Što više ljudi "strada", to "više čistine ostaje". "Paterno je prijavio slučaj? Neka leti i on, iako ga sud hvali, jer.. rekla policija da nije uradio dovoljno".


A Pen Stejt ne služi samo za obrazovanje. Već i posluje kao kompanija. I sam je brend.


"Business damage control begins and ends with brand preservation".

Definicija modernog poslovanja.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #96 on: November 11, 2011, 09:50:08 am »
Aha hvala na pojasnjenju, a onaj ridji trener sto je to prijavio nije "pociscen".
A podatak koji sam cuo na ESPN da su pre par godina pokusali da otpuste Peterna i da im je rekao ne moze ili tako nesto. Matori je bio institucija.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #97 on: November 11, 2011, 11:15:50 am »
Paternovo "krivica" nije najveca i sasvim je sigurno da je bilo jos mnoooogo propusta u celom lancu ali naravno da je Paterno trebalo da leti. Postoji, narocito na univerzitetu nesto sto se zove i moralna odgovornost. Cela ova prica koju je Huddle naveo stoji, ali treba dodati da je matori silovatelj nastavio da koristi prostorije Penn Stejta jos skoro deceniju nakon "incidenta", uz Paternov blagoslov. Paterno je vazio za strogog moralistu,stara škola koja nije trpela ni minornije pizdarije, pa ovako "prelazenje" preko incidenta deluje, najblaze receno, iznenadjujuce.
Ono sto mi je licno zasmetalo je Paternov stav posle privodjenja Sanduskog-povlacim se na kraju sezone. Jeste, bilo je silovanja, znao sam za to, al sacekajte do kraja sezone, da probam da uzmem jos neki bowl pa idem. ::) I drugo, ono sto nikad necu razumeti, imas bre 80 i kusur godina i jos bi da radis i da se dokazujes. Idi bre setaj unuke i praunuke, ili idi na pecanje, sta god...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #98 on: November 13, 2011, 01:44:01 am »
Boise State opet pukao zbog kickera  :palm:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #99 on: November 13, 2011, 04:07:31 am »
Odbrana Stanforda jedino da proba da stavi soli na rep ovima iz Oregona.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #100 on: November 14, 2011, 12:56:20 am »
Злочин у свлачионици
Тежак педофилски скандал у најпознатијем државном универзитету и његовом изузетно успешном спортском тиму.

Вашингтон – Америчка јавност се последњих дана згражава над скандалом који се изван Америке може разумети само ако се нешто зна о систему њеног високог школства и значају спорта на универзитетима, а поготово једном од најполуранијих : америчком фудбалу (за онај наш, овдашње име је „сокер”).

У жижи су Пенсилванија државни универзитет, који има репутацију једне од најбољих државних образовних установа. Има 94.000 студената, а поред одличних академских референци, има и најбољи спортски програм у земљи. Томе највише доприноси фудбалски клуб (напомињем опет, реч је о америчком фудбалу), који је стално у врху државног шампионата колеџа.

Колико је та спортска активност важна овом универзитету, сведочи и чињеница да његов фудбалски стадион прима 106.000 гледалаца.

Утакмице колеџа, фудбалске, кошаркашке и бејзбол, изузетно су популарне, првенства која почињу крајем лета и завршавају се у позну јесен, поред тога што пуне велике стадионе, привлаче и рекордан број телевизијских гледалаца. И универзитетима доносе велики новац, милионе долара.„Пен стејт”, популарно име за Пенсилванија универзитет, од других се издвојио и по томе што су његови спортисти по правилу и одлични студенти. Фудбал, у коме су најјачи, тамо је заиста нешто више од игре.

Отуда је као прворазредни скандал националних размера одјекнуло откриће да је још пре девет година, 2002, један од његових помоћних фудбалских тренера виђен како у свлачионици, испод туша, сексуално искоришћавао једног десетогодишњака, као и да је под сличним околностима злостављао и друге дечаке, да су то знали и главни тренер и управа универзитета, али да ништа нису предузели, омогућавајући тиме педофилу да проналази нове жртве.

Скандал је утолико већи што је један од оних који су знали да је међу васпитачима младих један перверзњак, био и Џо Патерно (84), легендарна фигура америког спорта, који је главни тренер фудбалског тима Пен стејта још од 1966. Требало је да свој тим води и на јучерашњој важној утакмици против универзитета Аризоне, али је у среду нецеремонијално добио отказ, окончавши тиме тренерску каријеру која је трајала невероватних 61 годину.

Патерно славу није стекао незаслужено. Он је био тај који је, дошавши пре 45 година на чело фудбалског тима поставио дотле немогући задатак: да спортска и академска постигнућа иду руку под руку. И у томе, наравно уз подршку свих других, професора и родитеља, постигао изузетан успех, што му је донело велики ауторитет и огромно поштовање у спортском и академском свету. Уздизан је у небеса, изгледало је да ће са тренерске клупе отићи тек кад оде и са овог света.

Али његови педагошки рефлекси су 2002. затајили, када му је кондициони тренер у поверењу рекао да је тренера одбрамбених играча затекао нагог испод туша свлачионице са десетогишњаком, у активностима које нису ни спортске ни педагошке. Патерно је о томе обавестио првог му надређеног, али не и полицију, што му се данас замера као велики морални пропуст, поготово што је тог тренера педофила (име му је Џери Сандаски) и после тог догађаја задржао у, како се то каже спортским речником, „на клупи”.

Сандаски је прошле недеље, после прелиминарне истраге, кривично оптужен за сексуално злостављање укупно осам дечака, али ће број његових жртава по свему судећи бити много већи.

Своју изопаченост, док није ухваћен на делу, вешто је прикривао. Он наиме већ 30 година води милосрдну организацију „Друга миља”, чија је мисија помоћ проблематичној деци. Сандаски је и њен оснивач, а мисију организације је дефинисао као „помагање деци којима је потребна додатна подршка и интеракција са одраслима”.

Звучи иронично, али како ових дана изнисе овдашњи медији, то је „модус операнди” већине педофила, који се деци приближавају да би им наводно помагали  и решавали проблеме младих личности, а да би затим – од момента кад стекну поверење и деце и родитеља – те штићенике бестидно искоришћавали, и уништавали им детињство.

Према налазима прелиминарне истраге на којој се заснива оптужница, једна мајка је још 1988. универзитској полицији пријавила да се Сандаски туширао са њеним 11-годишњим сином и притом га грлио. Полиција је тренера међутим само упозорила да то више не ради и на случај ставила тачку.

Наводи се и да је од 1994. до 2008, Сандански стално био окружен дечацима: неке је звао да преспавају у његовој кући (где су неки од њих злостављани), куповао им је скупе поклоне, водио их на тренинге, утакмице, па чак и у цркву.

У документу оптужнице испред свих ових чињеница стоји „наводно” – јер ће он бити крив тек кад се то докаже на суђењу које предстоји.„Педофилија је у највећем броју случајева савршен злочин”, написао је на интернет порталу „Хафингтон пост” Пол Моне, адвокат који заступе малолетне жртве сексуалног злостављања. Он наводи да се у Америци годишње пријави око 90.000 оваквих злочина према деци, док је их је стварно много више: то трауматично искуство има једна од 4 девојчице и један од 6 дечака. Највећи број случајева се не пријави из много разлога: срамоте, страха, апатије…

Стање је овакво упркос томе што закони чак у 47 од 50 федералних држава Америке предвиђају казне за непријављивање злостављања деце, мада се то у највећем броју случајева, у 37 држава, третира само као прекршај.

Пен стејт универзитет сада, сменама својих челних људи, настоји да „контролише штету”, мада је сигурно да овај скандал никад неће бити заборављен. Његовим званичницима је 2002. очигледно било важније да заштите свој бренд, репутацију институције, него једно дете.

Што се тренерске легенде Џоа Патерна тиче, он ће остатак живота, уместо на ловорикама, највероватније провести на трњу, покушавајући да се оправда због жмурења пред злочином и буквалног схватања да је фудбал и нешто „више од живота”.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Huddle

  • Starter
  • **
  • Posts: 63
    • View Profile
    • Sve o koledz fudbalu
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #101 on: November 16, 2011, 12:34:27 pm »
Ako je neko propustio uzbudljiv meč sa četiri produžetka, ili duel koji je rešen kada je, umesto da šutne za izjednačenje na samom kraju - ekipa odigralla za dva poena, ili je možda neko propustio sudar "prvog pika sa Drafta", Endrjua Laka, i supersonične brzine napada Oregona, sve to (i još ponešto) nalazi se u novom pregledu zanimljivosti iz koledž-fudbala na http://koledzfudbal.blogspot.com/

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #102 on: November 19, 2011, 12:53:32 pm »
Iowa State  :rock:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #103 on: November 20, 2011, 08:50:52 am »
izgubili i Oklahoma State i Oregon, ali zato LSU  :rock:

No. 1 LSU vs Ole Miss, 52-3

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NCAA, sezona 2011/2012
« Reply #104 on: November 20, 2011, 10:13:46 am »
Djaneri  :w00t:

i Oklahoma se nasankala